Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 2., szerda 12:35

BBeno írta:Casilla csak azert nem lenne rosszabb a tobbi nevnel mert sajat neveles. Amugy nekem a favorit ochoa akit termeszetesen nem most lattam eloszor vedeni eletemben mert miota europaba szerzodott figyelem a jatekat az FMnek hala. Nagyot nyer vele aki elviszi a jelenleg klub nelkuli kapust.
Miért van akkor csapat nélkül, ha ilyen jó?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4419
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 2., szerda 12:24

Nemtudom, engem Ochoa nem nagyon győzött meg, kicsit nagy a hápja csak mert sokszor belerúgták a labdát. Én Keylor Navast hoznám, amit leművel a Levantéban + most is a VBn, az emberfeletti. Nagyon tud a srác. De Őt is csak az ezutáni év után hoznám, most még bőven jó lesz a Lopez + Casillas duó.

Kroos meg látom nyomott egy sablont. :D

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. július 2., szerda 12:22

Casilla csak azert nem lenne rosszabb a tobbi nevnel mert sajat neveles. Amugy nekem a favorit ochoa akit termeszetesen nem most lattam eloszor vedeni eletemben mert miota europaba szerzodott figyelem a jatekat az FMnek hala. Nagyot nyer vele aki elviszi a jelenleg klub nelkuli kapust.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. július 2., szerda 12:03

Nem tudom, lehet Zizunak jót tenne ha a Castilla maradna a B-ben...összerakja a csapatot, visszakerülnek az A-ba és a 2. évén bizonyíthat ott már egy általa összerakott csapattal.
A kapus kérdés kényes dolog, akkor lennék a legelégedettebb ha Iker jövőre visszavonulna, nem akarom más csapatban látni, de már nem olyan mint régen volt :-(

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 2., szerda 11:25

"Javier Tebas, az LFP elnöke (Liga de Fútbol Profesional - Hivatásos Labdarúgó Liga) közölte, mivel a Murcía és a Zaragoza sem tudta megnyugtatóan igazolni költségvetésének biztosítékait, a visszasorolás veszélye áll fenn esetükben.
A kluboknak egy hónapjuk van rendezni a kérdést. Amennyiben nem tudnak gazdálkodásuk tekintetében biztosítékokkal élni, a Segunda B-be csúsznak vissza, és helyükre a Segunda A-ból most kiesett Real Madrid Castilla és a Mirándés kerülhet egy osztállyal feljebb." (forras)

A Murcia a negyedik, a Zaragoza a 14. helyen vegzett. Rossz hir hogy a Mirandes a Castilla elott vegzett. (19 es 20)

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 2., szerda 11:04

Jaj de várom már a VB végét, persze nem azért, hogy több szappanoperát tudjak nézni... :mrgreen:
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Corleone » 2014. július 2., szerda 10:33

Kiko nagyokat szokott játszani a Real ellen: kupában is csak 1-1 gólt kapott két meccsen, ősszel is csak 1-0 lett, 12-13 tavasszal 1-1.
Egy kapus teljesítményét csak a kapott gólok számában lehet lemérni? Akkor Neuer elég rossz kapus.. :shifty: (RM-BMU 4:0)
#happyshitting

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 2., szerda 10:16

HA igazak a hírek Kiko Casilla visszarendelése szerintem jó ötlet lenne - ha már a klub nem gondolkodik a most épp VB-n jobb és elhozható kapusokról (pl Keylor Navas). Kiko nagyokat szokott játszani a Real ellen: kupában is csak 1-1 gólt kapott két meccsen, ősszel is csak 1-0 lett, 12-13 tavasszal 1-1. Ha már saját nevelésekben gondolkodnak akkor Kiko pont jó lesz szerintem.
(14-15 Lopez+Iker, 15-16 Lopez+Kiko és 16-17-re kellene valaki minőségi a kezdőbe)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. július 1., kedd 20:11

TéOeM írta:Azon a nemrég ajánlott Twitter profilon azt írják, hogy a Real Madrid benyújtotta a 40 milliós ajánlatát faxon, James Rodriguezért.
ezt a faxolást nem értem. ....van még aki használja?
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 1., kedd 15:56

Már miért ne lenne értelme? Bebiztosítanánk az egyik legnagyobb tehetséget és játéklehetőséget kapna a spanyol ligában. Ha CR már öregszik, esetleg valaki lelép akkor meg visszahozni és lenne számára hely a kezdőben.
Ha valakiért kiadunk 50-60 milliót, annak hoznia kell a kezdő szintet. Ha nem képes rá, akkor az nem is ér annyi pénzt.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 1., kedd 15:00

Nem tudom rajta vagytok-e az ügyön, de a Marcán találtam egy falcao-s hírt, és nem értem egy részét, ha lehet fordítanátok?
Előre is köszi.

U.i.: Mellette van egy Kroos-os is, de az nem annyira lényeges. Azt írja, hogy valszeg csak a VB után lesznek komolyabb tárgyalások
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 1., kedd 14:50

kiserik írta:
attareal írta:Nem tudom sokan miért gondolják, hogy Kroos ilyen tkp féleség poszt.
Szinte kiugrik a TV-ből, hogy hátrébb, közelebb a védősorhoz mennyivel jobban érzi magát, mint elől. Nagyon jól csinálja azt a posztot. A hosszú labdái, nah azok gyönyörűek. És van benne olyan is, ami xabiban nincs. Azok a lendületből való eléretörések néha-néha, azokból aztán legtöbbször lő, vagy kiuratja a csatárokat. Meg a lövései. :salute: :salute:
Talán mert a Fifa-ban tkp? :mrgreen:
Alapból tkp, Guardiola hozta vissza egy sorral. Amúgy mindegy, rohadt komplett és lehet látni, hogy sehol sem jön zavarba.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: volt » 2014. július 1., kedd 14:40

Enríque Royo írta:
volt írta:
Én James Rodriguezt csak akkor igazolnám le, hogy ha rögtön menne kölcsönbe 1 vagy akár 2 évre is valami jó spanyol csapathoz. Pl. Sevillába vagy az épülő Valenciához.
Annak semmi értelme nem lenne..50-60 milliós kölcsönjátékos? Itt is simán lehetne alapember az idő múlásával. Azonban én csak akkor hoznám ha DM-et eladnánk vagy elcserélnénk rá mert kb ugyan az a poszt. Én Jamest favorizálnám a kettő közül.
Már miért ne lenne értelme? Bebiztosítanánk az egyik legnagyobb tehetséget és játéklehetőséget kapna a spanyol ligában. Ha CR már öregszik, esetleg valaki lelép akkor meg visszahozni és lenne számára hely a kezdőben.
De én sem igazolnám le (max kötnék rá valami opciót), de ha mégis leigazolják, akkor ezt így oldanám meg.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. július 1., kedd 14:11

Más poszt. Isconak nincs helye sajna, Jamesnek lenne a szélen, de főként a padot koptatná. Nem kell, sokba kerül.
Alapból pont, hogy Jamesnek nem lenne helye. Ő inkább nyomja a csatár mögött, amilyen poszt nálunk kvázi nincs. Biztos ellenne szélen is, csak éppen Isco-bnak meg pont az volt alapból a posztja, csak CR miatt nem ott játszik. A Malagában még bal oldali támadó volt.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2014. július 1., kedd 14:09

attareal írta:Nem tudom sokan miért gondolják, hogy Kroos ilyen tkp féleség poszt.
Szinte kiugrik a TV-ből, hogy hátrébb, közelebb a védősorhoz mennyivel jobban érzi magát, mint elől. Nagyon jól csinálja azt a posztot. A hosszú labdái, nah azok gyönyörűek. És van benne olyan is, ami xabiban nincs. Azok a lendületből való eléretörések néha-néha, azokból aztán legtöbbször lő, vagy kiuratja a csatárokat. Meg a lövései. :salute: :salute:
Talán mert a Fifa-ban tkp? :mrgreen:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 1., kedd 13:44

Galacticos írta:na idén eddig itt tartunk. (ha vkit kihagytam vagy elírtam akkor szóljatok nyugodtan :) )
23 emberből eddig senki se hivatalos. :)
tavaly 52/5 volt.
előtte meg 66/1. (ehhez már nincs meg a kép, de emlékszem a számra)
Cavani
Inigo Martinez
William Carvalho, Draxler
Griezmann1
Griezmann2
Matuidi
Mandzukic
Ricardo Rodríguez

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 1., kedd 13:33

Kerlon írta:Mandzukic, de talán Matuidi is volt terítéken.
jah, mandzukicot beírtam miután feltöltöttem a képet csak lusta voltam újra. :mrgreen:
matuidiről nem találtam semmit idén nyárról. szerintem őt csak itt a fórumon dobták be páran mint sturridgeot.
tucsoki írta:Sterling?
beírtam köszi. :)

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. július 1., kedd 13:29

Galacticos írta:na idén eddig itt tartunk. (ha vkit kihagytam vagy elírtam akkor szóljatok nyugodtan :) )
23 emberből eddig senki se hivatalos. :)
tavaly 52/5 volt.
előtte meg 66/1. (ehhez már nincs meg a kép, de emlékszem a számra)
Sterling?

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27836
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 1., kedd 13:29

Galacticos írta:na idén eddig itt tartunk. (ha vkit kihagytam vagy elírtam akkor szóljatok nyugodtan :) )
23 emberből eddig senki se hivatalos. :)
tavaly 52/5 volt.
előtte meg 66/1. (ehhez már nincs meg a kép, de emlékszem a számra)
Mandzukic, de talán Matuidi is volt terítéken.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 1., kedd 13:23

na idén eddig itt tartunk. (ha vkit kihagytam vagy elírtam akkor szóljatok nyugodtan :) )
23 emberből eddig senki se hivatalos. :)
tavaly 52/5 volt.
előtte meg 66/1. (ehhez már nincs meg a kép, de emlékszem a számra)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég