Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8294
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. július 5., szerda 22:17

:lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 5., szerda 22:15

Realista24 írta: Eleg sok Realos oldal tamadja be amugy herewego csavot, mert mig a Realnal feltunteni az utolso gyufaszalat is koltsegnek, addig a Barca eseteben szinte csak az atigazolasi dijat. Kozben nalunk, adot, jutalekot, afat, extrakat, stb.
Barcánál persze, hogy nem tünteti fel. Ők nem fizetnek adót :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2023. július 5., szerda 21:53

ANDS írta:
petiamadridista írta: Így van ahogy Csoki írja.
Brutális árcédula lesz rajta, aztan lehet vmelyik olajos angol leteszi érte a 300 milkát és akkor mondják neki hogy na mehecc kisfiam. Aztán megy a szájtépés tovább.
És a Newcastle Bl induló lett. Eddig nem igazoltak így, de megtehetik, hogy kifizetik az árát, és adnak egy jó fizetést.
Nem tudják kifizetni.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 21:34

Realista24 írta:
Anthony írta:

Ja és Perez mondta jó, én vagyok Donát kacsa, itt a pénzes kamra kulcsa, vigyél amennyit akarsz fiam!
Nagyjabol.
20M fee
€10M bonus - the player & club’s successes
20% sell-on fee
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3783
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 5., szerda 21:31

ilyet sem bsztm még :|
de biztos csak nem figyelem eléggé...

volt pár legendás török player, remélem jó lesz a fiú .
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 21:28

tubatibi írta: Real Madrid and Fenerbahçe are now checking documents and contracts of the final, formal proposal. ⚪️⏳🇹🇷

€20m guaranteed fee, extra add-ons package, taxes and VAT — then also separate commission on player side.

It’s final step for Madrid then time to plan for Arda’s travel.


Mondjuk örülök, hogy végre jött a jobbosra valaki, azért a Mariano-Hazard duónál csak nem lesznek szarabbak :lol:
Eleg sok Realos oldal tamadja be amugy herewego csavot, mert mig a Realnal feltunteni az utolso gyufaszalat is koltsegnek, addig a Barca eseteben szinte csak az atigazolasi dijat. Kozben nalunk, adot, jutalekot, afat, extrakat, stb.

Ma vagy negy ilyenbe is belefutottam, pedig meg csak nem is pang a piac :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5890
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. július 5., szerda 20:47

VAT? A játékostranszfer ÁFA köteles? :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. július 5., szerda 20:43

Real Madrid and Fenerbahçe are now checking documents and contracts of the final, formal proposal. ⚪️⏳🇹🇷

€20m guaranteed fee, extra add-ons package, taxes and VAT — then also separate commission on player side.

It’s final step for Madrid then time to plan for Arda’s travel.


Mondjuk örülök, hogy végre jött a jobbosra valaki, azért a Mariano-Hazard duónál csak nem lesznek szarabbak :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 20:26

Anthony írta:
Realista24 írta:

Memoriad zsenge es penge :mrgreen:

Arda fiu pedig megkerte Perezt, hogy fizessen tobbet, mint a kivasarlasi ara, hogy segitse a tavozasaval a klubot.
Ja és Perez mondta jó, én vagyok Donát kacsa, itt a pénzes kamra kulcsa, vigyél amennyit akarsz fiam!
Nagyjabol.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8058
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. július 5., szerda 20:19

Realista24 írta:
hehetheoriginal írta:
Akkor penteken paran mennek hűvösre, ugye? :kalapos:
Memoriad zsenge es penge :mrgreen:

Arda fiu pedig megkerte Perezt, hogy fizessen tobbet, mint a kivasarlasi ara, hogy segitse a tavozasaval a klubot.
Ja és Perez mondta jó, én vagyok Donát kacsa, itt a pénzes kamra kulcsa, vigyél amennyit akarsz fiam!

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3394
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. július 5., szerda 20:08

Messze van még szeptember, 1 évet aláír addig még bőven

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 5., szerda 19:57

Realista24 írta:
RealMadridFanatic írta: Kerdes, hogy ezt meg tudjak-e tenni. Azert O nem egy Verratti, Rabiot kaliber. Raadasul ezzel a strategiaval vedi sajat magat. Legutobb is hosszabbitott, nem ment el ingyen, megvolt a gesztus reszerol, most meg tartja magat a szerzodesben leirtakhoz. Nem tudom, hogy a szurkolok hogy allnak hozza, de nem biztos, hogy nyero otlet lenne padra/lelatora rakni a jelenkori francia udvosket, foleg az utan, hogy Macron is kozbenjart legutobb. Igy politikai vonzata is lehet a dolognak.
Ebben a hitben van gondolom Mbappe is. Nyilvan nem egy realis opcio, de mint eszkoz, ott van.

Macron meg mit csinalhatna? Usznak a katari piszkos penzben, kussban ül egy sarokban, es akkor szol, ha hivjak.
Persze, de gondolom csak ketoldalu a dolog, valami erdeke fuzodik Qatarnak is a franciakhoz. Bizok benne, hogy a Macron kartyat kijatszottak vegleg legutobb. Gyanitom most amugy is vannak egetobb dolgai, mint Mbappe sorsa.

Arda fiu meg ne keregessen, bar gondolom azert fizetunk tobbet, hogy ne egyben kelljen csengetni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 19:57

hehetheoriginal írta:
Realista24 írta: Két hetet kapott Mbappe. Ha nem hosszabbit, akkor az ajtó nyitva all.
Akkor penteken paran mennek hűvösre, ugye? :kalapos:
Memoriad zsenge es penge :mrgreen:

Arda fiu pedig megkerte Perezt, hogy fizessen tobbet, mint a kivasarlasi ara, hogy segitse a tavozasaval a klubot.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11372
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 5., szerda 19:50

Realista24 írta: Két hetet kapott Mbappe. Ha nem hosszabbit, akkor az ajtó nyitva all.
Akkor penteken paran mennek hűvösre, ugye? :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 19:49

RealAsensio írta: Perez kopogtat egy elfogadhato ajanlattal, es iden elhozzuk. Ha ingyen nem tavozhat, es szerzodest nem hosszabbit, akkor lehet bizniszelni, abban pedig Perezt nem kell felteni. 9-es mez felkeszul B-)

Az elfogadhato ar 150-180 millio korul ertendo, plusz opciok.
Jelen korulmenyek kozott egy szazas a realis ar, semmi 200 koruli osszeg vagy fizessenek neki meg mindennel egyutt egy szazast es eljon jovore ingyen.

Amit kapnanak es megsprolnak, az megvan 200.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 19:42

RealMadridFanatic írta: Kerdes, hogy ezt meg tudjak-e tenni. Azert O nem egy Verratti, Rabiot kaliber. Raadasul ezzel a strategiaval vedi sajat magat. Legutobb is hosszabbitott, nem ment el ingyen, megvolt a gesztus reszerol, most meg tartja magat a szerzodesben leirtakhoz. Nem tudom, hogy a szurkolok hogy allnak hozza, de nem biztos, hogy nyero otlet lenne padra/lelatora rakni a jelenkori francia udvosket, foleg az utan, hogy Macron is kozbenjart legutobb. Igy politikai vonzata is lehet a dolognak.
Ebben a hitben van gondolom Mbappe is. Nyilvan nem egy realis opcio, de mint eszkoz, ott van.

Macron meg mit csinalhatna? Usznak a katari piszkos penzben, kussban ül egy sarokban, es akkor szol, ha hivjak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 5., szerda 19:40

Kerdes, hogy ezt meg tudjak-e tenni. Azert O nem egy Verratti, Rabiot kaliber. Raadasul ezzel a strategiaval vedi sajat magat. Legutobb is hosszabbitott, nem ment el ingyen, megvolt a gesztus reszerol, most meg tartja magat a szerzodesben leirtakhoz. Nem tudom, hogy a szurkolok hogy allnak hozza, de nem biztos, hogy nyero otlet lenne padra/lelatora rakni a jelenkori francia udvosket, foleg az utan, hogy Macron is kozbenjart legutobb. Igy politikai vonzata is lehet a dolognak.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 19:34

A PSG kezeben egy dolog van Mbappe iranyaba, hogy megmondja a jatekosnak, hogy egy egesz evet a padon fogsz ulni vagy inkabb a lelaton, ha nem hosszabbit vagy nem akar eligazolni.

Legalabbis en ezt tennem, az meg neki is fajna sportszakmai okokbol az EB eveben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. július 5., szerda 19:25

Azert nem a PSG kezeben vannak a kartyak, azt tegyuk hozza. Itt csak Mbappen mulik a dolog, hiaba kinalnak erte 500Mt is, ha kijelenti, hogy csak Madridba hajlando tavozni, vagy kiuli a szerzodeset.

Jonni fog iden, Perez nem nyilatkozta volna, hogy elhozza (hiaba tette hozza, hogy nem iden). Valtozott a felallas, ilyen ziccert meg nem hagy ki, abban is szinte biztos vagyok, hogy valoban egyeztetett a franciaval es mar megy a jatszma.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62768
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 5., szerda 19:25

petiamadridista írta: Így van ahogy Csoki írja.
Brutális árcédula lesz rajta, aztan lehet vmelyik olajos angol leteszi érte a 300 milkát és akkor mondják neki hogy na mehecc kisfiam. Aztán megy a szájtépés tovább.
Senki nem tesz le érte ennyi pénzt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 50 regisztrált és 0 vendég