Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5354
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 13., szerda 16:45

mendy mehet amerra lat, minel tobb penzt kell kicsikarni a vevobol
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. március 13., szerda 16:13

Mendyt mindenkepp megtartanam, ez nem is lenne kerdes szamomra. Davies es Mendy kb Marcelo es Coentrao szint lenne.
LV szerintem is megerdemel +1 evet.
Modric mar egy erkesebb kerdes, de talan egy evre meg maradhatna kb 1200 percet jatszatva az egesz szezonban.
Amennyire faj kimondanom, Nachot el kell engedni. Sajnos ez a leggyengebb szezonja amiota felkerult az A csapatba, de ketlem, hogy egy evvel idosebben hozna a 3-4 evvel ezelotti szintet es csak iden nem megy neki. Persze, ha esetleg maganeletbeli gondjai hatnak mi a teljesitmenyere, az mar mas kerdes. Vagy menjen arabokhoz penzt keresni, vagy vonuljon vissza.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2024. március 13., szerda 15:35

Realista24 írta: LV iden sokkal megbizhatobb es kiegyensulyozottabb, mint korabban volt szerintem.
Optimalizalt fizetessel megtartanam.
És én eddig sem mondtam kifejezetten rossznak. Oké, nem egy Carvajal vagy top szint, de a kötelezőt kb mindig hozta. Néha egy kis bakizással, néha egy kis túlteljesítéssel. Nála jobb csere jobbhátvédje egyik csapatnak sincs. Amíg Carvajal kezdő kaliber addig én nem adnám el. Ahogy glutenfiú kétségessé válik, mehet padra és a kezdőbe kell igazolni.

Mendy még mindig jobb mint Fran és Miguel egyben, szóval inkább őt tartanám meg, bár elég luxus második opciónak.

Nachonak tisztelet, hogy pár éve top csapat ajánlatot nem fogadott el és itt maradt, sokszor szükség is volt rá. Most viszont már kevés és vélhetően max középcsapat közepes fizuval kínálná meg, inkább akkor menjen Ronaldo mellé még két évig és kapja meg a nagy lóvét.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 13:10

LV iden sokkal megbizhatobb es kiegyensulyozottabb, mint korabban volt szerintem.
Optimalizalt fizetessel megtartanam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 13., szerda 13:09

wZoLee7 írta:
Pad'em írta: LV Cafucas verziója viszont amit hoz elbizonytalanított megint, pedig már nagyon elegem volt belőle. Mestere a szerződés lejárat elötti formaidőzítésnek.
Én már nem dőlnék be ennek, láttuk már ezt nem egyszer és eddig egyik esetben sem igazán jött be.
Hát ez az, én is ezt érzem, hogy csak ilyenkor ad neki a gép érdekes mód :lol:

Szerintem el lesz odázva megint a jobbhátvéd kérdés legalább egy évig Vazquezzel, költünk majd eleget másokra aztán 25 nyarán rámegyünk Hakimire ráhozva a lábrázást megint Nasszerkére.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13161
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 13., szerda 13:05

Pad'em írta: LV Cafucas verziója viszont amit hoz elbizonytalanított megint, pedig már nagyon elegem volt belőle. Mestere a szerződés lejárat elötti formaidőzítésnek.
Én már nem dőlnék be ennek, láttuk már ezt nem egyszer és eddig egyik esetben sem igazán jött be.

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 2005
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2024. március 13., szerda 12:59

Semmi baj.
Mendyt el kell adni.
Davies és Fran/Miguel mellett 3. nem kell oda. Plusz bevételt is kéne generálni valakiből. Arab vonalon pedig lehetne.
Joselut pedig megvenni cserecsatárnak!
Arra főleg tökéletes. Magas center.
(szívem szerint alabát is elengedném, de ilyen sérülés és ennyi kihagyás után úgyse kell senkinek.)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 12:56

Pad'em írta:
Mendy: szerintem esze ágába se lesz lelépni, tippre majd ingyen, de valószínű a pad se lesz neki büdös, szóval lehet kap majd jövőre egy hosszabbítást.
Azt irjak, hogy Mendynek is kesz a hosszabbitasi ajanlat egy ideje, csak eppen nem tetszik neki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 13., szerda 12:53

Nacho: idei éve után nem lepne meg ha úgy döntene elmegy kicsit pénzt keresni inkább. Ha jön Yoro megvagyunk középre.

LV: szerintem ha kap renewalt, rögtön aláírja. Ha menne jó kérdés kit hoznánk, Coutót talán olcsón megpróbálnám, de az amit védekezés címén előadott a Bernabeúban hagyott kívánni valót maga után finoman szólva. LV Cafucas verziója viszont amit hoz elbizonytalanított megint, pedig már nagyon elegem volt belőle. Mestere a szerződés lejárat elötti formaidőzítésnek.

Modric: szezon végén majd ahogy érzi, belőle kinézem amúgy hogy maradna még hiába a sok 'elégedetlen' cikk. Csak azért időben döntse el, hogy teltházas Bernabeu tudja búcsúztatni a bajnoki serleggel.

Mendy: szerintem esze ágába se lesz lelépni, tippre majd ingyen, de valószínű a pad se lesz neki büdös, szóval lehet kap majd jövőre egy hosszabbítást.

Mbappé, Davies, Yoro és Endrick (illetve Joselu) mellett szerintem más érkező nincs tervben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

untouchable
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2022. május 21., szombat 20:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: untouchable » 2024. március 13., szerda 12:38

hehetheoriginal írta: Picsaba :coffee: :lol:

Az a baj, hogy a kepessegeket tudjuk helyettesiteni, de a rutint nem :coffee:
Papi davies jonnek, meg papiteso is eloszor gondolom castillaba (bar mar psg felnottben volt meccse), de ha ezek harman lelepnek mind, akkor szirgosan kell vedoket is nezni, mert minuszban leszunk darabszamra is
Mbappé öccse nagyon gyenge játékosnak tűnt nekem, kétlem, hogy valaha is meghatározó játékos lesz Madridban.
Ne legyen igazam!
Hala Madrid y nada más 🤍

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 13., szerda 12:30

Picsaba :coffee: :lol:

Az a baj, hogy a kepessegeket tudjuk helyettesiteni, de a rutint nem :coffee:
Papi davies jonnek, meg papiteso is eloszor gondolom castillaba (bar mar psg felnottben volt meccse), de ha ezek harman lelepnek mind, akkor szirgosan kell vedoket is nezni, mert minuszban leszunk darabszamra is
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 12:02

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Saudi clubs are looking at Modric, Nacho, Mendy and Vazquez.
@marca
Perfekt :kalapos:
NEW: Nacho, Lucas Vazquez and Luka Modrić will receive a renewal offer from Real Madrid (one year). :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 13., szerda 11:53

realfan írta:

18 évesen tőlem már tolhatja, de 16-17 évesen ne, lehet erre megy a modern futball, de attól, még, hogy ez egy trend (bár nem értek eyget vele, barcán kívül kevés első osztályú csapat játszat 16-17 éveseket rendszeresen), az nem jelenti azt, hogy jó irány. kölykökről beszélünk.

igen, Vini meg Rodry igen, braziloknál szokás, nem véletlenóül égnek ki 30 éves korukra, elég valószínű, hogy a kettő között van összefüggés. szerintm akármennyire is tehetséges és jó valaki már fiatalon, nem kell kockáztatni a pályafutását emiatt, nem állítom, hogy tuti kiég, sérülékeny lesz, de nagyobb az esélye rá.

azt sem mondom, hogy ne edzen, hogy pár perceket ne kapjon vagy meccseket a nagyoknál, de ne ő legyen a 2. számú jobbhátvédünk, sőt ennyi idősen más poszton se.
Elbeszelunk egymas mellett.
Leirtam,hogy edzeniuk kene szerintem az 1.csapattal,szokni a tempot es a legkort,neha bedobni,jatszanak akar meccseket vegig,majd 1-2 ev mulva ott lesznek a kezdocsapat kuszoben,ha az a bizonyos jatekos eleg oda tudasban,fizikalisan.
Ez pontosan 17-18 eves kor,amit leirtal.

Igy feltudsz epiteni egy jatekost,hogy mire odakerul,ne akkor tanulja meg az elso osztalyu vagy a felnott futball iramat es legkoret.

Braziloknal meg szerintem semmi kozuk ehhez,vagy nagyon minimalis.
Ott leginkabb a mentalitas,az elethez valo viszony amit magukba szivnak az elso 15-16 evukben,majd megkapjak europaban az addigi eletuk 180 fokos fordulatat. Persze,hogy sokan elbillenek. A verukbe van.

Egyebkent meg a szerbek-horvatoknal ugyanez megy. 16 evesen ha tehetseges es oda valo ,akkor mesz fel az elso keretbe,egy ket ev es mar adnak is el.
Regen volt divat ez,hogy egy 20 eves jatekos is fiatalnak szamitott,es himestojaskent vigyazztak ra,majd 25 evesen is oroktehetseg maradt.

Az meg hogy leserul vagy nem birja..Ezeket a klubbokat szerintem nem erdekli. Jon masik.
Ha megnezed akar transfermarkton,a mostani top (50-100) jatekosok nagy szazaleka ennyi idosen felnott csapat kerettag volt.
Ez az az 1% aki ezt birja mentalisan es fizikalisan.

De nagyon off ez mar. Szep napot! :agree:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11454
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. március 13., szerda 11:32

Realista24 írta: Saudi clubs are looking at Modric, Nacho, Mendy and Vazquez.
@marca
Perfekt :kalapos:
thereisonly1ronaldo

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan » 2024. március 13., szerda 11:20

miro. írta:
realfan írta:
nem tudom, ez hogy jött ki, hogy ennyi idősen sehol se játszon :D azért van különbség, hogy profi felnőtt játékok ellen játszik az első osztályban, bl-ben ennyi idősen vagy még a fiatalokkal oder a 3-ad osztályban :) kapjon pár meccset nagyoknál, hívjuk föl, de hogy a keret állandó tagja legyen ennyi idősen az túlzás, legalább mi tanuljunk a Barca hibáiból, ha má ők nem teszik :D


viszont az igazság realistánál van, ez csak elméleti vita max :mrgreen:
Nyilvan nem kell minden meccsen 90percet jatszani,mert benne van,hogy nem tudja fevenni a ritmust es elmegy az onbizalma,de szerintem az ilyen jatekosokat felkell vinni,edzetni,bedobalni oket neha a melyvizbe,kisebb meccseken kezdetni,hogy 1-2 ev mulva akar kezdokent is lehessen szamitani ra.
Az egesz modern futball ebbe az iranyba megy,hogy mar utanpotlas szinten is toljak a gyerekeket egyre gyorsabban fel. Legjobb a fejlodes szempontjabol,ha minel magasabb,donteshozatal szempontjabol gyorsabb szinten jatszani tudsz.
Annak sok ertelme nincs,hogy egy tehetseges fiatal eljatszadozik harmadosztalyban,vagy az utanpotlasban. Beleszokik,szurkul abba a mezonybe,plusz a motivacioja is esni fog.
Aztan ha 19-20 evesen odakerul egy elso kerethez,nem fogja tudni felvenni a ritmust,meg a gyorsasagot meg meglepodik,hogy ott nem lehet 90%-al futballozni,hanem 110% kell mindig.

Olyan van,hogy valakinek nem birja a teste,es kidol. Ez is egy ok,amiert a rengeteg tehetseges,jo adottsagu,fiatal kozul,akik gyerekkoruk ota akademiakon nottek fel megis nagyon keves er el egy top csapatot. A 99% soha,viszont pont ez miatt az ajtoba meg ott var rengeteg.

Ha megnezed a real volt/jelenlegi jatekosait,szerintem mindegyik 17 legkesobb 18 eves korara elso osztalyban jatszott valahol.( varane,rodrygo,vini jr,camavinga,ramos stb)
Ehhez a szinthez kell.
18 évesen tőlem már tolhatja, de 16-17 évesen ne, lehet erre megy a modern futball, de attól, még, hogy ez egy trend (bár nem értek eyget vele, barcán kívül kevés első osztályú csapat játszat 16-17 éveseket rendszeresen), az nem jelenti azt, hogy jó irány. kölykökről beszélünk.

igen, Vini meg Rodry igen, braziloknál szokás, nem véletlenóül égnek ki 30 éves korukra, elég valószínű, hogy a kettő között van összefüggés. szerintm akármennyire is tehetséges és jó valaki már fiatalon, nem kell kockáztatni a pályafutását emiatt, nem állítom, hogy tuti kiég, sérülékeny lesz, de nagyobb az esélye rá.

azt sem mondom, hogy ne edzen, hogy pár perceket ne kapjon vagy meccseket a nagyoknál, de ne ő legyen a 2. számú jobbhátvédünk, sőt ennyi idősen más poszton se.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 11:15

Saudi clubs are looking at Modric, Nacho, Mendy and Vazquez.
@marca
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2024. március 13., szerda 10:19

realfan írta:
nem tudom, ez hogy jött ki, hogy ennyi idősen sehol se játszon :D azért van különbség, hogy profi felnőtt játékok ellen játszik az első osztályban, bl-ben ennyi idősen vagy még a fiatalokkal oder a 3-ad osztályban :) kapjon pár meccset nagyoknál, hívjuk föl, de hogy a keret állandó tagja legyen ennyi idősen az túlzás, legalább mi tanuljunk a Barca hibáiból, ha má ők nem teszik :D


viszont az igazság realistánál van, ez csak elméleti vita max :mrgreen:
Nyilvan nem kell minden meccsen 90percet jatszani,mert benne van,hogy nem tudja fevenni a ritmust es elmegy az onbizalma,de szerintem az ilyen jatekosokat felkell vinni,edzetni,bedobalni oket neha a melyvizbe,kisebb meccseken kezdetni,hogy 1-2 ev mulva akar kezdokent is lehessen szamitani ra.
Az egesz modern futball ebbe az iranyba megy,hogy mar utanpotlas szinten is toljak a gyerekeket egyre gyorsabban fel. Legjobb a fejlodes szempontjabol,ha minel magasabb,donteshozatal szempontjabol gyorsabb szinten jatszani tudsz.
Annak sok ertelme nincs,hogy egy tehetseges fiatal eljatszadozik harmadosztalyban,vagy az utanpotlasban. Beleszokik,szurkul abba a mezonybe,plusz a motivacioja is esni fog.
Aztan ha 19-20 evesen odakerul egy elso kerethez,nem fogja tudni felvenni a ritmust,meg a gyorsasagot meg meglepodik,hogy ott nem lehet 90%-al futballozni,hanem 110% kell mindig.

Olyan van,hogy valakinek nem birja a teste,es kidol. Ez is egy ok,amiert a rengeteg tehetseges,jo adottsagu,fiatal kozul,akik gyerekkoruk ota akademiakon nottek fel megis nagyon keves er el egy top csapatot. A 99% soha,viszont pont ez miatt az ajtoba meg ott var rengeteg.

Ha megnezed a real volt/jelenlegi jatekosait,szerintem mindegyik 17 legkesobb 18 eves korara elso osztalyban jatszott valahol.( varane,rodrygo,vini jr,camavinga,ramos stb)
Ehhez a szinthez kell.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 13., szerda 9:49

Realista24 írta: Sracok, attol nem kell felni, hogy itt egy fiatal szet lesz hajtva :lol:
Nem is értem, egy pillanatra azt hittem vmi barcás fórumon vagyok :lol: A hatalmas hype-al vett 18 éves igazolásunk is alig kap perceket idén, míg Ancelotti van nagyon itt kölykök nem lesznek bedobálva. Nem volt egy darab bekkünk, akkor se kapott egy percet se egy castillás se. Fortea is jobban jár ha minél előbb kölcsönbe megy egy spanyol csapatba mint Fran meg Miguel.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realfan
Hozzászólások: 265
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:52
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Raúl, Casillas, S.Taylor, Given, Krul, O.Bernard, Di Canio,Candreva
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle United,SS Lazio

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realfan » 2024. március 13., szerda 9:43

miro. írta:
realfan írta:

aztán úgy jár, mint fati, Pedri, Gavi, Baldé, hogy többet lesz sérült, mint egészséges...ilyen fiatalon max 1-2 meccset kéne kapniuk, konkrétan még növésben van a gyerek...
Hat de szerinted akkor a fiatal jatekosok nem jatszanak sehol?

A felsotestukre nem tesznek sok izmot,inkabb szalkasak,ez a fiatal tehetsegek nagyon magas szazalekukra igaz.
De pont,hogy ilyen idosen kell a legtobb jatekperc.
nem tudom, ez hogy jött ki, hogy ennyi idősen sehol se játszon :D azért van különbség, hogy profi felnőtt játékok ellen játszik az első osztályban, bl-ben ennyi idősen vagy még a fiatalokkal oder a 3-ad osztályban :) kapjon pár meccset nagyoknál, hívjuk föl, de hogy a keret állandó tagja legyen ennyi idősen az túlzás, legalább mi tanuljunk a Barca hibáiból, ha má ők nem teszik :D


viszont az igazság realistánál van, ez csak elméleti vita max :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 13., szerda 9:27

Sracok, attol nem kell felni, hogy itt egy fiatal szet lesz hajtva :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég