Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 18., kedd 13:16

Ha a hercegnek képes lenne valaki elmagyarázni,hogy nem ő Zizu akkor simán át tudnám vele vészelni ezt az időszakot.Védekezni azért tud,elől meg vagyunk elegen ,hogy meglegyenek a gólok.A játékunk nem lesz annyira látványos mint eddig,de rangadónk nem nagyon lesz mostanában szal akár még bele is férhetne Khedira.De én először megpróbálnék egy Kroos-Isco-James középpályát...Isco elég jól alkalmazkodot eddig bármilyen szerepkörhöz,nem fogunk Bayernek ellen játszani,így nem biztos ,hogy megfog érződni Isco gyengébb védekező munkája.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 13:06

BBeno írta:Na enis erre gondoltam. Csak azt nemtudom hogy akkor az ujsagirok miert nyomjak ennyire
Navas miatt szerintem, aki félig már eu-s játékosnak tekinthető.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. november 18., kedd 13:05

Bár legideálisabb esetben február vége felé már játszhat Modric, de ha esetleg amúgy is szerettük volna nyáron Khedirát pótolni, nyugodtan előre lehet venni a dolgot mostanra. Bár Lucas Silva esetén sokra valszeg nem mennnénk az első hónapokban, csoádlkoznék, ha felvenné a ritmust hamar.
Még mielőtt vki félreérti...nem akarom Khedirat de:Kroosal nem vokt rossz középen a válogatottban,igaz hogy csak egy falusi csapat vot az ellen.Az az oxi meg... B-) :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 18., kedd 13:04

Na enis erre gondoltam. Csak azt nemtudom hogy akkor az ujsagirok miert nyomjak ennyire
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 13:02

BBeno írta:Ja mostmar tiszta. Viszont a telen csak meg kene probalni valakit elhozni. Nyaron problema volt guarin mert nincs eus utlevele? Wtf ennek a brazil gyereknek van? O mennyivel realisabb igazolas ha elvileg max limiten vagyunk a nonEUs jatekosokkal?
Még életében nem játszott a brazil bajnokságon kívül, kétlem, hogy lenne papírja. Talán Navas megkapja, vagy eladjuk :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 18., kedd 13:00

Ja mostmar tiszta. Viszont a telen csak meg kene probalni valakit elhozni. Nyaron problema volt guarin mert nincs eus utlevele? Wtf ennek a brazil gyereknek van? O mennyivel realisabb igazolas ha elvileg max limiten vagyunk a nonEUs jatekosokkal?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. november 18., kedd 12:58

Lehet, hogy még télen berántjuk Lucas Silvát?
Bár legideálisabb esetben február vége felé már játszhat Modric, de ha esetleg amúgy is szerettük volna nyáron Khedirát pótolni, nyugodtan előre lehet venni a dolgot mostanra. Bár Lucas Silva esetén sokra valszeg nem mennnénk az első hónapokban, csoádlkoznék, ha felvenné a ritmust hamar.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 12:52

According to La Marca, a player must kept out of action for 28 consecutive days or more in order to qualify for the insurance program. It provides a maximum daily compensation of $28,836, a limit that was set based on its overall $78.4 million budget. The amount of compensation is based on the player’s weekly or monthly wage, including all social security charges.
És Khedira után is megkaptuk ugyebár, de ez semmi másra nem szolgál, csak arra, hogy ne legyen többletköltsége - legalábbis sok - a kluboknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 18., kedd 12:49

nmate írta:
Géci írta:Én visszanézve azt mondanám, hogy meghùzódott a lovaglója. Arra olyan 3-4 hetet szoktak pihenni. Jó lenne már tudni egy pontos diagnózist... :(
http://www.realmadrid.com/en/news/2014/ ... cal-report
Bocs egy kicsit megcsùsztam ezzel a hírrel... :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 12:47

BBeno írta:Fifa amugy mennyi penzt ad modric serulesenel? Sztem millio euro felett lesz.

Ha jol emlekszem anno marcelonal es khediranal is szep penzt kaptunk
A fizetését állják ők azt hiszem, szóval semmi extra bevételről nincsen szó.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 18., kedd 12:39

Fifa amugy mennyi penzt ad modric serulesenel? Sztem millio euro felett lesz.

Ha jol emlekszem anno marcelonal es khediranal is szep penzt kaptunk
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. november 18., kedd 12:36

Messze nem a kedvencem Özil, de nem volt rossz igazolás. Alapból, akit zsíros nyereséggel adunk el, az már nem lehet az.
Nem illik.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. november 18., kedd 11:53

Özil-t én se tartom rossz igazolásnak, Sahin-t egyértelműen.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. november 18., kedd 11:43

Victor írta:Ezenkívül szerintem Gago, Huntelaar Heinze, Metzelder, Özil és Sahin is bőven beférne ide...(Bale?) Illaramendi?
Ozil miert? Elhoztuk olcson, lehozott 2 szezont ahol also hangon is legalabb ertekelheto volt (annak ellenere hogy itt mindenki gyuloli mint a szart), de en meg ezzel is vitatkoznek hiszen a csapat alapembere volt Jose alatt, aztan eladtuk dragan. Ez mitol rossz igazolas?

A rossz igazolas az olyan mint pl Kaka. O csak azert jott mert Perec szerelmes volt bele. Jo aron felul egy nagyon komoly serulessel csomagolt leszalloagban levo brazil. Tipikus katasztrofa. Nem lattam a listat de gondolom ottvan valahol az elejen. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 18., kedd 10:23

Géci írta:Én visszanézve azt mondanám, hogy meghùzódott a lovaglója. Arra olyan 3-4 hetet szoktak pihenni. Jó lenne már tudni egy pontos diagnózist... :(
http://www.realmadrid.com/en/news/2014/ ... cal-report

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. november 18., kedd 10:21

Géci írta:Én visszanézve azt mondanám, hogy meghùzódott a lovaglója. Arra olyan 3-4 hetet szoktak pihenni. Jó lenne már tudni egy pontos diagnózist... :(
Tegnap megkaptuk, nem? Szakadás.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. november 18., kedd 10:20

Én visszanézve azt mondanám, hogy meghùzódott a lovaglója. Arra olyan 3-4 hetet szoktak pihenni. Jó lenne már tudni egy pontos diagnózist... :(

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 18., kedd 10:19

Szerintem egyértelmű, januárban érkezik BIglia :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. november 18., kedd 10:15

Remelm hogy valami kamu ez a 3 honap mert parades heteknek nezunk akkor elebe. Nem lesz erositesunk a padrol beallva senki. Es mindenki fullon lesz jatszatva az elso csaptbol nulla pihenesse .
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. november 18., kedd 9:41

A 21 legrosszabb igazolásunk a Goal.com szerint.
csak én nem láttam Pablo Garciát? Ezenkívül szerintem Gago, Huntelaar Heinze, Metzelder, Özil és Sahin is bőven beférne ide...(Bale?) Illaramendi?
Nálam Essien, és Altintop nem kerülnének be. Már csak azért sem, mert kiegészítő embernek jöttek, azt pedig le is hozták... :ike:
A harmadik pedig Robinho, persze vele elfogult vagyok, de amíg itt volt jól játszott, aztán pedig nem kis pénzt kaptunk érte.
ezzel nagyjából egyet kell, hogy értsek.

akik pedig ezekből az évekből úgy gondolom, hogy nagyon jó igazolások voltak: Marcelo (2007), Pepe (2007), Ramos (2005), Nistelrooy (2006), nyílván CR, Benzema és Xabi 2009-ből, Varane (2011) és Isco (2013), Modric (2012), Kroos (2014). lehet a hollandon elcsodálkoztatok, de amikor nem volt sérült, és rendesen tudott játszani, akkor azért rendesen termelte a gólokat (wiki barátnőm szerint ez 68 meccs/46 gólra jött ki végül)

nagyjából őket gondolom a leghasznosabbnak, és ha megnézitek, egyáltalán nem rájuk (na jó, CR :mrgreen: ) adtuk ki a legtöbb pénzt, sőt. Marcelo ugye mai is alapember itt nálunk, és ha minden igaz csupán 5,72 millió fontért váltott klubot. Pepe és Ramos már többe került, a portugálért 26,4 milliót, a spanyolért pedig 23,7 misit pengettünk ki, de ha megnézzük, hogy mióta vannak itt, és milyen régóta oszlopos tagjai a csapatnak, bőven megérték. Nistelrooy ha minden igaz 13,2 millióért költözött át Manchesterből Madridba, ami szintén nem eget rengető összeg. Varane-t hagyom utoljára, ő vele nyerünk szerintem hosszútávon a legtöbbet (ha sikerül a sérülése előtti formáját hoznia), ő mindössze 8,8 millió ellenében csatlakozott hozzánk, és senkinek se kell már őt bemutatnom :) Ronaldóékról azt hiszem nem kell írnom, a portugál zseni minden pénzt megért.

A galaktikus időszakból főleg Ronaldót, Zidanet, Makelelét és Roberto Carlost emelném ki (bár utóbbi ugye már 96'-tól a csapat tagja volt). szerintem Beckham annyit nem nyomott a latba, Figót pedig ötéves Barcelonás pályafutása után nem tudtam annyira szívembe zárni szintén öt esztendős madridi karrierje alatt sem, noha elismerem, mint labdarúgót. Makelele ahhoz képest, hogy a Celta Vigótól 12,3 millió ellenében jött ide, elég pazar igazolás volt.

A kölcsönszerződésekkel szerintem általában nem jártunk rosszul, bár ha megnézitek, egyetlen egy játékos sem maradt nálunk, főleg csak kiegészítő emberek voltak (bár általában szerintem ez is volt a cél): Faubert, Reyes, Adebayor, Essien, Chicharito. Utóbbiról még annyira nem tudok nyilatkozni, bár Jesé felépülésével szerintem nagyjából tárgytalanná válik, Essienről már írtam, Reyes azért végső soron csak hozott nekünk egy bajnokságot, Faubert pedig örökké hatalmas kérdőjel marad. Akit borzalmasan sajnálok, hogy végül nem lett végleg a Real Madridé, az Adebayor.

Akiket kölcsön adtunk vagy utólag visszahoztunk, általában már nem volt rájuk túl nagy szükség. Ott volt Portillo, állandóan máshol játszott, Balboa, Soldado, Granero, Canales, Pedró León vagy például Callejón. De szerintem Casemirót is ide vehetjük, szinte biztosra veszem, hogy nem lesz nagy jövője itt nálunk. Chersysev nálam kérdőjel, annyira nem ismerem a tagot, hogy érdemben tudjak mondani róla bármit is. Carvajal nagyon jó ellenpélda viszont, jót tett neki a német kiruccanás.

Aki a miénk volt, de szerintem elherdáltuk nagyon csúnyán: ide egyből csak Diego López (szerintem nem kell mit hozzáfűzni) ugrik be.

Még egy kategóriát ide vennék, az a Castilla: ha nem csak az elmúlt évtizedet nézzük, összességében a legtöbb játékos nem váltotta be a hozzáfűzött reményeket (persze nem mindenki kapott túl sok bizonyítási lehetőséget, ezt is hozzá kell tenni), és most valahol máshol keresi már a kenyerét (általában spanyol középcsapatnál). Portillo, Pavón, Raúl Bravo, Rubén, Juanfran, Nunez, Soldado, Jurado, Balboa, Granero, Codina, Miguel Torres, Parejo, Morata Adán...
Persze akadnak néhányan, akik nagy karriert futottak végül be (akár itt, akár máshol), mint persze Casillas, Guti, Raúl, vagy éppen egy fokkal más kategória, de Arbeloa vagy Diego López is ide tartozik. Bár ha úgy nézzük, rajtuk kívül Eto'o se futott be éppen csúnya karriert... Ebből a szempontból szerintem baromi jól sikerült a 2013-as év, ugyanis akkor lett első csapatos kerettag Chersysev (?), Nacho és Jesé is. Utóbbi kettőt szerintem nyugodtan lehet mondani már most, hogy beváltak, bár Jesét sérülése után még rengeteg kérdőjel övezi. Az évből negatívan emelném ki Moratát :mrgreen:

Ha megnézem, az elmúlt 10 évben kik játszottak nálunk :lol: csak pár ember: Gravesen, Pablo Garcia, Faubert, Woodgate, Diogo, Gago, Heinze, Metzelder, Javi García, Albiol...talán a Castillás Miguel Torres, Balboa, Jurado, Morata és Adán is ide tartozik :D és ez csak pár ember, biztos sokakat kihagytam a felsorolásból (lásd: goal.com-os cikk :mrgreen: )

bocsi a temérdek betűért, jó volt kicsit nosztalgiázni, és felidegesíteni magam :mrgreen: biztos sokakat kihagytam, ezért nyugodtan javítsatok ki :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég