Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 17:54

Rakitic esperará a después del Mundial

El croata todavía no sabe que hacer con su futuro y espera al Real Madrid
Na a DefensaCentral szerint Rakitic a döntésével állítólag kivár a vb. végéig; hátha nagy klubok is bejelentkeznek érte; a cikk hozzáteszi, hogy a Real Madrid bár érdeklődik, hivatalos ajánlatot még nem kapott a blancóktól a horvát középpályás és csak Perez papa hívására vár, de képben van az AtMa és a Barca is.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 17:05

Nem is erről van szó,hanem arról hogy a lapok össze-vissza firkálnak homlok egyenest ellentétes híreket....
PÜ-ben leírtam, de ide is leírom; lehetséges célpont és valós igazolás között óriási különbség van! Én személy szerint soha nem állítottam, hogy pl. Pogba vagy Suárez ideigazol, csupán annyit jegyeztem meg, hogy elégé úgy tűnik, hogy kiemelt célpont lehet; az urunál kiegészítve mostanában azzal a személyes meggyőződéssel (a mostani pletykákat, nyilatkozatokat olvasva), hogy DE CSAK AKKOR, ha Karim végül esetleg távozik, vagy a klub, vagy a saját elhatározásából. Na most ezeknek így szerintem egyetlen egy pletyka nem mond ellent; max. az ilyen Gallardo félék, akik a nagyobb felhajtás, szenzációhajkurászás, meg a LaSexta nézettségének növelése miatt a képernyők előtt olyan komoly fejjel tolják (megjátszva a full komoly embert és hogy a kijelentéseire itt most akár mérget is lehet venni), hogy az besz@rás! :lol: :lol: :lol: Hozzáteszem szerintem pl. az ő benyögéseinek is vannak azért alapjai, csak durván helyén kell ezt tudni kezelni és ennyi.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 28., szerda 16:34

Valamit akkor tényleg elb.szok, ha ez így jön le, mert ennek aztán semmi köze a valósághoz --> mindig direkt megjelölöm a forrást is, ikonokkal, " " még jelzem is (pl. Gallardo, meg az "olasz, spanyol értesülések" stb.), hogy személy szerint én mekkora hitelt adok neki és mint már mondtam soha sem igeosztás, csupán egyfajta "tájékoztatás", érdekességként vannak megemlítve. Benyalni meg, nyalja be ezek közül összeset az, aki akarja; felnőtt emberek vagyunk, mindenki el tudja dönteni, hogy mire alapoz, illetve hogy minek ad hitelt (pláne, hogy a keret és az alap a szerkesztők részéről eleve adott). La.is eddig ez volt a mottóm, lehet és valószínűleg hibásan. :roll:
Nincs ezzel semmi gond,jól tolod az aktualitásokat... :agree:
Nem is erről van szó,hanem arról hogy a lapok össze-vissza firkálnak homlok egyenest ellentétes híreket....
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 16:28

kezelve,(madridronie által,/nem kivánlak megsérteni Tomi/),mintha az kőbe lenne vésve...:)
Valamit akkor tényleg elb.szok, ha ez így jön le, mert ennek aztán semmi köze a valósághoz --> mindig direkt megjelölöm a forrást is, ikonokkal, " " még jelzem is (pl. Gallardo, meg az "olasz, spanyol értesülések" stb.), hogy személy szerint én mekkora hitelt adok neki és mint már mondtam soha sem igeosztás, csupán egyfajta "tájékoztatás", érdekességként vannak megemlítve. Benyalni meg, nyalja be ezek közül összeset az, aki akarja; felnőtt emberek vagyunk, mindenki el tudja dönteni, hogy mire alapoz, illetve hogy minek ad hitelt (pláne, hogy a keret és az alap a szerkesztők részéről eleve adott). La.is eddig ez volt a mottóm, lehet és valószínűleg hibásan. :roll:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 28., szerda 15:48

Realista24 írta:
na most ugye logikusan gondolkodva erre azt reagáltam,hogy akkor Benzema megy...most meg mégsem....kezdem elveszteni a fonalat...
Ez nem zárja ki a távozását. Hosszabbítani muszáj, mert akkor bőven áron alul tudják elvinni, vagy ráveszik, hogy egy évig még maradjon, aztán jövőre ingyen távozik.
Igen ezt értem....én ott arra a tudatos,"márpedig ez így lesz" feelingre próbáltam rámutatni....hogy minden hír úgy van kezelve,(madridronie által,/nem kivánlak megsérteni Tomi/),mintha az kőbe lenne vésve...:)
Holott percről-percre írogatnak baromságokat,(aztán biztos van benne igazság;hisz minden variácio tálalva van),pláne most hogy a VB-ig uborkaszezon van...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 15:44

Sorry, a fejlécen nálam még nem jelent meg, vagy la.is elkerülte a figyelmemet --> még1x-szer bocsi.
Tomi....Tomi...tudod hogy csípem a búrád...:D
De írod hogy xy lap,írja hogy Perez megmondta,nem lesz Benzema-álkapocslajos centerpár...aztán még ugyan ott,hogy a Real legföbb kiszemeltje Pogba és Suarez...na most ugye logikusan gondolkodva erre azt reagáltam,hogy akkor Benzema megy...most meg mégsem....kezdem elveszteni a fonalat...
Ne ülj már fel minden idióta pletykának,öregcimbora...
Szerintem elég sokszor kifejtettem, hogy mi a véleményem a dologról --> vagy az egyik vagy a másik; azt is leírtam, hogy Karimot a klub szerintem megtartaná és hogy addig Suárez felejtős! A többi csak érdekességkép van megosztva (és nem bedőlés) tájékozódás gyanánt (és amúgy az 2 különböző forrás, rádió volt --> az Onda és Cadena Ser), hogy mi terjeng a világhálón, ami nem feltétlen egyezik meg az én véleményemmel is.
Ez nem zárja ki a távozását. Hosszabbítani muszáj, mert akkor bőven áron alul tudják elvinni, vagy ráveszik, hogy egy évig még maradjon, aztán jövőre ingyen távozik.
Illetve, ez meg a másik. :agree:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 15:38

na most ugye logikusan gondolkodva erre azt reagáltam,hogy akkor Benzema megy...most meg mégsem....kezdem elveszteni a fonalat...
Ez nem zárja ki a távozását. Hosszabbítani muszáj, mert akkor bőven áron alul tudják elvinni, vagy ráveszik, hogy egy évig még maradjon, aztán jövőre ingyen távozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 28., szerda 15:37

És akkor itt van az a hír
, amire sokan vártak - egyúttal abszolút egybecseng a fentivel -; S. Ramos és Di María után júliusban elvileg Karim és a Herceg is megújítja a jövőre lejáró szerződését 2018-ig, állítólag mind2 játékossal nagyon közel az egyezség --> a francia egyes hírek szerint akár 2020-ig is simán és szívesen elkötelezné magát, ezt azonban a vezetés neccesnek véli :mrgreen: !
Tomi....Tomi...tudod hogy csípem a búrád...:D
De írod hogy xy lap,írja hogy Perez megmondta,nem lesz Benzema-álkapocslajos centerpár...aztán még ugyan ott,hogy a Real legföbb kiszemeltje Pogba és Suarez...na most ugye logikusan gondolkodva erre azt reagáltam,hogy akkor Benzema megy...most meg mégsem....kezdem elveszteni a fonalat...
Ne ülj már fel minden idióta pletykának,öregcimbora...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 15:34

Július a hosszabbítások hónapja
Realista24, 2014.05.28, 14:51

Az ABC szerint Khedira és Karim Benzema esetében is jól haladnak a tárgyalások, és a szerződéshosszabbításra júliusban pont fog kerülni. Mind a két játékos újabb három évre fog aláírni, a francia nettó 5, a német pedig nettó 3,2 milliós fizetést fog kapni ezen időszak alatt. Továbbá beszámolnak arról is, hogy Benzema akár 2020-ig is aláírt volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 15:30

de Khedira csak azért ugye hogy drágábban lehessen eladni? :lol:

jó, felőlem aztán maradhat, kussol, dolgozik, nemzavar senkit...ha nem játszik :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 15:27

Khedira y Benzema renovarán en julio
És akkor itt van az a hír, amire sokan vártak - egyúttal abszolút egybecseng a fentivel -; S. Ramos és Di María után júliusban elvileg Karim és a Herceg is megújítja a jövőre lejáró szerződését 2018-ig, állítólag mind2 játékossal nagyon közel az egyezség --> a francia egyes hírek szerint akár 2020-ig is simán és szívesen elkötelezné magát, ezt azonban a vezetés neccesnek véli :mrgreen: !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. május 28., szerda 15:30-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 15:18

Ancelotti cuenta con mantener el grupo y seguir con Zidane
A Marca nyomtatott változatának főoldala szerint Carlo egyébként a csapat, a mag megtartásával és Zizou maradásával számol (ugye tegnap Clement is azt nyilatkozta, hogy marad)! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2014. május 28., szerda 14:18

Tavaly nagyon nehezen kezeltük a Higuaín – Benzema párost. Ez a probléma végül megoldódott Higuaín távozásával.” Forrás: Madridom.hu
Nem tudom, hogy ez milyen szövegkörnyezetben hangzott el, de elég durva ez így, kábé, mintha azt mondaná:hála az égnek, az a gyökér végül elment Madridból

Értem, hogy mit akart mondani a Prezi, de furcsán jött ki, de könnyen lehet, hogy ezt, vagy akár nem is ezt gondolta. :)
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 28., szerda 13:52

Na meg ott van a megállapodás, hogy egymás játékosaira nem nyomulunk.

Ami vagy létezik vagy nem (illetve ha igen, ki tudja meddig?).
És ha van is, az nem azt jelenti, hogy nem üzletelhet egymással a két csapat, max hogy a másik háta mögött nem környékezi meg a játékosokat. Ha becsöngetnének egy 60 millás ajánlattal Khediráért, nem hinném,hogy elküldenénk őket a francba a szerződésre givatkozva! :D

A csatárkérdést illetően meg továbbra is egy darab probléma van a hírekkel: Suarez nem hozható, szerintem 100 millió körül sem.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. május 28., szerda 13:35

azért Suareznek sem büdös a munka, és a másik oldalról meg, Karim védekező melója is túl van kicsit értékelve...szerintem.
A francia mellett általában azok az érvek h alárendeli magát CR és Bale játékának, kiegészíti őket. Ami jó dolog. De szerintem többre mennénk ha egy olyan ember lenne ott aki nem kiegészít hanem hozzátesz.
Én nem vagyok oda érte...alapból nem szimpi a tag...
DE
Ebben a csapatban csak egyedül,a mai top csatárok közül képes betölteni azt a szerepet,ami egy Ronaldo meg egy Bale mellé kell...

És pontosan ezért,mivel bejátsza azt a területet,amit nem igazából neki kellene,hogy kiszolgálja a két szélsőt,és még védekezik is főleg Ronaldo helyett,így pontosan ezzel tesz hozzá,s nem csak kiegészíti,a Real Madrid játékát.
Suareznek valóban nem büdös a meló;adom,de kb ugyan olyan önző mint olykor Ronaldo...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 13:35

PSG? Hova és minek?


Most még abszolút jogos ez a felvetés, de egyelőre még el sem kezdődött az igazán nagy jövés-menés és pl. Lavezzit és Cavanit is több klub vinné (Ibra meg már nem a jövő embere, miközben Karim bőven az lehet minden szempontból, a nemzetisége meg csak plusz pont)--> emellett minden adott abban a csapatban is, az egy más kérdés, hogy a Lyon után engem is meglepne, de egy "csodabogár" támogatásra szoruló franciától minden kitelik!
Na meg ott van a megállapodás, hogy egymás játékosaira nem nyomulunk.
Ami vagy létezik vagy nem (illetve ha igen, ki tudja meddig?).
Itt az Arsenal játszik és a MU szerintem.


Az Arsenal az teljesen OK, de a MU? Itt én ugyanúgy kérdezhetném, hogy hova, minek (főleg európai kupaszereplés nélkül, lutri újra építkezéssel)?
Továbbá úgy gondolom, hogy nem az ő kezében van a sorsa. Ezt csak az eddigi nyilatkozatai miatt vélem így.
Ez igaz és jogos is, - de könnyen lehet, hogy csak az volt - merthogy nem csak itt a fórumon, de Spo.-ban is mindig egy megosztó személyiség volt; az utóbbi időben azért megint kapta ott is a savazást rendesen, emellett a hőn áhított BL cím is megvan már (megnyert a Reallal mindent), szóval ha nem feltétlen érzi itt magát teljesen jól; akkor a legjobb, legalkalmasabb idő most váltani! Mindenesetre elfogadom és tiszteletben tartom a Te álláspontod is.

Meglátjuk mi lesz a szerződéshosszabbítással; a klub szerintem megtartaná, de lehet, hogy Mesut cimborája már nagyon hiányzik neki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2014. május 28., szerda 13:38-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2014. május 28., szerda 13:12

hehe írta:Benzema meg olyat csinál, hogy betöröd a monitort, nem pedig csettintesz :D
hát volt pár olyan, az biztos :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 28., szerda 13:09

PSG? Hova és minek? Na meg ott van a megállapodás, hogy egymás játékosaira nem nyomulunk. Itt az Arsenal játszik és a MU szerintem. Továbbá úgy gondolom, hogy nem az ő kezében van a sorsa. Ezt csak az eddigi nyilatkozatai miatt vélem így.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 28., szerda 13:05

Az a 30 nagyon necces...
---------------------------------------
Mondjuk ki: kurva kevés.
---------------------------------------
Pl azért mert attól, hogy a 30-at mondjuk Mou bácsi lerakja Varane egyáltalán nem akar Madridból elköltözni, főleg nem egy BL győzelem után. Ettől függetlenül mehet fel 100-ra, akkor lenne mindenki nyugodt.
Adom; bár az az igazság, hogy már nem egy helyen olvastam vele kapcsolatban 200 millás kivásárlási árról is, Jeséhez hasonlóan (mondjuk lehet, hogy neki éppen 250 körül van). :hmmm: Abban viszont tökéletesen egyetértek, hogy szerintem sem fog távozni, főleg most nem --> Mourinho hiába erőlködik. :-*

Ami Karimot illeti, nekem az jön le, hogy első sorban a saját kezében a döntés, mert a vezetés magától Carloval, Perezzel és Zizouval az élén nem fogja kitenni a kirakatba (mind3 bossnál prioritást élvez az emberünk; ez a korábbi nyilatkozatok alkalmával és most a díjátadón is tökéletesen látszódott)! Itt véleményem szerint csak akkor lesz Suárez, ha Wenger vagy a PSG esetleg megtudja győzni a francia csatárt a váltásról (ami azért benne van a pakliban még a BL cím ellenére is)!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 28., szerda 13:04

Benzema meg olyat csinál, hogy betöröd a monitort, nem pedig csettintesz :D
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 81 regisztrált és 0 vendég