Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 18., péntek 11:14

szerintem meg az idő megszépíti a dolgokat. Ancelottival is hatalmas szenvedés volt az utolsó fél év. Ja és ő sem remekelt a rangadókon.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 18., péntek 11:10

Hát én nem tudom.
Nekem az Ancelotti csapat legrosszabb meccsi százszor jobbak voltak mint amik most vannak.
Szerintem kanyarban sincs ez ami most van ahhoz ami akkor a legrosszabb volt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. december 18., péntek 11:05

Realista24 írta: valami megtört januárban
ez igaz, és sajnos Carlo nem tudott mit kezdeni vele. Sőt, többé kevésbé ő volt az okozója is.
Realista24 írta:És valljuk be őszintén, hogy az itt töltött közel fél éve alatt egy fél lépést sem haladtunk előre.
ez is igaz. De én elsőnek nem Benitezt venném elő. Lehet hogy szar edző, mellé még szar ember is, nemtudom. De ilyen egy semmirekellő, nyavalygós bandával nem is lehet mit kezdeni, akik már akkor utálták mikor még el se kezdte a munkát, meg így Carlo, úgy Carlo, telesírták a közösségi médiát... igazi profik, pfejj
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 18., péntek 10:57

Ez igaz dannen, de az egész mondandója arra van kihegyezve, hogy valami megtört januárban, aminek a helyreállítását Benítezre bízta.
És valljuk be őszintén, hogy az itt töltött közel fél éve alatt egy fél lépést sem haladtunk előre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. december 18., péntek 10:44

Amúgy az interjú kb kétszer ilyen hosszú volt, de a kimaradt részek szinte végig arról szóltak, hogy mennyi antimadridista újságíró dolgozik, meg antimadridista van, aki csak ártani akar a csapatnak, meg teret adnak az ultráknak, stb.stb.stb....
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2015. december 18., péntek 10:41

“Tavaly decemberig nagyon jól játszottunk, 22 mérkőzést nyertünk egymás után. Onnantól kezdve semmi jót nem lehet mondani. Az Atléti megvert minket 4-0-ra, kiestünk a BL-ből, a Schalke négy gólt rúgott a Bernabéuban.
Igazad van öreg.
Most meg a Celta Vigot megverte a csapat,a többiektől meg kikapott akik az első helyen vannak.
Mennyivel jobb ez... :lol: :salute:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2015. december 18., péntek 9:08

Anthony írta:Mivel nyáron EB lesz Löw nem hiszem, hogy mozdítható lenne. EB után meg már elég szoros a dolog, hogy beugorjon akár ősztől.

Jelenleg elég ramaty az edzőfelhozatal: LVG nemnem, Wenger se kell, nem is jönne, Pellegrini vicc, Klopp mostanában írt alá, Guardiola nem jönne, nem is hívnánk, Simone nemkell és nem is jönne, Conte is EB-re fókuszál most.
Egyszerűen nincsen top edző, aki mozdítható lenne.
Ancelotti és Mourinho szabad, egyiket sem fogják visszahívni.
Aki még érdekes lehetne az Tuchel, de ő is most ment új csapathoz, még nem is top edző, a másik meg valóban akkor Emery.
Szóval egyszerűen nem látom kit lehetne idehozni, és ezzel visszatérek megint oda, hogy Ancelotti volt a legjobb elérhető opciónk, és legalább 5 évre bebetonoztam volna az öreget.

kb fél órája hallottam a rádióban, hogy spanyol hírek szerint Ancelotti aláírta 3éves szerződését a Bayernnel és év végén átveszi az irányítást

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8060
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. december 18., péntek 8:16

Mivel nyáron EB lesz Löw nem hiszem, hogy mozdítható lenne. EB után meg már elég szoros a dolog, hogy beugorjon akár ősztől.

Jelenleg elég ramaty az edzőfelhozatal: LVG nemnem, Wenger se kell, nem is jönne, Pellegrini vicc, Klopp mostanában írt alá, Guardiola nem jönne, nem is hívnánk, Simone nemkell és nem is jönne, Conte is EB-re fókuszál most.
Egyszerűen nincsen top edző, aki mozdítható lenne.
Ancelotti és Mourinho szabad, egyiket sem fogják visszahívni.
Aki még érdekes lehetne az Tuchel, de ő is most ment új csapathoz, még nem is top edző, a másik meg valóban akkor Emery.
Szóval egyszerűen nem látom kit lehetne idehozni, és ezzel visszatérek megint oda, hogy Ancelotti volt a legjobb elérhető opciónk, és legalább 5 évre bebetonoztam volna az öreget.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 18., péntek 7:55

perez teljesen vakon van es meg mindig mosni akarja kezeit hogy milyen okos dontes volt levaltani ancselottit. okos dontes lett volna ha nem benitezt hozza mert ez a legrosszabb opcio volt. 2015 el is ment a szenvedessel es hala perez makcssaganak es benitez hozza nem ertesenek a 16os is igy fog folytatodni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
IkerCasillas
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 11:17
Kedvenc játékosaid: IC
Kedvenc csapatod: RMCF

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: IkerCasillas » 2015. december 17., csütörtök 19:44

Matt009 írta:jó hangulat lengi körbe

Es athato orrvaladek szag. :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. december 17., csütörtök 19:29

Azért én megnézném a srácok arcát, ha bemennének hétfőn edzésre és Benitez helyett Mourinho vigyorogna rájuk :lol: :mrgreen:
Meg az enyémet is a hír hallatán :kivagyhe:
Onnan jutott eszembe, hogy olvastam amit kiraktatok fb-re, hogy Calderon már mondja az okosságait. Szóval valószínűleg pont az ellenkezője az igaz :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 17., csütörtök 18:59

itt nem löwvel van bajom hanem azzal ha nem válik be akkor mindkét csapat bukott egy kiváló edzőt. a másik hogy nem új taktikát kel mutatni a srácoknak hanem egy olyna valaki kell akire felnéznek és nem nevetik ki nyár óta. zidane játékfelfogása nem hiszem hogy kicsit is közelítene benitezéhez így gondban nem lehetünk. zidane jön nyerünk, löw marad nyerek. win win.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. december 17., csütörtök 18:49

Realista24 írta:
füst írta:A ladba gömbölyű, bármi történhet.

Ki irja a következő egysoros közhelyet?
:lol: :lol:

ON: A Real játékosok többsége Löwöt akarja. Matt mennybe megy :lol:
Ezt hol olvastad?

Mindjárt készítem a papírzsepit :mrgreen:



Amúgy meg Mourinhot kirúgták, januárban kezd nálunk?


Szerk.: Amúgy Löwről én azt olvastam jó arc, a szurkolókkal is autogramm osztáskor leáll sztorizni, a játékosok is kedvelik. A rendet megköveteli, de pozitív a személyisége és jó hangulat lengi körbe.


Bbeno: Miért jobb a még csak utánpótlásedzőként dolgozó, az asztalra semmit le nem tevő Zidane, mint egy szövetségi kapitányként már a csúcsra ért edző?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 17., csütörtök 18:01

MesQueUnClub írta:
BBeno írta:imaadom low munkassagat de nem tudom hogy allandi munkaval is lehozna e azt amit a nemeteknel. valamint jobb edzoje nem is lehetne a nemet valogatottnak tehat mindenkepp maradjon en azt szeretnem. padra johet zidane. hamar klopp fater nem tudott varni meg egy ket honapot....
Ezt annyival egészíteném még ki, hogy főleg a Spanyol légkör kitudja milyen hatással lenne rá, a precíz németek után, akik tulajdonképpen balhé nélkül követik a szöv. kapitányt.
Állitolag a játèkosok dobták be,ugy hogy nincs mese,az lenne amit mondana,mert onnan ha lázadoznának,az már tènyleg komolytalan lenne.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. december 17., csütörtök 17:41

BBeno írta:imaadom low munkassagat de nem tudom hogy allandi munkaval is lehozna e azt amit a nemeteknel. valamint jobb edzoje nem is lehetne a nemet valogatottnak tehat mindenkepp maradjon en azt szeretnem. padra johet zidane. hamar klopp fater nem tudott varni meg egy ket honapot....
Ezt annyival egészíteném még ki, hogy főleg a Spanyol légkör kitudja milyen hatással lenne rá, a precíz németek után, akik tulajdonképpen balhé nélkül követik a szöv. kapitányt.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. december 17., csütörtök 17:38

imaadom low munkassagat de nem tudom hogy allandi munkaval is lehozna e azt amit a nemeteknel. valamint jobb edzoje nem is lehetne a nemet valogatottnak tehat mindenkepp maradjon en azt szeretnem. padra johet zidane. ha mar klopp fater nem tudott varni meg egy ket honapot....




vagy reaktivalja magat heynkess. ot meg nagyon adnam
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BBeno 2015. december 17., csütörtök 17:42-kor.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2015. december 17., csütörtök 14:16

lestat írta:Akkor ő az EB után erkezne..addig nézhetjuk ezt a mocskot.
Vagy addig ideiglenes Zidane, ezt talán ő is lehozná amit a Pincér, ha nem olyan fényesek az eredmények, azt meg lehetne Benítezre fogni, így biztos nem törne ketté a karrierje.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. december 17., csütörtök 13:57

Low a 03-04es szezonban dolgozott utoljára a nagymultu,(Nyil Tibi hisz emlèkszunk),ámde annál szerènyebb sikerekkel rendelkezo Austria Wien-nèl...szal nemtom na.A válogatott meg ez,teljesen más formátumu munka.Persze inkább mint Mou.De mèg most jelen pillanatban azt mondom,inkább mint Zidane.De ha egyutt nyomják,az nem baj :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2015. december 17., csütörtök 13:36

Akkor ő az EB után erkezne..addig nézhetjuk ezt a mocskot.
Mindenkepp megneznem egy csapatnal hisz megis masabb mint egy valogatottat iranyitani.
Érdekes lenne.
De azert az jo hir h ennyi edzorol van hír...eh azt jelenti hogy erzik h kurva nagy gaz van Benitez es a jatekosok kozott.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. december 17., csütörtök 13:35

Realista24 írta:A Real játékosok többsége Löwöt akarja.
Ha behúzza az EB-t, akkor lehet belőle valami. A stílusa, felfogása is illene a Madridhoz. Lehet a nagy nevekkel sem lenne gondja, a válogatottnál sincs. Igaz, nem ugyanaz a helyzet, de szerintem bírná. Én támogatnámaz ötletet. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 220 regisztrált és 0 vendég