Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. július 18., péntek 22:00

A Punto Pelota szerint már a vízumoz intézzük James-nek.... Isco-ról akkora csend volt, hogy nem tudom, nagyon meglepne ha ő távozna. Ebből DM lesz, ha igaz.
Merem remélni, hogy ha jön a kolumbiai Isco másnap már Pereznél lesz, hogy menne. Egy MU-nál isten lehetne, igaz nehezen vinne rá a lélek, hogy nekik is szurkoljak, de van az a pénz amiért korpásodik a haj.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 21:54

dannen írta:
R.M.C.F írta:aztán majd tavasszal már azt irják majd sokan,hogy de hiszen én megmondtam. ja.
most nem kötekedésből, de te annyi mindent "próbálsz megmondani", hogy persze, hogy a fele bejön. de ugyanúgy lehetne ellenpéldát is felhozni, csak azokat senki nem jegyzi meg, na meg kb. fölösleges is lenne.

Hja,a fele....aha....azért matekból nem buktam akkorát. Kicsit többet is kinézhetnél belőlem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 18., péntek 21:52

Realista24 írta:
tucsoki írta:A Punto Pelota szerint már a vízumoz intézzük James-nek.... Isco-ról akkora csend volt, hogy nem tudom, nagyon meglepne ha ő távozna. Ebből DM lesz, ha igaz.
Komolyan nem értelek Titeket, olvassátok a híreket itt :mrgreen: :p
Én már rászoktam! RSS rulez. :Đ

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 21:50

Tényleg vízumot intézünk James-nak? :mrgreen: Off: A Barca 90 millát ajánl James-ért :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 18., péntek 21:50

tucsoki írta:A Punto Pelota szerint már a vízumoz intézzük James-nek.... Isco-ról akkora csend volt, hogy nem tudom, nagyon meglepne ha ő távozna. Ebből DM lesz, ha igaz.
Komolyan nem értelek Titeket, olvassátok a híreket itt :mrgreen: :p
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 21:50

Fuentealbilla írta:
Realista24 írta:Csippantalak RMCF, de ez a Neymar fóbia...mar komolyan aggaszt.
Nem kell belekeverni mindenhova.
Erős túlzás amit felé leművel :)
Bár a sötét oldalt választotta sajnos, de szvsz jelenleg TOP10-es támadó felfogású játékos a világon.
(tény, h a barca által neki kijelölt 2.-től azért igencsak messze van de még a 3. helyért se nagyon kapálózhatna)

Na....talán látni lehet egy kis fényt.....top10. Aha.....na,akkor ?? Ha top10 akkor nem lenne erős túlzás amit "művelek",mert ha top10,akkor kb korrekt a megitélés. De mivel top3azták,meg a partbedobásokra is zsenizték,meg alap passzokra zsenizték.......igy kinyilt a bicska a zsebemben.
Egyébként biztos velem van a hiba,mert én tökéletesen korrektnek látom a magam megitélését pl neymarral,messivel,vagy akár robbennel,vagy akárkivel kapcsolatosan. Azt mondom,amit látok,nem amit okádnak nap mint nap a blikkben,sporttvben hanem amit valóban lead.
Igyekszünk csak olyan sokat írsz, hogy nem akarjuk kihagyni a fél fórumot :Đ
Hányszor és hányszor kaptam már az efféle nagyképű sz*r dumát.....és amikor meg ideje lett,és rákérdeztem,akkor meg volt sértődés.

Mindegy,nem kell foglalkozni velem,irogatok,általában hülyeséget,meg baromságokat,meg alig esik le valami néha,mert néha mázlim van.....
tiszta magyar foci ez,ott is hányszor lenéztek,leszóltak baxki....majd 8 év múlva azt amit mondtam,úgy adták elő mintha ők találták volna fel.
nevetséges.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 18., péntek 21:47

A Punto Pelota szerint már a vízumoz intézzük James-nek.... Isco-ról akkora csend volt, hogy nem tudom, nagyon meglepne ha ő távozna. Ebből DM lesz, ha igaz.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 21:46

R.M.C.F írta:[át kell ugrani amit irok azt annyi.
Igyekszünk csak olyan sokat írsz, hogy nem akarjuk kihagyni a fél fórumot :Đ

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 21:37

Realista24 írta:Csippantalak RMCF, de ez a Neymar fóbia...mar komolyan aggaszt.
Nem kell belekeverni mindenhova.

Mert neymar tökéletes példa ezekre.....a média szarásik tolja,igy neki "többet lehet", amit csinál "jobban csinálja". James óriási hendikeppel indul itt....de ha pl egy reust hoznánk,akkor folyna a nyál,pedig neki is az lenne a szitu mint a kolumbiainak. Tökéletesen hűen tükrözi azt amiről beszélek,a nem megfelelő megitélést.....a lefelé,vagy felfelé kerekitést.

na mindegy,lassan okafogyottá válik a vita.....mint a legtöbbször....pl dm-nél....vagy modricnál....vagy bale-nél......mindegy,át kell ugrani amit irok azt annyi. Majd megvesszük......aztán majd tavasszal már azt irják majd sokan,hogy de hiszen én megmondtam. ja.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 21:30

Realista24 írta:Csippantalak RMCF, de ez a Neymar fóbia...mar komolyan aggaszt.
Nem kell belekeverni mindenhova.
Erős túlzás amit felé leművel :)
Bár a sötét oldalt választotta sajnos, de szvsz jelenleg TOP10-es támadó felfogású játékos a világon.
(tény, h a barca által neki kijelölt 2.-től azért igencsak messze van de még a 3. helyért se nagyon kapálózhatna)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 18., péntek 21:28

Fuentealbilla írta:
tucsoki írta: Azért azt szögezzük le, hogy amíg a posztján játszott, a legjobbunk volt, rendre ő nyerte meg nekünk a meccseket, mindenki ámult-bámult a játékán. Ez a szezon eleji, a szeptemberi-októberi időszakra igaz. Bale visszatérésével kevesebb lehetőséghez jutott, más poszton kapott lehetőséget, majd Ancelotti teljesen elhozta a kapu közepétől. Mélyen játszott mint Modric, ami szemmel láthatóan nem feküdt neki, a védekezés minden energiáját felemésztette, így az előre játékába is sokkal több hiba csúszott. Nem mondom hogy esetleg nem teljesített erőn felül, előfordulhat, de a srác rendesen varázsolt, erre sajnos már senki sem emlékszik.
Kíváncsi vagyok mennyire tanulta be a visszavont szerepkört, vagy Ancelotti miként számol vele, mert egy csiszolatlan gyémánt.
Leszögezném nekem is szimpatikus Isco focija alapvetően, emlékszem is tavalyról jó meccsére , de ugyanúgy igen gyengékre is. Hogy ez a valódi posztjától való elszakítás miatt volt-e majd a nálam nagyobb fociszakértők (bár mint tudjuk kicsiny országunkban 10 millió edző lakik) megmondják.
Alapvetően Jamest akkor érdemes csak hozni ha kezdőbe jön. Kérdés az megvan-e a helye szerintem. Modric-Kroos alap középen. És mivel Bale-Benz-CR is elől így marad egy kp-nak hely. Szerintem! ez a KP James-el kiegészülve kevésnek tűnik hátrafelé (bár jelzem én csak a VB meccseken láttam James-t) Isco-val sem acélosabb ugyan az a KP sor talán , de fogadjuk el, hogy a hírek igazak, hogy csiszolgatni próbálják Iscot oda.
Mindenesetre én Jamest csak akkor hoznám ha tegyük fel Iscot a lentebb általan leírt igen magas áron tehát James-hez képest minimális veszteséggel tudnánk abszolválni. Ha pedig James előre lenne szánva Benz helyett akkor Benzinnek kell bezárni a kaput és elengedni. De én ezt ismételten nem tartanám jó ötletnek.
Szvsz tehát James-el várjunk még... nem őrá van idén égető szükségünk az idei 80 M ára pedig nagyon már nőni nem fog ha a Real jövőre is benne látja még a "megváltást".
Pont erről van szó: a kolumbiaival semmivel sem stabilabb a kp, ha pedig "előre" kell cserélni, akkor Isco is tökéletes megoldás. Arról nem is beszélve, hogy neki van egy év előnye nálunk...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 18., péntek 21:25

Csippantalak RMCF, de ez a Neymar fóbia...mar komolyan aggaszt.
Nem kell belekeverni mindenhova.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 18., péntek 21:24

tucsoki írta: Azért azt szögezzük le, hogy amíg a posztján játszott, a legjobbunk volt, rendre ő nyerte meg nekünk a meccseket, mindenki ámult-bámult a játékán. Ez a szezon eleji, a szeptemberi-októberi időszakra igaz. Bale visszatérésével kevesebb lehetőséghez jutott, más poszton kapott lehetőséget, majd Ancelotti teljesen elhozta a kapu közepétől. Mélyen játszott mint Modric, ami szemmel láthatóan nem feküdt neki, a védekezés minden energiáját felemésztette, így az előre játékába is sokkal több hiba csúszott. Nem mondom hogy esetleg nem teljesített erőn felül, előfordulhat, de a srác rendesen varázsolt, erre sajnos már senki sem emlékszik.
Kíváncsi vagyok mennyire tanulta be a visszavont szerepkört, vagy Ancelotti miként számol vele, mert egy csiszolatlan gyémánt.
Leszögezném nekem is szimpatikus Isco focija alapvetően, emlékszem is tavalyról jó meccsére , de ugyanúgy igen gyengékre is. Hogy ez a valódi posztjától való elszakítás miatt volt-e majd a nálam nagyobb fociszakértők (bár mint tudjuk kicsiny országunkban 10 millió edző lakik) megmondják.
Alapvetően Jamest akkor érdemes csak hozni ha kezdőbe jön. Kérdés az megvan-e a helye szerintem. Modric-Kroos alap középen. És mivel Bale-Benz-CR is elől így marad egy kp-nak hely. Szerintem! ez a KP James-el kiegészülve kevésnek tűnik hátrafelé (bár jelzem én csak a VB meccseken láttam James-t) Isco-val sem acélosabb ugyan az a KP sor talán , de fogadjuk el, hogy a hírek igazak, hogy csiszolgatni próbálják Iscot oda.
Mindenesetre én Jamest csak akkor hoznám ha tegyük fel Iscot a lentebb általan leírt igen magas áron tehát James-hez képest minimális veszteséggel tudnánk abszolválni. Ha pedig James előre lenne szánva Benz helyett akkor Benzinnek kell bezárni a kaput és elengedni. De én ezt ismételten nem tartanám jó ötletnek.
Szvsz tehát James-el várjunk még... nem őrá van idén égető szükségünk az idei 80 M ára pedig nagyon már nőni nem fog ha a Real jövőre is benne látja még a "megváltást".

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 18., péntek 21:21

Realista24 írta:
Igen,nekem is az,főleg hogy mekkora madridista,ilyen csak cr volt,és ezek azok akik meghalnak a mezért a pályán,és húzzák a csapatot ezerrel......nem azok akik földrevetik magukat ha valaki repülőt kiállt.
Korábban Zidanehoz hasoníltottad, most CR-hez...mindezt úgy, hogy nem láttad csak a vb-n. Merész :)

Én már csak ilyen bugyuta vagyok,aki vakon van.Nem is kell komolyan venni.

Egy neymart a világ legjobbjai közé tettek a féleszűek,mert egy kb mennyeivel azonos szintű ligában,csípőre tett kézzel a bamba állóborjak mellett bemutatott pár flikk flakkot.....majd elment egy konfőre,ahol olyan szopást kapott amit monique qouvet sem tudna adni,mindezt úgy,hogy a mutatott játéka ezzel messze nem volt összhangban.
Neymar volt a valaha élt legjobban túlcopott labdarúgó, nem élt még olyan,akit jobban fényeztek volna......hameszt is egy kicsit felpolirozták,de pl messze nem úgy ahogy a vizszintesen focizót.

Igen,nem láttam korábban,ez igaz. De vannak olyan játékosok,akiket elég pár meccsen látni és az eldönti ő az AKI.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 18., péntek 21:19

azért azt ne felejtsétek el hogy isconak mielőtt megvettük egy teljes komoly éve volt.
míg ha james nem hoz egy ilyen vb-t a kutya nem akarta volna megvenni itt a fórumon, sőt még fel se hozta volna senki a nevét.
azon a vb-n ahol teljesítménye alapján isconak is joga lett volna ott lenni, hála vdb-nek nem így lett. mindegy legalább nem volt résztvevője ennek az oltári nagy égésnek.

mindegy azért nem fogok sírni(sőőt) ha megvesszük mert tehetséges az biztos, és szimpatikus is. azért elég komoly lenne ha ők ketten megférnének egymás mellett a pályán, és összeszoknának. :roll:

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 18., péntek 21:09

Az, hogy sokat varázsol nem számít sokat. Mai fociban az már kevés, főleg ha az adott csapat 3 kpsal játszik

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27395
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. július 18., péntek 21:07

Realista24 írta: Hát hogy mutatott volna, ha még nem a Real játékosa? :x
Mégis Istenítve van, de mégis mire?

Meghal a mezért, meg közelebb van a Real kezdőjéhez... egy VB miatt? Ne már.... Özil is fasza volt anno, meg most Khedira is jól tolta. Amíg nem játszott 1 percet sem Real mezben addig feleslegesnek tartom a túlzó kijelentéseket vele szemben. Mondom ezt úgy, hogy örülnék neki, ha jönne.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 18., péntek 21:06

Részemről szó sincs arról, hogy Iscót ekézzem, sőt az egyik kedvencem :) De Jamest is kedvelem és szeretném itt látni, az más kérdés, hogy a valóságban is így lesz-e. Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogyha anno nem a Monacóba ment volna, hanem pl. a MU-ba, akkor mi lenne a véleményetek :hmmm:.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 18., péntek 21:04

Sokakkal ellentétben én nem cserélném el Isco-t James-re, bőven van potenciál a spanyolban, de ilyenkor mindig az a vonzóbb aki nem a miénk. Ennyi erővel jövőre kukázhatjuk majd James-t is egy nem maximálisan kiemelkedő szezon után, egy új tehetség miatt, majd őt is, stb. Ráadásul nem értem, ha ekkora gigászi ász a gyerek, akkor miért nem repkedtek érte a 60-80 milliós ajánlatok a VB előtt(?). Ez inkább költői kérdés, mert nem azt mondom hogy rossz játékos, vagy nem lehet belőle világklasszis, de én végtelenül unom már ezt a vegyünk meg mindenkit felfogást.

Ui: Isco sem volt kisebb tehetség mielőtt megvettük, a City Pellegrini-vel az élen elég erősen csábítgatta...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 18., péntek 21:00

A REAL MADRIDBAN még semmit nem mutatott, így elég merész bármit is kijelenteni róla.
:fpalm: :fpalm:
Hát hogy mutatott volna, ha még nem a Real játékosa? :x
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 114 regisztrált és 0 vendég