Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2016. január 9., szombat 12:53

Mai várható kezdőcsapat (MARCA): Navas; Carvajal, VARANE, Ramos, Marcelo; Modric, Kroos; Bale, JAMES, Cristiano; Benzema

érdekes, pedig mentek nagyon az Iscozós hírek.
Örültem volna, ha kezdő a kiscsávó :kivagyhe:

Meg ez 4-2-3-1 a ";" tekintve
ZIDANE

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. január 9., szombat 12:13

dannen írta:ne vegyétek készpénznek ezt a patos hírt, még egy komolyabb forrásból sem láttam. attól függetlenül már az jó ha nem ment el kínába :lol:
Én is pont mondani akartam, hogy utánanéztem, és az egész forrása egy Alfredo Pedullà nevezetű olasz újságíró, aki nem biztos, hogy megbízható fazon. De már volt róla szó régebben is, én remélem, hogy igaz, csak így már visszafogottabb az örömöm.. :D

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 9., szombat 11:57

miro írta:
morientes írta: Vègy egy jo kapust? :lol: :lol: :lol:
Klopp kiegészítette az örök igazságot annyival hogy,"1 jó vagy két rossz..." :lol:
#sorryádi :/ :mrgreen:
Majd beáll Lucas Leiva,egyszer már megtette ha jo emlèkszem :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. január 9., szombat 11:50

morientes írta: Vègy egy jo kapust? :lol: :lol: :lol:
Klopp kiegészítette az örök igazságot annyival hogy,"1 jó vagy két rossz..." :lol:
#sorryádi :/ :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 9., szombat 11:45

miro írta:Patonak örülök,főleg hogy a Lpoolba megy! Drukkolok azóta nekik amióta Klopp a tréner,de hát....Van baj,na. :mrgreen:
Vègy egy jo kapust? :lol: :lol: :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2016. január 9., szombat 11:40

Patonak örülök,főleg hogy a Lpoolba megy! Drukkolok azóta nekik amióta Klopp a tréner,de hát....Van baj,na. :mrgreen:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2016. január 9., szombat 11:36

hehe írta:na alexandre pato mégiscsak liverpoolba megy klopphoz, úgy néz ki, remélhetőleg viszik göccét is haversrácnak.
No,nem lesz az rossz,addig amig valami marha ki nem csontozza valahol sunderlandba vagy Watfordba.
Neztem az edzesrol keszult videokat,a kepeket,figyeltem a jatekosokat,olvastam Zidane nyilatkozatat,es hat... Le vagyok nyugozve,mar most erezheto a kulonbseg,nagyon motivalt a mi Zizunk,az edzesen folyamatosan beszel,utasit,tanacsot ad,a jatekosok isszak a szavait,figyelnek ra,koncentralnak,de kozben jo a hangulat,Isco es James eletre keltek,mindenkinek jo a kedve es mosolyognak a jatekosok.
Jovan minden fasza,de azèrt nèzzunk már meg egy meccset :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Mike » 2016. január 9., szombat 10:47

Pepe fog kezdeni?? Na erre azért kiváncsi leszek...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
El Maestro
Hozzászólások: 1229
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zinedine Zidane, Iker Casillas, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modric, Marcelo, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Chicago Bulls

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Maestro » 2016. január 9., szombat 10:44

MARCA | Zidane's 10 amendments:

1. Attack
2. Don't give up the ball
3. BBC are untouchable
4. Everyone defends
5. Ronaldo is the soul
6. James & Isco, both important
7. Balance & intensity
8. Win, win, and win
9. Logical work
10. Team above all
COPE:

• PEPE & ISCO will start vs. Deportivo.
• JAMES, VARANE, & DANILO will be on the bench.
Onda Cero:

• Cheryshev to Villarreal has stalled. Celta Vigo has become a possible destination for him to go on loan. #HalaMadrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 9., szombat 9:28

El Unico írta: Egyetértek. CR nagyon is jo volt a kis jatekban,szuk teruleten,ha voltak jatszotarsai,feltalalta magat. Az utobbi idokben jott ki nagyon az,mennyi alap dolgot elront. Talan most ujra osszeszedi magat,sot,biztos vagyok benne,hogy jo hatassal lesz ra Zidane. Szerintem oda fog bacni kemenyen,csak ugy mint a tobbiek is. Igaza van a Zizunak abban,hogy ez a csapat kibaszott eros,csak valamiert eddig nem jott ez ki. Nagyon jo az anyag,ossze kell gyurni oket,aztan ami a csovon kifer. Rinyalasnak nincs helye,aki egy kicsit is beleszarik,az mehet atadolistara.
A kis területen való játék, és a futással kombinált oda-vissza passzolást ne keverjük össze.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 9., szombat 3:21

