Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. január 24., vasárnap 13:22

El Sie7e írta:
lordgabi írta: Telefonon egyből fent van az eredmények.com Plus alkalmazáson belül. Var miatt meg nem adott gól, visszavont piros lap, kiállítás, gól, minden. Van külön Video fül a meccsen belül.
Erről a plus alkalmazásról még nem hallottam :hmmm: de az app store-ban nem is találom, lehet csak droidra készítették el?
https://www.eredmenyek.com/android/
Nekem itt adja ki.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. január 24., vasárnap 13:19

lordgabi írta: Telefonon egyből fent van az eredmények.com Plus alkalmazáson belül. Var miatt meg nem adott gól, visszavont piros lap, kiállítás, gól, minden. Van külön Video fül a meccsen belül.
Erről a plus alkalmazásról még nem hallottam :hmmm: de az app store-ban nem is találom, lehet csak droidra készítették el?
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. január 24., vasárnap 13:17

Telefonon egyből fent van az eredmények.com Plus alkalmazáson belül. Var miatt meg nem adott gól, visszavont piros lap, kiállítás, gól, minden. Van külön Video fül a meccsen belül.
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Norbi90
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2020. szeptember 9., szerda 9:48
Kedvenc játékosaid: SR4
Kedvenc csapatod: RMA

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbi90 » 2021. január 24., vasárnap 13:17

El Sie7e írta: Nem találtam jobb topicot:
Valakinek nincs infója, hogy az eredmenyek.com-ról miért tűntek el a videók? Kb. a gól után 1-2 perccel a top bajnokságok esetében már fent volt egy rövid videó a gólról, pár hete ez megszűnt, és csak a meccs után órákkal van egy összefoglaló a teljes meccsről beágyazva. :hmmm:
énis észrevettem és feltettem ugyanezt a kérdést magamnak, szerintem jogok, pénz, ez lehet a háttérben.

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2649
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2021. január 24., vasárnap 13:15

Nem találtam jobb topicot:
Valakinek nincs infója, hogy az eredmenyek.com-ról miért tűntek el a videók? Kb. a gól után 1-2 perccel a top bajnokságok esetében már fent volt egy rövid videó a gólról, pár hete ez megszűnt, és csak a meccs után órákkal van egy összefoglaló a teljes meccsről beágyazva. :hmmm:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
_Bushido_
Hozzászólások: 1988
Csatlakozott: 2018. augusztus 8., szerda 19:57
Kedvenc játékosaid: CR,Lebron
Kedvenc csapatod: Real, AS Róma, Lakers
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: _Bushido_ » 2021. január 23., szombat 16:16

Opció ZZ utánra? Benitez távozott Kínából :mrgreen:

Hakimi eladását nem értem. Sok helyen van olyan, hogy klubok csak részletekben fizetnek, oké, megállapodtak benne. DE hogy fél évig egy fillért se utaltak át az árából, az azért durva...

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 23., szombat 14:46

Realista24 írta: Official Announcement | Real Madrid deny all the report published today by Corriere dello Sports.
ez nekem kicsit olyannak tűnik, mint amikor bejelenti a vezetőség, h bíznak az edzőben, azt a kövi kedden kirakják :D :D
most is: szeretjük az Intert, minden ok, azt közben a háttérben már lehet 5 ügyvéd írja 6 nyelven a mi folyik itt fiúkák felszólítást...
kár volt a Figo biznisszel elkezdeni velük a "jó kapcsolatot"... nekem gyanús, h hivatalosan is reagálunk..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 13:10

Official Announcement | Real Madrid deny all the report published today by Corriere dello Sports.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2021. január 23., szombat 13:00

Realista24 írta:
h3x0r írta:
A VB-n top szintet hozott, a Juveban is magas szinten jatszott, a MU-ban is voltak jo honapjai. A gond az, hogy a MU-ban nem tud tartosan igy jatszani. Ami nem is lenne annyira nagy gond, de tenyleg egy 100 millios kozeppalyast nezegetunk, mikozben 3 ev alatt 3 tamadot kell igazoljunk a kezdobe?
Mondjuk még csak hír sincs róla, szóval nem értem miért írod hogy nézegetjük.
Marmint mi, forumon :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 12:34

Remy írta: Mert érdemben semmi, de tényleg semmi pozitív dolgot nem láttam a csapat körül nyár óta. Pofázás az megy szépen, de semmi nem történik.

Kicsit kiégtem, sorry. És nem, továbbra is magas ívből szarok arra, hogy esetleg nem nyerünk semmit idén.
Épül a szép stadion, ez elég pozitív :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 23., szombat 12:19

Mert érdemben semmi, de tényleg semmi pozitív dolgot nem láttam a csapat körül nyár óta. Pofázás az megy szépen, de semmi nem történik.

Kicsit kiégtem, sorry. És nem, továbbra is magas ívből szarok arra, hogy esetleg nem nyerünk semmit idén.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 12:15

Remy írta: Dehogy jön. Úriemberek klubja vagyunk. Előbb adjuk oda ingyen nekik, minthogy komolyabb lépéseket tegyünk, ha szar van a palacsintában.

Igazából ott tartunk, hogy mindenki rajtunk tud röhögni. Vagy ezért vagy azért.
De amúgy neked mi bajod? Miért jó csak a negatív híreket elhinni?

Két napja erről írnak, hogy vagy pénz vagy lépéseket teszünk, erre benyomsz egy ilyet.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2021. január 23., szombat 12:11

Dehogy jön. Úriemberek klubja vagyunk. Előbb adjuk oda ingyen nekik, minthogy komolyabb lépéseket tegyünk, ha szar van a palacsintában.

Igazából ott tartunk, hogy mindenki rajtunk tud röhögni. Vagy ezért vagy azért.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 23., szombat 12:07

Realista24 írta:
wZoLee7 írta: Hát elég érdekes lenne ha Hakimi visszatérne, ugyan úgy semmi esélyét nem látom, mert az inter drukker ismerőseim szerint elég jó a srác és valszeg inkább eladnak mást és kifizetik
A következő tíz napban?
hát, meglátjuk, de nagyon meglepődnék ha visszakerülne. egy biztos, perceket kapna eleget, mert ha nem is védőként akkor lehet támadóként tolnánk :lol:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2021. január 23., szombat 12:01

Bappe a múltkor nem akart jönni mert nem fért be a kezdőbe, most meg azért nem jön mert túl gyenge a csapat.

:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:58

Vagy csak a cikk írója is hasonlóan látja mint mi, ugyanúgy leirja csak nem egy fórumba :kalapos:
És így hitelesebbnek tűnik hogy odair egy forrást.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. január 23., szombat 11:56

Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Amikor már Mbappé is fosik, hogy a mester megrohasztja a padon Asensio meg LV mögött, akkor az már ciki :mrgreen:

Avatar
Kera
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2019. április 27., szombat 12:33
Kedvenc játékosaid: CR7, SR4, M12, Xabi Alonso, Kroos, Modric, R9, ZZ, Roberto Carlos, Raúl, Hierro, Lampard, Terry, Maldini, Cubasza kapitány
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kera » 2021. január 23., szombat 11:52

ArjenMagicRobben írta:
Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Na ez a baj, Zizou lehet akármekkora név de a vak is látja, hogy nem tart sehova ez a projekt vele. Melyik top játékos kívánkozna ebbe a foshalmazba ami nálunk folyik?
Na, én meg pont fordítva gondoltam. Zidane a nagy húzó név, még akkor is, ha most nem az igazi a forma és van pár megkérdőjelezhető döntése, de Bappénak ő a példaképe, nem esetleg egy argentin másodosztályú edző aki ha úgy adódik éppen beeshet ZZ helyére.
Na meg ha igazán ambiciózus Kylian akkor ő lesz az aki kihúzza a csapatot és nem azt mondja, mint Ase, hogy háde vannak idősebbek, na majd ők...

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2021. január 23., szombat 11:45

Realista24 írta: Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Na ez a baj, Zizou lehet akármekkora név de a vak is látja, hogy nem tart sehova ez a projekt vele. Melyik top játékos kívánkozna ebbe a foshalmazba ami nálunk folyik?
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 23., szombat 11:40

Sources close to Wilfried Mbappé have told @diarioas that Kylian is willing to accept a lower salary to join Real Madrid, but he's also having doubts and isn't fully convinced by Madrid's project. He wants guarantees about a project, not more money. #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 214 regisztrált és 0 vendég