Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2023. május 27., szombat 15:42

RaúlCF írta: Brahimot el kell adni amíg valaki megvenné. ennyi erővel a helyére hozzák fel Arribast aki már 21 éves. vagy próbálják ki vagy ha kevés adják el őt is.
Főképp ha tényleg sikerül előre hozni egy komoly 9st akkor én is inkább Arribast nyomatnam... Amúgy is ott van még Rodri meg Fede ha nagyon muszáj + Arribas bőven elég.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. május 27., szombat 15:06

Brahimot el kell adni amíg valaki megvenné. ennyi erővel a helyére hozzák fel Arribast aki már 21 éves. vagy próbálják ki vagy ha kevés adják el őt is.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. május 27., szombat 13:59

Brahim Diaz :lol: :lol: :lol:
Mindegy, hogy kiegészítőként, vagy kezdőként, vagy kerettagként jön szóba. Nevetséges még a gondolata is. Olyan, mint egy figura az alvin es a mokusokbol.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1295
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. május 27., szombat 13:52

Brahim direktebb jatekos,vagy ugyis lehet mondani hogy agyatlan.
A ketto kozott annyi kulonbseg van,hogy az egyik jo szazalekban bevallalos,a masik meg ezaltal rengeteg hibaval jatszik.
Milan padrol minosegi erositest en nem varok.
Lenne meg egy Lucas Vazquez,Asensio fele jatekosunk.
Aki neha jol jon be,tud adni egy kis lenduletet esetleg,de huzamosabb ideig semmit nem kell tole varni.
Nem hiaba nem kell a milannak,illetve nem volt egy jo eve eddig..
Gondolom ha visszater vagy megy megint tovabb,vagy egy evet elszorakozik egy kis jatekperccel itt,aztan akkor megy.
Nem o lesz a mi megoldasunk es nem is visz minket hozza kozelebb.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. május 27., szombat 13:48

Mariano is off !

Legjobbakat ! :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. május 27., szombat 13:11

Pad'em írta: Szerintem egy Bellingham (100), Fran (5), Chukwueze (40), Joselu (15) 4-es ami max elbírja a realitás határait per pillanat. 160 kiadás, jobbhátvédet szerintem kizárt, hogy vennénk. Pénzünk max Brahimból lesz, Milan ha megveszi 25 millió körül akkor költöttünk net 135 milliót. Ha befutna egy ajánlat Mendyért akkor max még belőle. Egy ilyesminél szerintem nincs több az idei nyárban sajnos, Kane meg Reece James féle drága angolokra Bellingham mellett már nem lesz pénz.
Bellingham, Kane, Fran Garcia, es ha Lunin tavozik, akkor egy cserekapus, akkor mar elegedett leszek, de ha berantjuk Reece Jamest es/vagy Daviest akkor geci boldog leszek es 5*-ot adok Pereznek.
:goat:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2023. május 27., szombat 13:06

Tomidzsi írta:
kiserik írta:
Míg Asensio inkább visszafordul és ad egy vissza passzt, addig Brahim sokkal direktebb, kapuratörőbb, felvállalja az 1v1-eket. Ez mindenképpen előrelépés.
Igen meg talán harciasabb, vedekezésben is tobbet adhat. Viszont nincs olyan bal lába,mint Asensionak.
Brahim mind2 lába jó, így nem lesz olyan kiszámítható, mint Asensio. Ahogy írtak is, sokkal direktebb játékos, az előre passzt keresi, nem a vissza az első gondolata, kb mint Ceballos, csak szélsőben és szerintem pont ugyan annyit várhatunk majd tőle. Persze a 16on kívüli gólok hiányozni fognak, de játékban szerintem előre lépés.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 27., szombat 12:46

kiserik írta:
nzooli93 írta: Diaz szerintem visszalépés lenne. Olasz bajnokságban is minden jobb meccsére jut 3-4 borzasztó. Asensio legalább jól tudott beadni,meg lőnni, ha kellett. Diaz szerintem semmiben sem kiemelkedő.
Míg Asensio inkább visszafordul és ad egy vissza passzt, addig Brahim sokkal direktebb, kapuratörőbb, felvállalja az 1v1-eket. Ez mindenképpen előrelépés.
Igen meg talán harciasabb, vedekezésben is tobbet adhat. Viszont nincs olyan bal lába,mint Asensionak.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 27., szombat 12:36

nzooli93 írta: Diaz szerintem visszalépés lenne. Olasz bajnokságban is minden jobb meccsére jut 3-4 borzasztó. Asensio legalább jól tudott beadni,meg lőnni, ha kellett. Diaz szerintem semmiben sem kiemelkedő.
Míg Asensio inkább visszafordul és ad egy vissza passzt, addig Brahim sokkal direktebb, kapuratörőbb, felvállalja az 1v1-eket. Ez mindenképpen előrelépés.

Avatar
Tomidzsi
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2022. június 11., szombat 10:13
Kedvenc játékosaid: R9, Marcelo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Tomidzsi » 2023. május 27., szombat 12:19

gutihaz14 írta: 🇪🇸 A kölcsönben az AC Milanban játszó Brahim Díaz veszi át Marco Asensio helyét a Real Madridnál.

(Forrás: AS)
Várható volt. Kap egy 1 évet a bizonyításra, ha nem válik be eladják 1 év múlva. 2025 nyaraig van szerzodese.
Marcos, Cafú, Lúcio, Thiago Silva, Robi Carlos, Casemiro, Marcelo, Kaká, Ronaldinho, Adriano, R9

Dida, Juninho, Alex, Rivaldo, Gilberto Silva, Pato, Robinho, Vinicius

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. május 27., szombat 11:44

Diaz szerintem visszalépés lenne. Olasz bajnokságban is minden jobb meccsére jut 3-4 borzasztó. Asensio legalább jól tudott beadni,meg lőnni, ha kellett. Diaz szerintem semmiben sem kiemelkedő.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5350
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. május 27., szombat 11:36

🇪🇸 A kölcsönben az AC Milanban játszó Brahim Díaz veszi át Marco Asensio helyét a Real Madridnál.

(Forrás: AS)
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2023. május 27., szombat 10:55

Nem tudom, hogy a Nkunku - Chelsea szál az mennyire valós, de ilyen év után lehet nem a Chelseabe mennék.. Ő egy használható ember lenne előre bőven.

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 27., szombat 10:45

Semmiképp nem hoznám Kane-t. Nekem elég volt ezekből a külföldi 30+ os játékosokból akik hatalmas elánnal és nagy szöveggel jönnel, de igazából levezetnek nálunk.
Pont Kane nem ilyen mentalitású ember.
Full normális a faszi.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. május 27., szombat 10:42

Szerintem ha jön Kane, a kezdő ő lesz. Benzink 35, decemberben lesz 36, a tavalyi dupla miatti kifacsarástól kuka volt az ősze, ugrott a vb-je és igazán már ez a tavasza se volt fúúdeveretes (ami tekintve, hogy mit hozott tavaly, érthető, semmi szemrehányás).

De inkább futnék neki a szezonnak Benz, Joselu, Alvaro sorral, mint jöjjön Kane :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. május 27., szombat 10:05

Joselu 33eves 15 millio korul, vagy a 30 eves kane 50korul akkor nem kerdes hogy utobbi.
Amit az a joselu, azt lehozna alvaro is ha megkapna a perceket.
wZoLee7 írta: Nekem elég volt ezekből a külföldi 30+ os játékosokból akik hatalmas elánnal és nagy szöveggel jönnel, de igazából levezetnek nálunk.
Hazardon kivul ki volt meg ilyen?

50-60korul biztos hogy hozhato kane. Lejaro szerzodes, nincs europai kupa, es lehet hogy utolso nagy lehetosege.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. május 27., szombat 9:59

Semmiképp nem hoznám Kane-t. Nekem elég volt ezekből a külföldi 30+ os játékosokból akik hatalmas elánnal és nagy szöveggel jönnel, de igazából levezetnek nálunk.
Hát a faszi lófaszt nem nyert és a PL-ben daráltatja magát 10+ éve. Szerintem ilyenkor nem rossz motiváció egy Real Madrid ajánlat.

Az biztos, hogy a bajnoki versenyfutáshoz kell egy jó csatár, különben megint 10+ ponttal fog menni a barca márciusban.
Love football, hate antifa.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 27., szombat 9:55

realmadrid95 írta:
Pad'em írta: Kane,t elhozni 50 ért Levytől? Hazard kell a Spursnek? Ezek még pletykának is meredek elképzelések :/ Ehhez képest Joselu 15-ért jóval közelebb áll a realitáshoz sajnos bármennyire is fáj.

Firminónál én eddig csak barcát olvastam.
Kane szerzodese is lejar, belfoldi csapatnak nem akarja eladni a jatekosat Berbatov ota. Szerintem realis lehet az 50-60 millio.

Egyebkent lehet beszedtema volt mar, de en csak most latom, hogy Julian Alvarez ket evig volt a Real akademiajan. :hmmm:
A realitás mikor volt Levy szótárában? Engem nagyon meglepne ha egyaltalán elengedné, ha igen akkor sanszos, hogy jobb eséllyel nekünk mint pl a MU-nak, de az biztos hogy meg fogja kérni az árát az angolok sztárcsatárjának. Továbbra se tudom elképzelni itt amúgy, Benzemával egy keretben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. május 27., szombat 9:44

Semmiképp nem hoznám Kane-t. Nekem elég volt ezekből a külföldi 30+ os játékosokból akik hatalmas elánnal és nagy szöveggel jönnel, de igazából levezetnek nálunk. Joselu ha hozható, erre az átmeneti évre nem lenne rossz. Benzema, Joselu és Rodrygo megoldják azt a posztot. Chukwueze sem lesz más mint Asensio. Ellenünk kb élete meccsét hozta, de azóta egyszer sem tudta megismételni, viszont mivel kell oda is valaki és nincs nagyon más opció...

realmadrid95
Hozzászólások: 1886
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. május 27., szombat 9:15

Pad'em írta: Kane,t elhozni 50 ért Levytől? Hazard kell a Spursnek? Ezek még pletykának is meredek elképzelések :/ Ehhez képest Joselu 15-ért jóval közelebb áll a realitáshoz sajnos bármennyire is fáj.

Firminónál én eddig csak barcát olvastam.
Kane szerzodese is lejar, belfoldi csapatnak nem akarja eladni a jatekosat Berbatov ota. Szerintem realis lehet az 50-60 millio.

Egyebkent lehet beszedtema volt mar, de en csak most latom, hogy Julian Alvarez ket evig volt a Real akademiajan. :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég