Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. május 24., szerda 13:02

Én arra leszek kíváncsi, hogy ha ide (vagy máshová) akarna menni, akkor mennyit szeretne keresni? Most kb 72 millió eurót keres nettóban évente. Nálunk Hazard keres a legjobban 12-15-tel :hmmm:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 24., szerda 10:39

Realista24 írta: Kylian Mbappé has no intention of renewing with PSG until 2025. In his contract, which expires in 2024, he can unilaterally execute a clause for an additional year, but he does not contemplate doing so.


Kezdooooooodik. Vagy inkább folytatódik.
Tiktakos bohócunk már remeg az izgalomtól. "Mbappé közelebb mint valaha" :lol:

Szép lesz a jövő tavasz is. Ezúttal mit ajánl majd fel neki Franciaország és Katar? Köztársasági elnöki pozit, Eiffel torony átkeresztelését, Katar trónjának örökét? Vagy lehet szimplán beletörődik a sorsába, hogy nem szabadul onnan. Az elmúlt nyár után valahogy nem tudom elképzelni már fehérben.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Muszi05
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2013. május 29., szerda 13:08
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Muszi05 » 2023. május 24., szerda 10:31

Yazid írta:
Realista24 írta: Kylian Mbappé has no intention of renewing with PSG until 2025. In his contract, which expires in 2024, he can unilaterally execute a clause for an additional year, but he does not contemplate doing so.


Kezdooooooodik. Vagy inkább folytatódik.
Hol van még 24 te jó ég, nagyon siralmas, hogy nincs egy ertelmes támadó és utanna kell sírni még mindig azok után is amik történtek hogy bemutatott egy hatalmas közepso ujjat már hanyszor... 24ben "megveszi" a city szerintem
Azért lehet téma már most / ismét, mert azt olvastam, hogy ha aktiválni kívánja a szerződésnek azt a kiegészítését, akkor azt 2023. június 31-ig meg kell tennie... Aztán, hogy ez mennyire "hápog" az kérdés.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. május 24., szerda 9:56

Realista24 írta: Kylian Mbappé has no intention of renewing with PSG until 2025. In his contract, which expires in 2024, he can unilaterally execute a clause for an additional year, but he does not contemplate doing so.


Kezdooooooodik. Vagy inkább folytatódik.
Hol van még 24 te jó ég, nagyon siralmas, hogy nincs egy ertelmes támadó és utanna kell sírni még mindig azok után is amik történtek hogy bemutatott egy hatalmas közepso ujjat már hanyszor... 24ben "megveszi" a city szerintem

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 24., szerda 9:17

Kylian Mbappé has no intention of renewing with PSG until 2025. In his contract, which expires in 2024, he can unilaterally execute a clause for an additional year, but he does not contemplate doing so.


Kezdooooooodik. Vagy inkább folytatódik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2794
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2023. május 22., hétfő 22:10

tubatibi írta: Nem indulhatunk a Premier League-ben? :mrgreen:
Talán pont ezen múlna a Chelsea kiesése...
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. május 22., hétfő 20:01

Marky írta: On:
Vini tavozasa mennyi esely van? Tenyleg sikerul eluldozniuk?
Zéró. Fakenews.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. május 22., hétfő 19:56

Sierra írta:
ELSiete írta:de ezekkel a felfújt műbicepszekkel
Jajj a szagértelem. :lol: Milyen az a felfújt? Pumpával fújnak bele levegőt? Vagy mitől mű? Fel van csak csatolva neki vagy mi?
Off topic:Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! szerintem kisebbsegi komplexusos, aki ilyen michelin babara gyurja magat :mrgreen: A core izomzat a lenyeg, nem a bicepsz. Lasd CR, ketlem, hogy ilyen amorfra gyurna magat a visszavonulas utan.

On:
Vini tavozasa mennyi esely van? Tenyleg sikerul eluldozniuk?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 22., hétfő 19:50

ELSiete írta:de ezekkel a felfújt műbicepszekkel
Jajj a szagértelem. :lol: Milyen az a felfújt? Pumpával fújnak bele levegőt? Vagy mitől mű? Fel van csak csatolva neki vagy mi?

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 22., hétfő 19:22

hehetheoriginal írta:
p.csabi1 írta:

Ez azért komoly. :ozil:
most lattam videot, hogy kisköcsög fernando torres nekiment arbeloanak vmi gyerekmeccsen - egyik atma, masik real edzo - es ezt latjak a felnovo korosztaly, ezt az urugvaj, argentin, legalja köpet viselkedest, ezek a sztarok, ezek nevelik az uj generaciokat, melle tarsul a full inkompetens liga, birok, tevebaszok, vesztegetesek, csalasok, ffp, egyszeruen mint a politikaban es a közeletben, ez is akkorara notte ki mar magat, hogy ide is tisztitotuz kellene
Most láttam azt a videót... Pfejj :lol: Eddig sem sok értelem áradt Torres fejéből, de ezekkel a felfújt műbicepszekkel, meg kitetovált karokkal pont olyan mint aki most jött a fegyhazból a Scofield mellől.
Arbeloa mutatta neki a fukkot szerencsére. :sziv:
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2023. május 22., hétfő 13:58

Nem indulhatunk a Premier League-ben? :mrgreen:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. május 22., hétfő 11:19

Kezdőbe kéne valaki, oda meg nem jobb, mint Rodrygo.
Ha marad cserének Asensio teljesen felesleges lenne Brahim.

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 22., hétfő 11:10

Így ahogy írod hehe.
Ez a pökhendiség ez annyira lejön erről az emberről,meg a bírókról is.
Kérdezem én mire?Mire fel?Olyan lejtmenetben van a La Liga hogy ilyenben még sosem volt. :roll:
Ezzel most kb azt mondja, h ennyit tudnak tenni?
Igen körülbelül azt mondja hogy Vnicius ne provokálja a nézőket meg engedje el a füle mellett a provokálásokat meg a rasszista megnyilvánulásokat. :ozil:
Érthetetlen.
Nálam már csak azért is hogy példát statuáljak.5 meccs zártkapu a Valenciának meg vagy 2-3 millió Euro büntetés a klubbnak.A kapust meg a másik kis köcsögöt aki fojtogatott ugyanúgy eltiltani mint ahogy Viniciust fogják.
Hadd szóljon.Sajnos amiért ezt nem kezelték az egész szezonban ezt csak radikális lépésekkel lehet majd visszaszorítani szerintem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Zsobo
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2023. május 22., hétfő 10:55

Próbáltuk elmagyarázni Önnek, mi az a LaLiga és mit tehet a rasszizmus esetén, de nem jelent meg az Ön által kért időpont egyikén sem. Mielőtt kritizálná és sértegetné a LaLigát, alaposan tájékozódnia kellene. Ne hagyja magát manipulálni és győződjön meg arról, hogy megérti a közös munkánkat.”
Ezzel most kb azt mondja, h ennyit tudnak tenni? Nem nagy a kabát mester? Miert kellene egy tulhajszolt focistanak személyesen megjelenni egy ilyen ugy végett? Kuldje el emailben, Vini elolvassa, ha akarja, de legfokeppen tegyen valamit!
Nekem lennenek ötleteim, zart kapus meccsek, pénzbüntetés, kutiltas a laligabol, nyilvan finoman kezdve, addig huzva a szijjat, amig szükséges. Hogy lehet ezt erdemi valasznak tekinteni?
Arrol szo sem esett, hogy vizsgaljak az esetet es el fognak jarni a valenciai szurkolok ellen.. Pedig ez lett volna az egyetlen elfogadhato válasz. Pfff.. :S
Persze am megint lokdostek, faragtak feleslegesen, citynel az tetszett, hogy ok ugy vették le, hogy nem aljaskodtak.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. május 22., hétfő 10:39

