Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 12:10

oroszisti írta:Gravesennek is gyönyörű faultjai voltak ... Azért Cafunál ne ezt emeljük már ki
El kéne olvasni az egész mondatot és nem csak 1 valamit kivenni belőle, hogy mégis valamivel had szúrjak már oda valakinek, vagy pontosabban nekem... Amúgy magától érthetődik, hogy mivel Cafu Brazil volt igy ő sokkal technikásabb és pontosabb volt mint Gravesen...
mohaola írta:továbbra is tartom, hogy 100 millió euró felett nem fizetünk érte, ha tippelni kéne akkor 90-100 millió euró körül lesz az ára.
Ebben én is biztos vagyok...

mohaola
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:39
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mohaola » 2013. augusztus 7., szerda 12:09

A Marca szerint ma lesz a csúcstalálkozó Perez és Levy között, hogy megvitassák Gareth Bale átigazolását, a Tottenham célja, hogy minél közelebb legyen a 150 millió euróhoz a végösszeg,
továbbra is tartom, hogy 100 millió euró felett nem fizetünk érte, ha tippelni kéne akkor 90-100 millió euró körül tenném le a voksom.
Fehér szív fehér lélek, madridista leszek amíg élek.

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2013. augusztus 7., szerda 12:06

Nemtudom, nekem is Knézy az egyik legnagyobb kedvencem volt ... Már maga a hangja, amikor meghallottam ...
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 7., szerda 12:05

Géci írta:Csak tette a dolgát szivvel lélekkel és olyan faltokat tolt, hogy kevés valaki ment el mellette :salute:
Gravesennek is gyönyörű faultjai voltak ... Azért Cafunál ne ezt emeljük már ki :roll:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2013. augusztus 7., szerda 12:00

Felőlem lehet véleménye mindenkinek, tiszteletben tartom. De az, hogy miután két hétig ment a szöveg, hogy ilyen-olyan idióta aki kifizeti a 100-ast egy ilyen senkiért, azóta egyesek eljutottak olyan szintre, hogy abba is belekötnek, hogy mit csinál a kezével, meg van-e sapka rajta, vagy nincsen, az tényleg egy vicc, nem lehet mást mondani rá... Mindegy, engem már nem érdekel, mehet a fikázás, még van egy hónap, ki lehet élvezni. Írjátok a véleményt nyugodtan, de engem zavar amikor valaki merő rosszindulatból nyomja a gombot, a többi meg megy utána...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 12:00

Wertz írta:
igen, foghatjuk a sérülésére, de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
Azért túlzásba sem kellene esni. Kakának nem csak a fizikumúval van baja. Ő szinte minden képességben tönkrement. Ilyen állapotban már senki nem tudna kiemelkedőt nyújtani
képesség hogy mehet tönkre?
ugyanúgy tud lőni, ahogy korábban. ez képesség.
teljesen más kérdés, hogy a sérülései miatt már nem fordul, hanem kanyarodik, nem gyorsul, hanem cammog.
sosem voltak egymás után rendszeresen zseniális meglátásai, passzai, ő a milan kontrajátékában tudott élni, a válogatottban sem alkotott maradandót soha.
neki a sebessége volt a fő fegyvere, sosem volt extratechnikás, kis területen megélő kreatív játékos.

egyelőre bélben sem látok többet, ő is elsősorban futni tud, ha van hely. hát itt nem lesz.
Tök 8...
ja jó. ezek érvek voltak, fasza. :lol:
Szerintem meg csapj a szádra... Mit nem adnék még, ha őt kéne hallgatni ezekhez képest...
idióta az összes, knézy is az volt, nem is nézek magyar közvetítést évek óta.
Egy fenét mondtál el, úgy el voltál csöppenve a Kaká-Ronaldo párostól, mint annak a rendje.
kaká+cé+benzema
ettől voltam elcsöppenve. 2 alapember lesz idén is a 3-ból. vagy te látod a jövőt?
amúgy meg nyugodtan keresd vissza, ha még megvan, nálam kaká sosem volt szűk elit a brazilok között.
Kép
Kép
Kép

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 11:57

schranzer írta:Még mindig jobb, mint Benzema szerencsétlen gólorome, mikor csori gyerek azt se tudja hogy most felugorjon, porogjon maga korul, vagy hogy a kezével eppen mit mutogasson szerintem az hulyebben nez ki haha
Maradjunk annyiba, hogy Suarez csoklópuszijánál nincs sz :cens: rabb :mrgreen:

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3295
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: istimester » 2013. augusztus 7., szerda 11:56

hehe írta: mennyit kaptam én ezért anno, amikor jött és elmondtam, hogy kaká sosem volt szűk elit és zseni, mindenki lehülyézett.
Egy fenét mondtál el, úgy el voltál csöppenve a Kaká-Ronaldo párostól, mint annak a rendje.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 11:54

hehe írta:ja mert 20 évesen beállsz egy vébédöntőben vesztett helyzetben és próbálsz kezdeni vmit, ahol legendák ugyanúgy leégtek, 1 meccsen, na ez már igen, ez szakmai hozzáértés. tőled is, jenőtől is.
Tök 8... Baromi önző volt a tag mindig és egyedül a kis csapatok ellen brillirozott, de ott nagyon élte magát... Viszont mikor megláttam Cafut a vidin majdnem belkönnyeztem, mert az a tag hihetetlen szivval játszott végig minden meccset. Ilyen játékosokból van egyre kevesebb. Pedig ő is, ha lehet igy mondani 1 ikon anélkül, hogy eltolt volna 30 biciklit 1 meccsen. Csak tette a dolgát szivvel lélekkel és olyan faltokat tolt, hogy kevés valaki ment el mellette :salute:
hehe írta:knézyt amúgy is inkább hagyjuk sztem...
Szerintem meg csapj a szádra... Mit nem adnék még, ha őt kéne hallgatni ezekhez képest...

petiamadridista
Hozzászólások: 5256
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. augusztus 7., szerda 11:49

A gyorshírek között van egy olyan, hogy Mou még sosem nyert a Real Madrid ellen.
Na, amikor a Porto -Real Madrid BL meccsek voltak, akkor már nem Del Bosque volt az edző, hanem Queiroz.
2003 ősze. A BL csoportkörben volt mindez.
(Csak azért írom, mert kint az van, hogy Bosque volt az edző..)

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. augusztus 7., szerda 11:48

torjack írta:Ha már Denilson szóba került: http://www.youtube.com/watch?v=Cjpp3ZTrwgA

Bárki, aki ezt az ürgét zseninek tartotta, biztosan sportágat tévesztett.
Ezen a VB-n lett kedvencem Zizu... Kemény 9 éves voltam és tátott szájjal néztem végig a Francia meccseket :'( ...
Erre a meccsre meg főleg emlékszem, és ezekre a Denilsonos részekre is. Azért azt még hozzá tenném, hogy az akkori Francia védelem mellet nem sok mindenki tudott volna elmenni. Főleg nem 1 ilyan bicikli betyár :roll: ...

Közben a Punto Pelota lehozta azt amit reggel óta várok valamelyik laptól, hogy ma lesz a csúcstalálkozó Miamiban. Levy és Perez ma tesznek elvileg pontot a Bale sagára... Pontosabban úgy irták, hogy Bale bejelentése a köszübön... Csak ne olvasnánk ezt hónapok óta :roll: :lol: . Ami viszont biztos, hogy ma lesz a csúcstali és kétlem, hogy ekár Levynek is buli lenne, ha húzni kéne neki ezt a transzfert még hetekig... :hmmm: :coffee:

Wertz
Hozzászólások: 502
Csatlakozott: 2013. június 25., kedd 13:21
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. augusztus 7., szerda 11:47

igen, foghatjuk a sérülésére, de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
Azért túlzásba sem kellene esni. Kakának nem csak a fizikumúval van baja. Ő szinte minden képességben tönkrement. Ilyen állapotban már senki nem tudna kiemelkedőt nyújtani
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Wertz 2013. augusztus 7., szerda 11:48-kor.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 11:43

torjack írta:
Na de csak arra próbáltam célozni, hogy volt (Kaka-n kivül is) pár ember csak az elmúlt évtizedben is aki zseniként volt elkönyvelve aztán végül nem vitte olyan szintre mint amennyire szét volt kürtölve zsenialitása. Akár Denilsont is mondhatnám. Aki sokaknak tuti nem mond semmit. De ő is igen nagy zseniként vonult be a spanyol ligába nem kis pénzekért és még sem alkotott maradandót pár védőhülyítésen kivül


Ha már Denilson szóba került: http://www.youtube.com/watch?v=Cjpp3ZTrwgA

Bárki, aki ezt az ürgét zseninek tartotta, biztosan sportágat tévesztett.
ja mert 20 évesen beállsz egy vébédöntőben vesztett helyzetben és próbálsz kezdeni vmit, ahol legendák ugyanúgy leégtek, 1 meccsen, na ez már igen, ez szakmai hozzáértés. tőled is, jenőtől is. knézyt amúgy is inkább hagyjuk sztem...
:ozil: Én is kérek abból amit iszol. :lol:
jelenleg nincs véleményem a fickóról, ha olvasnád a szörpözés helyett, amit írok, akkor tudnád. engem meg kell győznie majd, nálam tavasszal jön az elszámolás ideje bél esetében.
de te is tudod, hogy amit idéztél, azt fogja nyomni a média minden szinten, ha befürdünk vele.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gerr90
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 10:04
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2013. augusztus 7., szerda 11:40

R.M.C.F írta: Más: Már szervezték a jövő évi túrát? Ki JM? Vagy nélküle is eltudunk mennyi vidékre? :D
Szerintem biztosan JM, elvégre, ahogy mondta, ő profi. Bizonyára az elkövetkező tíz év előszezonjait és kupáit is ennek köszönhetjük majd.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 11:39

R.M.C.F írta: Már szervezték a jövő évi túrát? Ki JM? Vagy nélküle is eltudunk mennyi vidékre?
Nem, mert ő volt az utolsó profi Madridban. Elment. Vége mindennek.



:mrgreen:
Merci Zizou!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. augusztus 7., szerda 11:38

ez a szar fullátlag futógép ért 100 milliót?

:ozil: Én is kérek abból amit iszol. :lol:

Más: Már szervezték a jövő évi túrát? Ki JM? Vagy nélküle is eltudunk mennyi vidékre? :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: torjack » 2013. augusztus 7., szerda 11:32

Na de csak arra próbáltam célozni, hogy volt (Kaka-n kivül is) pár ember csak az elmúlt évtizedben is aki zseniként volt elkönyvelve aztán végül nem vitte olyan szintre mint amennyire szét volt kürtölve zsenialitása. Akár Denilsont is mondhatnám. Aki sokaknak tuti nem mond semmit. De ő is igen nagy zseniként vonult be a spanyol ligába nem kis pénzekért és még sem alkotott maradandót pár védőhülyítésen kivül


Ha már Denilson szóba került: http://www.youtube.com/watch?v=Cjpp3ZTrwgA

Bárki, aki ezt az ürgét zseninek tartotta, biztosan sportágat tévesztett.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. augusztus 7., szerda 11:30

hehe írta: mennyit kaptam én ezért anno, amikor jött és elmondtam, hogy kaká sosem volt szűk elit és zseni, mindenki lehülyézett.
aztán tessék, nincs már fizikum és robbanékonyság, nincs már az ember sehol.
a brazil aranylabdások közül messze a leggyengébb eresztés kaká, és nem is fog halhatatlan legendaként emlékezni rá senki pár évtized múlva.
igen, foghatjuk a sérülésére, de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
azért Kakánál az is számít , hogy évente 2 meccset játszik. Mind Figo , mind Ronaldo játszott meccseket, itt létszámon felül van.
De azért a technikája még mindig meglátszik. Pl. a rúgótechnikája ...
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. augusztus 7., szerda 11:29

A mai foci valamivel gyorsabb, ez tény, de akkor pont, hogy jobb fizikum kellett, mivel a lassabb játék és a kevesebb színész miatt még inkább kontaktsport volt a foci. Olyan elkésett belépőket, becsúszásokat, mint a 90-es években ma már kevés primadonna tolerálna, és inkább maguktól lemennének a pályáról :shifty:
hát pl egy barcás ronaldo manapság, amikor egy sima kényszerítővel ziccerbe lehet kerülni, olyan alázásokat és gólsorozatokat nyomatna, hogy hihetetlen. ott, amikor egész csapatok arra voltak berendezkedve, hogy többszörösen túlbiztosítsák a védelmet, amikor ronaldo megkapta a labdát. pláne az olaszoknál. nem véletlenül lett szétrúgva az a térd, máshogy nem tudták megállítani.
ma, amikor egy messi vagy céronaldo 40-50 gólokat rúg egy évben, nevetségesség válik számomra az egész, teljesen lebutított, leegyszerűsödött a foci, a végletekig begyakorolt sablonokkal - lásd barca és spanyol válogatott - teljesen kihaltak a zsenik, alig-alig van értelmes meccs, ami szórakoztató.

puhányok vannak manapság szinte a legtöbb labdajátékban, 20 éve nagyon nem így volt, ez az elkurvuló liberális, metroszexuális rinyáló világ, ez itt a baj.

eredeti témára visszatérve: nekem béltől vmi orbitális nagy futball kell, tavaszig kap tőlem türelmet, mégiscsak más ország, más foci, de onnantól kezdve vagy bizonyít, vagy kuka az egész. és nem csak én fogok röhögni rajta, a spanyol és szigetországi média apró darabokra fogja alázni, nem is beszélve a szurkolók és ellenszurkolók millióiról, akik rajta és perezen, a real madridon fognak röhögni, hogy ez? ez a szar fullátlag futógép ért 100 milliót?
amikor emberek éheznek, munkanélküliség és megannyi probléma van? pláne a spanyoloknál, ahol minden 3. fiatal munkanélküli...
Kép
Kép
Kép

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2013. augusztus 7., szerda 11:19

Ja igen erre a legjobb példa Kaka. Marha nagy zseni a srác Madridban már 3-4 éve :) Csak nem tud formába jönni :D
Kaká nem volt zseni soha. Egy jó focista volt, nagy alázattal, egy tökéletesen felépített rendszerben, és minőségi KP-val a háta mögött. Zsenijét a lezserség miatt pl Ronaldinho veszítette el.
És nem azt állítottam, hogy a zsenigén magában elég. Oda is kell meló bőven, csak ez a gén előjöhet rosszabb formában is, de ez fordítva ritkán igaz. És nálam Bale egyelőre az utóbbi csoportba tartozik.
hehe írta:de volt egy figo vagy akár ronaldo is, aki még akkor is elit volt, amikor már a fénykorukbeli fizikumuk elhagyta őket.
Közben hehe szesztestvér rávilágított a lényegre :mrgreen:
tedd hozzá azért hogy az akkori,és a mostani futballban a fizikum sokkal többet számít,így abban az időben kicsit még könnyebb volt nekik,de nyilvánvaló hogy a futballtudásuk segítette őket akkor is.
A mai foci valamivel gyorsabb, ez tény, de akkor pont, hogy jobb fizikum kellett, mivel a lassabb játék és a kevesebb színész miatt még inkább kontaktsport volt a foci. Olyan elkésett belépőket, becsúszásokat, mint a 90-es években ma már kevés primadonna tolerálna, és inkább maguktól lemennének a pályáról :shifty:
Merci Zizou!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 221 regisztrált és 0 vendég