Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 8., vasárnap 15:07

Dehogy... Patozást már nem lehet komolyan venni. Viszont Lewa szerintem most a piacon top3-as csatár.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 8., vasárnap 15:05

Kerlon írta:
ziro4vr írta:Szerintem nem olyan jó a lengyel. A bundásban hozott 20 gólokat, meg ellenünk bejött neki az élet, de messze nem ér annyit. Mondjuk ahol Cavanik meg Higuainok vannak...szegény ember (de még a gazdag is) azzal főz ami van.

Inkább hozzuk el Patinnyót. :lol: :lol:
eddig azt hittem, hogy valamennyire azért értesz a dolgokhoz :|
Csak azért, mert nem tartja olyan nagyra Lewa-t?
(a cinikus megjegyzés Pato-ról szerintem nem számít itt . remélem cinikus volt)
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 8., vasárnap 14:58

ziro4vr írta:Szerintem nem olyan jó a lengyel. A bundásban hozott 20 gólokat, meg ellenünk bejött neki az élet, de messze nem ér annyit. Mondjuk ahol Cavanik meg Higuainok vannak...szegény ember (de még a gazdag is) azzal főz ami van.

Inkább hozzuk el Patinnyót. :lol: :lol:
eddig azt hittem, hogy valamennyire azért értesz a dolgokhoz :|
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 8., vasárnap 14:42

Szerintem nem olyan jó a lengyel. A bundásban hozott 20 gólokat, meg ellenünk bejött neki az élet, de messze nem ér annyit. Mondjuk ahol Cavanik meg Higuainok vannak...szegény ember (de még a gazdag is) azzal főz ami van.

Inkább hozzuk el Patinnyót. :lol: :lol:
Nem illik.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 8., vasárnap 14:11

Realista24 írta:
Teljesen fölösleges lenne Lewa.
Sem ő sem Benzema nem fogja huzamosabb ideig tűrni a padot a szélre pedig más kvalitásokkal rendelkező játékos kell. Oda ők kevesek.
De nyáron megy Karim.
Ez vmi kenyszer nalad? Addig mondogatod amig tenyleg igaz lesz...mar ha ezt szeretned.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 8., vasárnap 12:54

Teljesen fölösleges lenne Lewa.
Sem ő sem Benzema nem fogja huzamosabb ideig tűrni a padot a szélre pedig más kvalitásokkal rendelkező játékos kell. Oda ők kevesek.
De nyáron megy Karim.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27898
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 8., vasárnap 12:51

Ha CR sem lenne, akkor a 442 Lewaval és Benzemaval nagyon karcolna szerintem. Amúgy szerintem a lengyelt nagyon lenézik, de rendkívül jó csatár... Csak ugye Pep mester őt is visszafogja a zseniális játékukkal.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 8., vasárnap 12:24

Realista24 írta:
Toti írta:a schalke ellen lesz modric?
csak mert eddig volt olyan infó is, h már a bilbao ellen bekerül a keretbe.
Volt, azt mondta a mester, hogy ott lesz.

Az angolok átvették a híremet. DM>PSG, Bale>MU és a bonusz, a Lewa to Real 45 millio

Teljesen fölösleges lenne Lewa.
Sem ő sem Benzema nem fogja huzamosabb ideig tűrni a padot a szélre pedig más kvalitásokkal rendelkező játékos kell. Oda ők kevesek.

Ha megy Bale akkor Hazard>Reus>Moura nálam a sorrend azok közül akiket hoznék.
ZIDANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 8., vasárnap 12:19

Realista24 írta: és a bonusz, a Lewa to Real 45 millio
Egyenesen a Dortmundbol? :mrgreen:

Elozmenyek:
Santi írta:"Robert Lewandowski megállapodott a Real Madriddal, így ha a két klub is egyezségre tud jutni egymással, akkor minden bizonnyal nyártól Ancelotti irányítása alatt folytathatja pályafutását. A német válogatott csatárért meg nem erösített információk szerint 45 millió eurót kér a Borussia Dortmund."

forrás: 'dista :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 8., vasárnap 12:15

Toti írta:a schalke ellen lesz modric?
csak mert eddig volt olyan infó is, h már a bilbao ellen bekerül a keretbe.
Volt, azt mondta a mester, hogy ott lesz.

Az angolok átvették a híremet. DM>PSG, Bale>MU és a bonusz, a Lewa to Real 45 millio
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 8., vasárnap 10:38

a schalke ellen lesz modric?
csak mert eddig volt olyan infó is, h már a bilbao ellen bekerül a keretbe.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 8., vasárnap 10:29

h3x0r írta:Nezegettem transfermarkton Danilo meccseit es feltunt, hogy elozo szezonban 2 kupameccsen is balhatvedet jatszott. Mint ahogy a 12/13-as szezonban is volt egy meccse azon a poszton. Lehet hogy Carlo masodik szamu szelso hatvedkent szamol vele nem csak Carvajal, hanem Marcelo posztjan is?

Mert igy kozepre 2 posztra megvan a Ramos Pepe Varane harmas, a 2 szelre is a Marcelo, Carvajal, Danilo trio es meg maradt egy Nacho, aki mindenhol tud jatszani.

Elsore nem orultem neki, hogy Carvajal melle hozunk egy vetelytarsat, de amennyiben tobb poszton is tud jatszani, annyira nem is hulye otlet. (Coentraoval is az az egyik problemam, hogy BH poszton kivul mashol nem nagyon tud jatszani. Pedig Mourinho kiprobalta JH, BSZ es 433-ba a kozeppalya bal oldalan is.)
IGen-igen, ez nekem is tetszik! Castillából még kellene kukázni egy 8. embert a védők közé.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 8., vasárnap 9:49

Nezegettem transfermarkton Danilo meccseit es feltunt, hogy elozo szezonban 2 kupameccsen is balhatvedet jatszott. Mint ahogy a 12/13-as szezonban is volt egy meccse azon a poszton. Lehet hogy Carlo masodik szamu szelso hatvedkent szamol vele nem csak Carvajal, hanem Marcelo posztjan is?

Mert igy kozepre 2 posztra megvan a Ramos Pepe Varane harmas, a 2 szelre is a Marcelo, Carvajal, Danilo trio es meg maradt egy Nacho, aki mindenhol tud jatszani.

Elsore nem orultem neki, hogy Carvajal melle hozunk egy vetelytarsat, de amennyiben tobb poszton is tud jatszani, annyira nem is hulye otlet. (Coentraoval is az az egyik problemam, hogy BH poszton kivul mashol nem nagyon tud jatszani. Pedig Mourinho kiprobalta JH, BSZ es 433-ba a kozeppalya bal oldalan is.)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 7., szombat 10:55

Norbii írta:nem tudom hogy volt e de:

"Ezt a meglepetést pont Május 20. Napján esedékes gyepszőnyeg cseréje a Bernabeuban; ezért nem lehet ott tartani a spanyol kupa döntót."

gyepszőnyeg csere. :lol: :lol:
Mondjuk nem is lenne célszerű,gondoljunk csak bele,jönnének katalánék,azt meg ki nem hagynák a madridi ultrák,+baszk barátaink akik megint csak nem a hidegvérükről híresek...szal nem hiába óvatosak,más sem kellene minthogy rombadöntsé a Cuatro Caminos környékét :D
cart írta:Nagy luxus két hasonló szintű (nem egyformán rosszra gondolok), csak azonos poszton bevethető védőt fenntartani...
25millióból lehetne 1-1 kicsivel gyengébb képességű csere játékost venni mind a két szélre.
Nekem az a furcsa,hogy Coentraot mennyien dicsérték itt,pedig ő 30millio volt,és már nem is most,most meg 20-at sokallnak egy bejáratott szélsővédőér...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2015. március 7., szombat 0:27

BBeno írta:Mattia De Sciglio-t meglehetne próbálni. neki tökmindegy hogy jobb vagy balhátvéd. ebből a fos milanból szerintem simán hozható 10-15-étr bármennyire is tisztában vagyok vele hogy ki a tulaj.
így lehetne megpróbálni:

ancselotti kihasználja hogy ő ott volt valaki

ancselotti szépen elbeszélget a gyerekkel hogy ez a milan egy utolsó vesztes csapat és évekig kupa közelében nme lesznek

és kicsit nagyobb pénzt is kaphatna

a gyereknek csak kérnie kéne és tüntetni hogy jöhessen.
+1, ő jó lenne. Ingyen is talán el lehetne hozni, cserébe megkapják Arbeloa-t végleg, meg Illarra-t két évre és egy nagytábla milkacsokit. Az ő módszereikkel játszunk :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. március 6., péntek 23:13

Mattia De Sciglio-t meglehetne próbálni. neki tökmindegy hogy jobb vagy balhátvéd. ebből a fos milanból szerintem simán hozható 10-15-étr bármennyire is tisztában vagyok vele hogy ki a tulaj.
így lehetne megpróbálni:

ancselotti kihasználja hogy ő ott volt valaki

ancselotti szépen elbeszélget a gyerekkel hogy ez a milan egy utolsó vesztes csapat és évekig kupa közelében nme lesznek

és kicsit nagyobb pénzt is kaphatna

a gyereknek csak kérnie kéne és tüntetni hogy jöhessen.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. március 6., péntek 21:51

cart írta:Nagy luxus két hasonló szintű (nem egyformán rosszra gondolok), csak azonos poszton bevethető védőt fenntartani...
25millióból lehetne 1-1 kicsivel gyengébb képességű csere játékost venni mind a két szélre.

Hat szerintem jelenleg nem ugy all a piac hogy ezt meg lehessen csinalni. Vagy akkor kik azok a jatekosok akik 10 millio koruli aron hozhatok es csak kicsivel gyengebbek mint Marcelo es Carvajal? kivancsi vagyok, mert szerintem nem hemzsegnek.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
schranzer
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 17:26
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo (R9)
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: schranzer » 2015. március 6., péntek 21:44

Nyugi, úgyse a posztján fogjuk játszatni :Đ :Đ
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Kovacic, Kroos, Modric - Isco - Bale, CR

cart
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: cart » 2015. március 6., péntek 21:43

Nagy luxus két hasonló szintű (nem egyformán rosszra gondolok), csak azonos poszton bevethető védőt fenntartani...
25millióból lehetne 1-1 kicsivel gyengébb képességű csere játékost venni mind a két szélre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cart 2015. március 6., péntek 21:44-kor.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 6., péntek 21:20

Ja, adjunk túl Carvajalon, aki meghal minden este a csapatért, és a következő 10 év kb egyik legjobb jobbhátvédje lesz/már az.

Tőlem jöhet amúgy a brazil, bár az ideális az lenne, ha mindkét oldalon bevethető csere szv jönne.
Nem illik.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 155 regisztrált és 0 vendég