Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. július 30., vasárnap 14:32

gutihaz14 írta: Kylian Mbappé is theoretically DISCARDED from Luis Enrique's project.
@diarioas
Az a helyzet hogy amit játszatni akar Carlo ahhoz ő nagyon de nagyon kéne.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 30., vasárnap 13:40

Kylian Mbappé is theoretically DISCARDED from Luis Enrique's project.
@diarioas
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5142
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2023. július 30., vasárnap 12:41

Pont annyit számít mint amikor kikaptunk az Atma ellen 7-3ra és bajnokok lettünk. Kár érte, hogy már most szezonkezdet előtt elbuktuk a bajnokságot és még a bl-ből is kiestünk a csoportban. Na mindegy, talán majd jövőre ha végre hozzáértő emberek lesznek a csapat körül. :-*

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3785
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. július 30., vasárnap 12:32

vagy majd jövő tavasszal kell keresni a formát ,nem nyáron barszáék ellen :lol: :rock:
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2023. július 30., vasárnap 12:29

Azert olvasgatva a kommenteket, igy julius vegen egyesek szinte mar palcat tornek, elore megmondjak, ki lesz szar es ki nem, vagy hogy a rendszer jo lesz e vagy sem. Pintus meg el sem kezdte az igazan kemeny edzeseket :lol:
Sehol nem tartunk meg, format majd augusztusban kell keresgelni tetmeccsen, ez a 3-0 semmit sem jelent.
:goat:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. július 30., vasárnap 12:17

Pad'em írta: Formabontó ötleteket talál ki a média. Akkor már miért nem mi vesszük kölcsönbe egy évre? :lol:

Perez húzza még kicsit mint 2 éve, aztán beajánl vmi tűrhető összeget, amit kénytelenek lesznek elfogadni. Remélem.

A két brazil ügyes, gyors, szép, sokat érnek Transfermarkton, de gólt annyit amennyi nekünk kell kizárt, hogy lőnének. Ez bár egy tétnélküli haknimeccs volt, tegnap elég jól látszott.
(Jó) Kétcsatáros focit utoljára sztem Raul-Mór idejében láttunk a csapattól, meg a bl-döntős Isco-C-Benzema felállásban; ahol ugye volt 1 kimondott csatár, meg mellette egy elképesztő fizikumú gólgép. Ez a 4312 messze nem ugyanaz, igen..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. július 30., vasárnap 12:13

Én eddig a sok lépcső miatt féltem felszállni a vagonra, így kicsit vakon vagyok a megállókkal kapcsolatban, ma vagy holnap éjfélkor jár le valami hűségbónusz, amivel nagyot kaszál Mbappé és kiscsaládja, és ha eddig nem fut be a vonat a végállomásra, akkor zakatolhat tovább az ismeretlenbe szeptember 2-ig? :lol: :hmmm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. július 30., vasárnap 11:56

Formabontó ötleteket talál ki a média. Akkor már miért nem mi vesszük kölcsönbe egy évre? :lol:

Perez húzza még kicsit mint 2 éve, aztán beajánl vmi tűrhető összeget, amit kénytelenek lesznek elfogadni. Remélem.

A két brazil ügyes, gyors, szép, sokat érnek Transfermarkton, de gólt annyit amennyi nekünk kell kizárt, hogy lőnének. Ez bár egy tétnélküli haknimeccs volt, tegnap elég jól látszott.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 30., vasárnap 11:41

Liverpool egy év kölcsönt ajánl Mbappenak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8411
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 30., vasárnap 11:27

Ott ha Courtois labdát ér már nem szabálytalan, telibe elviszi az embert és beleáll a dologba meg lett volna a laszti is, így is kb majdnem elérte, hogy nem akart ütközni és csak kézzel nyúlt érte.

Éles meccsen a gyereket még mindig a földről kaparnák össze.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. július 30., vasárnap 11:12

Nem ertem minek magyarazkodni. Nem valtozott semmi, nem kapott senki pontot, nem kerult senki lepeshatranyba. Jobban egyben vannak jelenleg a katalanok es ezt ki is adtak magukbol.

illgner
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: illgner » 2023. július 30., vasárnap 10:48

ferni írta: 2. gól előtt lefaultolták Kroost, 3. gólnál meg ezt Courtois egy kis túlzással hagyta, mert neki szóltak, hogy ez barátságos meccs, élesbe ott vitte volna röhögve az embert meg a labdát is nagyon csúnyán, látszik direkt nem ütközött, kerülte a kontaktot amennyire lehetett.


Ha hozzávesszük ehhez az 5 kapufát, amiből egy tizi volt meg azt ahol lehet a vonal mögül jött ki a labda meg a többi rakat helyzetet, nem volt ez olyan vészes, csak megint az eredmény csalóka, ezeknek meg minden is összejött :lol:

https://youtu.be/gt7WHGjDWm8
Kroost valóban lerúgták, azt a VAR elvette volna. A harmadik gólnál büntetőért meg esetleges kiállításért nem hiszem, hogy tétmeccsen érdemes lett volna szabálytalankodni.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3396
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. július 30., vasárnap 10:41

15 percig bírtam, be is aludtam. Ennyi idő alatt is lejött vini mint csatár óriási vicc. Ezt carlo nem gondolhatja komolyan.

Én ítéletet 10 bajnoki meccs után fogok mondani :mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8411
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 30., vasárnap 10:29

2. gól előtt lefaultolták Kroost, 3. gólnál meg ezt Courtois egy kis túlzással hagyta, mert neki szóltak, hogy ez barátságos meccs, élesbe ott vitte volna röhögve az embert meg a labdát is nagyon csúnyán, látszik direkt nem ütközött, kerülte a kontaktot amennyire lehetett.


Ha hozzávesszük ehhez az 5 kapufát, amiből egy tizi volt meg azt ahol lehet a vonal mögül jött ki a labda meg a többi rakat helyzetet, nem volt ez olyan vészes, csak megint az eredmény csalóka, ezeknek meg minden is összejött :lol:

https://youtu.be/gt7WHGjDWm8

petiamadridista
Hozzászólások: 5253
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2023. július 30., vasárnap 10:15

Jó lesz ez a rendszer szerintem.
Egyébeként jobbak is voltunk mezőnyben.
Azért 20 kapuralővés, 5 kapufa, 1 tizi.
Ott meg oké h 3 gól,.abból 2 a legvegén már ahoo nagyon kinyíltunk.
Ilyen van.
Jó lesz amit Carlo akar, de ehhez kéne egy jó évi 50 gólos csávó.
Épp most van egy eladó Párizsban.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1355
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2023. július 30., vasárnap 10:01

Nekem tetszett a meccs. Nem lehetett unatkozni. De.
Ilyen romeu(bazmeg :lol: ) első labdaerintesebol szettori a lécet olyan mozdulattal, mint zidane, 5 felső kapufa, kisgyerek eletegolja, majd elsirja magát. Mi volt ez a benny hill meccs :mrgreen: ilyen pech szeriat se mostanában láttam. Az amcsik legalabb megkapták a pénzükért az élményt. Lattam "balhé" is volt. Vini a tizi lövő...u carlo :ozil:

Visszatérve a lövésre, lövésekre. Amit a kroos, valverde páros (ugye a legenda szerint ezek tudnak lőni) osszehoz az utobbi idokben azt büntetni kéne.
Nem kell bappe ennyi pénzért. Jo lesz jovore "ingyen"
Gyémánt, meg jude hamiskilencbe, joseluval.
Lonak a faszat :lol:

Csu, cama, kicsifran, dembele, stegen tetszettek. Jude nak agilisebbnek kell lennie. Volt egy kiugratas, mikor mehetett volna kapura. El lustálkodta, majd passzt valasztotta, ami elakadt. Picit nagyobb tempo kell, foleg, ha ilyesmi feladatköre lesz, de latszik, hogy van benne potencial. Oxyval hatra passza fasza volt. Ne idegeskedjetek tul sokat. Meg vakáció van
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5331
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 30., vasárnap 9:24

realistahuni írta: Összefoglaló alapján Dembi ismét pörög az előszezonban. :lol:
Reméljük a tétmeccsekre elcsendesedik újra, másképp vakarhatjuk a fejünket hogy miért nyernek meg 10 bajnokikat zsinórban.

Támadó oldalon bőven jobb a minőség azért náluk mostmár.
inkább reméljük hogy lelép a psgbe
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7369
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. július 30., vasárnap 9:23

Összefoglaló alapján Dembi ismét pörög az előszezonban. :lol:
Reméljük a tétmeccsekre elcsendesedik újra, másképp vakarhatjuk a fejünket hogy miért nyernek meg 10 bajnokikat zsinórban.

Támadó oldalon bőven jobb a minőség azért náluk mostmár.
Love football, hate antifa.

ELSiete
Hozzászólások: 2948
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2023. július 30., vasárnap 8:15

hehetheoriginal írta: Enyhe szúrás a menedzsment fele edzobatol.
Mehetnenk mondjuk jozsival közepén, ahogy mondtam, higy verekedhet, ket szelen rodrigo binicius, de akkor ugye az ostobacska valverdet ki kellene hagyni, mert kpra nem fer be.....
Ez lenne a lényeg. Nonszensz, hogy a szelekrol varjuk a gólokat, vagy Bellingham berobbanásaiból. Kell bentre 1 ember aki verekszik, területet és embereket foglal le. Valverde tegnap teljesen felesleges volt, konkrétan semmit nem tudott hozzatenni a csapathoz.
Ha nagyon a kezdoben akarjátok látni, akkor talán kiraknám jobbszelre, nálam ő és Rodrygo szabadon varialhato, mivel egyik sem győzött meg.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2023. július 30., vasárnap 8:11

A spanyol szuperkupat sem kozvetittek mar iden (tavaly meg adta a digi) nem hogy egy felkeszulesi meccset. Nagyon regen meg az audi kupat adta talan a sport tv.
M1Ö írta:
Galacticos írta:utana abbol a kipattano carvaja
Arra nem figyeltem, azt néztem, hogy a hülye Vini már ment ünnepelni. :lol: 5 kapufa... Remélem a szezon Clásicoira el lőttük az összeset.
Kozben meg rajottem hogy a dupla kapufanal bellingham volt a masodik, carvajal utana annak a kipattanajonal benazott.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 130 regisztrált és 0 vendég