Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. július 31., csütörtök 16:24

Géci írta:Egy felszabadított labdát fejelt vissza kb 15-ről. Semmi értelme nem volt oda kijönni. Megáll a gólvonalon, és az ölébe hull a labda...
Ami azt illeti, egy 20-25 méterről AtMás által visszafejelt labdát fejelt be a 11-es pontról a kapuba. :)
Géci írta:Közvetlen az után volt, hogy belőttük a vezető találatot. Nagyon nem vigyorgott, mert óriásit bakizott, aztán Marcelo meg DM jól le is toszták érte.
2:1-nél volt, 113:05-nél. Nézd vissza, én most tettem meg. Marcelo lecseszte, DM is mondott Neki valamit, akkor vigyorodott el. :)
https://www.youtube.com/watch?v=aD63kw70faI

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 31., csütörtök 15:34

Toky írta:Nem. Azért kezdett el kiszaladni, mert látta, hogy a Godin (azt hiszem Ő fejelte a gólt) teljesen üresen van, szabadon fejelhet. Az más kérdés, hogy én sem értem, hogy miből gondolta, hogy majd teleportálni fog tudni, és időben odaér. Vagy hogy amikor látta, hogy Khedira ámbráscetként készül ráugrani a már fejelő AtMa játékosra, akkor minek állt meg?!
Tehát azon túl, hogy nagyot hibázott, miért volt szabadon az ellenfél játékosa olyan közel a kapuhoz?
Egy felszabadított labdát fejelt vissza kb 15-ről. Semmi értelme nem volt oda kijönni. Megáll a gólvonalon, és az ölébe hull a labda...
Toky írta:Már homályosak az emlékek, de az nem 2-1nél volt már a hosszabbításban? :hmmm:
Mert akkor már gyanúsan vigyorgott Casillas.
Közvetlen az után volt, hogy belőttük a vezető találatot. Nagyon nem vigyorgott, mert óriásit bakizott, aztán Marcelo meg DM jól le is toszták érte.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. július 31., csütörtök 15:01

Galacticos írta:hibázott? igen.
nagyot hibázott? igen.
csak ő tehet arról a bekapott gólról? igen.
Nem. Azért kezdett el kiszaladni, mert látta, hogy a Godin (azt hiszem Ő fejelte a gólt) teljesen üresen van, szabadon fejelhet. Az más kérdés, hogy én sem értem, hogy miből gondolta, hogy majd teleportálni fog tudni, és időben odaér. Vagy hogy amikor látta, hogy Khedira ámbráscetként készül ráugrani a már fejelő AtMa játékosra, akkor minek állt meg?!
Tehát azon túl, hogy nagyot hibázott, miért volt szabadon az ellenfél játékosa olyan közel a kapuhoz?
palesz77 írta:Nem akarok én belefolyni a vitába, de a döntőben a hosszabbításnál talán - vagy a hajrában, nem emlékszem már - volt szintén egy szinte tök ugyan olyan kijövetele, csak abból nem lett szerencséjére gól.. De tényleg érezhető volt azon a meccsen, hogy ő volt akkor a leggyengébb láncszem a csapatban - meg Khedira.. :D
Ugye tudod, hogy ezzel belefolytál? :mrgreen:
De egyetértek. Nagyon gyenge volt azon a meccsen. De én azt sem felejtem el, hogy voltak védései, amik nélkül nagyon könnyen lehet, hogy nem szerencsétlenkedhetett volna a döntőben.
torjack írta:jaja, asszem tiago vágta a kapu fölé, gyakorlatilag üres kapura. ha az bemegy...
de nem ment, jött az ötperces hosszabbítás, ami állítólag csak három kellett volna hogy legyen, a plusz 2 perc megváltoztatta a hosszabbítás struktúráját.
:mrgreen:
Már homályosak az emlékek, de az nem 2-1nél volt már a hosszabbításban? :hmmm:
Mert akkor már gyanúsan vigyorgott Casillas.
Kerlon írta:Casillas hibázott a legnagyobbat a gólnál, azonkívül "jó" volt a taktika, mert nem kerültünk hátrányba, utána már az Atleticonak állt a zászló azzal, hogy védekezhettek és kontrázhattak kedvükre.
Vagy inkább az AtMa taktikája volt a jó, ugyanis ők nem akartak mást, mint egy szabadon maradt emberből, beívelésből 1, azaz egy szem gólt szerezni, aztán busz. Ezt is csinálták. Beíveltek, valaki üresen maradt, Casillas hülyeséget csinált, gólt kaptunk, és buszoztak. Ott minden volt a mi taktikánk, csak jó nem. Egy fáradt AtMát meg kellett volna hajtani. Nem tettük.

miVida, abban egyetértek Galacticos-szal, hogy ez már tényleg sok(k). Lehet Casillast védeni, én is mellette vagyok, de amiket olykor írsz, ne csodálkozz, ha más nem azonosul a véleményeddel, vagy kijavítanak.
Az megint más kérdés, hogy akinek más a véleménye, az valaki szerint vak meg ostoba, meg nem tudom még mi. Illetve a gúnynév az nem az, ha komolyan gondolja... De ettől még bőven van értelmes ember a fórumon. Higgadj le, lásd be ha butaságot írtál, gondold végig, hogy mit akarsz írni, és ne csak sodródj az árral.

Nem tudom, hogy ki írta (vagy kezdte el), hogy Mourinho vezetett minket vissza az elitbe. Ez így igaz. De azt állítani, hogy ez csakis vele sikerülhetett volna, és minden az ő érdeme... Azért az elég magas.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 31., csütörtök 14:44

palesz77 írta:
Galacticos írta:hibázott? igen.
nagyot hibázott? igen.
csak ő tehet arról a bekapott gólról? igen.
Nem akarok én belefolyni a vitába, de a döntőben a hosszabbításnál talán - vagy a hajrában, nem emlékszem már - volt szintén egy szinte tök ugyan olyan kijövetele, csak abból nem lett szerencséjére gól.. De tényleg érezhető volt azon a meccsen, hogy ő volt akkor a leggyengébb láncszem a csapatban - meg Khedira.. :D
jaja, asszem tiago vágta a kapu fölé, gyakorlatilag üres kapura. ha az bemegy...
de nem ment, jött az ötperces hosszabbítás, ami állítólag csak három kellett volna hogy legyen, a plusz 2 perc megváltoztatta a hosszabbítás struktúráját.


:mrgreen:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 31., csütörtök 14:33

Galacticos írta:hibázott? igen.
nagyot hibázott? igen.
csak ő tehet arról a bekapott gólról? igen.
Nem akarok én belefolyni a vitába, de a döntőben a hosszabbításnál talán - vagy a hajrában, nem emlékszem már - volt szintén egy szinte tök ugyan olyan kijövetele, csak abból nem lett szerencséjére gól.. De tényleg érezhető volt azon a meccsen, hogy ő volt akkor a leggyengébb láncszem a csapatban - meg Khedira.. :D

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 31., csütörtök 14:33

miVida írta:Te nem AKAROD érteni amit írok :)
1.Casillas hibázott
2.Védelem hibázott
3.Támadósor nem volt hatékony, hibázott
4.Középpályasor miatt nem volt hatékony a támadósor, hibázott.

Érted...

Ezért "MAJDNEM nem nyertünk" Nem csak Casillas miatt, az egész csapat miatt... de itt mindenki Casillast cserélné le CSAK. Na de ehhez képest 4:1re legyalultuk őket, aztán itt veszekedünk, h kinek a hibája volt :roll:

Benne van a baki Casillasban, de mint látszódott a BL döntőn az egész csapat is bakizott, mert mindenkiben benne van...
WTF. KP miatt nem hatékony a támadósor, akkor a támadósor nem hibázott, nem? Elhiszem, hogy lelkesen kiállsz valami mellett, de szerintem be kellene fejezned, mert magad ásod mélyebbre és nem kifelé mászol... Casillas hibázott a legnagyobbat a gólnál, azonkívül "jó" volt a taktika, mert nem kerültünk hátrányba, utána már az Atleticonak állt a zászló azzal, hogy védekezhettek és kontrázhattak kedvükre.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 31., csütörtök 14:16

miVida írta:menjetek a... :D mindenbe bele kell kötni!
Ha nem sablon szöveget ír valaki, vagy valami olyat, amit 80an előtte már elismételtek akkor már baj van a hsz-szel... csordaszellem, grat :roll:
védekezhetsz ezzel a sablonnal.
csak lehet nem mindenki más a hülye.

főleg amíg jössz azzal hogy:
- reméled megtudjuk szerezni oblakot. közbe őt elvitte az atletico. majd mikor ezt közöljük, akkor flegmán válaszolsz hogy és "és odaragadt vagy mi?". lemerném fogadni "ismerve" téged hogy nem tudtad hogy megszerezte az atletico, utána már csak kapálóztál.
- jöttél azzal is hogy iker 2002 óta véd itt, ez megint nem igaz. természetes hogy öten javítottunk ki mert ez megint egy nem igaz dolog volt. aztán jössz és javítod hogy hát igen de azóta véd itt aktívan.
- jössz enzo zidanenal. megint öten írjuk hogy ismét hülyeséget írtál, majd utána mi vagyunk a bunkók meg a kötekedő parasztok hogy miért kötünk beléd, és utána javítasz hogy nem is tudod melyik de valamelyik zidane gyerekei közül kapus és te arra gondoltál. akkor először miért nem ezt írtad?
- jössz azzal hogy itt magyar szintű edzők voltak mou előtt. oké, capello? erre megint csak nem jött válasz. pellegerinit sem tartom túl sokra, ehhez a szinthez kevés szerintem is, de azért őt nem mondanám egy hozzánemértő idiótának.
- jöttél azzal is hogy gutit mourinho zavarta el. hát éppenséggel ez sem igaz.
- jöttél azzal is hogy mourinhonak semmi keresnivalója nem volt itt. hát a legnagyobb kritikusai is elismerik szerintem hogy kellett ő ide, hogy gatyába rázza a csapatot. persze amíg erre is csak anynit tudsz írni hogy szerinted ezt ancelotti is megtette volna, addig nincs miről beszélni.


és ez csak az elmúlt mittomén félnap termése tőled.
Boky írta:elmúlt 24 órában?
az első hozzászólásától kezdve folyamatosan löki a fogyatékosságokat, én már kurva régen letiltottam, csak semmi haszna nincs, ha mindenki más reagál rá meg idézgeti... le kell szarni amit ír, aztán kész.
1-2 embernek sikerült beszöknie a facebookról, nem kell velük foglalkozni.
a tiltáson kívül én is így vagyok vele. :)
A kp meg a vedelem meg miert bukott meg, ha 4-1re nyertunk?
mert nincs más érv casillas "mellett" már. inkább a többit próbálja "bemocskolni".
ugyanaz a helyzet mint amikor hónapokon át veszekedtünk higuainról annó a lyoni kiesés után majd amikor már elfogytak az érvek támadták bwenzemát. de ez addig így is votl míg el nem adtuk higuaint, akármikor írtuk hogy rossz meccse volt egyből "de bezzeg benzema".. kit érdekel?

hibázott? igen.
nagyot hibázott? igen.
csak ő tehet arról a bekapott gólról? igen.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 14:11

Géci írta:
miVida írta:3.Támadósor nem volt hatékony, hibázott
4.Középpályasor miatt nem volt hatékony a támadósor, hibázott.
-------->
miVida írta:Na de ehhez képest 4:1re legyalultuk őket, aztán itt veszekedünk, h kinek a hibája volt
:hmmm:
mondom hibáztak, nem vesztettük el a BL döntőt miattuk. Az első 90 percben hibát hibára halmoztak...
torjack írta:
1. Nem CSAK rajta ment el a BL döntő
bazz, én meg abban a tudatban voltam, hogy megnyertük :-(




elírás volt, siettem, helyesen: "Nem CSAK rajta ment el MAJDNEM a BL döntő"

ez a lényeg:
1.Casillas hibázott
2.Védelem hibázott
3.Támadósor nem volt hatékony, hibázott
4.Középpályasor miatt nem volt hatékony a támadósor, hibázott.

Érted...

Ezért "MAJDNEM nem nyertünk" Nem csak Casillas miatt, az egész csapat miatt... de itt mindenki Casillast cserélné le CSAK. Na de ehhez képest 4:1re legyalultuk őket, aztán itt veszekedünk, h kinek a hibája volt :roll:

Benne van a baki Casillasban, de mint látszódott a BL döntőn az egész csapat is bakizott, mert mindenkiben benne van...
A kp meg a vedelem meg miert bukott meg, ha 4-1re nyertunk? Egyszeruen nem ertem az egesz gondolatmeneted lenyeget, egy mondatban mondasz sajatat magadnak ellent.
És Casillas? :) De értem, Samy, és köszönöm a hsz-edet, mindjárt másabb a hangstílus.
Amúgy én a hibákat az első 90 percre értem. Utána ébredtünk fel és a hosszabbítás mindjárt máshogy sült el. De ami ADDIG volt az nem CSAK Casillas sara. :)
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 31., csütörtök 14:06

mivida, nem azzal van a gond, hogy golt kaptunk egy bl donton, ez bsrkivel, barmelyik csapattal megesik
Az a problema, hogy ez egy igazi potyagol volt, ami nemhogy egy bl donton nem fer bele, de meg bajnpkin sem

A kp meg a vedelem meg miert bukott meg, ha 4-1re nyertunk? Egyszeruen nem ertem az egesz gondolatmeneted lenyeget, egy mondatban mondasz sajatat magadnak ellent.

Ez a problema, nem az, hogy van sajat velemenyed.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 14:04

menjetek a... :D mindenbe bele kell kötni!
Ha nem sablon szöveget ír valaki, vagy valami olyat, amit 80an előtte már elismételtek akkor már baj van a hsz-szel... csordaszellem, grat :roll:
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2014. július 31., csütörtök 13:44

1. Nem CSAK rajta ment el a BL döntő
bazz, én meg abban a tudatban voltam, hogy megnyertük :-(





Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 31., csütörtök 13:36

beneraul írta:
Géci írta:
Nem tudom volt-e olyan a világtörténelem során, hogy az Atleticótól vettünk játékost... :roll:

Én bírtam Solarit :mrgreen: Mondjuk azóta se volt olyan játékosuk, aki nekünk pluszt jelentett volna.
És tényleg! :hmmm: :agree:
Nzedge írta:Én csak azt kérdőjelezem meg, hogy valóban egy jó teljesítményt nyújtó Lopeznek kell távoznia, egy Casillas miatt, csak azért mert Ő egy ikonikus alak?
Nekem is ez a fő bajom, de remélem, hogy a vezetőség azon a bizonyos beszélgetésen a jó és egyben ésszerű döntést fogja választani.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2014. július 31., csütörtök 13:32

Edison Cavani: “Folyamatosan keressük az új elemeket a csapatba. Ángel Di María hihetetlen minőséget képvisel, fantasztikus játékos. Szívesen látnánk őt Párizsban” – nyilatkozta a PSG uruguayi csatára miután Di María lehetséges szerződtetéséről kérdezték. Forrás: Madridom.hu
Szegény Cavani még biztos nem olvasta azokat a híreket, amik szerint őt adnák el azért, hogy megtudják venni Di Mariát.. :lol: :mrgreen:

beneraul
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2014. március 5., szerda 14:46
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid, ZTE FC
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: beneraul » 2014. július 31., csütörtök 13:23

Géci írta:
Nem tudom volt-e olyan a világtörténelem során, hogy az Atleticótól vettünk játékost... :roll:

Én bírtam Solarit :mrgreen: Mondjuk azóta se volt olyan játékosuk, aki nekünk pluszt jelentett volna.

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2014. július 31., csütörtök 13:22

Felesleges itt a bl döntőn veszekedni. Azóta sajnos Casillasnak volt egy pár annál is rosszabb meccse... Én csak azt kérdőjelezem meg, hogy valóban egy jó teljesítményt nyújtó Lopeznek kell távoznia, egy Casillas miatt, csak azért mert Ő egy ikonikus alak?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 31., csütörtök 13:20

Boky írta:elmúlt 24 órában? :lol:
az első hozzászólásától kezdve folyamatosan löki a fogyatékosságokat, én már kurva régen letiltottam, csak semmi haszna nincs, ha mindenki más reagál rá meg idézgeti... le kell szarni amit ír, aztán kész.
1-2 embernek sikerült beszöknie a facebookról, nem kell velük foglalkozni.
:lol: :lol: :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 31., csütörtök 13:11

miVida írta:3.Támadósor nem volt hatékony, hibázott
4.Középpályasor miatt nem volt hatékony a támadósor, hibázott.
-------->
miVida írta:Na de ehhez képest 4:1re legyalultuk őket, aztán itt veszekedünk, h kinek a hibája volt
:hmmm:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. július 31., csütörtök 13:10

h3x0r írta: miVida, nem akarok szemelyeskedni, de az, ahogy az utobbi 24 oraban irsz, egyszeruen borzalmas. Nem is a mondanivaloval van a legnagyobb gond, mondjuk abba is boven bele lehetne kotni, de ez a lekezelo stilus.. :(
elmúlt 24 órában? :lol:
az első hozzászólásától kezdve folyamatosan löki a fogyatékosságokat, én már kurva régen letiltottam, csak semmi haszna nincs, ha mindenki más reagál rá meg idézgeti... le kell szarni amit ír, aztán kész.
1-2 embernek sikerült beszöknie a facebookról, nem kell velük foglalkozni.

Avatar
miVida
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2013. augusztus 3., szombat 11:11
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema (Marcelo,Kovacic,Kroos)
Kedvenc csapatod: Real Madrid (DVSC, Francia válogatott)
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miVida » 2014. július 31., csütörtök 13:09

:-( nem akartam pökhendi lenni, de amikor mindenkinek más a véleménye, de aztán egy ellen úgy össze tudtok fogni... aki pedig azonosulna az én véleményemmel az pedig nem akar ezzel a tömeggel szembeszállni. Pedig voltak hangok, amik nem voltak ilyen ledegradálók Casillassal kapcsolatban, és én nem azt mondom h ő a világ legjobb kapusa, hanem:
1. Nem CSAK rajta ment el a BL döntő
2. És nem kéne úgy kidobni mint egy senkiházi utolsó kapust
3. Másrészt pedig nem olyan rossz mint aminek állítják páran (az pedig h jobb/rosszabb mint Diego... döntsd el magad, engem nem fogsz meggyőzni, nekik kell...Ancelottit, ő pedig peppet jobban ért hozzá mint mi)

ezt az Enzozást meg hagyjátok már :D Luca vagy Theo, mittomén, az egyik
amit jelenleg csinalsz, az rossz. Szerintem. Es nem csak az en szememet bantja, hanem a legtobb itt levo forumozoet
de nem baj ha kifejtem a véleményem, az a baj h kötekedtek, nem? :)

szerk.: mondjuk pont erről szól a fórum is, tudod... :argue: meg :agree: ...mikor hogy
Mert mit használ az embernek, ha az egész világot megnyeri is, de az ő lelkében kárt vall? Avagy micsoda váltságot adhat az ember az ő lelkéért?

Courtois - Odriozola-Ramos-Varane-Alaba - Kovacic-Kroos - Isco - Hazard-Mbappé-Asensio

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 31., csütörtök 13:04

miVida írta:
Azt már nehezen, ugyanis 1 hete kb az Atletico megvette... :coffee:
és odaragadt vagy mi? :ozil:
:fpalm:

miVida, nem akarok szemelyeskedni, de az, ahogy az utobbi 24 oraban irsz, egyszeruen borzalmas. Nem is a mondanivaloval van a legnagyobb gond, mondjuk abba is boven bele lehetne kotni, de ez a lekezelo stilus.. :(

Igyal meg egy sort, fussal egy kort, szerezz egy csajt vagy tudom is en, de amit jelenleg csinalsz, az rossz. Szerintem. Es nem csak az en szememet bantja, hanem a legtobb itt levo forumozoet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég