Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2022. szeptember 1., csütörtök 16:26

Ha megfelelő szintű támadó nem tud jönni, Perez nem fog hozni senkit sem szerintem. Biztos benne maradt Jovic és Hazard esete keményen. De anno jött Luvas Silva is, jól emlékszem, így hívták? Eladni sem lehetett, borzalmas volt, nézni is fájt, ő se értette szerintem mit keres Madridban. 😁

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2022. szeptember 1., csütörtök 16:01

16 eves a srac.
Meg siman lehet 180 környéke.
Az meg mar nem szar sztem. Erocsatar meg targer ék nyjlvan sosem lesz
ZIDANE

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 1., csütörtök 14:05

Dupla D írta:
ANDS írta:

Messi, Rodrygo hasonló magasak.
Courtois jó magas, :mrgreen: meg Peter Crouch is, csak azok nem ilyen technikásak.
De Lukaku is jó magas meg izmos.
Ritka az Ibrahimovic testalkat, aki magas, izmos és technikás támadó is egyszerre.
Aubameyang is csak 187 cm :D
Endrick csatár poszton nyomja, ott meg nem hátrány, ha néha fejjel is bele tud érni a labdába. Ő jelenleg 173 centi. Nem mondom, hogy emiatt szar lesz, csak ezt tudom felhozni, ami hiányosság. Két év múlva, ha Benz visszavonul egy Haaland Endrick duó?
Egy jó Vini Endrick Rodrygo brazil sor. Átlagmagasság tán a 174 centit is elérné :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

pejtsikb
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2022. augusztus 2., kedd 23:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Luka Modrić, Vini Jr, Fede Valverde, Thibaut Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pejtsikb » 2022. szeptember 1., csütörtök 14:05

Dupla D írta:
ANDS írta:

Messi, Rodrygo hasonló magasak.
Courtois jó magas, :mrgreen: meg Peter Crouch is, csak azok nem ilyen technikásak.
De Lukaku is jó magas meg izmos.
Ritka az Ibrahimovic testalkat, aki magas, izmos és technikás támadó is egyszerre.
Aubameyang is csak 187 cm :D
Endrick csatár poszton nyomja, ott meg nem hátrány, ha néha fejjel is bele tud érni a labdába. Ő jelenleg 173 centi. Nem mondom, hogy emiatt szar lesz, csak ezt tudom felhozni, ami hiányosság. Két év múlva, ha Benz visszavonul egy Haaland Endrick duó?
Nagyon komoly lenne, főleg ha beérik Endrick. Kiegészítenék egymást.
,,The Real Madrid shirt is white. It can stain of mud, sweat and even of blood, but never of shame.” - Santiago Bernabéu

pejtsikb
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2022. augusztus 2., kedd 23:14
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Karim Benzema, Luka Modrić, Vini Jr, Fede Valverde, Thibaut Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: pejtsikb » 2022. szeptember 1., csütörtök 14:04

Dupla D írta: Endrick nálam átment az eyetesten. Egyedüli bajom vele, hogyha beérik se lesz túl magas.
Nem olyan vészes szerintem az a 173 cm és még benne van, hogy nő. :D Agüero is akörül volt. Mozgékonysággal, fürgeséggel, dinamikával is meg lehet oldani a csatárposztot szerintem.
,,The Real Madrid shirt is white. It can stain of mud, sweat and even of blood, but never of shame.” - Santiago Bernabéu

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. szeptember 1., csütörtök 14:00

ANDS írta:
Dupla D írta: Endrick nálam átment az eyetesten. Egyedüli bajom vele, hogyha beérik se lesz túl magas.
Messi, Rodrygo hasonló magasak.
Courtois jó magas, :mrgreen: meg Peter Crouch is, csak azok nem ilyen technikásak.
De Lukaku is jó magas meg izmos.
Ritka az Ibrahimovic testalkat, aki magas, izmos és technikás támadó is egyszerre.
Aubameyang is csak 187 cm :D
Endrick csatár poszton nyomja, ott meg nem hátrány, ha néha fejjel is bele tud érni a labdába. Ő jelenleg 173 centi. Nem mondom, hogy emiatt szar lesz, csak ezt tudom felhozni, ami hiányosság. Két év múlva, ha Benz visszavonul egy Haaland Endrick duó?
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:54

tibi18 írta:
Yazid írta: Bappe mar majusban beintett nekünk ha jol emlekszem, utanna mar nem volt idő lepni mi, mindegy. Nem vitazni akarok mar kar a gőzert, előbbi jol is tette hogy nem jött haaland meg jön esetleg 5ev múlva ha szarrá nyerte magát angliában.
Én úgy emlékszem, hogy Haaland már az orvosin is túl volt a Citynél, mire Mbappe nekünk beintett.
Így volt. Mikor Haaland megegyezett a Cityvel még bőven úgy tűnt tutira hozzánk jön az a kis gyökér. Rossz lóra tettünk sajnos. Bár ha Mbappét kivesszük az egyenletből, Haaland úgy is simán választhatta volna a csatár nélküli Cityt, minthogy eljöjjön a friss aranylabdás Benzema árnyékába.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:48

Yazid írta: Bappe mar majusban beintett nekünk ha jol emlekszem, utanna mar nem volt idő lepni mi, mindegy. Nem vitazni akarok mar kar a gőzert, előbbi jol is tette hogy nem jött haaland meg jön esetleg 5ev múlva ha szarrá nyerte magát angliában.
Én úgy emlékszem, hogy Haaland már az orvosin is túl volt a Citynél, mire Mbappe nekünk beintett.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:40

Endrick nálam átment az eyetesten. Egyedüli bajom vele, hogyha beérik se lesz túl magas.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:28

Bappe mar majusban beintett nekünk ha jol emlekszem, utanna mar nem volt idő lepni mi, mindegy. Nem vitazni akarok mar kar a gőzert, előbbi jol is tette hogy nem jött haaland meg jön esetleg 5ev múlva ha szarrá nyerte magát angliában.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:19

Realista24 írta: Azért nem jött, mert a prioritásunk Mbappé volt, úgy volt, hogy elverünk rá 200 milliót, és több pénzünk nem volt, a Citynek meg végig ő volt a prioriátsa.
Amúgy azok a plusz orvosi vizsgálatok, amiket kértünk tőle, az vajon valós volt? Kiderült azóta? :coffee:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 13:15

Azért nem jött, mert a prioritásunk Mbappé volt, úgy volt, hogy elverünk rá 200 milliót, és több pénzünk nem volt, a Citynek meg végig ő volt a prioriátsa.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 1., csütörtök 12:56

tibi18 írta:
Yazid írta: Kívancsi vagyok fedét hányszor fogja még ott erőltetni ahol nem kéne.


Most megint geci leszek de ha nem ez a berögzült 433 carlo taktika él ergo nem ő az edző, hanem bárki más aki két csatárt nyom, haaland már itt lenne
Nekem eddig úgy tűnt Haaland Mbappe miatt nem jött. De akkor a 433 miatt. :/
Nem jól látod. Carlo miatt. Hát mindenki 2 csatárt nyom, csak ő ilyen begyepesedett, maradi. Ő az antikrisztus :lol:

Egyébként szerintem Karim Benzema miatt nem jött. 2 év múlva, ha minden ideális, akkor jönni fog.

Avatar
tibi18
Hozzászólások: 1017
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:13
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Varane, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tibi18 » 2022. szeptember 1., csütörtök 12:46

Yazid írta: Kívancsi vagyok fedét hányszor fogja még ott erőltetni ahol nem kéne.


Most megint geci leszek de ha nem ez a berögzült 433 carlo taktika él ergo nem ő az edző, hanem bárki más aki két csatárt nyom, haaland már itt lenne
Nekem eddig úgy tűnt Haaland Mbappe miatt nem jött. De akkor a 433 miatt. :/

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:24

Real Madrid are still open to hearing offers for Odriozola and Hazard, as for Mariano he could leave for free. @relevo
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. szeptember 1., csütörtök 11:08

Yazid írta: Kívancsi vagyok fedét hányszor fogja még ott erőltetni ahol nem kéne.


Most megint geci leszek de ha nem ez a berögzült 433 carlo taktika él ergo nem ő az edző, hanem bárki más aki két csatárt nyom, haaland már itt lenne
Várom azon edzők sorát (csapatokat), akik jelenleg 2 csatárt nyomnak és annyira kimaxolják jelenleg a focit.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:56

Kívancsi vagyok fedét hányszor fogja még ott erőltetni ahol nem kéne.


Most megint geci leszek de ha nem ez a berögzült 433 carlo taktika él ergo nem ő az edző, hanem bárki más aki két csatárt nyom, haaland már itt lenne

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:48

Remélem páran beidézik ezt a csodát :D

Kukit jövőre hozzuk.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:47

király, legalább 1 év szenvedés, here we go :lol:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. szeptember 1., csütörtök 10:46

Ebből nuku igazolás lesz, nem Nkunku.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 43 regisztrált és 0 vendég