Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2022. február 2., szerda 8:25

young centre back: vallejo

left back: miguel

right back: odri

young mid: nem fogunk venni senkit, fede, cama se játszik sokat.

bappé lesz ott csak

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 2., szerda 8:08

Real Madrid want a right-back, a left-back, a young centre-back and a young midfielder in the summer. @tgm46
ha ez igy van, ez pozitiv, legalabb latjak, hogy hol vannak vagy lesznek a lyukak a csapatban.
nyilvan a mostani szelsovedoink ilyen olyan okokbol erosen korlatozott minoseget es teljesitmenyt nyujtanak, jo lenne talalni vmi normalis embert egyik vagy akar mindket szelre.

a fiatal kp-s meg az oregedoket volna kisegiteni, beilleszkedni es atvenni a szerepet, en tucsimanit hoznam, de lehet van mas is a kalapban. csak ne pogba pls, danke.

elol a bapi-hali az kell, lesz 1-2 evuk benzema mellett, aztan lehet bajban leszunk, mert kombinativ kreativ jatekban eleg ostobak a mai tamadojatekosok.
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 2., szerda 7:57

Süti írta:
Pad'em írta: ABC hírek jövőre nézve:

Real Madrid want a right-back, a left-back, a young centre-back and a young midfielder in the summer.

Fullback: Real Madrid are very impressed with Angeliño's versatility, he can play in midfield, as a full-back, and also in attack. He would cost the club €30m. Another option for right-back could be the return of Odriozola. Reguilon and Gaya are on the list of options being considered for left-back.

Midfield: Real Madrid’s priority for the midfield is Tchouameni and Gravenberch. It will be *one* of them. Gravenberch will be cheaper than Tchouameni. He is valued at €35m, and he is loved by Real Madrid and Juni Calafat.

Real Madrid are already planning the ‘Mbappe team’ - the squad will be built around him, he will be the main piece.

Realista24 írta: Real Madrid want a right-back, a left-back, a young centre-back and a young midfielder in the summer. @tgm46
Write Only. :mrgreen:
Én képviselem a modernkori hírközlést. Röviden, tömöre, padem meg még fiatal és lelkes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Süti » 2022. február 2., szerda 7:40

Pad'em írta: ABC hírek jövőre nézve:

Real Madrid want a right-back, a left-back, a young centre-back and a young midfielder in the summer.

Fullback: Real Madrid are very impressed with Angeliño's versatility, he can play in midfield, as a full-back, and also in attack. He would cost the club €30m. Another option for right-back could be the return of Odriozola. Reguilon and Gaya are on the list of options being considered for left-back.

Midfield: Real Madrid’s priority for the midfield is Tchouameni and Gravenberch. It will be *one* of them. Gravenberch will be cheaper than Tchouameni. He is valued at €35m, and he is loved by Real Madrid and Juni Calafat.

Real Madrid are already planning the ‘Mbappe team’ - the squad will be built around him, he will be the main piece.

Realista24 írta: Real Madrid want a right-back, a left-back, a young centre-back and a young midfielder in the summer. @tgm46
Write Only. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 2., szerda 7:27

Real Madrid want a right-back, a left-back, a young centre-back and a young midfielder in the summer. @tgm46
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. február 1., kedd 21:44

Berti írta: Angelino ennyi pénzért nem lenne rossz deal. A másik kettőnél lényeges jobb. Egyetlen baja, hogy spanyol..
miért baj, hogy spanyol?
a többi is az, megszívtad :lol:

amúgy szerintem mind a 3 átlagos

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2022. február 1., kedd 21:18

Berti írta: Angelino ennyi pénzért nem lenne rossz deal. A másik kettőnél lényeges jobb. Egyetlen baja, hogy spanyol..
Lehet csak én jártam így és rossz meccseit fogtam ki, de amikor ezt a gyereket láttam játszani mindig full átlag volt, vagy még az se.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2022. február 1., kedd 21:08

Jim írta: annyira gyenge volt Miguel, hogy nem lehet egyértelműen őt kipróbálni Mendy cseréjének
1 évig mondjuk?
Ott van leírva első opcióként, hogy rajta is gondolkodnak, hogy felhozzák.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Berti » 2022. február 1., kedd 21:00

Angelino ennyi pénzért nem lenne rossz deal. A másik kettőnél lényeges jobb. Egyetlen baja, hogy spanyol..

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. február 1., kedd 20:48

Realista24 írta: The board along with the Staff are considering the replacement of #Marcelo. The options are: raise Miguel #Gutierrez, execute the #Reguilon clause or sign #Angeliño, a player valued at 35 million euros by #Leipzig.
annyira gyenge volt Miguel, hogy nem lehet egyértelműen őt kipróbálni Mendy cseréjének
1 évig mondjuk? :roll: :hmmm:
ha nagyon nem állja meg a helyét, 1 év múlva is le lehet igazolni valakit a fentiek közül

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. február 1., kedd 20:07

The board along with the Staff are considering the replacement of #Marcelo. The options are: raise Miguel #Gutierrez, execute the #Reguilon clause or sign #Angeliño, a player valued at 35 million euros by #Leipzig.
#RealMadrid #rmalive
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 1., kedd 16:07

A fentiek közül egyedül jobbhátvédre van csak igazán szükség, de arra óriási.

Miguelt legkésőbb most januárban kölcsön kellett volna adni. Nagyon jót tett volna neki 30+ meccs kezdőként egy 10-15. csapatban. A helyére, Mendy mögé nem nagyon vennénk valakit, nem is érné meg, így foshatunk mit hoz majd össze MG, ha 5-10 első csapatos meccsel a lábában kell beugrania egy fontosabb meccsre. Alaba ide csak 3. opció. Nagyon hiányzik közepről ha ő játszik itt. (+ van egy Nacho is)

Középpályással is várhatnánk egy évet, bár Gravenberchre érdemes lehet rámenni. Ő úgy tudom egy "agyas" kp. 23-ig van szerződése és ha most nem hozzuk 99%, hogy más viszi. Persze ha később sikerülne elhozni a Wirtz gyereket semmi szükség nem lenne rá. Utóbbiban sokkal több van (és európai :D ), de biztos jóval többe kerülne. A Bayern se hagyná, hogy más vigyen el egy ékkövet a piacukról, így ez +1 nehezítő tényező. Gravenberchnek ráadásul Raiola az ügynöke és ha valalinek repülnie kéne a kp-ról az Ceba lenne. Néznem még egy évig, eddig jó és az a U21 VB-s forma is ott lehet benne valahol + spanyol.
Kp-kat nézegetni bőven elég lenne jövő nyáron.

Most láttam, hogy Cancelo hosszabbított, szóval ha lett is volna rá egy minimális esély, hogy rámegyünk, már annyi sincs. Úgy tűnik muszáj lesz bízni egy Carvajal feltámadásban vagy kihúzni valahogy a Porro/Mazraoui/Mukiele/Odri/stb. sorból valakivel.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. február 1., kedd 14:28

Reméljük nem Haaland árából néznek
csere balhátvédet középhátvédet és középpályást… :hmmm:

Saját játékosokkal még kihúznánk 1-2 évet ezen posztokon
A norvég lehetne nagy minőségi ugrás

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 1., kedd 14:21

flori írta: Szerintem egyáltalán nem pénz kérdése a nyár. Tavaly Perez kiperkált volna 180-at Mbappéért. Van ott lóvé, kérdés kiket akarnak a csapatba.
Ja, akkor félreértettem, hogy "el kell engedni". Azt hittem a pénzre gondoltál..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: flori » 2022. február 1., kedd 14:07

Szerintem egyáltalán nem pénz kérdése a nyár. Tavaly Perez kiperkált volna 180-at Mbappéért. Van ott lóvé, kérdés kiket akarnak a csapatba.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. február 1., kedd 14:04

Pad'em írta: Bale-nél és Iscónál az bruttó amit írsz. Jovic is bruttó 10 körül kap. Számításaim szerint a három lejáróval nagyjából 65M bruttó fizu szabadul fel, ha még mellécsapnánk Jovicsot meg Marianót az még plusz bruttó 16-18M euróban, ergó Mbappé és Haaland bérét ez nagyjából fedezné, feltéve ha mindkettő gross €40-50M keresne kb.
Lehet a rossz bild-et néztem :lol: :lol: , viszont akkor bruttó és nem nettó 70 körül igen.. De most kerestem máshol is, ez már egy jobbnak tűnik, itt Béla-Hazard bruttó 28/fő, de Alaba is 22,5 (ami jogos), de az meg az előzőnél is kb. ennyi volt..

De basszus Hazard bruttó 28-át sem indokolja semmi. Igazából ő, Bale, Marci meg Isco 90m brutto.. Jó lenne ha ő is menne.. Szóval szerintem lenne pénz..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
halamadrid
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2021. április 11., vasárnap 17:26
Kedvenc játékosaid: C. Ronaldo, Modrić, Asensio, Ramos, Casemiro, Marcelo, Håland, Fede
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: halamadrid » 2022. február 1., kedd 13:56

Endricknek még 2 és fél éve van nőni. Kíváncsi vagyok 1,73-ről mennyit nyúlik.
Ceballos: “When I saw all those players — Karim, Carvajal, Modric… — playing cards just a few hours before the game I thought ‘wow, well, there’s calmness anyway’. I couldn’t even sleep.”
:salute:

HE WON IN SPA, HE WINS IN MONZA! :sziv:

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4418
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. február 1., kedd 13:53

hehetheoriginal írta: minden attol fugg, hogy Remy mit gondol a temarol :mrgreen:
Endrickről is az ő eye-testjét várom igazán.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11469
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. február 1., kedd 13:40

minden attol fugg, hogy Remy mit gondol a temarol :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7312
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. február 1., kedd 13:34

flori írta: Muszáj behúzni őt is, fixen nem fog 23-ig várni a váltással. Évekig siratjuk majd.
Ezt már többetektől olvastam, miért olyan biztos ez? 21 éves, igazából bőven ráér, ha meg tényleg mi vagyunk az álma, akkor pláne nem értem miért ne lenne el még egy évet a Dortmundban, hogy aztán átvehesse Benzema helyét.

Amúgy nem aggódom. Gatto megírta, hogy júliusban hivatalos lesz, hogy jön, szóval easy :mrgreen:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 238 regisztrált és 0 vendég