Ha leegyszerusiti CR jatekat,azzal sokat nyerhetunk,eleg ha rugdossa a golokat,Madridban egyebkent is csak azt csinalta,kell egy eros csapat aki a portugal ala jatszik,o meg rugdossa a golokat. Ez nem jelenti azt hogy masok nem ervenyesulhetnek,de lassuk be,amikor CR szorta a golokat es a tobbiek megoldottak a labdakihozatalokat es a vedekezest,akkor zakatolt a csapat. Persze CR nem lett fiatalabb,es visszaesett,de Zizu is elmondta,nem szabad leirni a portugalt.
:goat:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 9., szombat 2:17

El Unico írta: Zidane miert ne tehetne csodat,ugy mint a Barcaban Pep?
Egy oriasi kulonbseg azert van. A mostani CR nem fog olyan teljesitmeny lehozni, mint az akkori Messi. Ami nagyban megkonnyitette Pep helyzetet. Ez a CR akar Zidane buktatoja is lehet. Zizounak sokkal nehezebb dolga lesz. Valoszinuleg probalni fogja minel jobban leegyszerusiteni CR jatekat, mert 4-3-3-ban nem fogja ugy megoldani a vedekezest ahogy azt kell ilyen rendszerben. Egyebkent sem tudja bejatszani a szelt mar regota.
Ezzel szemben Pepnek sokkal konnyebb helyzetben volt, mert megtehette, h kirakja Dinhot...meg mindig ott volt neki Messi.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 9., szombat 1:29

Amikor kineveztek a Barcanal Guardiolat,nem vette senki komolyan. Igaz e? Igy volt?
Lattuk mit muvelt a csapattal,oke volt egy Messi meg mogotte Xavi es Iniesta. De mukodtetett egy rendszert es rendet tartott az oltozoben.

Zidane miert ne tehetne csodat,ugy mint a Barcaban Pep?

Neztem az edzesrol keszult videokat,a kepeket,figyeltem a jatekosokat,olvastam Zidane nyilatkozatat,es hat... Le vagyok nyugozve,mar most erezheto a kulonbseg,nagyon motivalt a mi Zizunk,az edzesen folyamatosan beszel,utasit,tanacsot ad,a jatekosok isszak a szavait,figyelnek ra,koncentralnak,de kozben jo a hangulat,Isco es James eletre keltek,mindenkinek jo a kedve es mosolyognak a jatekosok. Szombaton pedig megutjuk a Deportivot,ami szinten nagy erot fog adni a tovabbiakra,jo lesz ez,erzem. Zizut es a jatekosok telt haz varja,es mindenki kivancsi rank,szinte minden sportszereto ember nezni fogja,hogyan debutal Zizu. :)
:goat:

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2016. január 9., szombat 0:59

tetszik a 3szögelés :D
-------------------------------------------
Erzem,Zidane lesz a nyero ember.
Egy biztos, ennek a palinak a vérében van a szép foci; az az elegancia, amit az ő futballja képviselt, szerintem a mai napig egyedülálló; emellett ha valaki, akkor ő első kézből tudja, hogy miről kellene szólni a Real Madridnak, mint az igazi "Galaktikus" Real egyik nagy alappillére; aki a szép idők sikerei mellett tudja és már akkor is látta a perezi rendszer hiányosságait, potenciális buktatóit is (lsd. Makelele és az egyensúly fontosságára való figyelmeztetés /a mai nyilatkozatában egyébként pont vele példálózott is/, illetve a kopasz csoki kipicsázása után azonnal a legnagyobb mellszélességgel kardoskodott Perez apónál Patrick Vieira leigazolása mellett is és nem győzte hangsúlyozni honfitársa szerepének fontosságát --> az már egy más kérdés, hogy sajnos kevés sikerrel :( ; de mondhatnánk a szűk keretet és a nyári haknikat az előszezoni felkészülés rovására, aminek káros következményével sajnos szintén tisztában voltak már akkoriban is az elit alakulattal egyetemben). Del Bosque-tól játékosként, Carlo-tól pedig másodedzőként is megtanulhatta, hogy mire van leginkább szüksége ennek az öltözőnek a hatékony és sikeres kezeléséhez; továbbá a hírek és jelek szerint igazolások, játékosok terén is jó ízléssel bír (korábban ugye P. Vieira, majd Ibra, Hazard, Pogba vagy épp a jó Varane :D), mindezek mellett ha a képzése során még egy kis szakmát is elsajátított és a srácok, valamint Florentino is a partnerei lesznek a továbbiakban, akkor véleményem szerint bőven van miben reménykedni kockázatos döntés ide vagy oda! B-)
na alexandre pato mégiscsak liverpoolba megy klopphoz, úgy néz ki, remélhetőleg viszik göccét is haversrácnak.
Örülnék neki!
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2016. január 9., szombat 0:56

Fejben CR abban a pillanatban, hogy felé jön a labda nem azon gondolkodik, hogy adja tovább a jó helyre, hanem, hogy érjen a kapu elé és szerezzen gólt...kb ez vezethet a rossz passzokhoz. Mégis azt nem értem, amikor megáll a védőkkel szemben, csinál két biciklit, és utána mégis eladja, akkor mi történhet vele...

Pato a poolban...érdekes lenne, de szerintem Kloppnak nem rá van szüksége

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2016. január 9., szombat 0:37

dannen írta:
hehe írta:céronaldo rendszeresen elcseszi a legegyszerűbb kényszerítőt is, neki ez mindig gyengéje volt, már a muban is rengetegszer meg lehetett figyelni, hogy a legkönnyebb visszapasszokat teszi az ember mögé vagy túlzottan elé, két dolog miatt lehet ez: koncentráció hiány, vagy egyszerűen nem érzi.
nem értek egyet, nem volt mindig gyengéje, sőt. régen emlékszem mekkora bugik mentek pl. kakával meg benzemával. mára már persze visszaesett ebben (is), viszont régen semmi gond nem volt vele ilyen téren.
Egyetértek. CR nagyon is jo volt a kis jatekban,szuk teruleten,ha voltak jatszotarsai,feltalalta magat. Az utobbi idokben jott ki nagyon az,mennyi alap dolgot elront. Talan most ujra osszeszedi magat,sot,biztos vagyok benne,hogy jo hatassal lesz ra Zidane. Szerintem oda fog bacni kemenyen,csak ugy mint a tobbiek is. Igaza van a Zizunak abban,hogy ez a csapat kibaszott eros,csak valamiert eddig nem jott ez ki. Nagyon jo az anyag,ossze kell gyurni oket,aztan ami a csovon kifer. Rinyalasnak nincs helye,aki egy kicsit is beleszarik,az mehet atadolistara.
:goat:

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2016. január 9., szombat 0:28

hehe írta:na alexandre pato mégiscsak liverpoolba megy klopphoz, úgy néz ki, remélhetőleg viszik göccét is haversrácnak.
Ez komoly forrással van, vagy Daily Mail szint csak? Remélem igaz, baromira örülnék neki!

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 8., péntek 23:56

na alexandre pato mégiscsak liverpoolba megy klopphoz, úgy néz ki, remélhetőleg viszik göccét is haversrácnak.
Kép
Kép
Kép

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2016. január 8., péntek 23:51

hehe írta:

félretéve a hülyeséget, a barcánál láttam hasonló edzésfeladatot, mint ez (persze biztos, hogy szinte minden csapat gyakorolja, csak nem mindegy milyen a minőség), csak ott még szűkebb, még kisebb területen, és csak egyérintő volt, persze lehet itt is utána elkattant zidane és kiadta a feladatot.
Ezt nagyon szukteruleten torteno labdatartast az Ajaxtol vettek at. Ott talaltak fel, es jelenleg is hasznaljak...csak jelenleg keves a minosegi jatekos hozza. Volt alkalmam latni egy edzest meg a Seedorf, Davids, de Boeros idokbol.

Azt en is eltudom kepzelni, h az alap kp a Kroos, Modric Isco lesz. Meg Zidanel a padon eleg jol mukodott, foleg a Bayern ellen eleg jo osszeszokottsagot mutatott, pedig csak par meccsig allt ossze. Isconak jot fog tenni ez a harmadik pozicio a harmas rendszerben. Szerintem jobban fog izleni neki mint amikor balkozepet jatszott.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2016. január 8., péntek 22:30

céronaldo rendszeresen elcseszi a legegyszerűbb kényszerítőt is, neki ez mindig gyengéje volt, már a muban is rengetegszer meg lehetett figyelni, hogy a legkönnyebb visszapasszokat teszi az ember mögé vagy túlzottan elé, két dolog miatt lehet ez: koncentráció hiány, vagy egyszerűen nem érzi.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 93 regisztrált és 0 vendég