Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. július 6., csütörtök 9:57

Arda Güler has already received documents for six year deal from Real Madrid. All parties checking, reviewing contracts then signing soon. ⚪️🇹🇷 #RealMadrid

Real Madrid are also preparing travel and medical tests.
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. július 6., csütörtök 9:51

RealAsensio írta:
Realista24 írta:

Jelen korulmenyek kozott egy szazas a realis ar, semmi 200 koruli osszeg vagy fizessenek neki meg mindennel egyutt egy szazast es eljon jovore ingyen.

Amit kapnanak es megsprolnak, az megvan 200.
A 100 mitol realisabb, ne haragudj, lejaro szerzodessel sem 100 a realis ara, ugyanis a korulmenyeket figyelembe kell venni. Nincsen csatarunk (szerk.: kezdo csatarunk) es kurvara egeto, hogy meg iden atkoltozzon. Uzleti szempontbol kozelitve nagyon rizikos, hogy egy evet marad meg Parizsban, kurva hosszu ido.
Es mar csak azert sem tartom realisnak a 100-at, mert noname angolok mennek ennyiert. Es ha Mbappe januartol targyalni fog velunk, mert mondjuk tenyleg nem hosszabbit a psg-vel, akkor kemenyebb felteteleket is szabhat, nem Perez fog diktalni, kicsit szarabb pozicioban leszunk, mint most. Ja, es a masik, hogy addig az egy evre is kene valaki elore, mert a Joselu-Rodrygo parost nem erzem elegendonek.

Nem tudom, en lejaro szerzodes eseten is a 180-200 milliot tartom realisnak, es a hirek szerint Perezek is igy gondoljak.
Szerencsere nem te fogaz targyalni errol :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. július 6., csütörtök 9:42

Realista24 írta:
RealAsensio írta: Perez kopogtat egy elfogadhato ajanlattal, es iden elhozzuk. Ha ingyen nem tavozhat, es szerzodest nem hosszabbit, akkor lehet bizniszelni, abban pedig Perezt nem kell felteni. 9-es mez felkeszul B-)

Az elfogadhato ar 150-180 millio korul ertendo, plusz opciok.
Jelen korulmenyek kozott egy szazas a realis ar, semmi 200 koruli osszeg vagy fizessenek neki meg mindennel egyutt egy szazast es eljon jovore ingyen.

Amit kapnanak es megsprolnak, az megvan 200.
A 100 mitol realisabb, ne haragudj, lejaro szerzodessel sem 100 a realis ara, ugyanis a korulmenyeket figyelembe kell venni. Nincsen csatarunk (szerk.: kezdo csatarunk) es kurvara egeto, hogy meg iden atkoltozzon. Uzleti szempontbol kozelitve nagyon rizikos, hogy egy evet marad meg Parizsban, kurva hosszu ido.
Es mar csak azert sem tartom realisnak a 100-at, mert noname angolok mennek ennyiert. Es ha Mbappe januartol targyalni fog velunk, mert mondjuk tenyleg nem hosszabbit a psg-vel, akkor kemenyebb felteteleket is szabhat, nem Perez fog diktalni, kicsit szarabb pozicioban leszunk, mint most. Ja, es a masik, hogy addig az egy evre is kene valaki elore, mert a Joselu-Rodrygo parost nem erzem elegendonek.

Nem tudom, en lejaro szerzodes eseten is a 180-200 milliot tartom realisnak, es a hirek szerint Perezek is igy gondoljak.
:goat:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 6., csütörtök 9:40

Realista24 írta:

Más: Mbappe husegbonusza egyesek szerint augusztus 1en lép érvénybe.
Azt irjak, hogy a bonusz egy resze (40 millio) augusztus 1-en jar, a maradek 50 szeptember 1en.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 6., csütörtök 9:39

hehetheoriginal írta: ja en leszarom, hogy mi lesz pappeval, en azon tiktakkolok, hogy mivel holnapig nagy valseg szerint nem jön, kik mennek es mennyi idore huvosre :mrgreen:





tiktak. :kalapos:

Remy es Halfi fogadtak, majd megszavazzuk mennyi idore. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 6., csütörtök 9:38

Halfkey írta:
Realista24 írta:

Ez sem kerek igy, mivel ez attol is függ, hogy a ket ev mulva beerkezo 700ezret mikent fektettem be a jelenben.
Nem, ez nem függ attól. Lehetsz hülye és fektethetsz be rosszul, csaphatod el a pénzeket Laporta módra, de attól még az egyik pénzáram többet ér jelenleg mint a másik.
Miert erne kevesebbet az 500ezer amit jovore adsz es a 700ezer amit ket ev mulva adsz, mint az 1 millio?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. július 6., csütörtök 9:26

Halfkey írta: Szerintem az az aranyos ha azt gondoljuk nem üzleti megfontolások vannak mögötte hanem jófejség :)

Ha Remy egy hetes bannolása 1 millió forint, de ahelyett hogy kifizetném most megbeszéljük hogy 500 ezret adok jövőre, 700 ezret két év múlva, akkor hiába lesz az a communicado official hogy 1.2 milliót fizettem, valójában alkudtam az eredeti árból :)
De ezzel nem alkudtál az eredeti árból, hanem azt mondtad, hogy most nincs pénzed (vagy csak nem akarod erre költeni) és felvettél egy "hitelt", amit 2 részletben fogsz visszafizetni.

Amúgy meg miért ilyen drága Remy bannolása? :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. július 6., csütörtök 9:14

Ahaha adom, már a Pogba tiktak után is mehettek volna :lol: És a korábbi évek Mbappe után :lol: És még nem is tudom de valaki még tuti volt.
Pogba legalább jó hogy nem jött. Ez a bütyök is oda fog sűllyedni.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 6., csütörtök 9:08

ja en leszarom, hogy mi lesz pappeval, en azon tiktakkolok, hogy mivel holnapig nagy valseg szerint nem jön, kik mennek es mennyi idore huvosre :mrgreen:





tiktak. :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8011
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. július 6., csütörtök 9:03

Nincs semmilyen tiktak, hát a pénzéhes csávónak augusztus 1-én tikkel a 60 millás hűségbónusz, nem fogja otthagyni az asztalon.

A másik pénzes barom Khalefi is lenyilatkozza hogy márpedig ingyen nem mehet el a világ legjobb játékosa. Hát senki nem kérdi meg tőle hogy Leo Messi mennyiért is távozott? És nem ő a világ legjobb játékosa?? Jövőre ha akar a teknős is ingyen távozhat, nem tudnak mit tenni ellene.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11131
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 6., csütörtök 8:54

tiktak pöcsömöccsök tiktak :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 6., csütörtök 8:49

Realista24 írta:
Halfkey írta: Szerintem az az aranyos ha azt gondoljuk nem üzleti megfontolások vannak mögötte hanem jófejség :)

Ha Remy egy hetes bannolása 1 millió forint, de ahelyett hogy kifizetném most megbeszéljük hogy 500 ezret adok jövőre, 700 ezret két év múlva, akkor hiába lesz az a communicado official hogy 1.2 milliót fizettem, valójában alkudtam az eredeti árból :)
Ez sem kerek igy, mivel ez attol is függ, hogy a ket ev mulva beerkezo 700ezret mikent fektettem be a jelenben.
Nem, ez nem függ attól. Lehetsz hülye és fektethetsz be rosszul, csaphatod el a pénzeket Laporta módra, de attól még az egyik pénzáram többet ér jelenleg mint a másik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 6., csütörtök 8:05

Blowfish írta:
Realista24 írta:

Spanyolorszagban azert csinalta ezt tobbszor Perez, hogy az adoterheket atvegye kisebb csapatoktol pl.
Ez nem teljesen így van. A játékostól vette át Perez az adóterhet, mivel a játékos vásárolja ki magát. Ez úgy működött, hogy Perez kifizette a játékosnak a kivásárlási árat, ő pedig megtudta szüntetni a szerződését. 2016-ig a játékosnak erre a bevételre, amit utalt is tovább kb 50%-os adót kellett fizetnie. Ez már megszűnt.
Az egyszerű átigazolásnál pedig az eladó klub fizeti az adót.
Ilyen is volt, de olyan is volt, hogy az elado klub altal fizetendo adot fizette ki a Real.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 6., csütörtök 7:56

Halfkey írta: Szerintem az az aranyos ha azt gondoljuk nem üzleti megfontolások vannak mögötte hanem jófejség :)

Ha Remy egy hetes bannolása 1 millió forint, de ahelyett hogy kifizetném most megbeszéljük hogy 500 ezret adok jövőre, 700 ezret két év múlva, akkor hiába lesz az a communicado official hogy 1.2 milliót fizettem, valójában alkudtam az eredeti árból :)
Ez sem kerek igy, mivel ez attol is függ, hogy a ket ev mulva beerkezo 700ezret mikent fektettem be a jelenben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 6., csütörtök 7:53

Ezek mind pl opciok lehetnek.
A vegen a matek a fontos. A befekteto nem azt varja,hogy a Real aranyoskodjon. Hanem,hogy a szezonvegen minel tobbet kapjon vissza. Perez es az emberei kokemeny uzletemberek.
Ezert is vannak ott,ahol.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Blowfish
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2022. május 20., péntek 14:41

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Blowfish » 2023. július 6., csütörtök 7:49

Realista24 írta:
miro. írta:

Pontosan.
Spanyolorszagban azert csinalta ezt tobbszor Perez, hogy az adoterheket atvegye kisebb csapatoktol pl.
Ez nem teljesen így van. A játékostól vette át Perez az adóterhet, mivel a játékos vásárolja ki magát. Ez úgy működött, hogy Perez kifizette a játékosnak a kivásárlási árat, ő pedig megtudta szüntetni a szerződését. 2016-ig a játékosnak erre a bevételre, amit utalt is tovább kb 50%-os adót kellett fizetnie. Ez már megszűnt.
Az egyszerű átigazolásnál pedig az eladó klub fizeti az adót.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 6., csütörtök 7:41

Szerintem az az aranyos ha azt gondoljuk nem üzleti megfontolások vannak mögötte hanem jófejség :)

Ha Remy egy hetes bannolása 1 millió forint, de ahelyett hogy kifizetném most megbeszéljük hogy 500 ezret adok jövőre, 700 ezret két év múlva, akkor hiába lesz az a communicado official hogy 1.2 milliót fizettem, valójában alkudtam az eredeti árból :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 6., csütörtök 7:34

miro. írta:
h3x0r írta: A kivasarlasi arat egyben le kell tenni, mig ha tobbet ajanlunk, meg lehet egyezni tobb reszletrol. Szerintem inkabb ez van mogotte.
Pontosan.
Spanyolorszagban azert csinalta ezt tobbszor Perez, hogy az adoterheket atvegye kisebb csapatoktol pl.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. július 6., csütörtök 7:25

h3x0r írta: A kivasarlasi arat egyben le kell tenni, mig ha tobbet ajanlunk, meg lehet egyezni tobb reszletrol. Szerintem inkabb ez van mogotte.
Pontosan.
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. július 6., csütörtök 7:24

A kivasarlasi arat egyben le kell tenni, mig ha tobbet ajanlunk, meg lehet egyezni tobb reszletrol. Szerintem inkabb ez van mogotte.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 83 regisztrált és 0 vendég