Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6654
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. augusztus 21., péntek 15:29

Ha bale elmegy en akkor se hoznam reust.
Isco megerdemli h kezdo lehessen es james is.
Kurva jok lennenk szerintem.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. augusztus 21., péntek 15:28

Ha Bale fizetésének felét beigérnén Reusnak, máris megtagadná az edzést Dortmundban :mrgreen: És a Dortmundnál mindig van az a pénz, amiért megválnak a játékosuktól. Na jól van Lewánál megmakacoslták magukat, de az egyszeri eset volt szerintem.
Most pedig megyek és felébredek.
Merci Zizou!

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. augusztus 21., péntek 15:21

Én egy verziót tudok elképzelni. DDG-t megkapjuk jóárasítva, 15-25 között, Bale-ért meg letesznek úgy 120-150 milliót. Ennek a verziónak, hogy létezik, adok 80% esélyt, de arra, hogy megvalósul, úgy kb. 30-at.
Reusszal meg az a baj, hogy már nincs kivásárlási ára, mert úgy csak a játékoson múlna, így nem.


Valószínű van ilyen is, igen. Ramost is nagyon be akarták vonni, Bale-ért pedig már a Tottenhames időkben is többet adtak volna, mint mi. Perez miatt viszont sajnos én 30%-ot sem adnék neki. Pénzszűkében nincs a klub, az biztos, valamilyen szinten elismerné, hogy Bale nem volt a legjobb húzás (annak ellenére, hogy ezen bőven lehetne tompítania azzal, hogy haszonnal adunk túl rajta, fontos részt vállalt több kupa elnyerésében, de sajnos nem tudott beilleszkedni, menni akart, puszi). Viszont ami további gátló tényező, hogy ez esetben Perez szerintem hozni akarna egy újabb galaktikust, ami már eleve nehéz feladat, főleg ilyen rövid idő alatt. DDG szerintem számára nem az.


Reus meg szerintem jönne abban az esetben, ha nem lenne itt a walesi. A Dortmunddal pedig elvileg nem rossz a viszony, a hosszabbítás ellenére is dűlőre lehetne vinni a dolgot szerintem, viszonylag vállalható áron (feltéve, hogy tudják pótolni...).



A kölcsönbe pedig remélem nem mennek bele Illara kapcsán, ha ennyi idő alatt nem tudott szintet lépni, akkor már nagyon kevés eséllyel fog, és valami bevétel azért nem ártana.
Egy cikkben írták is, hogy persze Kovacic érkezésével nem a Real alkupozíciója erősödött, de azért 15-20 millió eurót nem lenne baj legombolni valakiről.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 21., péntek 15:15

Remy írta:De hát ja... CR-t kell elővenni. Ő a legnagyobb rákfenéje ennek a csapatnak. Nem Perez vagy mondjuk Bale.
Ezt ugy irod, mintha Perez vagy Bale nem lett volna eloveve heti legalabb 4-5 alkalommal.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 21., péntek 15:15

BBeno írta:roncinak ferdit a statjan hogy sokat bombaz 16on kivulrol. az meg nem helyzet max neki. amugy a helyzetkihasznalasa messze a legjobb az elol levok kozul. de nem azt kell nezni hogy 230 szor probalt kapura loni es abbol 150 talalt kaput amibol 60 golja lett. csak az open goal szitukat kell nezni es a mezony elott van.
Ez más szavakkal leírva az, amit én is írtam. Önző, öncélú, nem csapatjátékos és csak a saját céljai lebegnek a szeme előtt. A csapat eredményessége nem kicsit nőne, ha ezekben a szituációkban emlékezne rá, hogy csapatsport a foci.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. augusztus 21., péntek 15:11

roncinak ferdit a statjan hogy sokat bombaz 16on kivulrol. az meg nem helyzet max neki. amugy a helyzetkihasznalasa messze a legjobb az elol levok kozul. de nem azt kell nezni hogy 230 szor probalt kapura loni es abbol 150 talalt kaput amibol 60 golja lett. csak az open goal szitukat kell nezni es a mezony elott van.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 21., péntek 15:03

RealMadridFanatic írta:
Nah a nagy CR vita közepén mondja meg valaki mennyi esély van arra hogy Van Gaal álma teljesül és Bale szeptembertől mér MU mezben nyomja?

Inkább ne legyek naiv mi?! Semmi esély erre.

Semmi. Biztosan valós a MU érdeklődése, sőt szerintem eszement összeget is kínáltak már, és eddig sem engedték el, sőt, új posztot keresnek neki, minden felkészülési meccsen erőltetve volt és a hírek szerint Perez liblingje, ráadásul benne látják az új Ronaldot...

Nem gondolnám, hogy pont az utolsó pillanatban fogják nyélbe ütni a dolgot, max akkor, ha a háttérben Reus le van zsírozva. De Perez miatt legfőképpen esélytelen.
Én egy verziót tudok elképzelni. DDG-t megkapjuk jóárasítva, 15-25 között, Bale-ért meg letesznek úgy 120-150 milliót. Ennek a verziónak, hogy létezik, adok 80% esélyt, de arra, hogy megvalósul, úgy kb. 30-at.
Reusszal meg az a baj, hogy már nincs kivásárlási ára, mert úgy csak a játékoson múlna, így nem.

Remy, te meg engedd el, mert nem érted.
sőt a többség inkább röhelyes ha a helyzetkihasználást nézzük
Cé se kutyus. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 21., péntek 15:03

Zsombor írta:
Remy írta:A szezon azért ment el, mert a többiek nem tudtak felnőni hozzá. Vagy azért, mert kiestek vagy azért, mert floppok voltak.
Na ez azért nagyon kemény. Mondd, hogy ezt nem gondoltad komolyan.
Eredményességben nagyon távol volt tőle mindenki. Elég csak a szerencsétlen Bale-re gondolni. Valencia... Atletico, stb. Amúgy vicces. Ezen múlik XY megítélése. 1-2 gólon. Ha ott bemegy, vagy ha máshol, akkor XY se lesz annyira lehúzva.

De hát ja... CR-t kell elővenni. Ő a legnagyobb rákfenéje ennek a csapatnak. Nem Perez vagy mondjuk Bale.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. augusztus 21., péntek 15:03

h3x0r írta: Nem. A szezon azert ment el, mert az egesz 2015-os evben Ronaldo gyenge volt, a tobbiek pedig vagy kiestek vagy floppok voltak.
Nem. A szezon azért ment el, mert az egész 2015-os évben a csapat egy része kiesett, a többiek pedig floppok voltak.
Nem kell külön kiemelni senkit :) (bár ha belegondolunk annyira nem maradtunk le sem a bajnokságban, sem a BL-ben, hogy annyira szarnak tekintsük a tavalyi évet, így én mellé írnám a szerencse hiányát is)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11212
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. augusztus 21., péntek 15:01

Mint oly sokszor megint a kettő közt az igazság, gyenge tavaszt hozott Cé,az egója miatt nagyobb kolonc lesz mint Raul és Iker eggyütt de ez az időszak még nem most jött el.

Kétlem,hogy erre a szezonra az a 10 gól lenne a célja ami kell Raúlhoz.Szerintem pont hogy megnyomja majd mert érzi,hogy már nem sok van hátra.

Nem vagyok vele elégedett közel sem, de én még mindig érzem benne az erőt. És tavasszal már a schalke ellen kiestünk volna ha ő nincs.

Én nem várom az utána következő korszakot, nem érzem hogy tudnánk a góljait csapatszinten pótolni, rendben a sok jól bugizó játékosunk van, de egyik sem kíméletlen a kapú előtt,sőt a többség inkább röhelyes ha a helyzetkihasználást nézzük.És akkor még nek beszéltünk a mentális tényezőről amit ugyanúgy felhoztunk Ramosnál is.Ha a pályán van az ad egyfajta nyugodtságot a csapatnak pont a góljai miatt.

1-2 év és eljön az idő,most szerintem még jó lesz, de amit eddig csinált az télleg vicc.mármijt az előszezon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 21., péntek 15:00

Realista24 írta:Phil Kitromilides a RMTV munkatársa
Ez is egy olyan nap, hogy igazán azt kívánom, bárcsak beszélhetnék a Real Madrid átigazolásaival kapcsolatban.
ez mi ez?
Remy írta:Juve is kiscsapat... (nem érdekel, hogy szerezte és hogy játszott). Meglőtte a saját góljait, de továbbra is mondom. HOL VOLTAK A TÖBBIEK? Bazzeg, csak CR lőhet gólt ebben a csapatban? Barca se azért triplázott, mert Messi lőtte a góljait, hanem mert meglőtte Neymar és Suarez is. Itt ki lőtt gólt CRen kívül? Senki... szóval igen. CR el***ta a szezonunkat.

Hülyézhettek, stb. Akkor is tartom, hogy hiába játszott gyengébben CR, mint ősszel. A szezon azért ment el, mert a többiek nem tudtak felnőni hozzá. Vagy azért, mert kiestek vagy azért, mert floppok voltak.
Ez nem hülyeség, ez elfogultság és önbecsapás. Inkább pont az a baj, hogy tavasszal mindenki épp olyan gyenge volt, mint CR meg a 2 szaros Juvenak lőtt gólja. Persze biztos remekelt, ezért volt az, hogy 60 szabadból 2 lett gól, abból, ha jól emlékszem mindegyik potya volt, de azért nagy mellel továbbra is ő lőtte őket.

CR még mindig a csapat előtte tartja saját magát ez a fájó igazság.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. augusztus 21., péntek 15:00

VIhetné is, CR-t meg valóban össze kell szedni, meg az egész támadósort. Mert az is szép, hogy Karim Benzema lassan a Real top 10-es góllövője, de ő sem akkor villanik, amikor kéne. Amikor lő a csapat 6 gólt, akkor kiveszi a részét, de amikor szenvedünk, akkor ő is. Bale-ről nem írok, mert ki lett tárgyalva elég sokszor...

Ronaldo.. Teljesen más a focija, tele üresjáratokkal, pánikpasszokkal... Bohóckodik a labdával, majd mikor ott a védő tőle 2 centire, akkor random belebök egyet, ami aztán ellenfélhez megy. Ez már lassan két éve megfigyelhető. Most már lassan ott tartunk, hogy az érkezés ami nagyon megy neki és a fejelés. Pedig nem volt ő ilyen. Messihez kár is hasonlítani, mert voltak az argentinnak is gyengébb napjai, de játékban volt legalább. Volt, hogy sétálgatott, de akkor is benne volt az az egy két villanás. Tavaszról meg nem is beszélve, amikor ismét élete formájában játszott. Ronaldo ugyanúgy hibás volt a tavalyi szezonban. Ha Benzemának megmondanád, hogy lője a tizenegyeseket és semmi mással ne foglalkozzon, csak a kapu elé érkezésekkel, valószínű ő is hozta volna ezeket a számokat. De még mindig ő az (Benzema), aki legalább játszani próbál, nem csak alibizni, pedig én aztán másféle csatárt szeretnék. Csak hogy az elől lévő 3 emberből legalább kettőnek tudni kéne kicsiben is csinálni, mert különben meghalunk.

Mellesleg ott egy James, akinek talán a legjobb lába van az utóbbi évekből és nem végezheti el a szabadokat. Pedig ha van is elég sok hiányossága, abban nagyon penge a srác.

Én egyébként azt várom, hogy mihelyst megrúgja a góljait Raúlhoz, felszabadul, leáll a görccsel, mert onnantól Messit utolérni esélye nincs, a Real Madridnak mindenképp a legjobb góllövője lesz.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Sunsky 2015. augusztus 21., péntek 15:05-kor.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2645
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2015. augusztus 21., péntek 15:00

Nah a nagy CR vita közepén mondja meg valaki mennyi esély van arra hogy Van Gaal álma teljesül és Bale szeptembertől mér MU mezben nyomja?

Inkább ne legyek naiv mi?! Semmi esély erre.

Semmi. Biztosan valós a MU érdeklődése, sőt szerintem eszement összeget is kínáltak már, és eddig sem engedték el, sőt, új posztot keresnek neki, minden felkészülési meccsen erőltetve volt és a hírek szerint Perez liblingje, ráadásul benne látják az új Ronaldot...

Nem gondolnám, hogy pont az utolsó pillanatban fogják nyélbe ütni a dolgot, max akkor, ha a háttérben Reus le van zsírozva. De Perez miatt legfőképpen esélytelen.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9172
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. augusztus 21., péntek 14:53

Remy írta:Itt ki lőtt gólt CRen kívül? Senki... szóval igen. CR el***ta a szezonunkat.
Ki mondott olyat, hogy CSAK(!!!) CR hibaja volt a 0 kupa?
Remy írta:A szezon azért ment el, mert a többiek nem tudtak felnőni hozzá. Vagy azért, mert kiestek vagy azért, mert floppok voltak.
Nem. A szezon azert ment el, mert az egesz 2015-os evben Ronaldo gyenge volt, a tobbiek pedig vagy kiestek vagy floppok voltak.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. augusztus 21., péntek 14:51

Nah a nagy CR vita közepén mondja meg valaki mennyi esély van arra hogy Van Gaal álma teljesül és Bale szeptembertől mér MU mezben nyomja?

Inkább ne legyek naiv mi?! Semmi esély erre.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. augusztus 21., péntek 14:50

Remy írta:A szezon azért ment el, mert a többiek nem tudtak felnőni hozzá. Vagy azért, mert kiestek vagy azért, mert floppok voltak.
Na ez azért nagyon kemény. Mondd, hogy ezt nem gondoltad komolyan.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 21., péntek 14:47

Remy írta: A szezon azért ment el, mert a többiek nem tudtak felnőni hozzá. Vagy azért, mert kiestek vagy azért, mert floppok voltak.
Hülyézhettek, stb.
Hülye vagy, ha már így vállalod és még alá is támasztod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27346
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. augusztus 21., péntek 14:44

Juve is kiscsapat... (nem érdekel, hogy szerezte és hogy játszott). Meglőtte a saját góljait, de továbbra is mondom. HOL VOLTAK A TÖBBIEK? Bazzeg, csak CR lőhet gólt ebben a csapatban? Barca se azért triplázott, mert Messi lőtte a góljait, hanem mert meglőtte Neymar és Suarez is. Itt ki lőtt gólt CRen kívül? Senki... szóval igen. CR el***ta a szezonunkat.

Hülyézhettek, stb. Akkor is tartom, hogy hiába játszott gyengébben CR, mint ősszel. A szezon azért ment el, mert a többiek nem tudtak felnőni hozzá. Vagy azért, mert kiestek vagy azért, mert floppok voltak.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62770
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. augusztus 21., péntek 14:44

Phil Kitromilides a RMTV munkatársa
Ez is egy olyan nap, hogy igazán azt kívánom, bárcsak beszélhetnék a Real Madrid átigazolásaival kapcsolatban.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27893
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 21., péntek 14:31

Remy te még mindig nem fogod fel a lényeget baszki. Ja szállította a gólokat. Pár kis csapat ellen, amúgy meg semmi. Főleg, akkor amikor vezérnek kellett volna lennie. És lehet, hogy ott volt 2 méterre és beverte meg még a 11-est is, de az sem azért volt, mert ő remekelt.

Egész ősszel fenn rohadt a pályán, aztán megszórta a kicsiket, amiből a CSAPAT igazából nem profiltált, mert édes mindegy lett volna, hogy 2-0 vagy 5-0... De CR-nek játszania kellett. Tavasszal meg görcsösség és könnyelműség jellemezte.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 68 regisztrált és 0 vendég