Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. október 26., vasárnap 16:31

R.M.C.F írta:Komoly lenne a dm,bale,rooney,falcao támadó4es....már csak kp-a kellene hozzá és topcsapat lehetne újra a MU.
Még odamegy Khedira oszt deal... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 26., vasárnap 16:24

Komoly lenne a dm,bale,rooney,falcao támadó4es....már csak kp-a kellene hozzá és topcsapat lehetne újra a MU.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. október 26., vasárnap 16:16

Kicsit elsietitek a dolgokat, ha idén Bale kifejezetten flop lesz(összes nagy meccsen gyenge lesz, helyzeteket hagy ki, nem lő gólokat) szerintem akkor is kap egy év esélyt minimum, mivel
"nyert" nekünk két kupát, jó estét :mrgreen:
Tegnap amennyi terület volt simán tudott volna alkotni amúgy.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 15:42

hehe írta:
Cobra11 írta:A fourfourtwo.hu lehozta hírként, hogy a United Van Gaal kérésére 115 milliót adna Bale-ért.
Én csípem Balet, de többet vártam tőle, kiváló játékos szerintem, de valahogy nem az igazi itt.
Érdekes gondolat a tőle való elköszönés DE az a 115 millió... nem kevés
nem jön össze, mert akkor perez elismerné a vereséget.

amúgy tökéletes lenne, reus jöhetne helyette.
not gonna happen
Nem lenne olyan nagy bukás. +25 millióval eladnánk, "nyert" nekünk két kupát, jó estét :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. október 26., vasárnap 15:39

szerintem ez nagyon hápogós hír, de annyi pénzért eladnám. Bale & James el 180 misiért, Reus & Gündogan in 50 misiért :D
Nem illik.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. október 26., vasárnap 15:35

Cobra11 írta:A fourfourtwo.hu lehozta hírként, hogy a United Van Gaal kérésére 115 milliót adna Bale-ért.
Én csípem Balet, de többet vártam tőle, kiváló játékos szerintem, de valahogy nem az igazi itt.
Érdekes gondolat a tőle való elköszönés DE az a 115 millió... nem kevés
nem jön össze, mert akkor perez elismerné a vereséget.

amúgy tökéletes lenne, reus jöhetne helyette.
not gonna happen
Kép
Kép
Kép

Cobra11
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2013. május 31., péntek 18:13
Kedvenc játékosaid: Isco, Coutinho, CR, Varane, Kroos, Modric, Pogba, Hazard, Lham, Thiago Alcantara, Suárez, Sturridge
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Cobra11 » 2014. október 26., vasárnap 15:23

A fourfourtwo.hu lehozta hírként, hogy a United Van Gaal kérésére 115 milliót adna Bale-ért.
Én csípem Balet, de többet vártam tőle, kiváló játékos szerintem, de valahogy nem az igazi itt.
Érdekes gondolat a tőle való elköszönés DE az a 115 millió... nem kevés

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. október 26., vasárnap 14:13

CS0ki írta:
Benzema nem a labda irányába ,míg a kapus a labda irányába mozdult. Benzema meg beleszaladt Bravoba , mert nem volt más út.
Most nem pont Benzema esete a lényeg, hanem a hasonlóak. Ha mondjuk nem érintett a kapus, hanem mondjuk viszi a támadó, ellövi a labdát kapura, az oldalról becsúszó védő meg késve jön, csak a támadót sodorja el, akkor sincs soha 11-es. Ugyanez van a kapus kijövetelnél egyébként, amikor lekési a kapus a labdát, a támadó elfejeli, kapus meg elüti a támadó fejét, sosincs 11-es.

Én nem azt mondom, hogy legyen, csak nem értem, hogy miért nincs, mi a szabály rá. Ugyanezeket mezőnyben simán befújják, 16-oson belül nem.


Egyébként itt az eset a videó elején:
https://www.youtube.com/watch?v=CdQ6TyZ1yBE

Ha most ugyanez a mezőnyben történik, és a kapus helyett egy védő csúszik így be, szerinted nem fújták volna be? Gond nélkül...Jön a kapus, labdát nem éri el, Benzemát igen.
Befújják , Meg kell kérdezni Puhl Sanyit :D Amúgy az a kapusos dolog is érdekes. Nem tudom a kapusoknak több mindent szabad :mrgreen: Van "bíró" ismerősöm ,de hogy ő nem tudná az biztos . Itt a fórumon is van valaki ha jól emlékszem :hmmm:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 26., vasárnap 14:08

Benzema nem a labda irányába ,míg a kapus a labda irányába mozdult. Benzema meg beleszaladt Bravoba , mert nem volt más út.
Most nem pont Benzema esete a lényeg, hanem a hasonlóak. Ha mondjuk nem érintett a kapus, hanem mondjuk viszi a támadó, ellövi a labdát kapura, az oldalról becsúszó védő meg késve jön, csak a támadót sodorja el, akkor sincs soha 11-es. Ugyanez van a kapus kijövetelnél egyébként, amikor lekési a kapus a labdát, a támadó elfejeli, kapus meg elüti a támadó fejét, sosincs 11-es.

Én nem azt mondom, hogy legyen, csak nem értem, hogy miért nincs, mi a szabály rá. Ugyanezeket mezőnyben simán befújják, 16-oson belül nem.


Egyébként itt az eset a videó elején:
https://www.youtube.com/watch?v=CdQ6TyZ1yBE

Ha most ugyanez a mezőnyben történik, és a kapus helyett egy védő csúszik így be, szerinted nem fújták volna be? Gond nélkül...Jön a kapus, labdát nem éri el, Benzemát igen.

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. október 26., vasárnap 13:39

CS0ki írta:
de sokszor előfordul, hogy a csatár az alapvonal felé tolja meg hosszan és akkor se fújja be, ugyan ezen okból kifolyólag.
Azokat simán befújják, hiába esély sem volt arra, hogy utolérjék. Ahogy legutóbb Chicarito eseténél is kérdés sem volt, hogy be kellett fújni, pedig esélye nem volt amúgy utolérni.

Mert nem volt közvetlen gólhelyzet. Számtalan eset van amikor 1v1-be viheti a labdát, eltolja a kapus mellett, kontakt, tizi. A támadó még gólra válthatta volna a helyzetet, ezért befújja. Itt esély sem volt rá hogy Karim elérje
Neg nem kell közvetlen gólhelyzet a 11-es befújásához, ha a 16-os szélén kifelé viszed a labdát, és ott rúgnak fel, akkor is 11-es. Szabálytalanság kell a 11-eshez a 16-oson belül, nem gólhelyzet. Az inkább csak a lapról dönt.

Oké, ez tiszta is lenne, de akkor mezőnyben miért fújják be? Mondjuk egy védő előreíveli a labdát, csatár szépen rácsúszik még, fáziskéséssel, addigra labda már sehol, mégis jönni szokott a szabad. pedig nem hinném, hogy a védő felérne a saját labdájára, és azt akadályozta meg a csatár becsúszása...
Benzema nem a labda irányába ,míg a kapus a labda irányába mozdult. Benzema meg beleszaladt Bravoba , mert nem volt más út.
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 26., vasárnap 13:37

de sokszor előfordul, hogy a csatár az alapvonal felé tolja meg hosszan és akkor se fújja be, ugyan ezen okból kifolyólag.
Azokat simán befújják, hiába esély sem volt arra, hogy utolérjék. Ahogy legutóbb Chicarito eseténél is kérdés sem volt, hogy be kellett fújni, pedig esélye nem volt amúgy utolérni.

Mert nem volt közvetlen gólhelyzet. Számtalan eset van amikor 1v1-be viheti a labdát, eltolja a kapus mellett, kontakt, tizi. A támadó még gólra válthatta volna a helyzetet, ezért befújja. Itt esély sem volt rá hogy Karim elérje
Neg nem kell közvetlen gólhelyzet a 11-es befújásához, ha a 16-os szélén kifelé viszed a labdát, és ott rúgnak fel, akkor is 11-es. Szabálytalanság kell a 11-eshez a 16-oson belül, nem gólhelyzet. Az inkább csak a lapról dönt.

Oké, ez tiszta is lenne, de akkor mezőnyben miért fújják be? Mondjuk egy védő előreíveli a labdát, csatár szépen rácsúszik még, fáziskéséssel, addigra labda már sehol, mégis jönni szokott a szabad. pedig nem hinném, hogy a védő felérne a saját labdájára, és azt akadályozta meg a csatár becsúszása...

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 26., vasárnap 13:29

CS0ki írta:
Az az eset minden volt szerintem csak tizenegyes nem.
De miért nem? Tisztában vagyok vele, hogy az ilyeneket sosem fújják be, de miért nem? Mezőnyben simán befújják azokat az eseteket, amikor valaki már elpasszolja a labdát, és utána érkezik valaki elkésve.
Mert nem volt közvetlen gólhelyzet. Számtalan eset van amikor 1v1-be viheti a labdát, eltolja a kapus mellett, kontakt, tizi. A támadó még gólra válthatta volna a helyzetet, ezért befújja. Itt esély sem volt rá hogy Karim elérje, de sokszor előfordul, hogy a csatár az alapvonal felé tolja meg hosszan és akkor se fújja be, ugyan ezen okból kifolyólag. Ez így van rendjén.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. október 26., vasárnap 13:29

CS0ki írta:
Az az eset minden volt szerintem csak tizenegyes nem.
De miért nem? Tisztában vagyok vele, hogy az ilyeneket sosem fújják be, de miért nem? Mezőnyben simán befújják azokat az eseteket, amikor valaki már elpasszolja a labdát, és utána érkezik valaki elkésve.

Random fújják be ezeket. Ez a szabály.
Nem random, hanem a 16oson belül sosem, azon kívül meg kb mindig. Ha valaki viszi a kapura, jön ki a kapus, átpöccenti fölött a labdát, kapus csúszik tovább, szépen felborítja az embert, hiába megy mellé, soha nem adnak 11-est, nem is reklamál soha senki. De ha kvázi megtolja csak, nem kapu felé, hiába esélye sincs utolérni a labdát, simán befújják a 11-est.

szerintem ez azért van mert ha már túljuttatja a labdát a kapuson a támadó, azzal már nem tudja akadályozni a helyzetbekerülését a kapus. mert ugye ha nem tudja át pöccinteni rajta hanem elkaszálja labdával együtt akkor meg egyértelmű 11es.
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2014. október 26., vasárnap 13:26

CS0ki írta:A kezezés is érdekes ugye, szerintem se teljesen egyértelmű, hogy mikor mit fújnak be, a Pique féléket persze beszokták, mert nem a test mellett van a kéz, és elakad benne a labda. Szokott lenni a szöveg a természetes kéztartásról, viszont nyilván mindenki úgy csúszik, hogy lent van a keze, szóval kvázi természetes volt a tegnapi is, ettől függetlenül az ilyeneket mindig befújják. Nem egyértelmű, az biztos.

De nekem egy másik eset furcsa, ez már korábban is feltűnt. Amikor benzema elpöccintette a labdát a kapus és a kapu mellett, utána szépen elkaszálta Bravo. Ezek miért nem 11esek? Mezőnyben ha valaki mondjuk elpasszolja a labdát, és az ellenfél utána rácsúszik, elkaszálja, simán szabadrúgás. Benzema esete kb ugyanez. De az ilyeneket sosem fújják be. Valaki tudja a szabályt ehhez?
Ennél az esetnél inkább összefutottak szerintem. Bravo a labda irányába mozdult, Benzemát meg vitte tovább a lendület. Ha Benzema átemelte volna és a labda irányában futott volna tovább , nem a másik irányba és úgy kaszálja el , akkor 11-es lett volna.
Aztán lehet teljesen hülyeséget írok :mrgreen:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 26., vasárnap 13:26

Az az eset minden volt szerintem csak tizenegyes nem.
De miért nem? Tisztában vagyok vele, hogy az ilyeneket sosem fújják be, de miért nem? Mezőnyben simán befújják azokat az eseteket, amikor valaki már elpasszolja a labdát, és utána érkezik valaki elkésve.

Random fújják be ezeket. Ez a szabály.
Nem random, hanem a 16oson belül sosem, azon kívül meg kb mindig. Ha valaki viszi a kapura, jön ki a kapus, átpöccenti fölött a labdát, kapus csúszik tovább, szépen felborítja az embert, hiába megy mellé, soha nem adnak 11-est, nem is reklamál soha senki. De ha kvázi megtolja csak, nem kapu felé, hiába esélye sincs utolérni a labdát, simán befújják a 11-est.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. október 26., vasárnap 13:20

Random fújják be ezeket. Ez a szabály. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. október 26., vasárnap 13:20

CS0ki írta:De nekem egy másik eset furcsa, ez már korábban is feltűnt. Amikor benzema elpöccintette a labdát a kapus és a kapu mellett, utána szépen elkaszálta Bravo. Ezek miért nem 11esek? Mezőnyben ha valaki mondjuk elpasszolja a labdát, és az ellenfél utána rácsúszik, elkaszálja, simán szabadrúgás. Benzema esete kb ugyanez. De az ilyeneket sosem fújják be. Valaki tudja a szabályt ehhez?
Az az eset minden volt szerintem csak tizenegyes nem.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. október 26., vasárnap 13:18

A kezezés is érdekes ugye, szerintem se teljesen egyértelmű, hogy mikor mit fújnak be, a Pique féléket persze beszokták, mert nem a test mellett van a kéz, és elakad benne a labda. Szokott lenni a szöveg a természetes kéztartásról, viszont nyilván mindenki úgy csúszik, hogy lent van a keze, szóval kvázi természetes volt a tegnapi is, ettől függetlenül az ilyeneket mindig befújják. Nem egyértelmű, az biztos.

De nekem egy másik eset furcsa, ez már korábban is feltűnt. Amikor benzema elpöccintette a labdát a kapus és a kapu mellett, utána szépen elkaszálta Bravo. Ezek miért nem 11esek? Mezőnyben ha valaki mondjuk elpasszolja a labdát, és az ellenfél utána rácsúszik, elkaszálja, simán szabadrúgás. Benzema esete kb ugyanez. De az ilyeneket sosem fújják be. Valaki tudja a szabályt ehhez?

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. október 26., vasárnap 12:19

Piqué: “A kezezésem nem volt szándékos. Nem tudtam már elkapni a karomat. Jó lenne tudni, hogy akkor mik a pontos szabályok, mert bár hozzáért a kezemhez, de nem is volt esélyem elhúzni. Nem tudom eltüntetni a kezemet.” Forrás: Madridom.hu
Voltak szabályváltozások? :hmmm: :hmmm: csak mert régen a kéz az kéz volt. Akkor nem számított ha pl egy sorfalban leszorította és úgymond a test részét képezte vele a játékos. A szabadon kóricáló kéz,ha akadályozta a játékot,labda útját,mindig is kéz volt. Az meg szabálytalan, legalábbis a fociban.

Azt mondjuk nem értem,mert egyszer puhl is benyögte hogy a kéz keresi e a labdát azt nézzük meg..... :ozil: ok,hiszen ha "keresi" akkor szándékos a kezezés és sárga lap jár érte.Ha nem "keresi" attól még az kéz.....és szabálytalan.

Na de majd egy bírói képesítésű ezt elmagyarázza. Jó lenne.

:angry: :angry:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. október 26., vasárnap 8:07

dzsi91 írta:Odaát imádott kommentátorunkat már csak Farkar "Blanco" Norbert-ként emlegetik :lol: Respect madridom.hu nevelésből 5*-ös :salute: :lol: Jöhet a keményebb dió, Hegyi Iván. :mrgreen:
Az a durva, hogy azért sírnak, mert nem független hanem szerintük Realos a tag... Hát nem tom... :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 62 regisztrált és 0 vendég