p.csabi1 írta:
„Próbáltuk elmagyarázni Önnek, mi az a LaLiga és mit tehet a rasszizmus esetén, de nem jelent meg az Ön által kért időpont egyikén sem. Mielőtt kritizálná és sértegetné a LaLigát, alaposan tájékozódnia kellene. Ne hagyja magát manipulálni és győződjön meg arról, hogy megérti a közös munkánkat.”
Ez azért komoly. :ozil:
olyan ez, mint lagzilajcsinal a börinel valo elso napi megjelenes. opcionalis :lol:
csak ez a lekezelo pökhendi - master-slave tonussal atitatott, hogy hat te buta civilizalatlan nigger, most elmagyarazom hogy mukodnek a dolgok. :lol:

nekem amugy, ha ilyen helyzetbe kerulnek vezetokent, egne a pofamrol a bör, a profizmus, udvariassag es komoly szakmai munka teljes hianya, szar kommunikacio, az egesz kep, ami kialakult, de ezek a buzik annyira nyomorultak, hogy eszre se veszik, meg annyira ragaszkodnak a kis penzukhoz, hogy semmi emberi tartasuk nincs mar.

most lattam videot, hogy kisköcsög fernando torres nekiment arbeloanak vmi gyerekmeccsen - egyik atma, masik real edzo - es ezt latjak a felnovo korosztaly, ezt az urugvaj, argentin, legalja köpet viselkedest, ezek a sztarok, ezek nevelik az uj generaciokat, melle tarsul a full inkompetens liga, birok, tevebaszok, vesztegetesek, csalasok, ffp, egyszeruen mint a politikaban es a közeletben, ez is akkorara notte ki mar magat, hogy ide is tisztitotuz kellene.

közben a produktum, a termek nezhetetlen, de hat minden idok legsikeresebb vb-je volt, a mai gyerekeknek fogalma nincs mi az igazi fodball. ezek mar csak betanitott robotok.

es engem meg mindig basz, hogy a real madrid nem all fel, mint minden idok legnagyobb klubja es pusztitja el ezeket a kisemberkeket, mint tebas meg a csapata.
thereisonly1ronaldo

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. május 22., hétfő 10:09

„Próbáltuk elmagyarázni Önnek, mi az a LaLiga és mit tehet a rasszizmus esetén, de nem jelent meg az Ön által kért időpont egyikén sem. Mielőtt kritizálná és sértegetné a LaLigát, alaposan tájékozódnia kellene. Ne hagyja magát manipulálni és győződjön meg arról, hogy megérti a közös munkánkat.”
Ez azért komoly. :ozil:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. május 21., vasárnap 21:03

Ügyes gyerek, de jó helyen van, annyiért vigyék is.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. május 21., vasárnap 20:54

Realista24 írta: JUST IN: Milan have told Real Madrid they want to buy Brahim Diaz. The fee will be around €30m. @marca

Hogy valami jó is legyen.
Láttam a BLben, elég gyengus volt.
Kinek mi a véleménye róla?
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. május 21., vasárnap 20:53

JUST IN: Milan have told Real Madrid they want to buy Brahim Diaz. The fee will be around €30m. @marca

Hogy valami jó is legyen.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. május 21., vasárnap 13:26

MorataMartin írta: Nézegettem a free agents játékosokat a nyártól, a Transfermarkt szerint Marcus Thuram szerződése lejár. Ő nem lenne jó ingyen Benzema cseréjének. Ahogy néztem nincsenek olyan rossz számai a Bundesligában. Csupán elméleti a kérdesem :)
Sztem tipikus bundesliga huszár ő is mint pl Jovic. Nincsenek rossz számai? Hát szerintem meg elég gyenge ahhoz képest, hogy alapvetően csatár. Az idei 13 gól nem túl veretes, az előző éveket meg hagyjuk, egyszer érte el a 10-et, azon kívül még annyit se.

Viszont ingyen, kis fizuval akár be lehetne próbálni cserének, amilyen silány a felhozatal manapság.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 79 regisztrált és 0 vendég