Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 2., szerda 17:45

Nika91127 írta:Milyen 10 kp-s? Védekező,irányító,szélső?
A lenyeg az, hogy kp-s legyen :mrgreen:

Amugy jo dolog ez a kapus kerdes, de en nem hinnem hogy iden nyaron fogunk valtoztatni a felallason.

Courtois(22), De Gea(24 lesz osszel), Oblak(21 es fel) mellett az szol, hogy fiatalok.
- A belga lenne a legjobb, de Mourinho nem fog megvalni tole, vagy ha igen, akkor olyan osszegert, amit nem fogunk kifizetni
- De Gea spanyol, ami azert nem elhanyagolhato teny. A gond nala az, hogy az MU-bol nehez lesz barkit is elhozni. Iden meg kijatszhatnank a "mi jatszunk a BL-ben, ti nem" kartyat, viszont jovore siman meg lehet nekik a 4. hely. BL-el a zsebukben pedig nem hiszem hogy eladnak.
- Oblakrol rola nem tudok nyilatkozni, nem lattam meg elegszer jatszani

A "28 eves korosztaly": Lloris, Casilla es Keylor Navas, Ochoa.
En meg mindig tartom magam ahhoz, hogy nem fogunk iden kapust cserelni, ezert a kerdes az, hogy megeri-e jovo nyaron venni egy 29 eves kapust 3 vagy maximum 4 szezonra a kezdobe. (eleinte Lopez, kesobb egy fiatal ulhetne a padon). Tudom, hogy itt mindenki 10 evre szeretne letudni a kapus kerdest, de szerintem 3-4 ev is eleg szep ido.

- Lloris: Tottenham.. szoval konnyu leigazolni :mrgreen:
- Keylor Navas: jovo nyaron jar le a szerzodese, szoval akar meg ingyen is elhozhatnank
- Ochoa: en egy kicsit felek tole, hogy ez a mostani teljesitmeny csak egy fellangolas volt. Sok kapus kepes erre, viszont kevesen tudjak eveken keresztul fenntartani ezt a szintet.
- Casilla: ez a 10M-ert megvesszuk (opcionk van ra) es kolcson adjuk egy evre dolog nem is hangzik rosszul

En mindenkepp megvennem Kiko Casillat es kolcson adnam az Espanyolnak (max beleraknek egy olyat a szerzodesebe hogy ellenunk nem jatszhat). 10 millio nem egy nagy osszeg, raadasul minimalis veszteseggel siman tovabb is adhatjuk jovore.

szerk.: ha a barca 12 millioert vesz egy 31 eves kapust a padra, akkor mi is kiadhatunk 10 milliot egy nala fiatalabbert :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. július 2., szerda 17:47-kor.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. július 2., szerda 17:23

Top 3 tuti: Modric, Yaya, Vidal.
Iniesta, meg talán Xabi volt hozzájuk sorolható a közelmúltból, és Kroos közelít. De ezt off-ban kéne, nem?

Nika91127
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2014. július 2., szerda 17:19

Milyen 10 kp-s? Védekező,irányító,szélső?

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 2., szerda 16:51

Mondjuk ha megvesszük a Navas, Casilla, Gea, Courtois, Llorris pakkból egyiket, rosszul nem járunk, az biztos.

Más:
Szerintetek melyik a világon a 10 legjobb kp-s?
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 2., szerda 16:43

nálam mindig a belga lesz a favorit...van az a játékos és pénz akiért meglehetne szerezni...Lopez, Khedira, DM...akármelyikük

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 2., szerda 16:42

Anthony írta:Sok jó kapus van, nem kell pont a "nagy nevekre" ráugrani.

DeGea? Vicc, az mennyit bakizott a MU-ba, minek ő?

A legfontosabb egy kapusnál, hogy határozott legyen, és stabil formát hozzon.
az elején voltak gyengélkedései, de azóta stabil és határozott is. bakizni meg az összes bakizik többet-kevesebbet
Nem illik.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 2., szerda 16:42

De végülis minden 2-3 évben jön ki egy kapustehetség, ha most megvesszük Navas-t, ő lenyom 5 évet.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1636
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. július 2., szerda 16:35

Anthony írta:Sok jó kapus van, nem kell pont a "nagy nevekre" ráugrani.

DeGea? Vicc, az mennyit bakizott a MU-ba, minek ő?

A legfontosabb egy kapusnál, hogy határozott legyen, és stabil formát hozzon.
Na mennyit? Ez a kettő meg pont jellemző DDG-re.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 2., szerda 16:30

Kerlon írta:Csak annyit kérdeznék, hogy Lópezről gondoltad volna ezt? Mindig tudtuk, hogy jó kapus, de egyszer sem gondoltuk, hogy ő lesz az első számú kapusunk. Ráadásul Navas és Casilla pont jó korban lesznek ahhoz, hogy még sokáig komoly szinten tudjanak teljesíteni.
Jó a kérdés. :)
Őt már a Villarealos időszakában is tartottam olyan jó kapusnak,hogy egy top csapatban első számú legyen.
Viszont mikor vissza jött,akkor valóban nem gondoltam,hogy nálunk 1. számú lesz,mert akkor még arra számítottam vagy inkább reménykedtem benne, hogy Iker majd talpra fog állni és újra olyan formában lesz,mint amikor a világ legjobbjaként emlegették. Azt az Ikert nyilván senki nem szorította volna ki a kezdőből.

Végül is Navas és Cassilla is hasonló cipőben járnak,mint anno Diego,mert egy középcsapatban nyújtanak kiemelkedőt. Ami különbséget viszont mégis látok,hogy Lopez éveken át tudott úgy teljesíteni,ahogy.
Navasnál a most magunk mögött hagyott szezont mondanám szintlépésnek,szerintem a legtöbben idén figyeltek fel rá, nála még picit tartanék attól,hogy nehogy egy szezonos játékos legyen. Rajta látni azt amúgy,hogy igazán tehetséges,kérdés az,hogy tartósan képes-e ilyen szezonokat lehozni.
Cassilla ilyen szempontból valamivel meggyőzőbb nekem,mert ő már 2-3 éve teljesít ilyen jól, szóval rajta látszik,hogy konstans tudna teljesíteni,vele viszont az a problémám,hogy azt a pici extrát hiányolom tőle,ami igazán top kapussá tehetné.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. július 2., szerda 16:22

Sok jó kapus van, nem kell pont a "nagy nevekre" ráugrani.

DeGea? Vicc, az mennyit bakizott a MU-ba, minek ő?

A legfontosabb egy kapusnál, hogy határozott legyen, és stabil formát hozzon.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 2., szerda 16:20

Casilla is 28 lesz idén... meg én biztos nem igazolnám őt le.
meg ugye utána elég nehéz is lenne valahonnan szerezni egy Casill nevezetű utódot is....


Oblak engem meggyőzött, őt elnézegetném és még előtte a jövő.
Keylor Navas meg maga az álom, imádom a palit :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. július 2., szerda 16:09

BBeno írta:Keylor navas is 28 lesz decemberben. O sem a jovo embere ha itt tartunk
kapusoknál az nem kor, bár szerintem ő az a típusú kapus, aki ahogy idősödik, úgy válik majd 30on túl egyre szenilisebbé úgymond

De Gea körül kell szimatolni, hogy mennyi az annyi
Nem illik.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 2., szerda 16:09

BBeno írta:Keylor navas is 28 lesz decemberben. O sem a jovo embere ha itt tartunk
3-4 évre relatív olcsó megoldás lehetne, ha nem tudnánk jobbat igazolni normális ár mellett, akkor simán hoznám.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 2., szerda 16:06

Keylor navas is 28 lesz decemberben. O sem a jovo embere ha itt tartunk
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1636
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. július 2., szerda 16:05

De Gearól le a kezeket! :-@

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. július 2., szerda 16:02

szerintem okos lenne kicsit előre tervezni, és idén leigazolni vagy keylor navast, vagy de geát. courtoisval kiegészülve őket hármukat tartom jobbnak, mint lopezt (mert casillasszal már ne nagyon számoljuk kezdőcsapatba).

courtoisra nincs reális esélyünk, de geat most lehetne mozdítani, mivel még európa ligában sincs a gyenge csapatával, navast meg idén tuti elviszi egy nagy csapat.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 2., szerda 15:59

@Sonny írta:Látom sokan favorizáljátok De Gea-t. :hmmm: Nekem ő valamiért annyira nem meggyőző,igaz még nagyon fiatal bőven fejlődhet az évek során.
Nekem az első számú opció Lloris lenne,ő már egy kiforrott kapus,de még hosszú ideig lehetne számolni vele,mert még bőven jó korban van. Szerintem,ha kapna ajánlatot jönne is szívesen. Nála csak Levy barátunk okozhat problémát,aki elég kemény üzletember láthattuk Modric és Bale igazolásakor is. Szerintem Pereznek még azóta is vannak rémálmai vele. :lol:

A nagy álmom pedig Neuer lenne,aki nálam egyértelműen a világ legjobb kapusa,és még söprögetőként is elég jól megállja a helyét. :mrgreen: Persze ő tényleg csak álom kategória,mert 0-1% közötti az esély rá,hogy valaha is nálunk fog védeni.

Az ilyen Navas, Casilla, Ochoa féle srácok szerintem nem állnak olyan szinten és nem is fognak,hogy a Real Madrid első számú kapusa legyen valamelyikből is. 2. számúnak viszont bármelyikük tökéletes lenne,ha úgy alakulna.

Illetve itt van még Oblak is,aki nagy talány számomra,mivel sokat nem láttam védeni. Mikor láttam jól teljesített,de 3-4 meccs alapján nem tudom megítélni,hogy megállná-e a helyét 1. számúként.
Csak annyit kérdeznék, hogy Lópezről gondoltad volna ezt? Mindig tudtuk, hogy jó kapus, de egyszer sem gondoltuk, hogy ő lesz az első számú kapusunk. Ráadásul Navas és Casilla pont jó korban lesznek ahhoz, hogy még sokáig komoly szinten tudjanak teljesíteni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 2., szerda 15:56

Meglepő ez a sok terv, tekintve, hogy egyelőre Casillas és Lopez is a játékosunk, és komolyabb pletykák sincsenek arról hogy mennének.

Avatar
@Sonny
Hozzászólások: 604
Csatlakozott: 2013. május 6., hétfő 20:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Zidane, Redondo
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: @Sonny » 2014. július 2., szerda 15:54

Látom sokan favorizáljátok De Gea-t. :hmmm: Nekem ő valamiért annyira nem meggyőző,igaz még nagyon fiatal bőven fejlődhet az évek során.
Nekem az első számú opció Lloris lenne,ő már egy kiforrott kapus,de még hosszú ideig lehetne számolni vele,mert még bőven jó korban van. Szerintem,ha kapna ajánlatot jönne is szívesen. Nála csak Levy barátunk okozhat problémát,aki elég kemény üzletember láthattuk Modric és Bale igazolásakor is. Szerintem Pereznek még azóta is vannak rémálmai vele. :lol:

A nagy álmom pedig Neuer lenne,aki nálam egyértelműen a világ legjobb kapusa,és még söprögetőként is elég jól megállja a helyét. :mrgreen: Persze ő tényleg csak álom kategória,mert 0-1% közötti az esély rá,hogy valaha is nálunk fog védeni.

Az ilyen Navas, Casilla, Ochoa féle srácok szerintem nem állnak olyan szinten és nem is fognak,hogy a Real Madrid első számú kapusa legyen valamelyikből is. 2. számúnak viszont bármelyikük tökéletes lenne,ha úgy alakulna.

Illetve itt van még Oblak is,aki nagy talány számomra,mivel sokat nem láttam védeni. Mikor láttam jól teljesített,de 3-4 meccs alapján nem tudom megítélni,hogy megállná-e a helyét 1. számúként.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 2., szerda 15:45

M1Ö írta:
attareal írta:Első számú opció De Gea lenne, akire Lopez-Khedira pakkot és még 10-15M-et is adnék.
Azért egy kapusért elég meredek lenne 50-55 milliót ki adni, akármekkora tehetség.
Esetleg Lopez + 10-15 millió, nah az már reális lenne.

A Navas-Casilla duó meg remélem kamu, nem kis vissza lépés lenne egy Casillas-Lopez duóhoz képest...

Én egy Gea-ért ezt simán. Főleg, hogy akit adunk érte, azokat tudjuk pótolni. Nah mondjuk az a 15M sok lenne, de azt a 2 játékost simán adnám érte.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 37 regisztrált és 0 vendég