Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. december 4., csütörtök 17:05

Realista24 írta:De mi ez a satírozás a mezen?
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... e=551325A5
inkább a szám ami csúnya rajta.. a satírozással meg ne foglalkozz hisz a sárkányosat is megszeretted :Đ
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62744
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. december 4., csütörtök 17:02

De mi ez a satírozás a mezen?
https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hph ... e=551325A5
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. december 4., csütörtök 16:47

tubatibi írta:Ez megvan?

Remélem nem lesz szürke, nekem valahogy nem jön be. :hmmm:
nekem nincs vele bajom...de igazán lehetne a fehér-fekete páros a hazai és az idegenbeli...a 3. számút meg évről évre cserélni ha nagyon kell...de nekem pl a kék tetszett, a narancs mezt is egy kettő meglehetett szokni

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 4., csütörtök 16:38

CS0ki írta:Tehát?
Nem tudom miért beszélünk el egymás mellet. Azt írtam, hogy emlékeim szerint Modric úgy kezdte mint Kovacic, ami igaz is.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. december 4., csütörtök 15:55

Ez megvan?

Remélem nem lesz szürke, nekem valahogy nem jön be. :hmmm:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. december 4., csütörtök 15:35

Ezt a viccet nem érten :|

Más!
Lehet tudni valamit azzal kapcsolatban, hogy Isco játszik-e szombaton? :'(

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2014. december 4., csütörtök 15:29

Victor írta:
Nem akarok kotozkodni de James nem talalt be minden versenysorozatban. Mert az europai szuperkupa meccsen is jatszott de ott ugye nem szerzett golt.
jogos, elfelejtettem a szuperkupát :)
Mégse látom ezt a szamárpad topickban.. :/



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. december 4., csütörtök 15:17

Nem akarok kotozkodni de James nem talalt be minden versenysorozatban. Mert az europai szuperkupa meccsen is jatszott de ott ugye nem szerzett golt.
jogos, elfelejtettem a szuperkupát :)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. december 4., csütörtök 14:54

Nem akarok kotozkodni de James nem talalt be minden versenysorozatban. Mert az europai szuperkupa meccsen is jatszott de ott ugye nem szerzett golt.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. december 4., csütörtök 10:14

Főleg, hogy ki tudja mi lesz ebből a sérülésből.

Reméljük a legjobbakat.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 4., csütörtök 9:59

A Spurs-be igazolásakor mélységi irányítót akartak belőle faragni, de ez nem jött össze, ezért "fél" sorral előrébb, középső középpályásként kapott szerepet, mögé pedig Palacios-t meg mikor kit raktak be. A lényeg, hogy nem ő volt az utolsó ember, szabad kezet kapott, inkább a játék szervezése volt a feladata. Ez nagyjából 24-25 éves korában történt. Szóval kénytelen vagyok párhuzamot vonni közte, és Kovacic között, aki 20 évesen a csatárok mögött játszik. Valószínűleg a fiatal Modric-ra sem a "stabil belső középpályás" tulajdonságok voltak jellemzőek, tekintve, hogy amíg nem került Angliába, addig a csatárok mögött/szélsőként játszott.
Tehát? Nem igazán értem hogy ebből mi következik. :) Nálunk se utolsó embert játszik Modric, mert nincs is ilyen értelemben vett utolsó ember a madridban, de ha igen, az eddig Xabi volt, most meg inkább Kroos. Belső középpályás, hasonló szerepben, mint a Spursben. (sok meccsüket láttam régebben) Mourinho idején se értettem, hogy miért akarják annyira feltolva játszani, itt a fórumon is sokan akarták a csatárr(ok) mögé tenni, de ő nem ott a jó igazán, még ha fel is találja magát.
És azért írtam azt, hogy Modric évekig gyakorolta ezt a szerepet a Spursben, 4-5 évig is. Ha Kovacic évekig nyomja ilyen szerepeben egy komoly csapatban, és már rutinból megy neki, akkor jó lehet, de jelenleg máshogy játszik, és ahogy olvastam Mancini abszolút támadó középpályásként számol vele hosszú távon, 4-2-3-1-ben a csatár mögötti középső játékosként.
Modric-nak még van alaphangon 4 éve, de lehet akár 6-7 is,
Azt azért nehezen hiszem...Modric 30 lesz a következő szezon elején. Xabi posztja és stílusa még Modrichoz képest is kevesebb dinamikát követel, és már őt is sokan túl lassúnak és kevésnek találták. Nehéz megmondani egy játékosról, hogy mikor kezd el hanyatlani a teljesítménye a kor következtében, de valószínűbb, hogy Modricnak is inkáb csak 1-2 éve van a legmagasabb szinten már csak. Ha a mostanin kívül még két szezont tudna hozni, akkor én már bőven elégedett vagyok.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 4., csütörtök 1:04

CS0ki írta:Tehát a Spursben sem játszott feltoltan, a csatár mögött kvázi támadó középpályást. Max még a Zagrab esetén. De az meg megszokott dolog, hogy a kisebb csapatokban az ügyes játékosokat feljebb tolják, ahol nagyobb hatással vannak a játékra.
Amennyit láttam Kovacicból, az nem egy stabil belső középpályás tulajdonságai voltak. Itt a legfontosabb a passzjáték, azonnal, aztán mozogni az üres területre, mindig megjátszhatónak lenni, intelligensen mozogni. Kovacic inkább a labdával volt jó, megindult, cselezett.
Persze fiatal, tehetséges játékos, sokat változhat a játéka.
A Spurs-be igazolásakor mélységi irányítót akartak belőle faragni, de ez nem jött össze, ezért "fél" sorral előrébb, középső középpályásként kapott szerepet, mögé pedig Palacios-t meg mikor kit raktak be. A lényeg, hogy nem ő volt az utolsó ember, szabad kezet kapott, inkább a játék szervezése volt a feladata. Ez nagyjából 24-25 éves korában történt. Szóval kénytelen vagyok párhuzamot vonni közte, és Kovacic között, aki 20 évesen a csatárok mögött játszik. Valószínűleg a fiatal Modric-ra sem a "stabil belső középpályás" tulajdonságok voltak jellemzőek, tekintve, hogy amíg nem került Angliába, addig a csatárok mögött/szélsőként játszott.

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. december 4., csütörtök 0:35

Modric-nak még van alaphangon 4 éve, de lehet akár 6-7 is, Kroos-nak meg vagy ezer. Teljesen felesleges még a pótlásukon gondolkozni, a herceg helyére kell valaki a padra. Egyébként a kezdőbe idővel a jelenlegi felhozatalból csak Verratti-t nézném meg Modric helyén, neki megvan a kellő játékintelligenciája. Gündogan túlzásba vitte a kebabevést, Pogba (már bocs) meg buta egy két középpályásos rendszerhez, ami könnyen kialakulhat a jövőben, Isco-James széllel. De mire ez aktuális lesz, felbukik ezernyi új arc, talán épp a brazil srác lesz a befutó.
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 4., csütörtök 0:27

Később visszakerült a mélységbe.
Tehát a Spursben sem játszott feltoltan, a csatár mögött kvázi támadó középpályást. Max még a Zagrab esetén. De az meg megszokott dolog, hogy a kisebb csapatokban az ügyes játékosokat feljebb tolják, ahol nagyobb hatással vannak a játékra.
Amennyit láttam Kovacicból, az nem egy stabil belső középpályás tulajdonságai voltak. Itt a legfontosabb a passzjáték, azonnal, aztán mozogni az üres területre, mindig megjátszhatónak lenni, intelligensen mozogni. Kovacic inkább a labdával volt jó, megindult, cselezett.
Persze fiatal, tehetséges játékos, sokat változhat a játéka.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 4., csütörtök 0:03

"Spurs used him as a deep-lying playmaker in central midfield, usually alongside Jermaine Jenas, to utilise his passing range, vision, and creativity to optimum effect. Then-manager Juande Ramos, however, deployed him in an extremely deep defensive midfield role, which his slight frame was not physically suited to. Before joining Tottenham, his greatest success had come in a more advanced, attacking left-sided role; playing him out of position limited his influence."

"With the appointment of manager Harry Redknapp, Modrić was given a more familiar advanced attacking role as a central or left-sided midfielder [....]"
Később visszakerült a mélységbe.

gerzsoooo
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. május 14., kedd 17:18
Kedvenc játékosaid: Hierro, R. Carlos, Zizou
Kedvenc csapatod: régiek :)

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gerzsoooo » 2014. december 3., szerda 23:41

Vagy nem. Tavaszra simán visszatérhet a korábbi formájához.
Szerettem a játékát de nem hiszem, hogy jobban meg tudna újulni, mint anno Sahin tette a sérülése után. Erre utaltam ezzel. Akkor már Morgan Schneiderlin nézegetem mint Ali pasát a pocakjával (bár tény, egyre jobban száll be csereként Gündogan).

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. december 3., szerda 23:33

Úgy rémlik Modric is így kezdte (?)
Ha igen, akkor az nagyon régen volt. 4-5 évig nyomta Spursben, fokozatosan fejlődve.
Volt a sérülése előtt. Megtört. Roncs. Soha nem hoznék ilyen játékost ide, ilyen orvosi stábhoz.
Vagy nem. Tavaszra simán visszatérhet a korábbi formájához.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24547
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2014. december 3., szerda 23:31

gerzsoooo írta: Volt a sérülése előtt. Megtört. Roncs. Soha nem hoznék ilyen játékost ide, ilyen orvosi stábhoz.
Láttad is azóta? És ami fontosabb..most kell őt megítélni? Mert szerintem tavasszal kell majd.
Nem illik.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. december 3., szerda 23:30

CS0ki írta:-támadó középpályást játszik, visszavontan teljesen mást kell nyújtani, amit láttam, az alapján legalábbis jelenleg kevés lenne.
Úgy rémlik Modric is így kezdte (?)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11193
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. december 3., szerda 23:25

Nem kell pánikolni Modric pótlása miatt a herceg kisöccse még csak 20 éves :D ...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 52 regisztrált és 0 vendég