Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 26., hétfő 23:27

Marci írta:CRtől nagyon félek,hogy fog erre reagálni.Nem kapott még ő ekkora vetélytársat.
Elvégre ő aranylabdás, BL győztes meg lehetne még sorolni... Nem tudom miért gondolja azt bárki is, hogy Bale ilyen nagyképű fattyú lenne aki mellet nem férne meg CR. CR tudott küzdeni amikor megvette a MU amúgy... Itt már nem kell neki, de biztos vagyok benne, hogy ha elkezdi rugdosni a gólokat Benya is és Bale is akkor elkapja a gépszij és lehet megint 120% fog pörögni... B-)
Ma viszont nem ment neki, és látszott is rajta, hogy már nagyon ki van éhezve 1 gólra és tiszta görcs volt... :roll:

Avatar
Marci
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 1:00
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci » 2013. augusztus 26., hétfő 23:15

"Azért, mert a Real minden játékosa állat, de Ronaldo az vadállat. Bale is vadállat és vele már két vadállat lesz a csapatban Így, ha az egyik görcsöl, vagy nagyon kiveszik a játékból, még mindig van egy vadállatunk aki szo*at "
Durva,hogy tényleg így lesz. :lol: :lol:

CRtől nagyon félek,hogy fog erre reagálni.Nem kapott még ő ekkora vetélytársat.

Avatar
hugo
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013. augusztus 23., péntek 16:19
Kedvenc játékosaid: H.Sanchez ; CR7 ; Varane
Kedvenc csapatod: RM

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hugo » 2013. augusztus 26., hétfő 23:13

kicsit off, de a Bale témával kapcsolatos:

Szomszéd tizenkét éves kisfia is nagy real drukker, néha beszélgetek vele, ma elmondta, hogy miért is kell nekünk Bale idézem:

"Azért, mert a Real minden játékosa állat, de Ronaldo az vadállat. Bale is vadállat és vele már két vadállat lesz a csapatban Így, ha az egyik görcsöl, vagy nagyon kiveszik a játékból, még mindig van egy vadállatunk aki szo*at "

"I doubt Barcelona will make an offer, but they can save it because I wouldn’t accept." H.S.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 26., hétfő 19:17

ericco írta: wZoLee7, üdv újabb felvidéki :hi: :)
Köszi :)

már legyen vége, nem érdekel mennyi csak zárjunk le minden igazolást, és csak a meccsekre kelljen koncentrálni

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. augusztus 26., hétfő 19:10

El Unico írta:Ha a Tottenham lezárta az átigazolását,és pótolta Bale-t egy új játékossal,akkor lehet minden hivatalos. Szerintem sem lesz rekordösszeg,ezt csak a média használta ki,hiszen erre minden ember felkapta a fejét,jóval több újságot lehetett így eladni. Emlékezzünk vissza,amikor elkezdődtek a pletykák Bale-lel kapcsolatban,50-60-70 milliós összegek voltak maximum. Utána jöttek a Daily Mail meg a Marca-féle 100 millió eurós hírek,szóval... :roll: Mindenki elkönyvelte,hogy Bale 91-99 millió euró körül fog jönni,de szerintem jóval ezalatt lesz a vételár,vagy ha nem is annyira ezalatt,de az biztos,hogy 96 millió euró alatt lesz a végösszeg. Nem lesz rekord.

Aztán,ha Gareth Bale-t hivatalosan is bejelentik,lesz egy meglepetésem egy itteni madridistának :coffee: :mrgreen:
Lehet pont ezért lesz még is sok, mert Levy majd hirtelen bedobja, hogy hát mindenki ennyinek tartja, mi ennyit is kérünk. Amúgy bízom én is az olcsóbb árban, mivel Modricnál is volt 40 millió feletti hír is, aztán "csak" 30 lett belőle. 70-et mondanék reálisnak, de elképzelhetőnek tartok egy 85 milliót is. 90 fölé csak nem megyünk.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 26., hétfő 18:52

Emlékezzünk, tavaly mit művelt Levy Modric esetében, akinél jóval kisebb összegről volt szó, meg hát idén pont Modric miatt érezhetik úgy Londonban, hogy a Real lerabolja őket. Tavaly is szinte az utolsó pillanatig húzta, most lehet elmegy az utolsóig. Kétségtelen, hogy el akarja adni, mert nem fogja megszabadítani a klubját kb 100 millió €-tól, de nagyon nem mindegy mit gondolnak a szurkolók és főleg a szponzorok.

wZoLee7, üdv újabb felvidéki :hi: :)
Merci Zizou!

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2013. augusztus 26., hétfő 18:27

Ha a Tottenham lezárta az átigazolását,és pótolta Bale-t egy új játékossal,akkor lehet minden hivatalos. Szerintem sem lesz rekordösszeg,ezt csak a média használta ki,hiszen erre minden ember felkapta a fejét,jóval több újságot lehetett így eladni. Emlékezzünk vissza,amikor elkezdődtek a pletykák Bale-lel kapcsolatban,50-60-70 milliós összegek voltak maximum. Utána jöttek a Daily Mail meg a Marca-féle 100 millió eurós hírek,szóval... :roll: Mindenki elkönyvelte,hogy Bale 91-99 millió euró körül fog jönni,de szerintem jóval ezalatt lesz a vételár,vagy ha nem is annyira ezalatt,de az biztos,hogy 96 millió euró alatt lesz a végösszeg. Nem lesz rekord.

Aztán,ha Gareth Bale-t hivatalosan is bejelentik,lesz egy meglepetésem egy itteni madridistának :coffee: :mrgreen:
:goat:

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 26., hétfő 17:00

gyalogolsz és csövezel :D :D
Mondom csak majdnem. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 26., hétfő 16:57

Most próbálkoznak az angolok minden hülyeséggel + csinálják az összeesküvés elméleteiket. Abra se olyan, hülye, hogy most kiperkáljon mindent amit Mou kér... Kétlem, hogy Abra kipengetne 200 millát igy hirtelen José kedvéért. Itt arra vár mindenki, hogy Lamela hivatalos legyen. Elég visszagondolni Modric sagara. Ott is pontosan erre kellet várni napokat, hogy valakit szerezzenek a helyére... :coffee:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 26., hétfő 16:48

Mythos90 írta:Takarodj már Jóska. :lol: :lol:
Én pedig már majdnem feltettem a kocsit, lakást arra, hogy ma, vagy holnap megtörténik a hivatalos bejelentés. Bár remélem ez csak amolyan utolsó nagy nekifutás az angol firkászoktól, mert amint a Bernabeu gyepén dekázik a walesi már nem nagyon fognak tudni mit irkálni.
gyalogolsz és csövezel :D :D

Mythos90
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. június 7., péntek 12:58
Kedvenc játékosaid: Zidane, Casillas, RC, Rooney
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mythos90 » 2013. augusztus 26., hétfő 16:46

Takarodj már Jóska. :lol: :lol:
Én pedig már majdnem feltettem a kocsit, lakást arra, hogy ma, vagy holnap megtörténik a hivatalos bejelentés. Bár remélem ez csak amolyan utolsó nagy nekifutás az angol firkászoktól, mert amint a Bernabeu gyepén dekázik a walesi már nem nagyon fognak tudni mit irkálni.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1027
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2013. augusztus 26., hétfő 16:45

Elég kacsaszag van mostanság.. Remélem nem sokára lezárul így vagy úgy. Még nem tudom, hogy örülnék-e, ha jönne..

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. augusztus 26., hétfő 16:37

ez a Mous cselzís hír már nagyon hápog...azért ő sem hülye, hol adnák el pont oda

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 26., hétfő 16:19

Ugye DM maradni akar, Özil meg menni, de én kettejük közül Özilt tartanám meg, mert Isconak nincs potenciális cseréje.
Ha Modric leserul, akkor Illarra all be helyette.
Ha Isco leserul, akkogy vagy Modric lep egyel feljebb, Illarra pedig Modric helyere vagy Di Maria all be Isco helyett. (utobbit az eloszezonban is probalta a Don)

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. augusztus 26., hétfő 16:01

Daffius írta:
Ugye DM maradni akar, Özil meg menni, de én kettejük közül Özilt tartanám meg, mert Isconak nincs potenciális cseréje.
De van. 1) Kaka (sajnos) és 2) Modric is tud ott játszani ha szükséges (hátul úgyis telt ház van).

Ettől függetlenül szomorú lennék ha elmenne Özil.
Hát igen, csak Kaká nem opció... Vele nem szabad számolni.

Modric meg hátul jobb, mint tavaly, nagyon hasznosan, nagyon jól játszik, így már ér 40 misit, és ő a legjobb emberünk hátra. Számomra Xabi nagyon nem opció. Illara meg egy bazi nagy kérdőjel. Modric a tuti, maradjon is ott. Jövőre tiplizik Xabi, Illara meg marad cserének.

AmonRe
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013. augusztus 26., hétfő 15:38

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: AmonRe » 2013. augusztus 26., hétfő 15:39

http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_HN_1

pulci
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:38
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pulci » 2013. augusztus 26., hétfő 15:15

Rabiosa írta:Olvastam egy hírt, miszerint a Chelsea kölcsön adhatja Matát erre a szezonra az Atléticonak..
Real nevelés, + szerintem a Chelsea 2. legjobbja Hazard mögött, tehát kacsa. :)
Csak mourinho miatt merült fel egyáltalán, hogy Matára nem számítanának mindenhol megtalálja az áldozatait de ezt csak pletykának tartom...

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. augusztus 26., hétfő 15:15

Rabiosa írta:Olvastam egy hírt, miszerint a Chelsea kölcsön adhatja Matát erre a szezonra az Atléticonak..
Real nevelés, + szerintem a Chelsea 2. legjobbja Hazard mögött, tehát kacsa. :)
Inkabb ugy volt, hogy az Atletico szeretne kolcson venni.

Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2013. augusztus 26., hétfő 15:13

Olvastam egy hírt, miszerint a Chelsea kölcsön adhatja Matát erre a szezonra az Atléticonak..
Real nevelés, + szerintem a Chelsea 2. legjobbja Hazard mögött, tehát kacsa. :)

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2013. augusztus 26., hétfő 14:37

hugo írta:
Kedden valószínűleg bejelntik és Szedán bemutatják és Csütörtökön már debütálhat
Mindenesetre komoly a titkolózás. Szinte minden sportlap más történettel jön ki, közben áll az emelvény, a Real részéről sem beszél senki. Simán benne van, hogy Levy az utolsó percig kivár, vagy visszadobja a 99 milkós ajánlatot, mert ő százat akar.
Pedig jó lenne lezárni az ügyet, még akkor is, ha negatív a válasz, mert akkor meg hozzunk egy tökös kilencest!

Elvileg már minden le van zárva. Legalábbis az újságok ezt írták. Nem lesz rekordösszeg sem. Ma írták alá a papírokat.
Ha a Spurs bejelenti az igazolásokat akkor utána mi is be fogjuk Bale-t.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég