Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 21:42

ziro4vr írta:nyugi idén megint elkenjük a szájukat aztán majd eszébe jut hogy is van ez :lol:
Innen már csak egy lépés, hogy "but we had possession" :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 24., hétfő 21:41

Nem értem, pont tőle nem ezt várná az ember. Elsőnek Neuer, most a Bundesliga, Bayern, Guardiola...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 24., hétfő 21:41

nyugi idén megint elkenjük a szájukat aztán majd eszébe jut hogy is van ez :lol:
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 24., hétfő 21:38

5 gól az tényleg nem sok. :lol: The Pep effect. :fpalm:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 24., hétfő 21:36

A sok sör. Más magyarázat nem lehet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 24., hétfő 21:34

Most olvasom Alonso nyilatkozatát, nem is tudom mit mondjak....

Egy részlet:

"Last year Bayern were really close to getting to the final."

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 24., hétfő 21:08

Asensio és Peeters a Castilla-t erősítené majd? Odegaard-ról azt írják már volt próbajátékon München-be, és ott fog kikötni...
Asensioról nehezen tudom elképzelni ezt. Most egy stabil, feljutásért küzdő másodosztályú csapatban fix kezdő, a catilla lehet, hogy jövőre is harmadik ligában nyomja. Persze ha feljutna a csapat, akkor esetleg van esély, de ha akkor tehetség a gyerek, akkor lehet, hogy valami komolyabb csapat kéne neki a castillánál.

Nem lenne rossz ez az irány persze, sokat beszéltünk már erről, hogy jobb lenne 1-5 milliókért nagy tehetségeket beszerezni, mert annyiért később is csak el lehet adni őket, párból meg csak lesz komoly játékos. De jelenleg a Castilla szerintem kevés ezekhez a 18-19 éves játékosokhoz már. Fiatalabbaknál belefér, de egyrészt van akinek már az se felel meg annyi idősen se, másrészt nekem úgy tűnik, mintha nem nagyon nyomatnák a fiatal gyerekeket. 18-19 év alatti játékos nem nagyon van a harmadosztályú Castillában, holott sok nagy(vagy különösebben nem is nagy) tehetség ennyi idősen simán első osztályú csapatnál van.

Az első csapathoz meg nehéz feljutni, így marad a kölcsön. Arra kb csak Carvajal volt eddig a jó példa. Szóval mondjuk a fiatalokat is megértem, hogy nem rohannak a madridba. Főleg a 18 év körüliek. Fiatalabbak oké, mert magas szintű oktatás lehet azért nálunk. De valaki minek írjon alá 5 évre aprópénzért, ha úgyis kisebb csapatban fog játszani kölcsönadva.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2014. november 24., hétfő 20:49

nem azért, hogy szítsam a tüzet, de hogyhogy hehe nem jelent meg a Bale-Reus csere folytán és írta be, hogy BEHOLD THE MOTHERFUCKER egy patos photoshoppolt képpel együtt? :lol: :lol: :lol:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. november 24., hétfő 20:09

BBeno és h3xor: javítottam a hírt, jogos volt, köszi. :)

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Demes » 2014. november 24., hétfő 19:02

Na, elvileg Mourinho-nak nem kell Reus
When asked if Chelsea are keen on Reus, Mourinho told reporters: "We are not interested, not at all."

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 24., hétfő 18:56

h3x0r írta:
Az Eibar elleni duplájának köszönhetően Cristiano Ronaldo, a Real Madrid portugál válogatott Aranylabdás világsztárja újabb rekordot döntött meg a spanyol bajnokságban: korábban senki sem jutott el ilyen gyorsan 20 gólig (Ronaldónak 12 meccs kellett csupán a rekord beállításához). A “blancók” hetese jelenleg is vezeti a spanyol bajnokság góllövőlistáját, ezenkívül ő a liga legjobb gólszerzője is. Cristiano Ronaldo minden olyan csapatnak betalált, akivel csak találkozott a Liga BBVA-ban. Forrás: Madridom.hu
Emellett pedig a ligában ő lőtte a legtöbb gólt is. :mrgreen:

még egy kis javítás hogy Roncinak elég volt 11 meccs is csak 12. fordulóra érte el a 20-at. Sociedad ellen nem játszott.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 24., hétfő 18:48

Kerlon írta:Szerintem Pogba abszolút nem illene bele a 442-es hadrendben a szélre. Ott még a mostani kiemelkedő képességeit se tudná kihasználni... Pont azért jó ez a 442, mert a két szélső (alapvetően Iscoval és Jamessel működött jól) tükör szélsőt játszott és remekül tudtak befelé húzni. Pogbánál meg szerintem mindegyik jobban tudja támogatni a támadásokat ezen a poszton és ott inkább ez kell. A francia majd Modric helyére lehet jó.
Szerintem a 442-be Modric helyére nem illene a francia. Oda a mi felfogásunkban két irányító jellegű, stabilitást jelentő és a tereket passzal kitöltő emberek kellenek. Kevésbé fontos, hogy mobilisak legyenek és komolyabb fizikummal rendelkezzenek. 433, ott már cserélhetőek lennének.
Nem illik.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. november 24., hétfő 18:48

Az Eibar elleni duplájának köszönhetően Cristiano Ronaldo, a Real Madrid portugál válogatott Aranylabdás világsztárja újabb rekordot döntött meg a spanyol bajnokságban: korábban senki sem jutott el ilyen gyorsan 20 gólig (Ronaldónak 12 meccs kellett csupán a rekord beállításához). A “blancók” hetese jelenleg is vezeti a spanyol bajnokság góllövőlistáját, ezenkívül ő a liga legjobb gólszerzője is. Cristiano Ronaldo minden olyan csapatnak betalált, akivel csak találkozott a Liga BBVA-ban. Forrás: Madridom.hu
Emellett pedig a ligában ő lőtte a legtöbb gólt is. :mrgreen:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. november 24., hétfő 18:31

Szerintem Pogba abszolút nem illene bele a 442-es hadrendben a szélre. Ott még a mostani kiemelkedő képességeit se tudná kihasználni... Pont azért jó ez a 442, mert a két szélső (alapvetően Iscoval és Jamessel működött jól) tükör szélsőt játszott és remekül tudtak befelé húzni. Pogbánál meg szerintem mindegyik jobban tudja támogatni a támadásokat ezen a poszton és ott inkább ez kell. A francia majd Modric helyére lehet jó.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 24., hétfő 18:07

Number írta[...]
Ha egy marseillei utcagyerekről lenne szó,te azt is hoznád csak mert francia :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 24., hétfő 17:19

Asensio és Peeters a Castilla-t erősítené majd? Odegaard-ról azt írják már volt próbajátékon München-be, és ott fog kikötni...

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 24., hétfő 17:18

nem tudom, h iden vagy jovore lett volna vissza 1 eve a szerzodesebol, de hasonlo strategiaval elhozhattuk/hozhatnank mint Kroost. Akkor mar nem 50-60 milliokrol beszelnenk.
A masik, ez mentalitas dolog, ez sem orszag fuggo. Barkiben benne lehet a riziko faktor. Lehet vki party arc es a palyan viszont meghal oda teszi magat. De akar lehet vki otthon ulos, de viszont nem birja el a ra nehezedo nyomast. Ezt elore nem lehet megjosolni.

Van egy jol mukodo kp-nk. De szerintem van hova fejlodni. Ha James es Isco tud jatszani 4-4-2-ben szelsot akkor Pogba meg inkabb tudna. Eleve a fizikai parameterei kimagasloak, jatek inteligenciaja is nagyon jo, a kicsiben valo jatekot is erzi es eleg fiatal es motivalt ahhoz, h le hozzon egy ilyen poziciot. Ha olyan tortenik, h kiesik az egyik belso emberunk(mint most Modric) akkor meg az egyik legjobb opcio Pogba lehetne helyettesitesre...vagy ha at akarnank allni mas szisztemara abbol sem lenne gond mert eleg sokoldalu a francia.
En iden mentem volna ra James helyett.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 24., hétfő 16:43

Megemlítettem hogy jövő nyáron Khedira helyett szívesen látnám, az valahogy nem azt jelenti hogy most azonnal...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 24., hétfő 16:19

mi baj van pogbával? sok sárgát vagy pirosat kap? nem hiszem. csak meg kell nézni hogy hogyan vezeti a lasztit. milyen gyorsan gondolkodik. vannak olyan labdakezelései hogy csak néz az ember. és nem úgy néz ahogy khedirára. lehet hogy a digóknál nincs ellenfél és szar az egész úgy ahogy van de neki máshol sem lennének nagyobb gondjai.
Jólvan,megértetted akkor mire gondoltak a srácok... :roll:
Nem a pályán mutatott teljesítményével van a gond,csak fèlnek hogy elkanászkodna ha mondjuk kifizetne érte a klub 50-60 milliot...félnek hogy egyből azt gondolná hogy ő Viera...arra gondolnak,hogy mivel tehetséges+fiatal+francia,az amolyan robbanószer...sülhet el így is,meg úgy is...Volt már rá példa...rizikós,veszélyes...most nincs rá szükség.
Amúgy,de ez csak a saját véleményem,én nem látom bele azt,amit sokan...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. november 24., hétfő 14:50

cart írta:
eReMA írta:Egyetértek R24-el, JELEN PILLANATBAN jó helyen van ő még az olaszoknál.
Szerintem meg minél hamarabb le kéne lépnie abból az állóvízből, ha vinni akarja valamire. Így csak egyre nagyobb lesz az esélye a leépülésre...
+1
szerintem is mar iden kellett volna lepnie....
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég