Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 16., péntek 9:10

Túlmisztifikáljátok a mezszám kérdést. Senki nem fog félretenni egy a szurkolóknak fontos számot valakinek aki vagy jön vagy nem. Majd ha itt lesz akkor lehet gondolkodni mik a szabadok, én pl ha bejelentjük Joselut instant adnám neki a 9-est. Amikor jön egy játékos majd megbeszélheti a szám aktuális tulajával, ahogy ez történt az 5-össel, ebbe a klubnak nem is nagyon beleszólnia majd.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. június 16., péntek 8:49

Peti765 írta:
RealAsensio írta:

Viszont ott van az is, hogy szerintem a klub (es elsosorban Perez) kommunikal Mbappeval. Tehat vannak beszelgetesek. Perez kijelentette, hogy nem haragszik ra, es tovabbra is utjuk a vasat. Ebbol a szempontbol nezve, ha Mbappe megint kikosaraz minket, teljesen mindegy milyen mentsege lenne ra, azzal szerintem magara haragitana Perezt es vege lenne a dalnak. Szoval ha almai klubja vagyunk, es itt akar majd jatszani, nem baszhat ki az oreggel. Egyszer belefert, mert mondjuk tenyleg olyan szerzodest tettek ele, es konyorgott neki a francia elnok is, hogy csak egy evet akar de maradjon, akkor azt meg lenyeli az ember es megprobalja megerteni… de ketszer nem baszhat ki velunk.
Ez tavaly ugyan így eljátszotta, nem hiszem hogy Pereznek bejön ez a viselkedése és az is érdekes most kapta meg Vinicius a 7 mezt, szerintem nem fog jönni ez csak újabb röhejes hercehurca.
Mar a szezon soran szo volt rola, hogy meg fogja kapni a hetes mezt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9176
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. június 16., péntek 8:43

Peti765 írta: Ez tavaly ugyan így eljátszotta, nem hiszem hogy Pereznek bejön ez a viselkedése és az is érdekes most kapta meg Vinicius a 7 mezt, szerintem nem fog jönni ez csak újabb röhejes hercehurca.
Mikor kellett volna Vini megkapja, ha most szabadult fel? :kalapos: Marketing szempontbol is fontos jatekos, a posztjahoz is illik ez a szam, teljesen jo helyen van nala a 7-es.

A 9-es szabad, Mbappe azt kapna meg, ha iden jonne, de jovore a 10-es is ott lesz, a valogatottban a 18-as VB ota abban jatszik.

Avatar
Peti765
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: 2022. április 7., csütörtök 21:46
Kedvenc játékosaid: Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Peti765 » 2023. június 16., péntek 8:25

RealAsensio írta:
Pad'em írta:

Oda figyelt e? Aláíratni vele bármit legkorábban januárban lehetne.

Ez az egészben a legrosszabb, hogy most megint csak bízni tudunk benne hogy tényleg nem hosszabbít. Aztán ha egyik reggel megint úgy kell fel ősszel hogy mégis maradok? Mi meg skippelünk egy nyarat miatta. Én adnék ennek a sztorinak még max egy hónapot, hátha tényleg eladnák, de ha nincs fejlemény hoznék egy támadót aztán jövőre majd meglátjuk.
Viszont ott van az is, hogy szerintem a klub (es elsosorban Perez) kommunikal Mbappeval. Tehat vannak beszelgetesek. Perez kijelentette, hogy nem haragszik ra, es tovabbra is utjuk a vasat. Ebbol a szempontbol nezve, ha Mbappe megint kikosaraz minket, teljesen mindegy milyen mentsege lenne ra, azzal szerintem magara haragitana Perezt es vege lenne a dalnak. Szoval ha almai klubja vagyunk, es itt akar majd jatszani, nem baszhat ki az oreggel. Egyszer belefert, mert mondjuk tenyleg olyan szerzodest tettek ele, es konyorgott neki a francia elnok is, hogy csak egy evet akar de maradjon, akkor azt meg lenyeli az ember es megprobalja megerteni… de ketszer nem baszhat ki velunk.
Ez tavaly ugyan így eljátszotta, nem hiszem hogy Pereznek bejön ez a viselkedése és az is érdekes most kapta meg Vinicius a 7 mezt, szerintem nem fog jönni ez csak újabb röhejes hercehurca.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. június 15., csütörtök 23:29

Pad'em írta:
RealAsensio írta: a masik, hogy Perez mennyire figyelt oda ezuttal, esetleg alairatott e vele valamilyen szerzodest, vagy barmit.
Oda figyelt e? Aláíratni vele bármit legkorábban januárban lehetne.

Ez az egészben a legrosszabb, hogy most megint csak bízni tudunk benne hogy tényleg nem hosszabbít. Aztán ha egyik reggel megint úgy kell fel ősszel hogy mégis maradok? Mi meg skippelünk egy nyarat miatta. Én adnék ennek a sztorinak még max egy hónapot, hátha tényleg eladnák, de ha nincs fejlemény hoznék egy támadót aztán jövőre majd meglátjuk.
Viszont ott van az is, hogy szerintem a klub (es elsosorban Perez) kommunikal Mbappeval. Tehat vannak beszelgetesek. Perez kijelentette, hogy nem haragszik ra, es tovabbra is utjuk a vasat. Ebbol a szempontbol nezve, ha Mbappe megint kikosaraz minket, teljesen mindegy milyen mentsege lenne ra, azzal szerintem magara haragitana Perezt es vege lenne a dalnak. Szoval ha almai klubja vagyunk, es itt akar majd jatszani, nem baszhat ki az oreggel. Egyszer belefert, mert mondjuk tenyleg olyan szerzodest tettek ele, es konyorgott neki a francia elnok is, hogy csak egy evet akar de maradjon, akkor azt meg lenyeli az ember es megprobalja megerteni… de ketszer nem baszhat ki velunk.
:goat:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. június 15., csütörtök 21:41

Pad'em írta: Én Mbappé kapcsán már nem bocsátkoznék jóslásokba, bármit el tudok képzelni.

Annyit akarnék, hogy tőle függetlenül vegyünk nyáron egy fiatal csatárt viszonylag olcsón fű alatt, amolyan Camavingásan. Ez igazán bele kell férjen. Egy szem Joseluval egy Real Madrid nem vághat neki a szezonnak.

Joselu amúgy azt írják jövő héten lesz bemutatva.
Szerintem sztárigazolás lesz, nem csak valami ígéret. Perez 2-3 dolgot szeret. A Realt, BL döntőket nyerni, meg sztárokkal fotózkodni a bemutatásukkor.
Elment Benz, egy Joselu, Alvaro, betolt Rodry packkal nem fogunk elindulni.

Nagy név fog jönni. Ez tuti.
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 15., csütörtök 20:42

flori írta: Mit vártok, mit mondjon? Nyilván nem húzza magára egész Párizst. Elküldtem a levelet, tudják a szándékaimat, én egy évig maradnék még, beteljesíteni a párizsi karriert. Nem akarnak ingyen elengedni jövőre, hanem most eladnának? Oké, én maradtam volna még. Ez színtiszta politika. Lehet ezt szeretni, nem szeretni, de ez sajnos így működik manapság. Senki nem fog kiállni, hogy itt vagyok, menni akarok, főleg az arabok ellen.

Az a levél nagyon üzenet, azt pedig elismerte. Jönni fog, idén.
Igen.
Mi ezzel a gond?
Tavaly Lewandowski is elmondta hogy el akar igazolni a Barcához és így is történt.

smck1337
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2017. május 11., csütörtök 0:08
Kedvenc játékosaid: CR, M12, B9, K8, M10
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: smck1337 » 2023. június 15., csütörtök 20:23

Javier Tebas: "Mbappé? As a fan, I think he will leave PSG this summer. Real Madrid have the potential to get him this summer."

Agent Tebas :D

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 15., csütörtök 20:12

Mickey írta: joselu aspas sarabia...
Jim mindjárt öngyulladásba kezd
nyugi, ebből csak Joselu fog jönni a padra :mrgreen:

Sarabia akkor lett volna jó, ha Brahimot eladjuk...

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 15., csütörtök 20:09

joselu aspas sarabia...
Jim mindjárt öngyulladásba kezd
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 15., csütörtök 20:08

Fabrizio Romano:
·
🚨⚪🔴 | 𝐔𝐏𝐃𝐀𝐓𝐄: 𝐊𝐚𝐢 𝐇𝐚𝐯𝐞𝐫𝐭 𝐝𝐞𝐚𝐥
Understand Kai Havertz has given green light to Arsenal contract proposal after first positive indications 🇩🇪
◉ No problem on personal terms as Kai Havertz is ready to accept Arsenal — no issues on salary details.
◉ Arsenal and Chelsea are in contact — deal won’t happen for £75m but Chelsea are prepared to be flexible.
◉ Arsenal know they’ve to keep an eye on Bayern — German club wellcinformed but still quiet on this deal.
◉ Real Madrid have 100% left the race last Monday

úgy néz ki őt megússzuk :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jim 2023. június 15., csütörtök 20:10-kor.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 15., csütörtök 20:07

Remy írta: Joselu - Aspas kettőssel menjünk neki a szezonnak. 1 évre jók lennének. :mrgreen:
támogatom :salute: :mrgreen:
Sierra írta: Egyébként pl jobb oldalra Sarabia se lenne egy rossz opció olcsóért. Ligában bőven profitálhatnánk belőle, de még akár a BL-ben is lehet 1-2 jó meccse. Transfermarkt szerint a fő pozija a jobb szélső, Getafe-ban meg a Sevilla-ban egész jó számokat hozott. Ráadásul saját nevelés, fura, hogy fel se merül a neve.
és ha még ő is jönne a jobbszélre, csak én nézném a meccseinket :lol:

Sarabia még csak 31, őt majd 2-3 év múlva fogjuk hozni a padra :hmmm:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 15., csütörtök 20:01

Egyébként pl jobb oldalra Sarabia se lenne egy rossz opció olcsóért. Ligában bőven profitálhatnánk belőle, de még akár a BL-ben is lehet 1-2 jó meccse. Transfermarkt szerint a fő pozija a jobb szélső, Getafe-ban meg a Sevilla-ban egész jó számokat hozott. Ráadásul saját nevelés, fura, hogy fel se merül a neve.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. június 15., csütörtök 19:56

🎙️ Richarlison: “Real Madrid links? Of course, every player wants to wear the shirt of Real Madrid, it's the biggest club in the world. But I have a club, a contract. I didn’t have a good first season at Tottenham, I didn’t have a good time with injuries and I have to prove why they bought me for a high price.

But any player dreams of playing for Real Madrid." 🇧🇷
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1321
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. június 15., csütörtök 19:47

BlancoMark írta: Hat nem tudom, egy csajhoz sem mesz vissza masodjara miutan lepattintott meg egyszer csaholni, mert mar mehet kukaba az egesz ...
Hát azért tudnék olyan nőt mondani a világon, akiért lemennék okádékba :mrgreen:

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 15., csütörtök 19:42

Joselu - Aspas kettőssel menjünk neki a szezonnak. 1 évre jók lennének. :mrgreen:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2023. június 15., csütörtök 19:40

Yazid írta: Vegyünk csatárt könyörgöm. Rodrygo-joselu párost nem gondolhatják komolyan.
mondjuk, még el sem kezdődött az átigazolási időszak :mrgreen:
még Joselu sem hivatalos

ha más nem, aug 31.-én jönni fog 1 pánikigazolás előre :lol:

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4925
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. június 15., csütörtök 19:35

Hat nem tudom, egy csajhoz sem mesz vissza masodjara miutan lepattintott meg egyszer csaholni, mert mar mehet kukaba az egesz ha ennyire erolkodni kell. Ha akarta volna elegge es ha igy lett volna megirva, akkor nem kene folyamatosan kutyaba lemenni a kegyeiert. Kicsit ez az erzesem ebben a szituban is, szerintem ha elhozzuk sem fog jol elsulni, nem Mbappe az utunk. Meg amugy is, centerkent nem az igazi, nem is szeret centert jatszani. Vinire meg max 1 az 1-ben cserelnem, nincs szukseg ket ilyen szintu baltamadora.

Mentalitasaban is nagyon messze all attol - nezzuk csak meg Bellinghamet aki ezt egyertelmuen kepviseli - ami naggya tette ezt a klubot. Parizs kulso keruletei, odavalo a Kylian fiam. (Mi lett Bbenovel? :lol: )

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3787
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. június 15., csütörtök 19:33

dehogynem,
jobboson meg valverde és brahim, de még lv is itt van
balon pedig vini mint egyedüli vasbeton.

meg is vagyunk, aztán jöhet bappe jövőre, jah és endrick

:| :)

*
hehe meg elmegy lukaku meccseket nézni :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. június 15., csütörtök 19:29

Vegyünk csatárt könyörgöm. Rodrygo-joselu párost nem gondolhatják komolyan.

De gecc oké marad bappé, aug31.aláir megint 5évet akkor mit csinálunk? Vagy december közepén írják meg vele akkor mi van? Nem szophatunk be még egy nyarat miatta


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 92 regisztrált és 0 vendég