Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
e.gergo
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:44
Kedvenc játékosaid: David Beckham
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: e.gergo » 2016. január 22., péntek 13:27

Realista24 írta: Egy ok? Real Madrid.
Arra kellene okot mondani, hogy miért jönne, nem pedig arra, hogy miért nem. :shutup:



















Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 22., péntek 13:16

palesz77 írta:
morientes írta:Ès ha Perez ki tud èrte adni 190-et,adja csak ki,mèg igy is megèrnè,simán.
Mondjuk ha 1 okot tudtok mondani, hogy most miert menne el hozzatok, akkor megemelem a kalapom.. CR es Bale a vezerbika ott, nalatok se lenne numero uno - max annyira mint nalunk, Barcaban is mar majdnem egy szint Messivel -, az MSN lathatoan palyan kivul is jo baratsagot apol, a csapatnak is nagyon megy, nalatok ki tudja mik lesznek most, az adougyei megmaradnanak ugyanugy, mert spanyolbol spanyolba igazolna.. Komolyan nem latom, hogy miert akarna hozzatok igazolni most.
Egy ok? Real Madrid.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 22., péntek 13:05

Mondjuk ha 1 okot tudtok mondani, hogy most miert menne el hozzatok, akkor megemelem a kalapom..
Szoval sem mondtam hogy most.
Bekavart ugyan ez a buntetès,èn sem tudom mi lesz,de nekem gyanus hogy Ronaldo nyáron elmegy.Már ha a szabályok megengedik.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. január 22., péntek 13:02

morientes írta:Ès ha Perez ki tud èrte adni 190-et,adja csak ki,mèg igy is megèrnè,simán.
Mondjuk ha 1 okot tudtok mondani, hogy most miert menne el hozzatok, akkor megemelem a kalapom.. CR es Bale a vezerbika ott, nalatok se lenne numero uno - max annyira mint nalunk, Barcaban is mar majdnem egy szint Messivel -, az MSN lathatoan palyan kivul is jo baratsagot apol, a csapatnak is nagyon megy, nalatok ki tudja mik lesznek most, az adougyei megmaradnanak ugyanugy, mert spanyolbol spanyolba igazolna.. Komolyan nem latom, hogy miert akarna hozzatok igazolni most.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 22., péntek 12:53

Kétlem, ő akart már egy ideje, körbe nyalta mindenki seggét, állandóan istenítette Messit, meg úgy en bloc a Barcát is. Ez abszolút az ő döntése volt szerintem. Tudtommal mi is leraktuk a pénzt érte, de a katalánokat választotta. Helyette jött a b-terv, azaz Bale. :lol:
Erre megint csak azt tudom mondani,mint honapokkal ezelott.Egy alig 20 èves gyerek,aki fokènt a focival foglalkozik,(ezt azèrt látni),megbizik az ugynokèben,az apjában meg pláne...el tudom kèpzelni hogy simán rábeszèltèk a barcelonára,onnantol meg a mèdia felè kiadott nyilatkozatok,interjuk,nem is mutathattak más irányba.....

Ès ha Perez ki tud èrte adni 190-et,adja csak ki,mèg igy is megèrnè,simán.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2016. január 22., péntek 12:42

CS0ki írta:Én meg remélem nem jön... Ő már választott, maradjon is így. :roll: Neymarral együtt kell megverni őket.

Egyébként ilyenkor nekem jobban esne, ha lenne bennünk annyi büszkeség, hogy nem kajtatunk utána. :)
Persze lehet semmi nem igaz abból, hogy Perez lerakná érte ezt a pénzt, de ismerve a megalomániás elnököt, egyáltalán nem tartom kizártnak..
Ahogy Csoki mondja, lett volna lehetősége ide igazolni, de ő választott(mindegy, hogy ki, vagy mi befolyásolta...), innentől kezdve én lezártnak tekinteném az ügyet.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2016. január 22., péntek 11:08

babaking írta:
CS0ki írta:Én meg remélem nem jön... Ő már választott, maradjon is így. :roll: Neymarral együtt kell megverni őket.
Lehet, de egyes hírek szerint inkább apuci válaszott neki. Minden esetre jól érzi ott magát
Kétlem, ő akart már egy ideje, körbe nyalta mindenki seggét, állandóan istenítette Messit, meg úgy en bloc a Barcát is. Ez abszolút az ő döntése volt szerintem. Tudtommal mi is leraktuk a pénzt érte, de a katalánokat választotta. Helyette jött a b-terv, azaz Bale. :lol:
Neymar kivásárlási ára 190 millió euró, egyes spanyol források szerint ezt még hajlandó lenne kifizetni Pérez.
Sokra megy vele, ha nem akar ideigazolni. :D

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. január 22., péntek 10:42

CS0ki írta:Én meg remélem nem jön... Ő már választott, maradjon is így. :roll: Neymarral együtt kell megverni őket.
Lehet, de egyes hírek szerint inkább apuci válaszott neki. Minden esetre jól érzi ott magát
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2016. január 22., péntek 10:34

Én meg remélem nem jön... Ő már választott, maradjon is így. :roll: Neymarral együtt kell megverni őket.

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. január 22., péntek 10:32

tubatibi írta:
Neymar kivásárlási ára 190 millió euró, egyes spanyol források szerint ezt még hajlandó lenne kifizetni Pérez.
Lehet, hogy bacott soknak néz ki, de szerintem még ennyit is simán megérne.
Bár mondjuk tökmindegy, mert full esélytelen a leigazolása. :ike:
Èn is szívesen elnézegetném habfehérben, és kitudja lehet régen is ide húzott a szíve. Perez meg hülye, ha az kell hozzá, holnap személyesen kopog be Barcelonába egy sporttáska pénzzel a kezében. Viszont ha jön akkor egyértelmü, hogy az egyik 90 milliós távozik a nyáron, ugyanis különben nem fér be. (vagy leültetjük a padra Bale cseréjeként :mrgreen: :mrgreen: )

--álom off--
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2016. január 22., péntek 10:22

Neymar kivásárlási ára 190 millió euró, egyes spanyol források szerint ezt még hajlandó lenne kifizetni Pérez.
Lehet, hogy bacott soknak néz ki, de szerintem még ennyit is simán megérne.
Bár mondjuk tökmindegy, mert full esélytelen a leigazolása. :ike:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2016. január 22., péntek 10:16

Pipita írta:Guti például lusta volt, vagy hülye?
Szórakozott zseni. Ha jó kedve volt ösztönböl hozott világklasszis szintet, egyébként meg lézengett :D El sem tudom képzelni, hogy mi lett volna ha Cristiano munkamoráljával rendelkezik.
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 22., péntek 10:11

wZoLee7 írta:
AS | Zidane sok új igazolást nem használ. Casillara, Danilora, Casemirora, Cheryshevre, Kovacicra és Lucas Vazquezre nem számít.
Hogy mi? :D

Casilla még oké, Danilo bőven jó lesz cserének, akár mindkét oldalra, Casemiro szintén zenész. Cheryshev és Lucas felőlem mehet. Kovacic viszont értékes tagja lehet a csapatnak, én erősen kétlem, hogy ezt így valaha Zidane kijelentette volna.
Értsd úgy, hogy eddig nem számított rájuk, mondjuk Rafával ellentétben, aki Danilót, Casét és Lucast is nyomatta. Nem arra gondolnak, hogy a nyáron kalap-kabát nekik. (egyelőre :D )
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. január 22., péntek 9:57

wZoLee7 írta:
AS | Zidane sok új igazolást nem használ. Casillara, Danilora, Casemirora, Cheryshevre, Kovacicra és Lucas Vazquezre nem számít.
Hogy mi? :D

Casilla még oké, Danilo bőven jó lesz cserének, akár mindkét oldalra, Casemiro szintén zenész. Cheryshev és Lucas felőlem mehet. Kovacic viszont értékes tagja lehet a csapatnak, én erősen kétlem, hogy ezt így valaha Zidane kijelentette volna.
Gondolom nem jelentette ki,csak két és fél hét után ezt vonták le az újságírók.
Biztos nem azért,mert elsőnek azt akarja hogy kialakuljon egy játék.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 22., péntek 9:48

AS | Zidane sok új igazolást nem használ. Casillara, Danilora, Casemirora, Cheryshevre, Kovacicra és Lucas Vazquezre nem számít.
Hogy mi? :D

Casilla még oké, Danilo bőven jó lesz cserének, akár mindkét oldalra, Casemiro szintén zenész. Cheryshev és Lucas felőlem mehet. Kovacic viszont értékes tagja lehet a csapatnak, én erősen kétlem, hogy ezt így valaha Zidane kijelentette volna.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2016. január 21., csütörtök 18:26

N.Tibor írta:Természetesen egy játékost se lehet kényszeríteni a maradásra ha menni akar.De egy évig minőségre ok de mennyiségre elég lesz Ramos Varane Pepe a két középső védő posztra?
DDG???

N.Tibor
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2016. január 19., kedd 13:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: N.Tibor » 2016. január 21., csütörtök 18:09

morientes írta:
Pipita írta:Guti például lusta volt, vagy hülye?
Lusta :D Ha rendesen odapakolja magát,simán alapkezdo lett volna a csapatban,a tehetsège alapján.Ha jol esett neki,akkor világszinvonal,ha nem,szurke volt mint a rabruha.
Egyèbkènt meg hatalmas fazon,ès hatalmas madridista :salute:
Nachoval azèrt más a helyzet,mert o sose lesz olyan kaliber mint egy Varane vagy egy Ramos,de egy róma szintu csapatban alap ember.
Mègegyszer ès most már utoljára...szeretnèm ha maradna Nacho,de ha menne,nem szabad akadályt gorditeni az utjába.
Természetesen egy játékost se lehet kényszeríteni a maradásra ha menni akar.De egy évig minőségre ok de mennyiségre elég lesz Ramos Varane Pepe a két középső védő posztra?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 21., csütörtök 17:26

Pipita írta:Guti például lusta volt, vagy hülye?
Lusta :D Ha rendesen odapakolja magát,simán alapkezdo lett volna a csapatban,a tehetsège alapján.Ha jol esett neki,akkor világszinvonal,ha nem,szurke volt mint a rabruha.
Egyèbkènt meg hatalmas fazon,ès hatalmas madridista :salute:
Nachoval azèrt más a helyzet,mert o sose lesz olyan kaliber mint egy Varane vagy egy Ramos,de egy róma szintu csapatban alap ember.
Mègegyszer ès most már utoljára...szeretnèm ha maradna Nacho,de ha menne,nem szabad akadályt gorditeni az utjába.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 21., csütörtök 16:51

Pipita írta:Guti például lusta volt, vagy hülye?
Madridista.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3134
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2016. január 21., csütörtök 16:45

Guti például lusta volt, vagy hülye?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 226 regisztrált és 0 vendég