Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2023. október 3., kedd 7:57

Pad'em írta: Gyenge volt elvileg, 5 napja is volt egy rengés ott. Nem hinném, hogy veszélyben a meccs.
Vulkánkitörésre számítanak, szóval az erősség ilyen szempontból nem mérvadó. És 1 hét alatt ez már a 2.
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 3., kedd 6:00

Frimpong hosszabbit 2028ig.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7304
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. október 2., hétfő 22:39

Gyenge volt elvileg, 5 napja is volt egy rengés ott. Nem hinném, hogy veszélyben a meccs.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. október 2., hétfő 22:33

Földrengést jelentettek Nápolyban, a Napoli holnap este a Real Madriddal játszik a Bajnokok Ligájában.
Ha veszélyesnek ítélik, akkor elhalasztják a meccset!
Most olvastam FB-on. :ozil:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2023. október 2., hétfő 9:28

Tuchelnek elég hálásak lehetünk, kezdi szétbarmolni a bayernt, De Ligt szerintem sokat fejlődött, simán belemennék a cserébe, pedig kedvelem rudit.
Nem illik.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13157
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. október 2., hétfő 8:24

realmadrid95 írta:
Realista24 írta: Versenyezhet majd Kuboval.

https://x.com/yashrmfc/status/170860147 ... sxT-_X3liw
Remelem keszitjuk magunkat arra, ha itt lesz es Vinivel elkezd tancolni minden golnal elmegy legalabb masfel perc… :lol:
Cáfoljon majd rám, de szerintem nem kell attól tartani, hogy sokáig itt lesz

realmadrid95
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 2., hétfő 8:20

Realista24 írta: Versenyezhet majd Kuboval.

https://x.com/yashrmfc/status/170860147 ... sxT-_X3liw
Remelem keszitjuk magunkat arra, ha itt lesz es Vinivel elkezd tancolni minden golnal elmegy legalabb masfel perc… :lol:

realmadrid95
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. október 2., hétfő 8:18

illgner írta:
realmadrid95 írta:


Lehetseges, innen vettem a forrast:

A Defensa Central információi szerint egyre nő a feszültség Thomas Tuchel és a Bayern München vezetői között, mert a tréner nem elégedett a nyári igazolásokkal, a csapat minőségével.

Tuchel már ott tart, hogy emelt hangnemben kérte korábbi játékosa, Antonio Rüdiger leigazolását a téli transzferablakban
– írják.

Tuchel nagyon elégedetlen Matthijs de Ligt teljesítményével, ezért akarja a Real Madrid német válogatott játékosának megszerzését.

A bajoroknak nem lesz könnyű dolguk, Rüdigert 2026-ig köti szerződés a spanyolokhoz, ráadásul megkérdőjelezhetetlen a helye Carlo Ancelotti csapatában. A Transfermarkt egyébként harmincötmillió euróra becsüli az értékét.

Ez igy azert konkret leiras volt, azert jottek a gondolatok.
Most hogy szóba került a 35 éves, másfél éve alig játszó Boateng, azt hiszem elég csattanós válasz arra, hogy mennyire szeretnének megválni de Ligttől :smile:


Amikor egeszseges volt, akkor is itt a jatekpercei:
• 45 perc szuperkupa dontoben a Lipcse ellen a 3-0as zakonal.
• 23 perc a Werder ellen
• 10 perc az Augsburg ellen
• 1 perc a Gladbach ellen
• 6 perc a Lever ellen
• Mu ellen kispad


Azert ez eleg verszegeny, Boateng b megoldas, ha nem tudnak egy sztart hozni. Ha sikerul a kezdobe igazolni, akkor meg messzebb fog kerulni a kezdotol, mivel Kim helye fix.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. október 2., hétfő 7:18

még egy hülyével tobb
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. október 2., hétfő 6:50

Versenyezhet majd Kuboval.

https://x.com/yashrmfc/status/170860147 ... sxT-_X3liw
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. október 2., hétfő 0:44

realmadrid95 írta:
illgner írta:

De Ligtnek sérülése volt az idény elején, most is sérülés miatt nem játszott. Elvileg átadólistára kerülhet, csak ennek a reális esélye nagyjából nulla százalék.

Lehetseges, innen vettem a forrast:

A Defensa Central információi szerint egyre nő a feszültség Thomas Tuchel és a Bayern München vezetői között, mert a tréner nem elégedett a nyári igazolásokkal, a csapat minőségével.

Tuchel már ott tart, hogy emelt hangnemben kérte korábbi játékosa, Antonio Rüdiger leigazolását a téli transzferablakban
– írják.

Tuchel nagyon elégedetlen Matthijs de Ligt teljesítményével, ezért akarja a Real Madrid német válogatott játékosának megszerzését.

A bajoroknak nem lesz könnyű dolguk, Rüdigert 2026-ig köti szerződés a spanyolokhoz, ráadásul megkérdőjelezhetetlen a helye Carlo Ancelotti csapatában. A Transfermarkt egyébként harmincötmillió euróra becsüli az értékét.

Ez igy azert konkret leiras volt, azert jottek a gondolatok.
Most hogy szóba került a 35 éves, másfél éve alig játszó Boateng, azt hiszem elég csattanós válasz arra, hogy mennyire szeretnének megválni de Ligttől :smile:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. szeptember 30., szombat 8:54

petiamadridista írta: Na közben a Marcan csöpögnek a hírek.
Azért nem jött támadó mert Jude után nem maradt rá pénz.
:lol:

jah, biztos így volt
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. szeptember 30., szombat 8:48

Realista24 írta:
petiamadridista írta: Na közben a Marcan csöpögnek a hírek.
Azért nem jött támadó mert Jude után nem maradt rá pénz.
Azt is írják, hogy mert nem számoltam Karim távozásával és teljesen más stratégiát építettek fel a nyárra.
az szép. akkor légyszives jövőre jobban tervezd meg az átigazolási politikánkat

realmadrid95
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 30., szombat 8:11

illgner írta:
realmadrid95 írta: Egyebkent mi a velemenyetek arrol, hogy de Ligttel egyaltalan nem elegedett Tuchel? Ugye roppennek fel a hirek, hogy Rudigert akarja nagyon.

A holland elvileg atadolistara kerulhet
De Ligtnek sérülése volt az idény elején, most is sérülés miatt nem játszott. Elvileg átadólistára kerülhet, csak ennek a reális esélye nagyjából nulla százalék.

Lehetseges, innen vettem a forrast:

A Defensa Central információi szerint egyre nő a feszültség Thomas Tuchel és a Bayern München vezetői között, mert a tréner nem elégedett a nyári igazolásokkal, a csapat minőségével.

Tuchel már ott tart, hogy emelt hangnemben kérte korábbi játékosa, Antonio Rüdiger leigazolását a téli transzferablakban
– írják.

Tuchel nagyon elégedetlen Matthijs de Ligt teljesítményével, ezért akarja a Real Madrid német válogatott játékosának megszerzését.

A bajoroknak nem lesz könnyű dolguk, Rüdigert 2026-ig köti szerződés a spanyolokhoz, ráadásul megkérdőjelezhetetlen a helye Carlo Ancelotti csapatában. A Transfermarkt egyébként harmincötmillió euróra becsüli az értékét.

Ez igy azert konkret leiras volt, azert jottek a gondolatok.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 30., szombat 7:48

petiamadridista írta: Na közben a Marcan csöpögnek a hírek.
Azért nem jött támadó mert Jude után nem maradt rá pénz.
Azt is írják, hogy mert nem számoltam Karim távozásával és teljesen más stratégiát építettek fel a nyárra.

A cikk nem több mint utólagos mosdatas a klub részéről, és a fizetett újságíró most kiadja amit mondtak neki, hogy írja le, mert ilyet hivatalosan mégsem mondhatnak ki.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. szeptember 29., péntek 23:44

realmadrid95 írta: Egyebkent mi a velemenyetek arrol, hogy de Ligttel egyaltalan nem elegedett Tuchel? Ugye roppennek fel a hirek, hogy Rudigert akarja nagyon.

A holland elvileg atadolistara kerulhet
De Ligtnek sérülése volt az idény elején, most is sérülés miatt nem játszott. Elvileg átadólistára kerülhet, csak ennek a reális esélye nagyjából nulla százalék.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. szeptember 29., péntek 23:31

Na közben a Marcan csöpögnek a hírek.
Azért nem jött támadó mert Jude után nem maradt rá pénz.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: poronty » 2023. szeptember 28., csütörtök 20:42

nyilván nem adnám el mindegyik egyszerre, de pl. rodrygo-camavinga pakktól 250-ért megválnék. tudom, unpopular opinion, de nem baj.
Tegyük fel, hogy Lukita meg Tóni is megy a nyáron. Jövőre így lenne Fede, Tchou, Bellingham meg Ceba. Kire/mire költenéd el a pénzt?

Szerintem a francia bohócra rég félreraktuk a pénzt és a nyáron már tényleg jönni fog (bármennyire nem szeretném) és szerintem Davies-re is van elég alapból, aki ugye szintén várható célpont lesz.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

realmadrid95
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. szeptember 28., csütörtök 20:42

Pad'em írta:
realmadrid95 írta:



Ot speciel viszonylag sokszor lattam jatszani. Ez a video jol megmutatja, hogy szeret es tud is cselezni, viszont nincsenek benne azok a bakik, amikkel jatszik. Utolso emberkent sokszor elveszti a labdat, amibol golt kaptak. R24 irt egy hirt meg rola majdnem 1 eve, azutan gondoltam bele-bele nezek par meccsebe. Utanpotlas vbn azt csinaltak vele, amit akartak, raadasul piroslapot is kapott egy nagyon buta szabalytalansagert. Szoval nagyon csaloka ez a video, nem mondom, hogy rosszul sulne el, ha vegul jonne, de amik a videokban az erossegei, ugyanennyire a hatranyai is.


Most raneztem ujbol, elmult 10 meccsebol 5 szor padon volt, 3 szor nem volt keretben,(ebbol az egyiken utanpotlas valogatott meccsen volt.)
Vártam a véleményed róla, gondoltam hogy láttad már parszor. Hát igen agyfaszt kapnánk az biztos ha a 16oson belül leáll cselezgetni meg labdát veszteni. Illetve gyanús, hogy egy Zenit vitte el. Majd kiderül, sanszosan nem mi leszünk a következő klubja de kíváncsi leszek rá.

ANDS, nincs bajom a rombusszal, csak se Vininek nem fekszik illetve úgy tűnik Rodrygónak se, ami persze változhat. Meg vannak az előnyei, hátrányai. Én azt szeretném, hogy ne csak egy legyen nyomatva, tudjuk használni ezt is, a 433-at is,vagy 4231-et. Mikor melyikre van szükség.


Konnyen lehet, hogy csak egy profi stab kell neki, aki elmondja neki a dolgokat, mert amugy egy nagyon eros, gyors, magas vedorol beszelunk. A brazil ver nala sajnos tobbszor elojon, ami nem a legjobb egy kozephatvednel, de ahogy irtad is, nagyon ugyes labbal is. Ha fejben megkomolyodna picit egy Lucioszeru vedo bomba lenne! :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62857
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. szeptember 28., csütörtök 20:40

Csabi írta:
Yazid írta:

Lehet még nem kezdő játékosok, de kit veszel a helyükre? Én nem tudok tőlük tehetségesebb középpályásokat európában. Kroossal meg akármilyen szomorú is kár hosszútávon számolni.
nyilván nem adnám el mindegyik egyszerre, de pl. rodrygo-camavinga pakktól 250-ért megválnék. tudom, unpopular opinion, de nem baj.

Eduardo Camavinga, on the verge of extending his contract at Real Madrid.

New deal will include higher salary and release clause to ‘protect’ the player.

Camavinga loves Real Madrid, Real love Eduardo who’s key player for present and future. Matter of final details.

:kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég