Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. december 26., szerda 18:47

wxyz írta:A maximumot lehagytad, csak a minimummal vitatkozol.
Hat te mondtad, hogy 50-et is érhet. Vagy ha ez szted is kevés, miért nem írtál konkrét összeget?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. december 26., szerda 18:41

kiserik írta:
wxyz írta:A maximumot lehagytad, csak a minimummal vitatkozol.
Lehet csűrni csavarni, az 50-70 az kb 60. Az meg viccnek is rossz.
Én azt mondom, hogy 80-90 alatt csak maradjon és üljön a padon. Menni akar? Hozzon vevőt, 100-ért mehet.

Kova: "kb ott mozog mint nálunk Kroos és összesen 1 assistja van ami elég satnya" ezen azért felsírtam :lol: Kroos a világ legjobbja és 2 db assistja van, mindkettő a Plzen ellen, az egyik szöglet :lol:

Még mindig el tudnám képzelni a jövő Madridjában, mint alap kezdő, de semmi tüske nincs bennem, ha ő a játékperceket választja. Jól tudni, hogy nálunk manapság többet ér a spanyol nemzetiség...
Nem mintha spanyol(ok) miatt kapott volna kevés percet Madridban. :mrgreen:
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2018. december 26., szerda 18:36

Én benne lennék ebben, egy Isco vagy Kova kalibert leakasztasz több fáról is manapság, Hazard Eden-kertinek számít a mai fociban, ritka amit tud.

Mondom ezt, mint aki nem a rajongója, de meggyőzött az utóbbi időben, illetve a piac pedig nem kápráztat el.
Nem illik.

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1770
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Donát » 2018. december 26., szerda 18:02

Guardiola most dontotte el, hogy szilveszter ejfelkor koccintas helyett utalja a 100ast Iscoert...

kiserik
Hozzászólások: 5830
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. december 26., szerda 17:57

wxyz írta:A maximumot lehagytad, csak a minimummal vitatkozol.
Lehet csűrni csavarni, az 50-70 az kb 60. Az meg viccnek is rossz.
Én azt mondom, hogy 80-90 alatt csak maradjon és üljön a padon. Menni akar? Hozzon vevőt, 100-ért mehet.

Kova: "kb ott mozog mint nálunk Kroos és összesen 1 assistja van ami elég satnya" ezen azért felsírtam :lol: Kroos a világ legjobbja és 2 db assistja van, mindkettő a Plzen ellen, az egyik szöglet :lol:

Még mindig el tudnám képzelni a jövő Madridjában, mint alap kezdő, de semmi tüske nincs bennem, ha ő a játékperceket választja. Jól tudni, hogy nálunk manapság többet ér a spanyol nemzetiség...

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 26., szerda 17:06

A maximumot lehagytad, csak a minimummal vitatkozol.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2018. december 26., szerda 16:31

Isco a mai piacon 50 millió, mikor 45-ert vettünk egy Vinciust? Oké, hogy te ennyire gondolsz vele kapcsolatban, de ez legalább akkora túlzás, mint aki szerint 100+ az ára.

Sztem az Isco-Hazard csere egy az egyben lenne korrekt. A belga jobb futballista, de lejár a szerződése, a spanyol nincs olyan jó, de még szerződése van egy pár évig. És akkor Kovacic ezen felül menne.

Én erre mondanám azt, hogy korrekt. Ha pénzről lenne szó, sztem 80-at el lehet kérni a Citytol Iscoert, Kovaert meg 60-at.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 16:24

szerintem nagyon alulértékeled. nem kell szeretni de objektíven ez kevés

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 26., szerda 16:22

50-70 millió körül tudnánk kiszállni belőle szerintem.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 16:12

szerinted mennyi a reális ára?

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 26., szerda 16:07

Szóval a 100 milliódat arra alapozod, hogy lesznek nyáron nagycsapatok akik majd igazolni akarnak valakiket.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 16:02

kapásból City. de szerintem egy PSG is képbe jöhet. nyáron új edzővel egy építkező United is bejelentkezhet érte. Chelsea se egy halott dolog. ha a Juvénak nem lesz bl ők is ráhúzhatnak amíg Ronaldo bírja. én nem tartok attól hogy ne lenne kérője.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. december 26., szerda 15:59

pep elvileg nagyon szeretné. lehet 100at nem adnak érte de szerintem 80 elkérhető.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 26., szerda 15:58

És tudsz mondani nekem egy olyan klubot amelyiknek mindenképpen ő kell majd, nem fogják azt mondani a 100 milliódra, hogy akkor keresnek helyette másik focistát?

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 15:46

nem kell licitáló klubok sora. ennyi az ára az viszi aki akarja. csak azért mert mondjuk csak 1 csapat akar valakit olcsóbban adjuk. Ronaldoért csak mi mentünk megvolt az ára. Bale detto. akinek kell ennyiért viheti az embert. felőlem aztán eladhatják Iscot de az ilyen 50-60-70 milliós árak nevetségesek a mai piacon. jön érte valaki tessék ennyi az ára.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. december 26., szerda 15:38

RaúlCF írta:a United 59ért vette Fredet, Coutinho is 130, Kepa 80, Alisson 62, Mahrez 68, Morata 66. ehhez képest Isco 4szeres bl győztes spanyol válogatott alapembere hosszú szerződéssel. lehet hogy itt nem szeretik az emberek de az ára megvan.
Azt kellene megérteni, hogy ez nem arról szól, hogy te vagy más fórumozó mire tartjátok az adott játékost.

Ahhoz, hogy 100milliót kapjunk érte, több egymásra licitáló klub kellene, vagy egy olyan érdeklődő akinek mindenképpen ő kellene. Utóbbira például Barcelona-Coutinho, Liverpool-van Dijk.
Jelenleg nem látszik esély egyik lehetőség megvalósulására sem.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2018. december 26., szerda 15:31

Persze, hogy nem lesz semmi igazolás. Solari megmondta. Nyáron esetleg rodrygo mellett valaki, de az is ilyen james kategória lesz

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 15:18

mai árakon Isco 100nál kezdődik. Kova meg 60-70nél.

a United 59ért vette Fredet, Coutinho is 130, Kepa 80, Alisson 62, Mahrez 68, Morata 66. ehhez képest Isco 4szeres bl győztes spanyol válogatott alapembere hosszú szerződéssel. lehet hogy itt nem szeretik az emberek de az ára megvan.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2018. december 26., szerda 15:03

Reálisan nézve mennyit ér szerintetek Isco? 50-60-at szerintem, Kova meg mondjuk 40-et. Nem tudom mi lesz a horvátból, de jelenleg nem egy olyan játékos, aki kiemelkedne a többi közül, Isco szintén, miközben Hazard esetében egy olyan játékosról beszélünk, aki megteremti a különbséget 2 csapat között. Legalábbis szerintem.

Ugyanakkor mindkét oldal (Hazard és Solari) is rengetegszer (na jó Hazardot tudom, Solarinak annyira nem néztem a nyilatkozatait), hogy nem lesz mozgás télen. Szóval én erre a cserére azért nem látok nagy esélyt, bár nyilván jó lenne.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5149
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. december 26., szerda 14:43

voltak jó és rossz meccsei ugyanúgy mint itt. elég felemás eddig a Chelseaben is. kb ott mozog mint nálunk Kroos és összesen 1 assistja van ami elég satnya. ellenben volt olyan meccse ahol penge volt a kpn.

az meg hogy Isco meg Kovacic is a Hazard deal része hát nevetséges kacsa. lehet nem szeretni játékosokat de elherdálni senkit nem kell. mindenkinek megvan az ára és ez a 2 meghaladja egy lejáró szerződésű Hazardét.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 139 regisztrált és 0 vendég