Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 22., csütörtök 14:57

Csabi írta: hopika danialves 4 év 6 hónapra megy a böribe. akkor mégsem lesz intermiami hakni.
kegyelmet danialvesnek is!
thereisonly1ronaldo

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. február 22., csütörtök 14:23

Realista24 írta: Mi az hogy a fergese kihullott? A CR eraban talan meg erosebb volt az oltozo, Zidane-nal az elen.
Szerintem a Hazard-Bale-Mariano-Jovic vonalra gondolt, amit Te is említesz.
Biztos jóba voltak ők is mindenkivel, de felszín alatt tuti bökte pár ember csőrét, hogy van pár semmirekellő a keretben, akik csak a (nem kis) pénzt felvenni járnak be.

Most valóban nincs ilyen arc a keretben.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27248
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2024. február 22., csütörtök 12:29

Real Madrid are working with the Ministry of Transport & the City Council to create a second metro line next to the Bernabéu. It will be called ‘Metro Alfredo di Stéfano’.

The airport would be connected to the station in 15 minutes. The goal is for it to be ready for the 2030 World Cup in Spain
Nem kis melo lesz meg itt. :agree:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 22., csütörtök 12:20

ELSiete írta:
Csabi írta: hopika danialves 4 év 6 hónapra megy a böribe. akkor mégsem lesz intermiami hakni.
Azért laportat bevárhatná.

Vini téma: semmi ilyen nincs amit írtok, a srácok jóban vannak, ennyire egységes öltözőt régen lattam. A férgese kihullott, bár várni kellett rá pár évet, de most mindenki a madridizmus szellemében nyomja, legyen szó csere vagy kezdő jatekosrol. Mbappe pedig ha raszanta magát a koltozesre, azt komoly célokkal fogja tenni.
Mi az hogy a fergese kihullott? A CR eraban talan meg erosebb volt az oltozo, Zidane-nal az elen.

Igazabol, amiota Ancelotti es Zidane valtjak egymast, azota nem erzem, hogy barmi problema is lenne oltozon belul. Persze mindig van egy-egy arc aki kilog, Bale, Hazard pl., de attol fuggetlenul az oltozo nem utalja az adott jatekost.

Huszoneve, amikor ment a klikkesedes, spanyolok, brazilok, mindenki mas, akkor volt gond boven az oltozoben, plusz a kiskiralyok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ELSiete
Hozzászólások: 2796
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. február 22., csütörtök 12:17

Csabi írta: hopika danialves 4 év 6 hónapra megy a böribe. akkor mégsem lesz intermiami hakni.
Azért laportat bevárhatná.

Vini téma: semmi ilyen nincs amit írtok, a srácok jóban vannak, ennyire egységes öltözőt régen lattam. A férgese kihullott, bár várni kellett rá pár évet, de most mindenki a madridizmus szellemében nyomja, legyen szó csere vagy kezdő jatekosrol. Mbappe pedig ha raszanta magát a koltozesre, azt komoly célokkal fogja tenni.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. február 22., csütörtök 11:39

Pad'em írta:
Zsobo írta:

Nekem egyébként a testbeszede, meg az erőltetett vigyorgasa Bellingham irányába inkabb azt ereztette, h zavarja csak nem mutatja. Nagyon nem tunik termeszetesnek a közelében.
Én semmi ilyet nem éreztem eddig. Épp ellenkezőleg, vmelyik góljánál még eléguggolt lefotózni, az a kép van asszem a Bernabeu folyosójának falán, folyton nyomják közösen a gólörömét, + nyilatkozatok alapján nekem egyáltalán nem tűnik így, de lehetséges én veszem rosszul a jeleket.

Inkább az a kérdőjeles nekem Mbappé mennyire viseli majd hogy van itt már egy 20 éves alfa, aki teljesítményben, marketingben nehezen felülmúlható. Remélhetőleg jóban lesznek.

En sem lattam ilyet, sot, sokszor keresi Vini Belit tamadasnal. Szerintem nem lesz semmi problema, ha jon Mbappe.

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. február 22., csütörtök 11:36

wZoLee7 írta:
kiserik írta:
Ezt megint miféle zsigeri gyűlölet mondatja veled? Vagy mivel tudod alátámasztani? Statisztika vagy eyetest?
nem az elvakult minden esetbewn védem viniciust szemekkel nézem a meccset és láttuk milyen volt a játék a sérülése alatt pl? de ne reagálj kérlek, akkor nem kell h ignoráljak mindent amit vele kapcsolatban írsz nekem :D
Értem én, hogy én elvakult Vinihívő vagyok, de ha megnézzük a csapat eredményeit, akkor a ligában 6 bukásunkból 3-on volt ott 3-on nem. Ugyan ez van Belli esetében is, kb ugyan olyan eredményes Vinivel, mint nélküle.

Én azt látom másként, hogy Vinit más játékosnak gondolom, mint itt sokak.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2024. február 22., csütörtök 11:21

Semmi jel nincs arra, hogy bárkinek bármi baja lenne itt bárkivel, és előzetesen sem tűnik úgy, hogy mbappeval baj lenne a későbbiekben. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy Rodrygo sok padozas után nem akar majd lépni, vagy Vini olyan neymarosan nem akar majd aranylabdat meg vezerseget valahol, de ezt majd akkor kell kezelni, ha lesz ilyen probléma, egyelőre szerintem semmi nem utal rá.

Viszont védekezesben bajban lehetünk... Vini hangulattol függően védekezik, mbappe gondolom pár hónapig futkoraszik kicsit, aztán visszaveszek majd. Szóval a többieknek több dolga lesz jó eséllyel. Igazából Jude vissza is vehetne amúgy, mert jó, hogy ennyit rohangál meg lelkes, de szerintem elég serulesveszelyes, ahogy csuszkal, megfelterden próbál labdát szerezni.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2024. február 22., csütörtök 11:16

hopika danialves 4 év 6 hónapra megy a böribe. akkor mégsem lesz intermiami hakni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 22., csütörtök 10:47

kiserik írta:
wZoLee7 írta: Jude-nak mindenkivel ment eddig csak kb vele nem.
Ezt megint miféle zsigeri gyűlölet mondatja veled? Vagy mivel tudod alátámasztani? Statisztika vagy eyetest?
nem az elvakult minden esetbewn védem viniciust szemekkel nézem a meccset és láttuk milyen volt a játék a sérülése alatt pl? de ne reagálj kérlek, akkor nem kell h ignoráljak mindent amit vele kapcsolatban írsz nekem :D

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. február 22., csütörtök 10:20

wZoLee7 írta: Jude-nak mindenkivel ment eddig csak kb vele nem.
Ezt megint miféle zsigeri gyűlölet mondatja veled? Vagy mivel tudod alátámasztani? Statisztika vagy eyetest?

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2024. február 22., csütörtök 10:11

Ezzel a trióval ledomináljuk majd Európát, ez nem kérdés. :mrgreen:
A hármasból, aki épp Világbajnokságot, Európa-bajnokságot, Copát nyer, az kap aranybogyót.
Ennyi. :kalapos:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. február 22., csütörtök 9:51

Viniciusnak be kell látnia, hogy a büdös életben nem lesz itt vezér, egy jó katona, de annak tényleg elég jó lehet. Sokszor a védekezés sem büdös neki amivel labdákat szerezhet. Itt tényleg fejben kell rendet tenni és megértetni vele, hogy felejtse el az aranylabdát meg a sok sztárkodást, amit tud szélen az király, lesznek szép góljai, de ha Jude-ra és MBappera hajlandó lesz játszani, passzolni és nem egyedül próbálkozni akkor megvagyunk. Minden más esetben Őt adnám el, mert az is látszik, hogy Jude-nak mindenkivel ment eddig csak kb vele nem. Ezen persze egy jó felállás/taktika sokat tudna változtatni. Vinicius mentalis problémáiba most inkább ne is kezdjünk bele, sokszor leírtuk már, nem fog megváltozni a viselkedése, a kérdés hogy ezt eltűrjük és ha igen akkor meddig mehet el a pályán mutatott dolgaiban.

Engem nagyon megnyugtat, hogy a csapatunk jelentős része nagyon fiatal még, itt halkan olyan alapot építettek fel, amilyen sehol máshol nincs. Nem kell attzól tartani, hogy itt egyszer csak falba ütközünk és évekig nem leszünk tényezők a komolyabb sorozatokban.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 22., csütörtök 9:46

Zsobo írta:
Na igen arra azért kiváncsi leszek, hogy Vini hogy viseli el, hogy csak 3. lesz a sorban. Látszólag Bellinghammel jól megvan, nem láttam/olvastam eddig féltékenységnek szelét, de ha Mbappé végre valahára megérkezik, akkor ott valszeg be lesz rúgva rendesen az ajtó.
Nekem egyébként a testbeszede, meg az erőltetett vigyorgasa Bellingham irányába inkabb azt ereztette, h zavarja csak nem mutatja. Nagyon nem tunik termeszetesnek a közelében.
Én semmi ilyet nem éreztem eddig. Épp ellenkezőleg, vmelyik góljánál még eléguggolt lefotózni, az a kép van asszem a Bernabeu folyosójának falán, folyton nyomják közösen a gólörömét, + nyilatkozatok alapján nekem egyáltalán nem tűnik így, de lehetséges én veszem rosszul a jeleket.

Inkább az a kérdőjeles nekem Mbappé mennyire viseli majd hogy van itt már egy 20 éves alfa, aki teljesítményben, marketingben nehezen felülmúlható. Remélhetőleg jóban lesznek.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

kiserik
Hozzászólások: 5749
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2024. február 22., csütörtök 9:20

Nem tudom honnan jönnek ezek csóró brazillal szemben, vagy milyen eseményekből vonják le páran azt, hogy majd ezzel még azzal nem jön fog kijönni. Én semmi ilyesmire utaló hírre nem emlékszem. Inkább olyanokat, hogy neki a csapat a fontos.

A másik ez a vigyorgás. Dinho is mindig vigyorgott, aztán tudjuk miért. Vininek akkora pasla szája van, ha 1 mm-t mozdul valamelyik irányba, egyből előmászik vagy 20 foga. Emellett már 18 évesen olyan vonásai voltak, mint egy 50 éves dokkmunkásnak, akinek már megnyúlt az arcán a bőr. Persze igazi brazil cigó annak minden negatívjával együtt.

A nézőknek meg pont ugyanúgy integet Rodrygo de Bellingham is (aki mellesleg végig kinyújtott nyelvvel focizik, fújj :lol: ).

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 22., csütörtök 8:48

Zsobo írta:
Na igen arra azért kiváncsi leszek, hogy Vini hogy viseli el, hogy csak 3. lesz a sorban. Látszólag Bellinghammel jól megvan, nem láttam/olvastam eddig féltékenységnek szelét, de ha Mbappé végre valahára megérkezik, akkor ott valszeg be lesz rúgva rendesen az ajtó.
Nekem egyébként a testbeszede, meg az erőltetett vigyorgasa Bellingham irányába inkabb azt ereztette, h zavarja csak nem mutatja. Nagyon nem tunik termeszetesnek a közelében.
Szerintem mindig eroltetett az a vigyor, meg majdnem minden gesztusa, foleg, amikor nem megy.
Most en sem latok problemat, nagyon egyutt vannak, Camaval, Tchouval, Bellingham is hozzajuk csapodott. Parade lenne, ha ez a brigad egyutt tudna maradni, ha jon Mbappe, es egyik sem lepne a masik sarkara dacbol.

Csak-csak megelt itt egy BBC nehany meccset komolyabb problemak nelkul. Meg is lett az eredmenye. Kerdes, hogy mi van a toronyban a sracoknal.

De az is fix, hogy ennyi ember sok, legalabb ketten tavoznak kovetkezo szeptemberig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11140
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2024. február 22., csütörtök 8:47

Zsobo írta:
Na igen arra azért kiváncsi leszek, hogy Vini hogy viseli el, hogy csak 3. lesz a sorban. Látszólag Bellinghammel jól megvan, nem láttam/olvastam eddig féltékenységnek szelét, de ha Mbappé végre valahára megérkezik, akkor ott valszeg be lesz rúgva rendesen az ajtó.
Nekem egyébként a testbeszede, meg az erőltetett vigyorgasa Bellingham irányába inkabb azt ereztette, h zavarja csak nem mutatja. Nagyon nem tunik termeszetesnek a közelében.
Az egesz ember egy irritalo gyökér.
Mikor hullaszarul jatszik, de integet a nezoknek, hogy kezdjenek szurkolni :lol:
thereisonly1ronaldo

Zsobo
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2022. február 11., péntek 11:07
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsobo » 2024. február 22., csütörtök 8:44

Na igen arra azért kiváncsi leszek, hogy Vini hogy viseli el, hogy csak 3. lesz a sorban. Látszólag Bellinghammel jól megvan, nem láttam/olvastam eddig féltékenységnek szelét, de ha Mbappé végre valahára megérkezik, akkor ott valszeg be lesz rúgva rendesen az ajtó.
Nekem egyébként a testbeszede, meg az erőltetett vigyorgasa Bellingham irányába inkabb azt ereztette, h zavarja csak nem mutatja. Nagyon nem tunik termeszetesnek a közelében.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 21., szerda 20:50

Realista24 írta: Palmerias kapott az Mbappes hireken es meg akarja tartani Endricket decemberig kolcsonbe. A Real nem tamogatja az otletet, de hivatalosan aprilisban fognak valaszt adni.
Endrick felől meg elvileg az az üzi, hogy esélytelen hogy maradjon decemberig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5831
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. február 21., szerda 20:47

Pad'em írta: Sajnos abszolút így van. Extrát hoz pedig, de ahhoz hogy hosszútávon kezdőben ragadjon kb minden meccsen kéne egy olyan gólt lőjjön mint a Lipcsének, vagy a Villarrealnak pár hónapja. Bár Rodrygót nem tudom miért tartjuk nagyobb névnek/brandnek azon kívül hogy brazil és 100 millióra értékeli a TM.
miért nem elég, ha Vini és Rodrygo váltja egymást a balszélen? :hmmm:
mindig lenne a pályán brazil, de kevésbé lennének a csapat kárára :kalapos:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég