Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4467
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2023. március 28., kedd 9:29

Egyszer azt irtak, hogy mbappe haaland, es nem jott senki, ennyire hitelesek. :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. március 28., kedd 9:15

de ti ezt ennyire simán elhiszitek? Madridban sem hülyék vannak és mostanra mindenkinek tiszta, hogy ebben a keretben ennyi volt. Simán bukjuk a bajnokságot eddig, nyilván kérdőjeles még mi lesz a kupával és a bl-el, de hogy ne erősítenénk meg a kifingott keretünket, azt én nagyon kétlem. Ha Brahim lesz az egyetlen új támadónk akkor nyugodtan pihentethetjük egy évre a mecs nézést mert borzalmas lesz az eredmény, de ezt Perezék is nagyon jól tudják.
Abban az egy esetben tudom elképzelni, hogy nem akar nagyot igazolni, ha neki már csak 3 dolog számít.
-befejezni a stadiont 100%-ra
-az új stadion mellé robbantani a bankot a nagy kaliberekre, egy újabb galaktikus érára
-szuperliga

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. március 28., kedd 9:12

Lecserélik az edzőt és minden szupcsi lesz, hát vele van a gond, egyértelmű!

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 28., kedd 8:34

As utan Marca is lehozta, hogy jelentos erosites nelkul vagunk neki a kovetkezo szezonnak is. Brahim marad, ha Asensio nem hosszabbit, ha Asensio hosszabbit, akkor Brahim Plbe igazol.

Kicsit csalodott lettem, mert van par hianyposzt, de ha minden igaz a hirekbol, akkor csak annyit kernek, hogy Alvaro kapjon tobb lehetoseget.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11407
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. március 28., kedd 8:04

nzooli93 írta: Minden nem utalattal tele lévő fociszurkolo dicser minket,hogy mennyi jo potenciallal rendelkező fiatal, szimpatikus edző, sok Bl győzelem, állandó esély mindenre,erre nalunk miről szolnaka hirek? Hogy Carlo kokler,es ki kell rakni. :'( Ezek az emberek nem emlekeznek a Luxemburgo meg ilyen edzokre nalunk?
Most tényleg leultetnek majd egy Rault,hogy Novemberben felálljon?
Mi latjuk belulrol folyamat a csapatot.
Hogy minosegi tamado szelsovedo, es kapu elott firepower nelkul vagyunk.
A tobbiek még szarabbak, nekunk legalabb a felfogas, es a sziv a helyen van altalaban, ami sokmindent kompenzal, de attol meg überfocit ne varjunk
thereisonly1ronaldo

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1359
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2023. március 28., kedd 8:01

Minden nem utalattal tele lévő fociszurkolo dicser minket,hogy mennyi jo potenciallal rendelkező fiatal, szimpatikus edző, sok Bl győzelem, állandó esély mindenre,erre nalunk miről szolnaka hirek? Hogy Carlo kokler,es ki kell rakni. :'( Ezek az emberek nem emlekeznek a Luxemburgo meg ilyen edzokre nalunk?
Most tényleg leultetnek majd egy Rault,hogy Novemberben felálljon?

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5340
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. március 28., kedd 6:38

realmadrid95 írta: Egyebkent, ha Zz visszajon, Pintusszal mi lesz?
jo lenne ha megint elzavarná :lol:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

krisz24
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:34
Kedvenc játékosaid: Modric, Zidane,
Kedvenc csapatod: Real

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: krisz24 » 2023. március 28., kedd 0:05

Realista24 írta: Azt írtak a klub nem foglalkozik a szerződésekkel, hanem a BLlel és kupával. Minden más utána.
Nem is baj. Remélem elmegy Nacho, Asensio, Ceballos is Kroos szögre akasztja aztán meg itt maradunk úgy, hogy Modric kap egy örökös szerződést :lol:
Igazolni nem kell úgyse. Aztán egyszer csak azon vesszük észre magunkat, hogy Ac Milan 2. Lettünk és a BL helyekért küzdünk. Na jó itt spanyolba ez a veszély talán nem fenyeget.. De komolyan basszus kiveri a biztosítékot nálam ez a nem hosszabbítunk kulcs játékosokkal és nem igazolunk senkit mert majd egyszer levezetni ide jön hozzánk a Haaland meg az mbappe... :-@

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. március 27., hétfő 23:21

Babinho írta:
Jim írta: figyelembe veszik az új edző kéréseit :hmmm:
Évek óta leszarják az edzők kéréseit...
Ceballos jövőjéről meg ne egy új edző döntsön már, hát evidens hogy idén bizonyított, és hogy szükség van rá a jövőben, teljesen mind1 ki lesz az edző
teljesen osztom a véleményed
csak más értelmes magyarázatot nem látok arra, miért nem lehet mondjuk Nacho Ceballos Kroos szerződését már most meghosszabítani

golrick
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2023. február 6., hétfő 12:29

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: golrick » 2023. március 27., hétfő 23:08

Nem hinném hogy ennyire amatőrök lennének.
Ha igaz is, és volt ilyen kimondva a klubnál, az valószínűleg csak üres duma.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. március 27., hétfő 23:00

Jim írta:
Buitre írta:
aha. Mert Carlo, Pintus, Chendo meg a kapusedző fogalmazzák meg a szerződéseket meg ülnek le a játékosokkal és ügynökökkel? Vagy mit nem értek ebben az egészből?
figyelembe veszik az új edző kéréseit :hmmm:
Évek óta leszarják az edzők kéréseit...
Ceballos jövőjéről meg ne egy új edző döntsön már, hát evidens hogy idén bizonyított, és hogy szükség van rá a jövőben, teljesen mind1 ki lesz az edző

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. március 27., hétfő 21:04

Buitre írta:
Realista24 írta: Azt írtak a klub nem foglalkozik a szerződésekkel, hanem a BLlel és kupával. Minden más utána.
aha. Mert Carlo, Pintus, Chendo meg a kapusedző fogalmazzák meg a szerződéseket meg ülnek le a játékosokkal és ügynökökkel? Vagy mit nem értek ebben az egészből?
figyelembe veszik az új edző kéréseit :hmmm:

Avatar
Buitre
Hozzászólások: 1361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 15:35
Kedvenc játékosaid: Valderrama, Valerón, Butragueño
Tartózkodási hely: Biharugra/Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Buitre » 2023. március 27., hétfő 20:36

Realista24 írta: Azt írtak a klub nem foglalkozik a szerződésekkel, hanem a BLlel és kupával. Minden más utána.
aha. Mert Carlo, Pintus, Chendo meg a kapusedző fogalmazzák meg a szerződéseket meg ülnek le a játékosokkal és ügynökökkel? Vagy mit nem értek ebben az egészből?

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 27., hétfő 19:27

Egyebkent, ha Zz visszajon, Pintusszal mi lesz?

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 27., hétfő 18:53

h3x0r írta:
realmadrid95 írta: Modric es Kroos fizetese mennyi lehet? Tudom, hogy a google a baratom, csak 3 oldal, 3 kulonbozo adat. Nem tudom melyik lehet a hiteles. Koszi, ha valaki megtalalja az “igazi” fizukat.
https://www.capology.com/club/real-madrid/salaries/

Modric 21,880,000, ami ez alapjan netto 12,154,974. Kroos netto 13.5 millio. Nagyjabol a tobbi oldalon is hasonlo szamok vannak.
Realista24 írta: Ha megnezed, a legnagyobb fizeteseket az otszoros BL gyoztesek viszik vagy a free agentek es nyilvan a "vilagklasszisunk".

Az angolokkal az a gond, ahogy a PSG-vel is, hogy BARKINEK megadjak a nagy fizetest, egybol.
A PSG-t adom, ok teljesen mas szint, kulon is kezelem oket.

Nalunk nyilvan a kezdo 11 jatekosai keresnek a legjobbak, melle 1-2 kakukktojas. De a tobbi (legyen angol vagy nem angol) csapatnal se latok hatalmas kulonbseget.

A 4 angol csapatnal kikre gondolsz, akik a semmibol megkaptak egybol a nagy fizetest?

https://www.capology.com/club/chelsea/salaries/
https://www.capology.com/club/liverpool/salaries/
https://www.capology.com/club/manchester-city/salaries/
https://www.capology.com/club/mancheste ... /salaries/

Koszonom H3xor!
Neztem ezt az oldalt is, csak gondoltam, hogy nem teljesen fedi a valosagot, de ha ez az igazi fizetes csapaton belul, akkor felvet par kerdest.
Mendyrol mar masfel eve erkeznek hirek folyamatosan, hogy mennyire boldogtalan a fizetese miatt. Tobbet keres, mint Militao, Valverde, vagy az a Carvajal, aki 5 blt nyert, sajatneveles… persze, mar nem a regi fenyeben tundokol, de ez szerintem gaz, hogy ezt is kevesli. Masik Tchouameni, nyilvan sok keroje volt, versenykepes fizu kellett, de ekkora vetelar mellett egybol ekkora fizu szerintem nagyon tulzo. Modricot nagyon szeretem, de jovore remelem bucsut int a csapatnak. Az utolso dolog, ami szemet szurt, az az, hogy Ceba ekkora fizetessel sem kap uj szerzodest? Konyorgom…

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. március 27., hétfő 18:03

Amúgy megy egy szó sem esett arról, hogy nincs pénzt, csak hogy nem lesz költekezés. Az már kering egy ideje hogy tanultunk a Hazard esetből és csak akkor igazolunk nagy pénzért ha minden kritériumnak megfelel. Azt adom, hogy felmegoldasok hosszú távon nem tesznek jót, de én akkor is adtam volna CRnek januárban egy fél éves szerződést, amit vélhetően a régi fizuja feléért is elfogadott volna, csak legyen BL esélyes.
Visszatérve az viszont tény hogy most egyik hianyposztunkra sincs elérhető biztos alternatíva a piacon.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. március 27., hétfő 17:27

Azt írtak a klub nem foglalkozik a szerződésekkel, hanem a BLlel és kupával. Minden más utána.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2023. március 27., hétfő 17:25

Dani Ceballos has given priority to Real Madrid and is waiting for an offer but no one from the club has contacted him yet. Meanwhile, Atlético have already called him twice. MARCA

Bayernről is volt már hír, hogy ingyen vinné nyáron. De bárkinek megéri ingyen. A játékos várná a Real ajánlatát. Egyszerűen érthetetlen, miért nem hosszabbítanak már vele és Nachoval. Kellenek ők a keretbe, sőt, jelenlegi helyzetet nézve a kezdőbe is egyelőre!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. március 27., hétfő 17:01

realmadrid95 írta: Modric es Kroos fizetese mennyi lehet? Tudom, hogy a google a baratom, csak 3 oldal, 3 kulonbozo adat. Nem tudom melyik lehet a hiteles. Koszi, ha valaki megtalalja az “igazi” fizukat.
https://www.capology.com/club/real-madrid/salaries/

Modric 21,880,000, ami ez alapjan netto 12,154,974. Kroos netto 13.5 millio. Nagyjabol a tobbi oldalon is hasonlo szamok vannak.
Realista24 írta: Ha megnezed, a legnagyobb fizeteseket az otszoros BL gyoztesek viszik vagy a free agentek es nyilvan a "vilagklasszisunk".

Az angolokkal az a gond, ahogy a PSG-vel is, hogy BARKINEK megadjak a nagy fizetest, egybol.
A PSG-t adom, ok teljesen mas szint, kulon is kezelem oket.

Nalunk nyilvan a kezdo 11 jatekosai keresnek a legjobbak, melle 1-2 kakukktojas. De a tobbi (legyen angol vagy nem angol) csapatnal se latok hatalmas kulonbseget.

A 4 angol csapatnal kikre gondolsz, akik a semmibol megkaptak egybol a nagy fizetest?

https://www.capology.com/club/chelsea/salaries/
https://www.capology.com/club/liverpool/salaries/
https://www.capology.com/club/manchester-city/salaries/
https://www.capology.com/club/mancheste ... /salaries/

realmadrid95
Hozzászólások: 1867
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. március 27., hétfő 16:42

Realista24 írta:
h3x0r írta:
Itt forumon szeretjuk folyamatosan azt hangoztatni, hogy kocsog angolok meg a PSG tobbet ajanlanak a jatekosoknak, csak epp nalunk is brutalisak a fizetesek.

Nem tudom mennyire hiteles az oldal, de csapaton belul is meg lehet nezni

Az osszehasonlitas kedveert kikerestem par csapatot: (annual payroll)
PSG €378,640,000
Real Madrid €290,950,000
Bayern Munich €271,550,000
Barcelona €263,470,000
Chelsea €238,187,343
Manchester United €230,545,599
Manchester City €210,441,928
Liverpool €186,047,123
Juventus €160,030,000
Atleti €134,840,000
Inter €133,270,000
Arsenal €124,795,587
Tottenham €123,384,807
Dortmund €122,720,000
Ha megnezed, a legnagyobb fizeteseket az otszoros BL gyoztesek viszik vagy a free agentek es nyilvan a "vilagklasszisunk".

Az angolokkal az a gond, ahogy a PSG-vel is, hogy BARKINEK megadjak a nagy fizetest, egybol.

Modric es Kroos fizetese mennyi lehet? Tudom, hogy a google a baratom, csak 3 oldal, 3 kulonbozo adat. Nem tudom melyik lehet a hiteles. Koszi, ha valaki megtalalja az “igazi” fizukat.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 244 regisztrált és 0 vendég