Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 4., hétfő 21:15

donor írta:
ericco írta:Egyáltalán nem bánom, hogy elment Morata és James. Sőt, Marianot is megértem. Örülök, hogy jól megy neki. Viszont Michelangelot hozni kellett volna. Még drágán is.
Minden szavával egyetértek. Sőt, hozzáteszem, hogy Marianot, még ha esély is lenne rá, biztosan nem hoznám vissza télen. Nagyon jót tesz neki a francia levegő, nem szabad onnan kirángatni.
Így van. Moratát is eladtuk, majd amikor kellett visszavettük. Marianónak kell legalább egy év, hogy az önbizalomtól duzzadjon, feszegesse a határait.
Nem ártana egy év nemzetközi szereplés sem, 26 évesen meg vissza is jöhetne.
Idénre nem kívánok egyebet, mint azt, hogy lenyomja Mbappét és Neymart gólok tekintetében.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 4., hétfő 19:50

RaúlCF írta:de Modric sérült volt és Kroos ki lett facsarva ergo elfért volna az akkori cserék helyett. ha minden igaz volt egy labdára tekeredő Isco, Illarra meg James. oda akkor jó lett volna de ennyi. jobb hogy elment.
Isco jól játszott azzal a tavasszal is, továbbra sem ő volt a probléma. Hanem 442-ben a két belső középpályás, hanem volt formában, akkor halottak voltunk. Di Maria az életben nem tudott volna ott mit kezdeni. Ő akkor volt jó, amikor hagytuk támadni az ellenfelet és volt területe. Játékot szervezni középen a mai napig nem tudna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. december 4., hétfő 19:38

Kerlon írta: Hát én simán visszahoznám, ha garantálnánk neki a 2 meccs 90 perc játékidőket.
Igaz, hogy már nem annyira fiatal (24), de neki minden pályán eltöltött perc aranyat ér, hogy fejlődjön. Eddig csak a spanyol 3-ad osztályban játszott, illetve nálunk edzett 1 évet. Nagyon jó helyen van egy jó csapatban, egy nem olyan gyenge bajnokságban és nagyon is jól szerepel. Ha visszahoznánk valószínű, hogy nem jutna neki annyi játékperc, ami a fejlődésének szükséges lenne (a 2-3 meccsenként 90 perc kiesőjelöltek ellen, nem az). Ha már így alakult, akkor várjuk ki, hogy mivé válik.
Na, de ennyit az off-ról itt :D

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 4., hétfő 19:38

de Modric sérült volt és Kroos ki lett facsarva ergo elfért volna az akkori cserék helyett. ha minden igaz volt egy labdára tekeredő Isco, Illarra meg James. oda akkor jó lett volna de ennyi. jobb hogy elment.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 4., hétfő 19:32

RaúlCF írta:
Kerlon írta: Ez nem igaz. Januárig meneteltünk utána Modricnak volt egy hosszabb sérülése, Tonit kikészítettük és akkor halt meg az egész és kipukkadtunk a tavaszra.
Modric kidőlt Kroos a seggén se kapott levegőt és nem volt jó ember oda és ott milyen jó lett volna DM. ennyi volt. kövi évben már egyáltalán nem hiányzott ahogy most sem. ott és akkor szarnak tűnt hogy el lett adva utólag meg királyság volt mert kipukkadt.
Azon a középpályán DM semmit sem segített volna. 3 belső kp-os középpályán elfért, de Kroos vagy Modric párjaként alkalmatlan lett volna.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 4., hétfő 19:21

Kerlon írta: Ez nem igaz. Januárig meneteltünk utána Modricnak volt egy hosszabb sérülése, Tonit kikészítettük és akkor halt meg az egész és kipukkadtunk a tavaszra.
Modric kidőlt Kroos a seggén se kapott levegőt és nem volt jó ember oda és ott milyen jó lett volna DM. ennyi volt. kövi évben már egyáltalán nem hiányzott ahogy most sem. ott és akkor szarnak tűnt hogy el lett adva utólag meg királyság volt mert kipukkadt.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 4., hétfő 19:17

RaúlCF írta:
numberone1 írta: A kp DM utan nem volt totymorgo...sot Iscoval jobb lett.
Ancelotti 2ik évében rettenet szottyadt volt a kp. lassú ötlettelen és akkoriban voltak a hiányzik Di Maria lendülete, megindulásai, 1v1-ei hangok. Ancelottinál Isco sehol sem volt a mostanihoz képest. a mostani kp-hoz nem kell meg azóta ki is pukkant de a decimás év és az utána következő elég kontrasztos volt.
Ez nem igaz. Januárig meneteltünk utána Modricnak volt egy hosszabb sérülése, Tonit kikészítettük és akkor halt meg az egész és kipukkadtunk a tavaszra.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2017. december 4., hétfő 19:10

Ez most egy lightosabb szezon, úgy fest.
De még így sem olyan borzasztó mint amik a galaktikusokat követték, és legalább van koncepció, még ha nem is minden csapatrészben sikerült megfelelően az elgondolás.

Még bármi lehet a bajnokságban és a BL ben is, korai elkiabálni.
Jöhet nagy pofaejtés és glória is, fac tudja . :hmmm:
Nem kell mindig mindent behúzni, már idén is van nem egy kupánk és hol van még a klubvb ( sztm a tél zero ) kicsit jobban meghúzzák a támadókat és esetleg egy egy arc a védelembe, aztán helosziapisztácia. :box:
De álszentség nélkül, a távozó érkező bevásárló kocsit én is máshogy tologattam volna, mer hát fm ben olyan kúl dolgokat lehet csinálni hogy ihaj. :happy:
MARCA | Achraf, Nacho és Kovacic fogja pótolni Carvajalt, Ramost és Casemirót a Sevilla elleni mérkőzésen.
Ennek viszont örülök, elférnek . :mrgreen:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 4., hétfő 19:02

numberone1 írta: A kp DM utan nem volt totymorgo...sot Iscoval jobb lett.
Ancelotti 2ik évében rettenet szottyadt volt a kp. lassú ötlettelen és akkoriban voltak a hiányzik Di Maria lendülete, megindulásai, 1v1-ei hangok. Ancelottinál Isco sehol sem volt a mostanihoz képest. a mostani kp-hoz nem kell meg azóta ki is pukkant de a decimás év és az utána következő elég kontrasztos volt.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. december 4., hétfő 18:53

RaúlCF írta:Di Maria csak akkor hiányzott amikor a kp letargikus lassú tötymörgő játékot tolt nem máskor. a gólok hiányoznak nem feltétlen nevek.
A kp DM utan nem volt totymorgo...sot Iscoval jobb lett.
Kerlon írta: Hát én simán visszahoznám, ha garantálnánk neki a 2 meccs 90 perc játékidőket.
Hoznad, de a Lyon meg hulye lenne eladni a telen nem tudnak potolni a teli atigazolasi idoszakban. Esetleg nyaron.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 4., hétfő 18:32

donor írta:
ericco írta:Egyáltalán nem bánom, hogy elment Morata és James. Sőt, Marianot is megértem. Örülök, hogy jól megy neki. Viszont Michelangelot hozni kellett volna. Még drágán is.
Minden szavával egyetértek. Sőt, hozzáteszem, hogy Marianot, még ha esély is lenne rá, biztosan nem hoznám vissza télen. Nagyon jót tesz neki a francia levegő, nem szabad onnan kirángatni.
Hát én simán visszahoznám, ha garantálnánk neki a 2 meccs 90 perc játékidőket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2017. december 4., hétfő 18:26

ericco írta:Egyáltalán nem bánom, hogy elment Morata és James. Sőt, Marianot is megértem. Örülök, hogy jól megy neki. Viszont Michelangelot hozni kellett volna. Még drágán is.
Minden szavával egyetértek. Sőt, hozzáteszem, hogy Marianot, még ha esély is lenne rá, biztosan nem hoznám vissza télen. Nagyon jót tesz neki a francia levegő, nem szabad onnan kirángatni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 4., hétfő 17:55

KAG írta:Pont ezt akartam írni.
Esélytelen, hogy a cikkben jegyzett hármas kompatibilis lett volna egymással.

aztán lehet a jelenlegi helyzetnél előrébb lennénk velük jelenleg, de ezt már sosem tudjuk meg. Mindenesetre én nem bánom még mindig, hogy moratat eladtuk.
Azt már igen, hogy nem pótoltuk.
Igazából a kettő együtt volt rossz megoldás. Én nem szeretem, de tavaly azért köszönhettünk neki eleget, de abban biztos voltam, hogy neki itt nem lesz soha sem kezdő szerepe. A cikkben is írják, hogy élvezi a helyét meg mintha csak mi vesztettünk volna. Közbe messzebbről nézhetik a Cityt, mint mi. Mondjuk Pep csapat általában így kezd, tavaly is sokáig vezetett, aztán pukk. Mondjuk tetemes előnye lett.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. december 4., hétfő 17:37

Pont ezt akartam írni.
Esélytelen, hogy a cikkben jegyzett hármas kompatibilis lett volna egymással.

aztán lehet a jelenlegi helyzetnél előrébb lennénk velük jelenleg, de ezt már sosem tudjuk meg. Mindenesetre én nem bánom még mindig, hogy moratat eladtuk.
Azt már igen, hogy nem pótoltuk.
ZIDANE

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2017. december 4., hétfő 17:26

A Marcaban amúgy milyen dilettáns gondolja, hogy a C Morata Mbappe 3as az működőképes dolog lenne? Meg úgy őszintén miért nem meri valaki azt is leírni, hogy CR is szar? Nagyon gyenge gondolatmenet szerintem. (Nem Samyt fikázom) (Elolvastam egy cikket :mrgreen: )
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. december 4., hétfő 16:51

Realista24 írta:Mert verhetik a mellüket, hogy igazuk volt :lol: Szezon végén meg bujkálnak ha mégsem. Viszont ha igen, akkor itt elszabadul a pokol, mert mondjuk nem nyertük meg a negyedik BL-t öt év alatt :lol: ami egyébként garantált lett volna Morata és James maradásával. :ike:
Nem mondom, hogy én nem szoktam világvége hangulatban lenni... :mrgreen: de én már elengedtem a dolgot, már nem akadok fent a rossz meccseken. Nagyon. Játszon Isco, Kova, Ceba eleget, Modric varázsoljon, Carvajal és Marcelo legyen ismét top, a többi nem nagyon izgat. Jah, meg érjük el a bl-ben az elődöntőt. Más vágyam nincs az idei évre. :mrgreen: :lol:

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. december 4., hétfő 16:50

Egyáltalán nem bánom, hogy elment Morata és James. Sőt, Marianot is megértem. Örülök, hogy jól megy neki. Viszont Michelangelot hozni kellett volna. Még drágán is.
Merci Zizou!

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2017. december 4., hétfő 16:49

ha menne az embereknek nem hiányoznának. Morata meg James azért hiányzik mert december van és a bajnokságban a topcsatárunk 4 gólnál tart és nem csatár. Ronaldo-Benzema 2-2 gólnál van decemberben ez még a szarnál is cikibb. Di Maria csak akkor hiányzott amikor a kp letargikus lassú tötymörgő játékot tolt nem máskor. a gólok hiányoznak nem feltétlen nevek.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2017. december 4., hétfő 16:41

rashidm írta:
Jövő nyárig ezt fogom olvasni, hogy miért adtuk el James-t meg Morata-t? :lol: :lol: :lol: Mi a fenének sírtok még mindig utánuk...én egyikért sem sírok, egyedül Mariano-t sajnálom. Benne több van mint Mayoral-ban.
DM-eladasanal is mennyien sirtak, aztan hianyzott? Nelkule is nyertunk meg 2 BL-t.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. december 4., hétfő 16:11

rashidm írta:
BBeno írta:14 forduló után:

tavalyi szezonban a padról beszállók góljai: 17

idén: 1
Jövő nyárig ezt fogom olvasni, hogy miért adtuk el James-t meg Morata-t? :lol: :lol: :lol: Mi a fenének sírtok még mindig utánuk...én egyikért sem sírok, egyedül Mariano-t sajnálom. Benne több van mint Mayoral-ban.
Mert verhetik a mellüket, hogy igazuk volt :lol: Szezon végén meg bujkálnak ha mégsem. Viszont ha igen, akkor itt elszabadul a pokol, mert mondjuk nem nyertük meg a negyedik BL-t öt év alatt :lol: ami egyébként garantált lett volna Morata és James maradásával. :ike:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég