Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 7., péntek 13:02

poronty írta: Igazából mindkettő elférne. Jelenleg úgy néz ki, hogy Ceba nem fog hosszabbítani és a legutóbbi hírek szerint Tóni is inkább a visszavonulás felé kacsingat. Tchouameni, Cama, Fede, és a jövőre 38 éves Modric a 4 belső emberünk és, ha nem veszünk egy normális szélsőt, akkor Fede megint ott töltheti a szezon nagy részét. Arribas szerintem jövőre megkapja Asensio helyét azt meg majd meglátjuk, hogy a Hazard-Barhim kettőssel mi a terv.

Amúgy Bellingham most már non-EUs igazolásnak fog számítani ugye? Azt tudjuk, hogy egy angol hány év után kapná meg a spanyol állampolgárságot?

En is mindkettot hoznam, ha lehetseges.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. október 7., péntek 12:24

poronty írta: Igazából mindkettő elférne. Jelenleg úgy néz ki, hogy Ceba nem fog hosszabbítani és a legutóbbi hírek szerint Tóni is inkább a visszavonulás felé kacsingat. Tchouameni, Cama, Fede, és a jövőre 38 éves Modric a 4 belső emberünk és, ha nem veszünk egy normális szélsőt, akkor Fede megint ott töltheti a szezon nagy részét. Arribas szerintem jövőre megkapja Asensio helyét azt meg majd meglátjuk, hogy a Hazard-Barhim kettőssel mi a terv.

Amúgy Bellingham most már non-EUs igazolásnak fog számítani ugye? Azt tudjuk, hogy egy angol hány év után kapná meg a spanyol állampolgárságot?
10 év, szóval azt ne is várd.

poronty
Hozzászólások: 2720
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2022. október 7., péntek 12:21

Igazából mindkettő elférne. Jelenleg úgy néz ki, hogy Ceba nem fog hosszabbítani és a legutóbbi hírek szerint Tóni is inkább a visszavonulás felé kacsingat. Tchouameni, Cama, Fede, és a jövőre 38 éves Modric a 4 belső emberünk és, ha nem veszünk egy normális szélsőt, akkor Fede megint ott töltheti a szezon nagy részét. Arribas szerintem jövőre megkapja Asensio helyét azt meg majd meglátjuk, hogy a Hazard-Barhim kettőssel mi a terv.

Amúgy Bellingham most már non-EUs igazolásnak fog számítani ugye? Azt tudjuk, hogy egy angol hány év után kapná meg a spanyol állampolgárságot?
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9169
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2022. október 7., péntek 12:08

realmadrid95 írta: En elhoznam a belgat ingyen, kiegeszitonek tokeletes, persze kezdobe keves.
A Valverde, Tchou, Cama harmas eleg kreativ?
- ha igen, akkor jojjon Tielemans kiegeszito jatekosnak
- ha nem, akkor kell Bellingham a kezdobe, Valverde pedig lehet a szelen/kozeppalyan rotalva

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. október 7., péntek 11:53

csak amíg van szélső mellette, addig az védőt vihet el vagy területet nyithat, viszont amikor Ő a stélső ez kicsit nehezebb...igazán nagy meccseken ahol jobb védők vannak, Őt mint szélső sok esetben semlegesítik

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 7., péntek 11:43

RaúlCF írta:
Egyébként nekem mostanában Fede jobban tetszik a jobb oldalon mint középen. Középen kicsit vissza van fogva, jobbról meg a gólok is elkezdtek csorogni mert szabafabban mehet fel.
Pont erre gondoltam én is valamelyik meccsen, hogy amennyire elherdálásnak éreztük a szélen kezdetben, annyira hiányzott onnan amikor bement legutóbb. Szélről többször kerülhet lövőhelyzetbe amilyen technikája van az meg fél gól. Bár igazából az a jó benne, hogy akkora a munkabírása, hogy simán lehozza mindkettő posztot egyszerre :lol: Száguld szélen, szánt egyet középen, igazi mindenes állat. Kihagyhatatlan elem lett akárhova teszik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2022. október 7., péntek 9:59

RaúlCF írta:
gutihaz14 írta: ennek a bellinghamnek nagyban mas a szerepkore mint tielemansnak???

miert nem ingye hozzuk tielemanst es tarjuk meg a zsak p
penzt bappera/haalandra/cancelora??
Más a szerepköre. Tielemansra nincs jobb jelzőm mint hogy puhapöcs. Ha megy a csapatnak akkor tud ő is de ha szar van és kéne húzni a csapatot akkor szürke kisegér lehajtott fejjel. Régen én is hoztam volna de semmit nem fejlődött se klub se válogatott szinten. Kb a jól elvan kategória.
Bellingham meg az ellenkezője. 16 évesen kimozdult a komfortzónájából és elment a dortmundhoz ahol 19 évesen ott tart hogy ha beüt a szar húzza a csapatot a blben mondjuk egy City ellen, vagy az angol válogatottat Németország ellen.

Egyébként nekem mostanában Fede jobban tetszik a jobb oldalon mint középen. Középen kicsit vissza van fogva, jobbról meg a gólok is elkezdtek csorogni mert szabafabban mehet fel.

Rengeteget fejlodott. Tielemans 19 evesen kilepett a komfortzonajabol es Monacohoz szerzodott. Azert az angol bajnoksagot nagyon ne hasonlitsuk a nemethez, ott van Sancho jo peldakent, aki szinten nagyon fiatalon elszerzodott a Bvbhez,(16,5 eves volt) hozta a nagyon jo statokat.(17 gol-16 golpasszos bundesliga szezonja is)Plben meg nulla, egy cselt nem tud megcsinalni. Egyebkent nyilvan mas a szerepkore, mint Judenak, mivel teljesen mas jatekstilussal rendelkeznek. Bellingham sokkal gyorsabb, Tielemans sokkal technikasabb.

En elhoznam a belgat ingyen, kiegeszitonek tokeletes, persze kezdobe keves.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2022. október 7., péntek 9:51

gutihaz14 írta: ennek a bellinghamnek nagyban mas a szerepkore mint tielemansnak???

miert nem ingye hozzuk tielemanst es tarjuk meg a zsak p
penzt bappera/haalandra/cancelora??
Más a szerepköre. Tielemansra nincs jobb jelzőm mint hogy puhapöcs. Ha megy a csapatnak akkor tud ő is de ha szar van és kéne húzni a csapatot akkor szürke kisegér lehajtott fejjel. Régen én is hoztam volna de semmit nem fejlődött se klub se válogatott szinten. Kb a jól elvan kategória.
Bellingham meg az ellenkezője. 16 évesen kimozdult a komfortzónájából és elment a dortmundhoz ahol 19 évesen ott tart hogy ha beüt a szar húzza a csapatot a blben mondjuk egy City ellen, vagy az angol válogatottat Németország ellen.

Egyébként nekem mostanában Fede jobban tetszik a jobb oldalon mint középen. Középen kicsit vissza van fogva, jobbról meg a gólok is elkezdtek csorogni mert szabafabban mehet fel.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 7., péntek 9:34

ennek a bellinghamnek nagyban mas a szerepkore mint tielemansnak???

miert nem ingye hozzuk tielemanst es tarjuk meg a zsak p
penzt bappera/haalandra/cancelora??
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 7., péntek 7:48

Pad'em írta: Carvajal posztján fényéveket tudnánk javulni egy top jobbhátvéddel, Cancelo pletykákban jó lenne ha lenne valami.

Inkább rá szórnám a nagypénzt mint Bellinghamre de egyre biztosabb, hogy az angol a fő terv. Igazából nem látom benne azt a hatalmas generációs tehetséget amit a hype meg a pletykált vételára predesztinálna. Nehogy egy Sancho féle felfújt lufi legyen.
Nem vagom ezt a Bellingham sracot, de kicsit olyan erzese van az embernek, hogy Kroos kozolte, nem hosszabbit es nyugdijazza magat...ezert vallaljuk az angol felarat es fizetunk erte egy kamionnyi penzt.
A jo hir talan (bar meg le sem igazoltuk, de mar eladnam :lol: ), hogy az angol felar megmarad orokre, ha esetleg valamikor el kell adni ujra, a Pool es United orommel fog erte tejelni.

Szoval visszaterve az eredeti gondolatra, mi van ha Kroos mar tudja, Perez mar tudja...csak mi kapunk fake/nem fake hirmorzsakat?!
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. október 6., csütörtök 23:30

Remy írta:
Steve írta: és nem születettCityPSGolajos fan. :kalapos: :agree:
Ezek lassan akkor születnek már, mikor ezek a csapatok feltűntek a térképen. Még pár év és ott lesznek már a city és psg fan játékosok. :D :mrgreen:

Pfú, amúgy nem tudom. Ha van feleslegesnek tűnő igazolás, pláne ilyen drágán, akkor ez az angol gyerek az. Nem látom, hogy a mostani fiatal középpályára hova férne fel.

Továbbra is csatár kéne...
Haha nem én diszlájkoltalak. :kalapos:
Szegény Remyt már csuklóból dislikeolják. :kalapos: :lol:

Amúgy abszolút csatár kellene. Vagy egy über fiatal Benzema fater mellett felnőni, vagy egy B kategóriás de gólt verő csatár. Uez a kapus poszton. Nem középszer/nulla hanem valami giatalba invesztálni, vagy egy jóárúsított kiöregedő fazon.

Szerintem

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. október 6., csütörtök 22:26

Carvajal posztján fényéveket tudnánk javulni egy top jobbhátvéddel, Cancelo pletykákban jó lenne ha lenne valami.

Inkább rá szórnám a nagypénzt mint Bellinghamre de egyre biztosabb, hogy az angol a fő terv. Igazából nem látom benne azt a hatalmas generációs tehetséget amit a hype meg a pletykált vételára predesztinálna. Nehogy egy Sancho féle felfújt lufi legyen.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3390
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. október 6., csütörtök 21:59

Realista24 írta: Calafat szemelyesen intezi Bellingham ügyet...ezek altalaban jol szoktak zarulni.
Azt irjak, hamarosan meglehet az egyezseg jatekossal es csaladdal.
Remélem lesz vagy 140millio euro :lol: akkor így tényleg lehet fede-rodrygoval számolni hosszútávon, hát nincs nagy választék az tény.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5293
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. október 6., csütörtök 21:48

csatar, jobbhatved, jobbszelso. nem ebben a sorrendben
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. október 6., csütörtök 21:45

Steve írta: és nem születettCityPSGolajos fan. :kalapos: :agree:
Ezek lassan akkor születnek már, mikor ezek a csapatok feltűntek a térképen. Még pár év és ott lesznek már a city és psg fan játékosok. :D :mrgreen:

Pfú, amúgy nem tudom. Ha van feleslegesnek tűnő igazolás, pláne ilyen drágán, akkor ez az angol gyerek az. Nem látom, hogy a mostani fiatal középpályára hova férne fel.

Továbbra is csatár kéne...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. október 6., csütörtök 21:34

Realista24 írta: Calafat szemelyesen intezi Bellingham ügyet...ezek altalaban jol szoktak zarulni.
Azt irjak, hamarosan meglehet az egyezseg jatekossal es csaladdal.
Én itteni hírekben olvastam, hogy Bellingham ide akart konkrétan jönni, a Real ak meg kell, szóval csak a formalitás van hátra.

Mindenesetre pozitív az ilyeneket olvasbi, hogy valaki leszar mindent, mert Madridista és nem születettCityPSGolajos fan. :kalapos: :agree:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 6., csütörtök 16:34

tubatibi írta: Támadó, szélsőhátvéd igazolásról nincs szó?
Cancelot irtak legutobb, meg nyilvan Mbappe. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2022. október 6., csütörtök 16:32

Támadó, szélsőhátvéd igazolásról nincs szó?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62742
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. október 6., csütörtök 16:26

Calafat szemelyesen intezi Bellingham ügyet...ezek altalaban jol szoktak zarulni.
Azt irjak, hamarosan meglehet az egyezseg jatekossal es csaladdal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2022. október 4., kedd 20:09

Teljesen elméleti a vita. Ez a fejes kb. olyan volt, amilyen minden 100-adik meccsen jön össze egy játékosnak, lehetetlen helyzetből egy tökéletes csúsztatás. Ilyenkor a kapusnak kb. van 0,02 másodperce arra, hogy reagáljon, meg még el is mozduljon, mert a fejesek lekövetése a legnehezebb, mert a fejelő mozdulat semmit sem árul el abból, hogy milyen irányba fog menni a labda. Szerintem ezt a világon egyetlen kapus sem fogta volna, de nyilván ez már sosem fog kiderülni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég