Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 5., hétfő 20:10

petiamadridista írta: Ja hát a Harry Kane nem egy R9, de a jelenlegi felhozatalból nem igazán találni jobbat nála.
A portugál gyereket probalnam meg,.csak az nagy gáz ha besül, Kane valszeg nem sül be, 30 gólokat hozni fogja.
Nem egy R9, de még Raultol is iszonyú messze van. 2-3 év, tovább nem fogja tudni ezt a szintet hozni, szóval sürgősen keresni kell valaki olyan embert oda csatárba, aki ide is illik és jó korban is van, mert hosszú távú megoldás úgyis csak az lesz. Régen olyan gondjaink voltak, hogy Morientes menjen kölcsönbe, mert annyian vagyunk elől, most meg egy Kane a nagyon várt csatár... Lehet lepontozni, de attól még fájó ez a szomorú igazság.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5357
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 5., hétfő 20:08

oriasi hogy utolso eves jatekosokert 30 kozelben szemrebbenes nelkul elkerik a kozel 100 milliot. hazardnal ugye 115 es a jattok... elkepeszto
nem fosnak attol hogy jovore ingyen megy mert vagy megveszik ennyiert vagy hosszabbitanak vele
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

petiamadridista
Hozzászólások: 5274
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. június 5., hétfő 20:05

Ja hát a Harry Kane nem egy R9, de a jelenlegi felhozatalból nem igazán találni jobbat nála.
A portugál gyereket probalnam meg,.csak az nagy gáz ha besül, Kane valszeg nem sül be, 30 gólokat hozni fogja.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 5., hétfő 20:00

Nem akart ide jönni Haaland, az apja csapatánál akart játszani a Manchester Citynél, ahol nyilvánvalóan ő volt a kirakós utolsó darabja. Ezért ment oda, adott esetben lehet mi is versenybe tudtunk volna szállni, de nem ez volt a megfelelő pillanat, kár ezen rágódni. El kell engedni a Hali-Bapi vonalat, az elérhető játékosokban kell gondolkozni akik ide is akarnak jönni.

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. június 5., hétfő 20:00

Én egy

Courtois
Carvajal-Militao-Alaba-Mendy
Fede-Tchouaméni-Kroos-Vini
Haaland-Benz

kezdőn gondolkodtam egy éve. Persze a középpályán lehet mit variálni, de szerintem ez működött volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára halamadrid 2023. június 5., hétfő 20:01-kor.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7310
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 5., hétfő 20:00

Daniel Levy could be tempted to sell Harry Kane to Real Madrid if an offer of €93M plus achievable add-ons arrives but only later on in the window.

— @SamiMokbel81_DM

Az egyre valószínűbb ha tényleg Kane-t akarnánk akkor ilyen augusztusi igazolás lehetne mint Bale. Pont ezért én skippelném ezt az egészet Levyvel aztán mennék a következő névre a listán (már ha van ilyen :D )

Az biztos hogy ő áll a legközelebb Benzemához, de biztos, hogy olyan kell nekünk aki közel áll hozzá? Lesz egy rakat kiszolgáló emberünk, olyan kene aki ott van a 16-oson belül és bekúrja és mellé nem egy Jovic féle analfabéta. Na persze nem tudom ki lenne ez a jelölt, de Kanere elbaszni a nyarat hogy aztán vagy eladja Levy vagy nem. Aztán marad egy Joselunk szeptemberre 9-esnek, hát nem tudom.

Az mondjuk tuti hogy nem lesz unalmas nyár. :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 5., hétfő 19:55

Mondjuk... mintha nem tudtak volna együtt játszani a pályán. :lol: Mintha két ékről lenne szó és egy Luca Toni - Klose kettőssel akarnánk felállni.

Ha tényleg ezen múlt, akkor bődületesen nagy baki a vezetőségtől. Vini - Hali - Karim hármas simán működhetett volna. Karim visszamegy csatár mögé aztán kész is.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 5., hétfő 19:52

Nyilván, viszont egy aranylabdás szezon után nagyon nehéz azt mondani, hogy figyelj Karim, jön egy fiatal titán, úgyhogy az esetek nagy részében a padról kellene beszállj.

Mert max a Fifában működik az, hogy 50-50%-ban játszák a meccseket.


….Ja a blikk.hu :)

Meg gondolom az, hogy tudta, hogy a Cityben Ő lehet a “megváltó”, a hiányzó láncszem a BL győzelemhez.
Itt valószínűleg nem ilyen státuszban lett volna.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 5., hétfő 19:52

Dupla D írta: Szerintem most Haaland és Mbappét leszámítva magasan Kane a legjobb opció számunkra. Kane és RvN teljesen más stílus. Kane rengeteget jár vissza, mint Benzema. Nagyon komoly keresztlabdái vannak. Benzemáhiz ő áll a legközelebb stílusban.

Az meg, hogy angolok nem számít sokat. 20 éve valóban gyengébbek volt technikailag, most viszont már nem ez a helyzet.
Nem mondom, hogy képben vagyok a mai focival, mert csak Real meccset nézek már, ott se minden liga meccset, de Kane labdakezelése nagyon messze áll attól amit Benzi tud. Nem tudom, ez a stílus nekem olyan esetlennek tűnik egy kicsit, az ilyen stílusú csatárok nem nagyon voltak Madridban sikeresek eddig. De nekem aztán mindegy, csak nyerjünk. Ha vele ha nem, nyerjünk. (Láttam én itt már Huntelárt is, meg társait, nem lepődök meg semmin).

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. június 5., hétfő 19:50

tubatibi írta: Mondjuk az kicsit bassza a csőröm, hogy Haaland többek között azért nem jött ide, mert nem Ő lett volna a kezdő.

De nyilván, senki nem lát a jövőbe…
Ezt ő mondta személyesen, vagy sok volt a blikk.hu?
Cityben játszott az apja is, PL-ezni akart, kapott gondolom egy zsák pénzt, nem ide jött. Később még jöhet, de ezeket az elméleteket aki kitalálja.
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. június 5., hétfő 19:48

tubatibi írta: Mondjuk az kicsit bassza a csőröm, hogy Haaland többek között azért nem jött ide, mert nem Ő lett volna a kezdő.

De nyilván, senki nem lát a jövőbe…
Nagy jovobelatas kellett hozza, hogy lassa az ember, 35+ evesen nem lehet birni evi 60 meccset…

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2023. június 5., hétfő 19:47

Szerintem most Haaland és Mbappét leszámítva magasan Kane a legjobb opció számunkra. Kane és RvN teljesen más stílus. Kane rengeteget jár vissza, mint Benzema. Nagyon komoly keresztlabdái vannak. Benzemáhiz ő áll a legközelebb stílusban.

Az meg, hogy angolok nem számít sokat. 20 éve valóban gyengébbek volt technikailag, most viszont már nem ez a helyzet.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 5., hétfő 19:45

b3tman írta:
kecsu10 írta:

Nem neked címezve természetesen, de miért szedjük magunkat tele angolokkal? Bellinghamet nem ismerem különösebben, párszor láttam játszani, de nincs más mint Kane? RVN korban jönne, egy sokkal gyengébb kiadásban. Valahogy úgy érzem, olyan játékosok ezek mint a Calderon felé felhozatal, ami hát... Kellett az erős szurkolói kitartás na. Nem gond, 23 éve szurkolok a csapatnak, ki fogom bírni azt a néhány évet ha úgy alakul, de attól még zavar. Raul, Morientes, Ronaldo, Mijatovic és Benzema után olyan.... Fura ez a Kane na. Mindegy, úgyis a csapat a lényeg nekem, de ha lenne más megoldás nem bánnám.
Csak nezd meg Kane statjait. Jelenleg kb Top 3. Feljebb nekunk most nemigdn lenne.
Megnéztem most róla videókat, és szomorú vagyok úgy általánosságban, hogy ez ma a top3. Tudom nem vagyok emiatt népszerű, de én Tottit csodáltam, nem ezt. Tudom én, ez a mai világ, de attól még bánt és fáj. Ráadásul 30 éves is. Mindegy, ha nyerünk vele bármit is, én szurkolok majd neki is. Csak zavaró, hogy ebben a tiktokos xg mutatós világban ők a klasszisok. Találni kell valaki Madridhoz illő csatárt az elkövetkező években, ez úgyis átmeneti időszak lesz.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 5., hétfő 19:43

Mondjuk az kicsit bassza a csőröm, hogy Haaland többek között azért nem jött ide, mert nem Ő lett volna a kezdő.

De nyilván, senki nem lát a jövőbe…
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 5., hétfő 19:40

Nem várhatunk haaland bappera még evekig. Ez van

b3tman
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2017. április 29., szombat 16:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: b3tman » 2023. június 5., hétfő 19:39

kecsu10 írta:
Pad'em írta:

Van 3 szabad helyünk. Bellingham + Kane miatt lenne minusz 2. Davies kanadaiként nem foglalna el helyet.
Nem neked címezve természetesen, de miért szedjük magunkat tele angolokkal? Bellinghamet nem ismerem különösebben, párszor láttam játszani, de nincs más mint Kane? RVN korban jönne, egy sokkal gyengébb kiadásban. Valahogy úgy érzem, olyan játékosok ezek mint a Calderon felé felhozatal, ami hát... Kellett az erős szurkolói kitartás na. Nem gond, 23 éve szurkolok a csapatnak, ki fogom bírni azt a néhány évet ha úgy alakul, de attól még zavar. Raul, Morientes, Ronaldo, Mijatovic és Benzema után olyan.... Fura ez a Kane na. Mindegy, úgyis a csapat a lényeg nekem, de ha lenne más megoldás nem bánnám.
Csak nezd meg Kane statjait. Jelenleg kb Top 3. Feljebb nekunk most nemigdn lenne.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 448
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2023. június 5., hétfő 19:25

Pad'em írta:
realmadrid95 írta:

Az tuti, igazan Perezes nyar lehet az idei. Viszont eun kivuli jatekosokkal, hogy allunk? Endrick, ha jon, nem lesz veszelyben a helye?
Van 3 szabad helyünk. Bellingham + Kane miatt lenne minusz 2. Davies kanadaiként nem foglalna el helyet.
Nem neked címezve természetesen, de miért szedjük magunkat tele angolokkal? Bellinghamet nem ismerem különösebben, párszor láttam játszani, de nincs más mint Kane? RVN korban jönne, egy sokkal gyengébb kiadásban. Valahogy úgy érzem, olyan játékosok ezek mint a Calderon felé felhozatal, ami hát... Kellett az erős szurkolói kitartás na. Nem gond, 23 éve szurkolok a csapatnak, ki fogom bírni azt a néhány évet ha úgy alakul, de attól még zavar. Raul, Morientes, Ronaldo, Mijatovic és Benzema után olyan.... Fura ez a Kane na. Mindegy, úgyis a csapat a lényeg nekem, de ha lenne más megoldás nem bánnám.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. június 5., hétfő 19:06

gutihaz14 írta:
Pad'em írta: Bayern have NOT rejected Real Madrid’s approach for Alphonso Davies. @jfelixdiaz

Nem hiszek benne továbbra se, hogy eladnák, de hátha.

Perez feltörte a malacperselyt? :D
inkabb ez lesz :D

https://www.instagram.com/reel/CtEt_UFI ... BiNWFlZA==
Ez nagyon jó :lol:
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5357
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. június 5., hétfő 18:58

Pad'em írta: Bayern have NOT rejected Real Madrid’s approach for Alphonso Davies. @jfelixdiaz

Nem hiszek benne továbbra se, hogy eladnák, de hátha.

Perez feltörte a malacperselyt? :D
inkabb ez lesz :D

https://www.instagram.com/reel/CtEt_UFI ... BiNWFlZA==
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 5., hétfő 18:55

Pad'em írta: Real Madrid will offer Harry Kane 3 years and a salary of €11M. The club are planning to make a first bid of €80M although they know Tottenham will try to push it up to triple figures @La_SER
How about 80,1? :mrgreen: :mrgreen:

A fizu korrekt (kb. Alaba?), a pénzt sokallom, de hát Levy szeret üzletelni..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 193 regisztrált és 0 vendég