Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 11., csütörtök 13:22

Realista24 írta:
Anthony írta:
Ez elég szomorú, nehogy aztán visszaüssön és történelmi hobáról kelljen beszéljünk.
Pénz van, jelöltek lettek volna(?), hát hozzon már egy támadót..
Elolvasva még pár gondolatot tőle, a lényeg ott van a részletekben. Ha mindenki marad, nem lesz igazolás, ha elmenne Ase/Mariano, akkor lesz.
Asensiónál érzek némi esélyt, hogy ha augusztusban 0 percet kap kb, akkor befosik és megveri a kolompot, hogy lépne, mert lemarad a vb-ről. De ha el is adjuk augusztus végén szerintem már akkor se hoznánk senkit, lévén ki a francot akasztassz le akkor? Meg látszik, hogy a terv oda Fede és Rodrygo. Vagy akár 5 védő és Carvajal hozza a jobboldalt.

Ha Mariano megy, szintén. Hazard lett kinevezve Benzema pótléknak meg Rodrygo. Karcsú amúgy, de a bizalom adhat olyan boostot pl Rodrygónak, hogy beindul mint Vinyó. Persze egy veterán alacsony fizus cserecsatárban sok kockázat nem lenne, egy ilyesmit mindenképp bepróbálnék.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 11., csütörtök 12:56

Anthony írta:
Pad'em írta: Florentino Pérez: “With the squad we have, we do not contemplate any more signings for Real Madrid team this summer”, he told Cope. ⚪️
Ez elég szomorú, nehogy aztán visszaüssön és történelmi hobáról kelljen beszéljünk.
Pénz van, jelöltek lettek volna(?), hát hozzon már egy támadót..
Elolvasva még pár gondolatot tőle, a lényeg ott van a részletekben. Ha mindenki marad, nem lesz igazolás, ha elmenne Ase/Mariano, akkor lesz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. augusztus 11., csütörtök 10:33

wZoLee7 írta:
Professore írta: Hazi ide Rodry oda de azért egy vérbeli csatárt illett volna hozni Benz mögé mert Mariano egy vicc... Ha beüt a menykő és Benz kiesik akkor nagy szarban leszünk. Az hogy nem volt kit hozni szerintem nagyon gyenge érv. Nem lehetetlen hozni valakit aki Marianonal szintekkel jobb és türné a padot is, de rutinja is van. Kicsit orosz rulett feeling a támadó részleg nálam.
Ird a neveket, de ne olyanokat akik fifa rating alapjan jok lehetnek, hanem tenyleg megerni a tobb millios befektetest es nem a kovetkezo feleslegesen padon ulo jatekosunk lenne. Egy dolog csere csatart igazolni aki jatszik, meg masik arra az esetre itt tartani valakit, ha Benzema leserul. Nekunk a legtobb igazolas 30 milla felett kezdodik, ha nem meg magasabban. A jeloltek nagy resze tobbet erdemel az evi 5 meccsnel, a masik fele meg a felet sem eri az aranak
Én veterán fazonra mentem volna rá de tessék: Cavani, Dzseko, Aspas, akár Suarez, Imobile. Nem Bappe pótlás kellene most... Olyan fazon aki ha labdát kap a 16 körül akkor bevágja, szerencsés esetben csak pár meccsen lenne kezdő. Brutál a kp így labdák lesznek. Majd nézzük Hazit aki a saját posztján is virsli hogy 9-ben majd hasít. Felesleges kockaztatas ez amit tol a klubb szerintem.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. augusztus 11., csütörtök 10:27

wZoLee7 írta:
Professore írta: Hazi ide Rodry oda de azért egy vérbeli csatárt illett volna hozni Benz mögé mert Mariano egy vicc... Ha beüt a menykő és Benz kiesik akkor nagy szarban leszünk. Az hogy nem volt kit hozni szerintem nagyon gyenge érv. Nem lehetetlen hozni valakit aki Marianonal szintekkel jobb és türné a padot is, de rutinja is van. Kicsit orosz rulett feeling a támadó részleg nálam.
Ird a neveket, de ne olyanokat akik fifa rating alapjan jok lehetnek, hanem tenyleg megerni a tobb millios befektetest es nem a kovetkezo feleslegesen padon ulo jatekosunk lenne. Egy dolog csere csatart igazolni aki jatszik, meg masik arra az esetre itt tartani valakit, ha Benzema leserul. Nekunk a legtobb igazolas 30 milla felett kezdodik, ha nem meg magasabban. A jeloltek nagy resze tobbet erdemel az evi 5 meccsnel, a masik fele meg a felet sem eri az aranak
A fiorentinában van egy szerb gyerek :hmmm: :lol:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. augusztus 11., csütörtök 10:09

Professore írta: Hazi ide Rodry oda de azért egy vérbeli csatárt illett volna hozni Benz mögé mert Mariano egy vicc... Ha beüt a menykő és Benz kiesik akkor nagy szarban leszünk. Az hogy nem volt kit hozni szerintem nagyon gyenge érv. Nem lehetetlen hozni valakit aki Marianonal szintekkel jobb és türné a padot is, de rutinja is van. Kicsit orosz rulett feeling a támadó részleg nálam.
Ird a neveket, de ne olyanokat akik fifa rating alapjan jok lehetnek, hanem tenyleg megerni a tobb millios befektetest es nem a kovetkezo feleslegesen padon ulo jatekosunk lenne. Egy dolog csere csatart igazolni aki jatszik, meg masik arra az esetre itt tartani valakit, ha Benzema leserul. Nekunk a legtobb igazolas 30 milla felett kezdodik, ha nem meg magasabban. A jeloltek nagy resze tobbet erdemel az evi 5 meccsnel, a masik fele meg a felet sem eri az aranak

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. augusztus 11., csütörtök 10:08

Anthony írta:
Pad'em írta: Florentino Pérez: “With the squad we have, we do not contemplate any more signings for Real Madrid team this summer”, he told Cope. ⚪️
Ez elég szomorú, nehogy aztán visszaüssön és történelmi hobáról kelljen beszéljünk.
Pénz van, jelöltek lettek volna(?), hát hozzon már egy támadót..
Tavaly is ez volt aztán utolsó nap Mbappe helyett jött Camavinga. Majd megnyertük a bajnokságot, a BL-t, a spanyol szuperkupát és most az európai szuperkupát :D

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Professore » 2022. augusztus 11., csütörtök 9:39

Hazi ide Rodry oda de azért egy vérbeli csatárt illett volna hozni Benz mögé mert Mariano egy vicc... Ha beüt a menykő és Benz kiesik akkor nagy szarban leszünk. Az hogy nem volt kit hozni szerintem nagyon gyenge érv. Nem lehetetlen hozni valakit aki Marianonal szintekkel jobb és türné a padot is, de rutinja is van. Kicsit orosz rulett feeling a támadó részleg nálam.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2022. augusztus 11., csütörtök 9:32

Nem tudom mennyire lett volna lehetetlen, Nkunkut megprobaltam volna mar iden. O azert nem B kategorias arc es univerzalis jatekos. Jot megy Valverde jobb szelen, csak pazarlasnak erzem. Ezzel a munkabirassal, fizikummal, lendulettel a kozeppalya kozepen lenne az igazi, de azt is megertem, ha iden inkabb nem hozunk senkit, mert kozepre boven megvagyunk es ezt a posztot is jol hozza Valverde.

Benzema moge meg nem olyan egyszeru talalni valakit es Hazard meg talan-talan annyit hozza tud tenni majd, ami erhet fontos pontokat...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. augusztus 11., csütörtök 9:11

Realista24 írta:
Anthony írta:
Ez elég szomorú, nehogy aztán visszaüssön és történelmi hobáról kelljen beszéljünk.
Pénz van, jelöltek lettek volna(?), hát hozzon már egy támadót..
Úgy csinálsz, mintha tizesevel lennének opciók.
Volt kettő, egyik sem jött. Jövőre lesz talán pár lehetőség, meglatjuk.
Lettek volna opciók, aztán ki tudja, lehet nem váltak volna be.
Bőven benne van hogy Benzema idén is megoldja, és érthető hogy nem akartak hozni valakit hogy ott üljön a padon esetleg.
Kicsit rizikós, és hát gondolom nem én vagyok az egyetlen szurkoló aki kicsit már türelmetlen, főleg miután vagy 3 éve várjuk a teknőst..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. augusztus 11., csütörtök 8:59

Anthony írta:
Pad'em írta: Florentino Pérez: “With the squad we have, we do not contemplate any more signings for Real Madrid team this summer”, he told Cope. ⚪️
Ez elég szomorú, nehogy aztán visszaüssön és történelmi hobáról kelljen beszéljünk.
Pénz van, jelöltek lettek volna(?), hát hozzon már egy támadót..
Úgy csinálsz, mintha tizesevel lennének opciók.
Volt kettő, egyik sem jött. Jövőre lesz talán pár lehetőség, meglatjuk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2022. augusztus 11., csütörtök 8:57

Pad'em írta: Florentino Pérez: “With the squad we have, we do not contemplate any more signings for Real Madrid team this summer”, he told Cope. ⚪️
Ez elég szomorú, nehogy aztán visszaüssön és történelmi hobáról kelljen beszéljünk.
Pénz van, jelöltek lettek volna(?), hát hozzon már egy támadót..

negan
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2018. április 14., szombat 9:05
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Modric, Ramos, Benzema, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: negan » 2022. augusztus 11., csütörtök 7:43

Pad'em írta: Florentino Pérez: “With the squad we have, we do not contemplate any more signings for Real Madrid team this summer”, he told Cope. ⚪️

Florentino Pérez: “If Benzema gets injured, there are a lot of strikers.. Besides I don’t know if he’s going to get injured.”

Kb 7 milliót kapunk a győzelemért.
negan írta:

Először meg akartam kérdezni, hogy ki……. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Leverkusen 17 éves spanyol csatára. Kis boost Raúlnak aztán 3-4 év múlva eladjuk a Getafénak :mrgreen:
Igen, közben leesett, csak az agyam először úgy rakta össze a mondatot, hogy: “Bravo, xy minket választott…” és azt hittem kimaradt az alany :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 11., csütörtök 0:52

Florentino Pérez: “With the squad we have, we do not contemplate any more signings for Real Madrid team this summer”, he told Cope. ⚪️

Florentino Pérez: “If Benzema gets injured, there are a lot of strikers.. Besides I don’t know if he’s going to get injured.”

Kb 7 milliót kapunk a győzelemért.
negan írta:
Pad'em írta: Bravo elvileg minket választott az Atléticóval szemben. Castillába jön.
Először meg akartam kérdezni, hogy ki……. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Leverkusen 17 éves spanyol csatára. Kis boost Raúlnak aztán 3-4 év múlva eladjuk a Getafénak :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. augusztus 10., szerda 21:45

Pad'em írta: Bravo elvileg minket választott az Atléticóval szemben. Castillába jön.
szuper :mrgreen:

ha nem igazolunk csatárt, be kell dobni pár meccsen tavasszal

negan
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2018. április 14., szombat 9:05
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Modric, Ramos, Benzema, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: negan » 2022. augusztus 10., szerda 21:32

Pad'em írta: Bravo elvileg minket választott az Atléticóval szemben. Castillába jön.
Először meg akartam kérdezni, hogy ki……. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 10., szerda 17:07

The Club World Cup should be held in China in February 2023 but there's nothing official yet. Real Madrid is waiting to know something. @diarioas
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. augusztus 10., szerda 13:56

Lesz ma estére mágnestábla?

Köszi :)
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 10., szerda 12:26

Pad'em írta: Bravo elvileg minket választott az Atléticóval szemben. Castillába jön.
Patent. Úgy hallottam aránylag drága lesz, ez nem tudom mennyire igaz. La Masias a fiú és sok barcás véleményt olvastam, miszerint az egyik legnagyobb tehetségük volt. U17-es válogatottban 14 meccsen 11 gól, de ez persze nem ad teljes képet. 19 évesek bundásában 12 meccs, 4 gól, 3 gp. Reméljük igazuk van katalánéknak.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7291
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. augusztus 10., szerda 11:30

Bravo elvileg minket választott az Atléticóval szemben. Castillába jön.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. augusztus 9., kedd 16:10

BREAKING: There are SERIOUS doubts about whether the club World Cup will be played this season.
Real Madrid have received NO news from FIFA about the tournament, there are serious doubts if it will be played or not due to the busy calender of this season.
@JorgeCPicon

Nemár, hogy pont most maradna el :lol:
Covid alatt is megtartották, nem?

Frissítés: The calender in Europe is scheduled and it does NOT include the Club World Cup. The World Cup in Qatar makes it impossible for the Club World Cup to be played before MAY.

Bazmeg 3 éve Kloppéknak ugyanazon a napon volt egy Villa elleni kupameccsük, amikor a Klub VB döntője. Pár meccs könyörgöm.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég