Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27389
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 14., kedd 11:49

Mariano wants to STAY at Real Madrid while Luka Jovic prefers to LEAVE to play more ahead of the World Cup. @antonmeana
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Zseni ez a Mariano.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9875
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 14., kedd 11:43

Fordítsuk meg egy gondolat elejéig. Ott vagy a Real Madrid keretében, ez életed csapata, gyerekkorod óta szurkoló vagy és és volt minden álmod. Lejársz edzésre, néha bedobnak meccsre és jó esetben beesik évi 2-3 trófea. Innen csak lefelé vezet az út és minden csapat visszalépés (igen, mindegyik! :mrgreen: ). A világ legjobb játékosai a csapattársaid, velük tréningezel és játszol minden meccsen, adott esetben a barátaid is.

Én értem amit mondasz de az az igazság én teljesen megértem őket. Én se mennék innen sehova :) Mondjuk én már annak is örülnék ha Valdebebasban kertész lennék :lol: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 14., kedd 11:35

Pad'em írta: 5.számú CB-nek kiváló kedvenc hegyi rémünk, de miért nem akar ő se játszani inkább valahol, rejtély.
Mostanában mindegyik peremember ezt csinálja. Szánalmas balekok. Régen nem volt ilyen, nem játszott, akkor eligazolt máshova, ahol akár alapember lehetne. Most meg mi van? Itt vannak játékosok, sose játszanak, de inkább elvegetálnak évekig, lófaszt nem kell csinálniuk, high-life van a világ egyik legnagyobb városában. Nagybetűs aranyélet. A foci már másodlagos ezeknek a zsoldosoknak is. Elbaszott egy világ lett ez, minden a kurva pénzről szól.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 14., kedd 11:25

Vallejo will continue to insist to stay at Real Madrid. With a contract until 2025, he wants to stay and the club knows and respects his decision but this hinders the rise of Rafa Marín or Gila, whose possible exits are being discussed. @MarioCortegana

5.számú CB-nek kiváló kedvenc hegyi rémünk, de miért nem akar ő se játszani inkább valahol, rejtély. Mint kiderült azért akad némi potenciál ott a túristák ijesztgetésén túl, simán lehetne egy spanyol középcsapat kezdője...

Ez is rámegy a BL serleg gyűjtésre inkább :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. június 13., hétfő 19:20

SzB írta: A Rodrygo-Asensio páros lehet, hogy tényleg karcsú a jobbszélre, de a Transfermarkt azért még a 10 legjobb jobbszélső között jegyzi őket. Kire vágytok? Chiesá-ra? Coman-ra? Mennyivel jobbak ők? Coman 6 gólt rúgott egész idényben és három gólpassza volt. Asensio 10-et a bajnokságban. Salah holnapután 30, Mahrez 31... Rodrygo megérdemelne most egy évet, hogy ő is bizonyítson a pad után, ahogy Vini is megszolgálta a bizalmat. (Hazardot kell gyorsan eladni, míg lehet.)
te hol olvastad ezeket a neveket? :lol:

Avatar
SzB
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2018. január 14., vasárnap 11:04
Kedvenc játékosaid: CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: SzB » 2022. június 13., hétfő 18:03

A Rodrygo-Asensio páros lehet, hogy tényleg karcsú a jobbszélre, de a Transfermarkt azért még a 10 legjobb jobbszélső között jegyzi őket. Kire vágytok? Chiesá-ra? Coman-ra? Mennyivel jobbak ők? Coman 6 gólt rúgott egész idényben és három gólpassza volt. Asensio 10-et a bajnokságban. Salah holnapután 30, Mahrez 31... Rodrygo megérdemelne most egy évet, hogy ő is bizonyítson a pad után, ahogy Vini is megszolgálta a bizalmat. (Hazardot kell gyorsan eladni, míg lehet.)

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. június 13., hétfő 16:37

Santi írta: Akkor csak azt kell eldönteni, hogy jobb szélre a kezdőbe egy jobb szélsőt akarunk vagy egy olyan játékost, aki nem az, de szükség esetén le tudja hozni a jobb szélt is.

Kicsit ez olyan, mintha Nacho-val akarnánk megoldani a balbekk posztot. Letudja hozni egy két meccsen, de nem balbekk és biztos nem játszanék le vele egy szezont ott.
Kicsit sem olyan. Nacho megkopott a szélső védő poszthoz.

Mondok inkább én példákat. Bale. A Real Madrid előtt szinte soha nem játszott a jobb oldalon. De mondhatnám Hazardot is, aki szintén játszott elég sokat mindkét szélen, de közepén is, mai napig bárhová teszed a pályán, középre megy folyamatosan. Vagy ott van Gnabry, aki a BM-ben lett balszélsőből jobbszélső és kb ugyan annyi meccse van a 2 oldalon mégis jobbszélsőként van jelenleg számon tartva. Vagy Mané, aki a Pokolban ugyan ez csak pepitaban. Gyakorlatilag szinte nincs is olyan dedikált jobbszélső, aki előre lépés lenne, max a vén Salah, viszont olyan van, aki már bizonyította, hogy több poszton megállja a helyét.

De várom az ötleteket, mert szerintem a Rodrygo Asensio kettős karcsú lesz jövőre, Fedét meg nem kellene ott pazarolni.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5864
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. június 13., hétfő 15:12

Berti írta:
Jim írta: így van :salute: padra jó lenne
de én úgy látom nem igazán számol az edzői stáb s Castillásokkal
pedig Arribas Miguel Rafa Marin (Blanco…)
használható cserék lettek volna :hmmm:
Még mindig ez a szezon után megy az utánpótlásos spanyol lófasz? Hihetetlen :lol:

Ez a szezon elég bizonyíték, hogy a klub és az edzői stáb tökéletesen végzi a munkáját.
nem mond ellent a kettő állításod :mrgreen:

megy az utánpótlásos lófasz :lol:

Perez “Zidane-ok és Pavónok” elvét vallom
jobb Pavónokkal nem hülyeség
kár, hogy a 2 “Zizuról” lenaradtunk…
(Mbappé és Haaland)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2022. június 13., hétfő 15:11

Akkor csak azt kell eldönteni, hogy jobb szélre a kezdőbe egy jobb szélsőt akarunk vagy egy olyan játékost, aki nem az, de szükség esetén le tudja hozni a jobb szélt is.

Kicsit ez olyan, mintha Nacho-val akarnánk megoldani a balbekk posztot. Letudja hozni egy két meccsen, de nem balbekk és biztos nem játszanék le vele egy szezont ott.

kiserik
Hozzászólások: 5836
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. június 13., hétfő 14:12

Santi írta:
Nkunku meg posztidegen nekünk. Csatár mögött játszó támadó, szabadon játszik és kimozog oldalra, de nem igazán szélső. Lényegében Karim helyén tudnánk használni, a jobb szélső problémáinkat nem oldaná meg.
Bőven játszott annyit szélen, hogy meg tudná oldani. Jobb szélen is. Ne csak a tavalyi szezonjából induljatok ki.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Santi » 2022. június 13., hétfő 13:36

Kubo egy Bundesliga középmezőny szint max, ő jó helyeken volt kölcsönben és játszott is rendszeresen (talán a Villarealt kivéve), de 1-2 villanáson kívül semmi olyat nem mutatott, amiért itt lenne a helye, nem emelkedett kis egyik csapatból sem. El lehet engedni, ha valakinek kell, akár 5-10 milláért is.

Nkunku meg posztidegen nekünk. Csatár mögött játszó támadó, szabadon játszik és kimozog oldalra, de nem igazán szélső. Lényegében Karim helyén tudnánk használni, a jobb szélső problémáinkat nem oldaná meg.

el magico
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2022. június 13., hétfő 13:35

hehetheoriginal írta: https://www.youtube.com/watch?v=5_uMXuK ... RealMadrid

öreg marci megy az idő azistenbasszameg, :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:
15 év baszki, mintha csak egy csettintés lett volna :'( Mennyire fog hiányozni azzal a vigyorral és a kócos hajával. :'(
Grande Marcelo :sziv:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11430
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 13., hétfő 13:09

https://www.youtube.com/watch?v=5_uMXuK ... RealMadrid

öreg marci megy az idő azistenbasszameg, :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv: :sziv:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3580
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 13., hétfő 12:53

Realista24 írta:
Pad'em írta: Ja, Kubo sajnos off. Pedig 3 éve mikor hoztuk, hogy csorgattuk rá :D Technikás nagyon, de tényleg ezzel a Barca ifi testtel támadóként esélytelen manapság.

Azt olvastam elakarjuk adni végleg, ha jön érte vmi ajánlat.
El kell adni, se helye, se szükség nincs rá. Plusz szerintem még csak kiemelkedőt sem nyújtott, mert egy árva hír nincs arról, hogy értelmes csapat jelentkezett volna érte. Legalábbis én nem láttam.
Egyszer (egész sokat játszva) kiesett a mallorcával, aztán alig játszott 2 csapatnál 1 év alatt, aztán megint majdnem kiesett. Ha ez egy "sima" játékos pedigréje és nem egy kölcsönemberünké, még csak meg sem említené senki.

Én espec. sajnálom a kölyköt, focizni tényleg tud, nem vak a játékhoz és melózik becsülettel. Ha nem volna LV/Rodry a keretben, csere/beugrónak megfelelne, de vannak ilyenek..

Egyébként egy alsóházi csapatban ellenne, valami ilyen csak lecsap rá.. De még serie-a-ban is próbálkozhatna, mert egyébként ügyes, ha Brahim elél, ő is simán jó lehetne.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62853
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 13., hétfő 12:42

Pad'em írta: Ja, Kubo sajnos off. Pedig 3 éve mikor hoztuk, hogy csorgattuk rá :D Technikás nagyon, de tényleg ezzel a Barca ifi testtel támadóként esélytelen manapság.

Azt olvastam elakarjuk adni végleg, ha jön érte vmi ajánlat.
El kell adni, se helye, se szükség nincs rá. Plusz szerintem még csak kiemelkedőt sem nyújtott, mert egy árva hír nincs arról, hogy értelmes csapat jelentkezett volna érte. Legalábbis én nem láttam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

p.csabi1
Hozzászólások: 2231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. június 13., hétfő 12:15

tubatibi írta: Elvileg nyitott az eladásra, 80-100 között kéne lerakni érte. A pénz is megvan rá, de gondolom először kiakarják szórni a létszámfelettieket(Asensio, Mariano, Jovic, stb...).
Hmmm nem rossz opció.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7302
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 13., hétfő 11:38

Ja, Kubo sajnos off. Pedig 3 éve mikor hoztuk, hogy csorgattuk rá :D Technikás nagyon, de tényleg ezzel a Barca ifi testtel támadóként esélytelen manapság.

Azt olvastam elakarjuk adni végleg, ha jön érte vmi ajánlat.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2022. június 13., hétfő 11:33

Nkunku PSG nevelés, ugye? :mrgreen:

Professore
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. június 13., hétfő 11:33

Sierra írta: Kubo gyerekkel vajon mi a terv? Ennyire használhatatlan? Mallorcával idén 31 tétmeccs 2 gól, elmúlt 3 szezonban 68 meccsen 4 gól, nagyon nagyon karcsú.
Lehet idén a csapatnál tartanám, megnézni mit tudna csereként. Bár valszeg lófasz játékpercet kapna, így nem hiszem, hogy megtartanák.
Sima bukta a gyerek. Túl kellene adni rajta mert soha nem lesz meghatározó a csapatnál mint csere se...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13156
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. június 13., hétfő 11:14

Sierra írta: Kubo gyerekkel vajon mi a terv? Ennyire használhatatlan? Mallorcával idén 31 tétmeccs 2 gól, elmúlt 3 szezonban 68 meccsen 4 gól, nagyon nagyon karcsú.
Lehet idén a csapatnál tartanám, megnézni mit tudna csereként. Bár valszeg lófasz játékpercet kapna, így nem hiszem, hogy megtartanák.
Áh, nagyon gyenge. Lehet védekezni azzal, hogy nincsenek meg a megfelelő társak mellette, de egy erősebb széllökés és elnyomja. Csapaton belül is amikor láttam a másik japán sokkal jobb volt nála. Maximum Asensio szintű csereember lehetne, aki 10-ből 1-szer villant egy nagyot, de azon kívül láthatatlan. Bár ez az én véleményem, de még gyorsnak sem gyors, a mai fociban pedig csak akkor lehetsz meghatározó támadó ha gyors és erős vagy, lepattannak rólad a védők vagy a pélón pörgetve szopatsz meg mindenkit. Nála egyik sincs meg.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 157 regisztrált és 0 vendég