Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 9:53

numberone1 írta:Ezt most nem ertem , ha a BBC-bol CR v Bale kiesne akkor Falcaot hova tenned? Hat a szenyon kivul masra haszontalan. A kolumbiai sem teknikasabb mint mondjuk Klose v Madzsukics.
Nekunk egy olyan tamado kell mint Benzi, aki akar Jese lehetne. Nem tudom nehez ugy.
Fenét nem technikásabb... amúgy is Carlo sokszor használt 4-4-2-t, amiből Karim játszott vissza, vagy Bale. Szóval ha mondjuk CR nem épülne fel időben:
Kapus - Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo - Bale, Modric, Kroos, DM - Karim, Falcao. Rengeteget lehetne vele variálni, rotálni.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 19., szombat 9:48

ericco írta:Amúgy miért zárja ki mindenki azt a lehetőséget, hogy Di Maria és a klub végül megegyeznek, és marad az argentin?
Mivel az lenne a cel, h meg egyel feljebb lepjunk. Kroos es egy masik kpval Pogba v Vidal ez meglehetne.

nmate írta:Olyat akarok aki kicsit kapura veszélyesebb, gólérzékenyebb és nyugodtan be lehet dobni bárki ellen, ha a BBC-ből bárkinek pihire van szüksége. Falcao jó lenne, de ő drága, és nem hinném hogy szeretne sok meccset padozni. Valami tehetséget kellett volna már rég scoutolni, de hát a Puskás akadémián biztos sok ilyet találnak a madridi megfigyelők :smile:
Ezt most nem ertem , ha a BBC-bol CR v Bale kiesne akkor Falcaot hova tenned? Hat a szenyon kivul masra haszontalan. A kolumbiai sem teknikasabb mint mondjuk Klose v Madzsukics.
Nekunk egy olyan tamado kell mint Benzi, aki akar Jese lehetne. Nem tudom nehez ugy.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 19., szombat 9:39

Mert csinal egy 75 millios vetelt perez es iden nem akar minuszban kiszallni szerintem. Valaki menni fog es sajnos dimariabol lehet penzt csinalni
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2014. július 19., szombat 9:25

Amúgy miért zárja ki mindenki azt a lehetőséget, hogy Di Maria és a klub végül megegyeznek, és marad az argentin?
Merci Zizou!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 9:22

Olyat akarok aki kicsit kapura veszélyesebb, gólérzékenyebb és nyugodtan be lehet dobni bárki ellen, ha a BBC-ből bárkinek pihire van szüksége. Falcao jó lenne, de ő drága, és nem hinném hogy szeretne sok meccset padozni. Valami tehetséget kellett volna már rég scoutolni, de hát a Puskás akadémián biztos sok ilyet találnak a madridi megfigyelők :smile:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 19., szombat 9:14

nmate írta:
numberone1 írta:
felejtsetek el a szenyokat. A kepzettebb, gyorsabb tobb funkcios tamadoke most a jovo.
Szerinted én egy Klosét akarok basszameg? :lol:
Nem latom hol irtam, h Kloset akarsz? :hmmm:
Miert melyik szenyo teknikasabb v labdaugyesebb mint Klose?
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 8:53

numberone1 írta:
felejtsetek el a szenyokat. A kepzettebb, gyorsabb tobb funkcios tamadoke most a jovo.
Szerinted én egy Klosét akarok basszameg? :lol:

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. július 19., szombat 8:39

James érkezésének akkor látom értelmét, hogy az első hármasban fog játszani. Ha DM is megy, és ő is jön, akkor sem kéne hátra erőltetni, bőven elég, hogy megtettük Iscoval. Kell DM helyett is akkor valaki, de nagyon remélem nem fog távozni.
James a támadó részlegbe tökéletes lenne. Az ára az, ami nekem is szúrja a szemem. Matt "pontjaival" egyrészt egyetértek, másrészt nem. Az ára sok, ez oké. Viszont annak ellenére, hogy nincs nálunk meg az a kimondott Öziles/James-es poszt, attól még szerintem bőven jó teljesítményt tudna nyújtani a támadó részleg mindhárom posztján. Én úgy gondolom, felesleges butaság lenne ezért szerkezetet váltani. A többit meg amúgy én is osztanám, de szerintem nem kell, hogy az érkezése ezt a láncreakciót elindítsa. Ha elindítaná, az hatalmas baromság lenne, ez igaz, de én úgy látom, meg lehetne oldani enélkül is. Ha James érkezésének az a feltétele, hogy DM eladásával teremtsük meg az anyagiakat, akkor ne jöjjön. Ilyen áron tényleg nem kell, főleg, hogy ekkor DM helyére is kell érkező, ami megint plusz kiadás, szóval kb ugyanott vagyunk. James DM posztjára beékelése megintcsak nem lenne jó. Jöjjön James, de csak ha a támadó harmadba, és csak akkor, ha Perez a pénzt DM eladása nélkül is le tudja érte tenni. Szerintem ez a fontos.

Így lenne egy Benzema, CR, Bale, James támadó sorunk. Ja igen, amiről elfelejtettem írni, hogy sokaktól olvastam, hogy de hát ennyiért padra? Meg hogy játszatni kell. Szerintem ebben a négyesben a pad, és a kezdő kb összemosódik. Hosszú lesz a szezon, sok meccsel, sok kupát kéne begyűjteni, remélem 6-ot is sikerül. Bőven lesz elég játéklehetőség mind a négyüknek. Nem lesz kimondott cserepados egyik sem. Néha ott lesz, néha kezdőben. 4 ember 3 posztra nehogy más sok legyen. Itt Isco kisegítőként, ha kell néha fellépne, néha kp-n lenne. Nagyon zs megoldásként DM is besegíthet ide. (ebből úgyis az lenne, hogy Isco kp-zna, miközben DM lépne előre, nem is értem miért.......) Aztán Jesé felépülése után ő lenne a kimondott csereember, természetesen kellően sok lehetőséggel.
Középpálya Úgy nézne ki, hogy Modric-Kroos-DM, és itt Xabi, és Isco tud besegíteni, mindketten minőségi cserékként. Isco mindhárom helyett el tud játszadozni, ha Xabi jönne, akkor újra feltűnne a mélységi irányító poszt (ami lehet meg is marad, vagy Kroos-szal, vagy Modric-csal. De nem vagyok bent biztos, hogy jó ötlet lenne bármelyiküket visszatolni mélyre.), Kellene még egy nagyon kiegészítő ember, végszükségletre. Khedira ne maradjon, Casemiro sem fog szerintem, bár ő jó lenne. Illara meg felesleges úgy, hogy Xabi is padon van, meg ő is. Akár Castillaból is felugrálhatnak, vagy akár Bale is visszahúzódhat (ez szerintem nem lenne rossz megoldás szükség esetén.), de akár Ramos is feljöhet (ez csak poén :mrgreen: nem szeretném).
Védelem rendben van, úgy ahogy van. Kapus kérdés meg..őszintén: fingom nincs.

Még egy gondolat. Az eleje nem James védéséről, mellette kardoskodásról szól. Nem fogom elsírni magam, ha jön, de akkor sem, ha nem. Csak szimplán a véleményemet írtam le, hogy így is meg lehet, sőt így is kellene szerintem megoldani, ha ő jön. A többi részt, ha már belemélyedtem, akkor leírtam. Perezt ismerve egy vb sztárt kell igazolni, és szerintem inkább ő, mint a többi. Nem ragaszkodom egyébként hozzá, de mint opció, jó. Ha nem jön, akkor kell keresni valaki univerzálisat oda előre, ez ugye nem lehet kérdés. Meglátjuk Perez és Ancelotti hogy gondolja. Remélem nem nyomorgatják be Dm helyére, mert akkor tényleg az lesz, amit Matt írt, és az nagyon nem kéne....
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2014. július 19., szombat 8:26

Matt jol osszefoglalta a problemakat James igazolasaval kapcsolatosan, csoki pedig jol kiegeszitette azt.
Igazolnam Jamest egy hosszu kontraktussal, de 2 evre kolcson adnam a Monaconak(tudom lenne benne riziko). Ha Pogbarol nem szabadna lecsusznunk(remelem meg iden jon) akkor Jamesrol sem. Ot is meg kell szerezni csak idovel kell ide hozni. Isco is maradjon, nalam o venne at Modric helyet vegervenyesen a jovoben, csak feljebb jatszana. Kroos,Bale,Varane,Carvajal es Jese adott a jovo madridjanak, es remelhetoleg Pogbaval es Jamessel is.

szerk:
Az nem lenne a legjobb döntés, kell egy cenyó, variációs lehetőségek miatt.
felejtsetek el a szenyokat. A kepzettebb, gyorsabb tobb funkcios tamadoke most a jovo.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 8:25

Az nem lenne a legjobb döntés, kell egy cenyó, variációs lehetőségek miatt.

James szerintem akkor jön, ha DM megy.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13786
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 19., szombat 7:49

Ha jön James, akkor viszont kíváncsi vagyok kit hozunk támadónak Karim mellé. Mert valaki kell.

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 1:32

As mai címlap: Minden elő van készítve Jameshez. Valdebasban már egy szoba is fenn van tartva a nevére.

Marca mai címlap: 10 millió választja el a két csapatot. A Monaco 85-öt, a Real 75-öt adna Jamesért.
Szintén Marca: James jelenleg házat keres Madridban. A játékos hétfőn fog találkozni a Monaco képviselőivel.
But he is a good boy...

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 0:45

BBeno írta:Akkor bye bye iker
így lesz, nekem is ez a megérzésem. nem tudom mit gondoljak erről. rengeteget tett a csapatért, de a Mou éra alatt nagyot csalódtam benne és azóta is a padra helyezését támogatom. Viszont hogy itt hagyjon minket...
But he is a good boy...

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 19., szombat 0:43

Akkor bye bye iker
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

primrose
Hozzászólások: 1356
Csatlakozott: 2013. augusztus 27., kedd 1:12
Kedvenc játékosaid: Benzema, Coentrao, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: primrose » 2014. július 19., szombat 0:42

Matt009 írta:
Nagyon korrekt összefoglaló, abszolút adom. :agree:

Közben Morata hivatalos. Végre.

Ma Diego Lopez ügynöke ismét megerősítette, hogy nincs semmiféle tárgyalás a Monacoval és a Napolival, Diego maradni fog a Realban.
But he is a good boy...

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 19., szombat 0:34

"Olasz hírek szerint a Real Madrid szerződtette Abner Felipe Souza de Almeidát, akit az új Roberto Carlosnak hívnak. A 18 éves brazil játékos a Coritibában játszik, és az első szándék szerint a Castillát erősítené majd. Amennyiben azonban a csapat valóban a harmadosztályban játszana, a klub valószínűleg kölcsönadná."
róla valaki tud valamit? hehe?
Kép

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 19., szombat 0:28

A visszavasarlasi ar nevetsegesen sok de remeljuk nem lesz ra szukseg hogy visszavegyuk. Sok szerencset a juveban morata.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. július 19., szombat 0:11

van egy pár juvés ismerősöm és a legtöbb úgy örül moratának, mintha ronaldot adtuk volna el nekik :lol: :lol: :lol:
Kép

Avatar
Takesz
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:34
Kedvenc játékosaid: sergio, zidane, cristiano, karim, marcelo, dani, luka, marco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Takesz » 2014. július 19., szombat 0:04

Arbeloa instagramjat elnezve Morata hivatalosan is a Juventuse. :mrgreen:

Remelem mar a pezsgot bontjatok... :lol:
13

Avatar
matador
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:34
Kedvenc játékosaid: Raúl, Totti, Benzema, Varane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: matador » 2014. július 18., péntek 23:51

CS0ki írta:Már írtam, hogy szerintem nagyon adná magát, hogy hagyjuk csak egy évig még a Monacoban. Senki nem fogja elvinni onnét, játszhat a BL-ben, még egy éve van bizonyítani. Most hatalmas a hype körülötte, az ára az egekben, ennél rosszabb időpontban nem is lehetne leigazolni, és azért legyünk őszinték, kvázi mindezt 5 meccs miatt. Amúgy nekem is szimpatikus, hosszú távon abszolút el tudnám képzelni, de még nem ezen a nyáron.
ami valahol baszottul jogos mert oké hogy rengeteg hibával játszik de pont emiatt kiszámíthatatlan és az egyik legveszélyesebb játékosunk mert benne van hogy meccsenként ötször belevezeti három védőbe, meg kettőbe, de az is hogy onnan kihozza a labdát és ezzel eldöntjük a bl döntőt.
Nekem valahol pont ez volt a problémám a tavalyi madriddal...
Egy újabb hsz, ami mondatról mondatra :agree:

DM el, Pogba be. Minek ezt bonyolítani, megmarad a nyerő szerkezet több potenciállal, nagyobb jövővel, kiszámíthatóbban, lövőerősebben, okosabban.

Előre meg nálam továbbra is Vargas a Valenciából. Labdaügyes, okos, szélen és középen is bevethető, tűri a padot, olcsó. Pont erre van szükségünk.
Sportfilozófia: Roger Federer


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég