Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4479
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. október 15., vasárnap 9:24

hehetheoriginal írta: Nem ironia, evtizedenkent latni 1-1 ekkora alazast a legfelso szinten, a sok jo es atlagos teljesitmeny es meccs mellett ez a kiugroan negativ romhalmaz marad meg, amikor kijott az evek soran felgyülemlett ideg a citybol a sok elbalfaszkodott kiesessel, mikor ok voltak a jobb csapat, de epkurtak a veget eveken at mindig, hat most ugy lerendeztek a madridot, hogy en nem fogom egyhamar elfelejteni.
Mint mikor altalanos suliban 8.-oskent jatszotok a mittudomen 8 evesek ellen....
Szeretnek latni ha nem is ekkora, de erre torekedo dominanciat vegre sok ev utan tolunk is...
Mintha 7 0k, meg 8 2k, nem lennének. Vagy pool 4 0ás comeback.(de jó, hogy csak Barcás példát is elég volt hozni :mrgreen: )

Lesimáztak, tény, de kb nincs szezon amiben ne lenne ennél pár bőven nagyobb alázás.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 15., vasárnap 8:58

Nem ironia, evtizedenkent latni 1-1 ekkora alazast a legfelso szinten, a sok jo es atlagos teljesitmeny es meccs mellett ez a kiugroan negativ romhalmaz marad meg, amikor kijott az evek soran felgyülemlett ideg a citybol a sok elbalfaszkodott kiesessel, mikor ok voltak a jobb csapat, de epkurtak a veget eveken at mindig, hat most ugy lerendeztek a madridot, hogy en nem fogom egyhamar elfelejteni.
Mint mikor altalanos suliban 8.-oskent jatszotok a mittudomen 8 evesek ellen....
Szeretnek latni ha nem is ekkora, de erre torekedo dominanciat vegre sok ev utan tolunk is...
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 15., vasárnap 7:50

hehetheoriginal írta: hat igaza van, evszazados modon meg lettunk alazva, le lettunk focizva, ezen a szinten szinte soha nem latni ilyet.
Erzem az iróniát.

Remelem jól :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8514
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. október 14., szombat 22:10

egyebkent felelmetes lett volna ha gundogant bellinghammel potoljak, es kdb-haaland koze o mozogna be kp-rol.
o is igazi all-rounder aki mindig feler a kapu ele, angol is, nem csodalom, ha a citynel prioritas volt.

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 14., szombat 22:02

Guardiolával sose volt akkora baj, csak szeret nagyon szerepelni meg túlságosan ragaszkodott a fix hülye dolgaihoz, Münchenben pont ezért hasalt el. Mourinho ebből sose tudott kinőni, Pep pár darab elégetett milliárd után észbekapott legalább :lol:

Mondjuk mentálisan még mindig gatyák a csapatai és nem tudja rendberakni őket, mondjuk ha Arteta tőle tanulta a villanykörtés módszert, akkor nem csodálkozok :lol:
hat igaza van, evszazados modon meg lettunk alazva, le lettunk focizva, ezen a szinten szinte soha nem latni ilyet.
Első meccsen meg azt se tudták merre vannak, 2-0 felé haladtunk erősen, erre a Citys kirúgja a ladbát az oldalvonalon kívülre, senki nem értette miért nem jelzett a partjelző, 20 sec múlva meg De Bruyne gólt rúgott, VAR sehol. :lol:

2. meccs első félideje volt nagyon impresszív a Citytől, azt tanítani kéne, nagyon brutál volt, de ha nem 1-1ről indul a dolog lehet nem lettek volna ennyire szétesve a srácok, kb csak Kroosnak volt egyedül jó meccse.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. október 14., szombat 22:02

hat igaza van, evszazados modon meg lettunk alazva, le lettunk focizva, ezen a szinten szinte soha nem latni ilyet.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 14., szombat 21:23

tubatibi írta: Egyébként Guardiola teljesen korrekt évek óta, levetkőzte a Barcelonás dolgokat.
Tehát a hozzánk gyere mert mi nyertük a BLt, a Real meg most szar, az korrekt :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. október 14., szombat 20:44

Egyébként Guardiola teljesen korrekt évek óta, levetkőzte a Barcelonás dolgokat.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 14., szombat 20:22

Pep Guardiola did everything to convince Jude Bellingham to sign for City. He told the player, in a 3-hour conversation, that City have started a winning cycle while Real Madrid was already ending their glorious era. Pep later understood that Bellingham only wanted Real Madrid. He remained a gentleman and wished him luck.

— @La_SER
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

cart
Hozzászólások: 2647
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2023. október 14., szombat 12:06

Nem hiszem, hogy ezt a szabalyt barhol tul komolyan vennek...

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. október 14., szombat 11:54

Mbappé anyja megcsinálja az ügynöki licenszhez szükséges FIFA vizsgát és máris képviselheti a fiát. Nem lesz itt semmi váltás.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13158
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 14., szombat 9:17

Whiteheart írta: Nem látom sehol, de volt egy ilyen hír is több helyen:

https://www.goal.com/en/lists/explained ... 8de1d16e56

Hogy ahhoz h mbappe jöhessen ahhoz meg kell válnia az anyjától mint ügynöktől, ki kell rugnia, stb. És vmi profinak kell a helyére lépnie ...
Akkor valszeg ezért is nagyon ragaszkodott a családja hogy legalább egy évig még hadd képviselhesse, mmint hogy egy évig még megpakolják magukat és azt a nagy összeget megkapják mert tudták hogy a Reallal ennek vége lenne?
Ez meg nem hír, ezt írjuk már egy ideje páran. Ahol a szülők az ügynökök ott a karrier úgy is néz ki. Értem én, hogy egy rendes ügynöknek is a saját zsebe az érdeke, de ha szarul végzi a dolgát leváltják, egy szülőnél más azért. Neymarnak is az elején kellett volna, csak akkor még gyerek fejjel ezt nem is értik.

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. október 14., szombat 8:40

Nem látom sehol, de volt egy ilyen hír is több helyen:

https://www.goal.com/en/lists/explained ... 8de1d16e56

Hogy ahhoz h mbappe jöhessen ahhoz meg kell válnia az anyjától mint ügynöktől, ki kell rugnia, stb. És vmi profinak kell a helyére lépnie ...
Akkor valszeg ezért is nagyon ragaszkodott a családja hogy legalább egy évig még hadd képviselhesse, mmint hogy egy évig még megpakolják magukat és azt a nagy összeget megkapják mert tudták hogy a Reallal ennek vége lenne?
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. október 12., csütörtök 22:16

Zidane sokkal jobb keretet kapna mint ami 2020ban volt neki. Szerintem megint baszó lenne én csak azért nem hoznám mert túlságosan hangulat ember. Ő még mindig egy focista aki azért edzősködik, mert focizni már nem tud. Lehetett volna a mi fergusonunk de nem veszi elég komolyan az edzősködést amit meg is értek azért mindenidők egyik legjobb focistájáról beszélünk ő sose fog az edzősködésre úgy tekinteni mint gvardiola pl.

Most én is alonsot hoznám addig kell nyomni amíg benne van a flowban. Zz a multja miatt bármikor beugorhat tüzet oltani alonso viszont ha a masodik szezonban bukik lehet soha nem kerül tűzközelbe megint.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 12., csütörtök 22:14

lestat írta: En amig elek bizni fogok Zizouban. :D

Ha öt valasszak Carlo helyett nekem nincs vele bajom ahogy Xabi-t is megneznem elobb utobb.

De amugy iden szerintem nincs baj Carloval. Atleti ellen benezte de hozzuk szepen a meccseket classic csatar nelkul.

Abbol foz amilye van.
Erre nem eleg az up, kell a szobeli megerosites is :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bullit
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2023. június 8., csütörtök 12:17
Kedvenc játékosaid: Raul Gonzalez Blanco
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bullit » 2023. október 12., csütörtök 22:02

lestat írta: En amig elek bizni fogok Zizouban. :D

Ha öt valasszak Carlo helyett nekem nincs vele bajom ahogy Xabi-t is megneznem elobb utobb.

De amugy iden szerintem nincs baj Carloval. Atleti ellen benezte de hozzuk szepen a meccseket classic csatar nelkul.

Abbol foz amilye van.
1) Azt nem szabad elfelejteni, hogy Ő kért csatárt de nem kapott, meg lett mondva, hogy Bappe vagy senki.

2) Innentől kezdve maradt neki ez a keret úgy, hogy szerintem biztos, hogy védőt is akart Ő amúgy de ha nem, akkor talán ez róható fel neki igazán de szerintem Perez dönt úgyis.

3) Ráadásul ahhoz képest, hogy Militao, Courtois kidőlt egész évre, lesérült még Vini, Arda (aki edzéseken nagyon jónak tűnt) plusz Carvajal, Mendy mégis a maradék pár játékossal egyetlen meccset buktunk, bár lehet az valóban egy taktikai mellényúlás miatt ment el..

4) Más kérdés, hogy jobban forgathatná Brahimot és Rodrygot, de hát mint mondtam Ő jövőre leül a brazil kispadra, addig focistát kell faragnia Rodrygoból :D
Raul Gonzalez Blanco - No.7 - El Capitano

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5162
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. október 12., csütörtök 21:47

En amig elek bizni fogok Zizouban. :D

Ha öt valasszak Carlo helyett nekem nincs vele bajom ahogy Xabi-t is megneznem elobb utobb.

De amugy iden szerintem nincs baj Carloval. Atleti ellen benezte de hozzuk szepen a meccseket classic csatar nelkul.

Abbol foz amilye van.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8466
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. október 12., csütörtök 21:28

Sierra írta: ZZ fénye már megkopott, második regnálása alatt már messze nem volt olyan a csapat mint az első időszakban. A játék is sokat romlott, én se szeretném őt már edzőnek. Mindenképp Xabinak kéne jönnie.
Azért a keret se volt olyan mint előtte.

CR óta botrány milyen lyukak vannak a keretben.

Ha Benzema nem lép elő ennyire és ha Vinicius az egyik nyár alatt nem cserélődik ki, mert itt valami komoly mágia történt vele akkor itt nagyon nagy gondok lennének.

KH poszton nem léptünk előre, tartjuk a szintet legalább.

BHV, JHV szóra se érdemes annyit léptünk vissza.
Támadósor is egyértelmű visszalépés azóta, Vini kozmetikázza picikét a dolgokat azt kifújt.

Tényleg a KP ami brutál, hogy állunk fiatalokkal. Itt volt a valaha volt egyik legjobb trió és nagyon úgy fest összeáll lassan az utánpótlás, de hát a legjobbnál nehéz lesz jobbnak lenni :kalapos:

Ha nincs az a tavalyi csoda a BLben, itt már nagyon komoly balhék mennének a klub körül.
Perez azzal nyert pár év nyugodtságot megint, de ideje lenne végre teljesen rendberakni a keretet a következő szezonra, mert ez nem állapot.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. október 12., csütörtök 20:48

ZZ fénye már megkopott, második regnálása alatt már messze nem volt olyan a csapat mint az első időszakban. A játék is sokat romlott, én se szeretném őt már edzőnek. Mindenképp Xabinak kéne jönnie.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5351
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. október 12., csütörtök 20:25

If Carlo Ancelotti leaves, Real Madrid will think of Zinedine Zidane. The club is already considering bringing Zidane back.

— @elchiringuitotv

thanks, but no thanks
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 160 regisztrált és 0 vendég