Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. május 27., kedd 11:31

Amúgy isco is tud a szélen jatszani, főleg a baloson. Korosztályos válogatottakban is sokszor játszik ott vagy megy ki oda.
Pogba vagy vidal jó lenne. Utobbinal félnék a sérülése miatt -még akkor is ha csak kis műtét volt- és most jön ki hogy illarra milyen felesleges volt főleg ennyiért. Bár akkor örültem neki h hoztuk.
A csatárposzttol jobban félek iden. Tartok tőle h benzema jól lakott lesz a tizedikkel, meg néha felbasz a toketlenkedesevel a kapu elott de a bale-Cr pároshoz jobban illő (nem jobb!! Hanem jobban illő) csatárt nem tudnék elképzelni. Suarez jobb nála de önző és itt nem hozna bajnokságba 30golt Cr-ék mellett. Fontos a kémia elől meg főleg akkor meg méginkább ha elől van két ilyen játékos... De nem sirnek ha jönne az uruguayi, perezékre bízom. :D

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 27., kedd 11:30

Anthony írta:Pogbával azért vigyázzatok, teljesen más rendszerben játszik ő, bolondbiztos kp-n a 3-5-2-es rendszerben, ráadásul mellette van a világ egyik legjobbja is. Cannavaro sem volt akkora ász, amikor kivették a tökéletes gépezetből...
a juvéban vidal az egyetlen értelmes ember a kp-n mellette, irányító nincs, normális támadó nincs, a két szélsőhátvéd meg pogba és vidal az egész támadása a juvénak.
francia válogatottban meg matuidivel ketten középsők, nincs ott semmi probléma.

ha pogbától idegenkedtek, akkor maradjon kedira, ugye? :lol:
vagy kit szerenétek hozni? rakiticet? :lol: :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol:



:lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. május 27., kedd 11:29

Áh, Pogba egyértelműen DM helyett lenne jó, nem mellette. Az már túl sok. Kell egy Xabi féle játékos is kicsit visszavontan, Modricot meg elpazarolni erre... hát az világi baki lenne.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2014. május 27., kedd 11:27

Pogbával azért vigyázzatok, teljesen más rendszerben játszik ő, bolondbiztos kp-n a 3-5-2-es rendszerben, ráadásul mellette van a világ egyik legjobbja is. Cannavaro sem volt akkora ász, amikor kivették a tökéletes gépezetből...

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 27., kedd 11:27

én simán behúznám azt az újítást, hogy gyakorlatilag 3 box-to-box arccal állnék fel, akik akármelyike képes a kapu elé érni vagy távolról lőni, meg osztogatni is.
a pogba-modric-dm tökéletes.
de a vidal-modric-dm is.
a feltolt letámadásos csapatvédekezést, nyomásgyakorlást - pláne amit a béelldöntőben láttunk 80 percen keresztül -, azt úgyis csak az egész csapattal lehet megoldani.

akár pogba, akár vidal jön, sztem simán működik a trió.
Kép
Kép
Kép

MorataMartin
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. május 27., kedd 11:26

Cristiano Ronaldón és Messin kívül kik voltak azok a játékosok akiknek egy szezon belül összejött az európai aranycipő, a saját bajnokságának gólkirályi címe és a BL-gólkirályi cím?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. május 27., kedd 11:26

Én Modricot tolnám hátra Xabi helyére, előtte meg Pogba-DM. Ez az a felállás, amelyikben a 3 legjobb játékosunk lenne egyszerre a pályán. Azt adom, hogy Modric egy fokkal jobb előrébb, de mivel 3 mozgékony, rugalmas emberről beszélünk, Modric játéka nem korlátozódna csak a labda hátulról való elosztására, mint Xabié.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 27., kedd 11:14

szerintem nem. modric és pogba is akkor játszik jól ha közelebb tolják a kapuhoz. mind a kettő kreatív játékos, és egyben kétlem hogy elbírnák a teherhordozó szerepét. ráadásul pogbára nem is nagyon merném rábízni. modricra inkább, de ő is jobb, ha feljebb játszik.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2014. május 27., kedd 11:12

Hát nem tudom, én előbb hoznék csatárt középre, mint még egy szélsőt cserének.
A másik meg, Iscoval miért nem számol senki középen? Oké, hogy ebben a felállásban nincs meg a helye de képességei alapján ugyanúgy ott lehetne.
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. május 27., kedd 11:09

ha ő jönne, akkor di maría vagy modric kiszorul.
pont hogy ők hárman lennének a pályán egyszerre a bbc-vel.
szted nem?
Kép
Kép
Kép

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. május 27., kedd 11:03

Én egy olyan 60-65 millával számolok mindent belevéve.
Kb. Emellett azt hiszem a stadion névhasználati jogának eladásával sem lesz probléma (na nem mintha eddig az lett volna, hisz jelentkező akad bőven :mrgreen: ; de azért na, így még szebben fest majd a dolog); nem véletlenül húzt(z)a Perez papa sem a dolgot addig, amíg csak lehet; szem előtt tartva a lehető legzsírosabb ajánlat lehetőségét! B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 11:00

Ha jol tudom ingyenes volt a belepes, a klubb pedig nem fogja ingyen reklamozni egyiket se :mrgreen:
Ingyen volt a belépő, de pont ezért akaszthatott volna lóvét Pérez, garantált volt a teltház. Igaz, tv-s közvetítés nem volt, szóval lehet nem érte volna meg a szponzoroknak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. május 27., kedd 10:55

egyértelműen szélső. de én úgyis elhoznám. jesére még nem lehet számítani sokáig. di maria meg ne játsszon már szélsőt. ezek után cé meg bale mögött nincs senki, csak akkor ha megbontjuk a rendszert.

nekünk meg továbbra se pogba kell. ha ő jönne, akkor di maría vagy modric kiszorul. amit elképzelhetetlennek tartok. vagy modric megy alonso helyére, ami szerintem szintén nem jó.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9133
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. május 27., kedd 10:54

Press írta:Ráadásul ő inkább szélső, mint csatár, nem? Abból meg úgy is kevés van nálunk... :lol:
Konkretan 3 van, abbol Jese serult meg jo darabig, DM meg nem szelso.
Realista24 írta:Egyébként ami feltűnt az az volt, hogy a stadion nem volt körbetéve a szokásos reklámtáblákkal. Egy darab nem volt. Csak a kivetítőnél volt az Emirates, adidas meg Mahou egy-egy logója.
Ha jol tudom ingyenes volt a belepes, a klubb pedig nem fogja ingyen reklamozni egyiket se :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. május 27., kedd 10:56-kor.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Press » 2014. május 27., kedd 10:53

Csabi írta:érdekes ez az iturbe gyerek egyébként. tisztán emlékszek rá amikor még 16 évesen megvette a porto, ott hagyták paraguay-ban vagy hol a fenébe játszott akkor még 1 évet, majd átjött, látszott rajta h tehetséges, de a porto kezdőjébe soha nem fért be. nyilván azért mert hatalmas volt a konkurencia meg mert csak 17-18 éves volt. de ez most furcsa. a porto csak úgy nem ad el játékost. márpedig őt eladták 15 misiért a veronának. ez nekem gyanús.
Ráadásul ő inkább szélső, mint csatár, nem? Abból meg úgy is kevés van nálunk... :lol:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. május 27., kedd 10:51

Egyébként ami feltűnt az az volt, hogy a stadion nem volt körbetéve a szokásos reklámtáblákkal. Egy darab nem volt. Csak a kivetítőnél volt az Emirates, adidas meg Mahou egy-egy logója.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

csabi87
Hozzászólások: 1113
Csatlakozott: 2013. május 9., csütörtök 9:40

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2014. május 27., kedd 10:49

Pont ezt akartam kérdezni én is. :mrgreen:
Én egy olyan 60-65 millával számolok mindent belevéve.
Ahogy emlékszem így körül szoktak kapni a győztes csapatok mindennel együtt.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 27., kedd 10:28

Szerintem iszonyatos mennyiségű plusz pénz fog bejönni a BL győzelemmel: a még több eladott mez,a La Decima-s sálak,pólók,ajándéktárgyak,több millióan nézték a mérkőzés utáni ünneplést,szerintem a szponzorok rengeteg plusz pénzt fizetnek ezért a győzelemért,személy szerint biztos vagyok benne,hogy Perezék olyan szerződéseket kötöttek,hogy bizonyos sikerek esetén további pénzek folyjanak be a kasszába. TV-s jogdíjakból is jönni fog pénz,még több,mint tavaly. A klub még népszerűbb lett,így előfordulhat,hogy újratárgyalják a jelenlegi szponzorációs szerződéseket. Ott vannak még a győzelmi pénzek is...

remélem lesz egy cikk ezzel kapcsolatban,hogy mennyi pénzt szakítunk ezzel a BL győzelemmel.
:goat:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3431
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. május 27., kedd 10:19

Persze jön még a tv-s jogdíjakból is, a korábbi adatok alapján nálunk szerintem nagyjából 65 millió körül hozhatott a TVs díjak és győzelmi pénzek.(a bayern tavaly 55 milliót keresett, de a tv- jogdíjunk több volt akkor is)

A stadion bevételek gyakorlatilag tavaly is megvoltak, tehát a győzelmünk ezen nem segített. A szponzoroknál is biztos jön be valamennyi, egyéb marketing bevételünk szerintem olyan nagyon már nem lesz ebből. Mi már eddig is a csúcsra voltunk húzva, igazából mi minimálisan függünk a győzelmektől ilyen szempontból, ezért is voltunk a legnagyobb bevételt generáló csapat úgy is, hogy az elmúlt 10 évben mérsékelten voltunk sikeresek.

Ami még elméletileg pluszt pénzt hoz, az a játékosok értéke, ami eladásukkor jelenik meg.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6584
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2014. május 27., kedd 10:17

“Nagyon örülök a Real Madrid sikerének, remélem egy napon én is megnyerem a Bajnokok Ligáját” – mondta a Juventus középpályása, Pogba.
Na kérem szépen. :D Pogba feldobta a labdát,most Perezék jönnek. Úgy tűnik,hogy Pogba nagyon szurkolt nekünk,tehát szimpatizál velünk,szépen fel kell hívni,meg kell neki mondani,hogy szükségünk van rád,megemeljük a fizetésed,nyáron költözhetsz ide. Deal? :D
:goat:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég