Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 21., péntek 14:53

Courtois tényleg nagyon jó, de...Én elégedett vagyok Lopezzel, Casillas is jó formát mutat már egy ideje, itt van két saját nevelésű kapus, akkor hozzuk el az Atleticoban védő belgát? 32 évesen egyik sem számít túlkorosnak, főleg Lopez esetében nem hiszem, hogy beszélhetünk még hanyatlásról, Ikernél már nagyobb erre az esély.

Varane-nak meg jó lenne megemelni a kivásárlási árát, mert bár nem hiszem, hogy megdumálhatják a fejét, menjünk csak biztosra.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2014. február 21., péntek 14:26

a belga jöhet. nálam top3ban van. nem hiszem amúgy hogy bármelyik kapusunk is lelépne. Iker marad mert megígérte. Lópeznek meg oka nem lenne lépni hiszen övé a bajnokság és nem véletlenül írt alá ilyen sok évig.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 21., péntek 14:20

Az AS szerint az Atlétcio Madridnak nem sikerült egyezségre jutnia Courtois ügyében a Chelseavel, és azt írják, hogy Pérez akcióba lendül. A lap szerint a belga hálóőr nagy kedvence Péreznek, aki szeretné, ha már a következő szezontól a Real Madridot erősítené.
Spanyol vélemények szerint egyébként az érdeklődés tényleg valós és elsősorban Casillas távozása esetén esélyes a történet (akire egy 20 millás árcédulát aggattak), lévén a klubnak nyárra van egy A és B-terve pótlás gyanánt attól függően, hogy a 2 jelenlegi kapus közül melyik távozik majd, merthogy sokan biztosra veszik, hogy nyáron egyikük elhagyja a klubot. :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 21., péntek 12:11

Gascoigne írta:
morientes írta:Marcelo májusban lesz 26.Úgyhogy pár évig meg van oldva az a poszt....:)
meg lenne oldva, ha Marcelo nem a sztereotipikus lusta, fegyelmezetlen, ostoba brazil lenne, aki. a képességei adottak, de ő megelégszik a középszerűvel. soha közelébe nem érhet RC-nek.
Én egy szóval sem mondtam hogy valaha lesz olyan mint Roberto Carlos.Mert olyan mondjuk 50 évente egy ha akad.De ilyen szikeraktol meg morenoktol,meg Coentraoktol magasan jobb...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 20., csütörtök 21:35

Matuidi and Maxwell sign new Paris Saint-Germain deals
Na akkor Matuidi sem szolgáltat több pletykát... :shifty:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. február 20., csütörtök 21:21

Realista24 írta:
Anis írta: (Bajnoki, BL, kupa = 116)
CR 46+10+3
Higu 22+3+1
Benz 21+7+3
(Asszem anno volt is egy hír róla, hogy megdöntötték az Eto'o-Messi-Henry (?) féle rekordot)
Spanyol szuperkupát kihagytad.
Szuperkupaban CR es Benz is rugott 1-1 golt.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 20., csütörtök 21:02

morientes írta:Marcelo májusban lesz 26.Úgyhogy pár évig meg van oldva az a poszt....:)
meg lenne oldva, ha Marcelo nem a sztereotipikus lusta, fegyelmezetlen, ostoba brazil lenne, aki. a képességei adottak, de ő megelégszik a középszerűvel. soha közelébe nem érhet RC-nek.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 20:55

Anis írta:
Toti írta:amikor mourinhoval bajnokok lettünk hány gólt szerzett összesen a benzema - cristiano - higauin trió? minden sorozatot figyelembe véve?
(Bajnoki, BL, kupa = 116)
CR 46+10+3
Higu 22+3+1
Benz 21+7+3
(Asszem anno volt is egy hír róla, hogy megdöntötték az Eto'o-Messi-Henry (?) féle rekordot)
Spanyol szuperkupát kihagytad.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. február 20., csütörtök 16:25

Toti írta:amikor mourinhoval bajnokok lettünk hány gólt szerzett összesen a benzema - cristiano - higauin trió? minden sorozatot figyelembe véve?
(Bajnoki, BL, kupa = 116)
CR 46+10+3
Higu 22+3+1
Benz 21+7+3
(Asszem anno volt is egy hír róla, hogy megdöntötték az Eto'o-Messi-Henry (?) féle rekordot)
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 20., csütörtök 16:22

Hát érdekes lenne, ha tényleg elvinnétek Morenót. Pár évre meg lenne oldva az a poszt
Marcelo májusban lesz 26.Úgyhogy pár évig meg van oldva az a poszt....:)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. február 20., csütörtök 16:14

amikor mourinhoval bajnokok lettünk hány gólt szerzett összesen a benzema - cristiano - higauin trió? minden sorozatot figyelembe véve?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2014. február 20., csütörtök 15:32

egyébként lassan formába lendülhetne.
jön a hazai vb is, még ilyenkor se figyel a súlyára? :kivagyhe:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 15:13

Senki nem fog Marcelóhoz nyúlni. Az elmúlt időben megint akadtak gondok a súlyával és edzésmunkájával, kerestek egy középáras hátvédet, aztán megírták a hírt. Nagyjából ennyi a story.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 20., csütörtök 15:01

madridronie írta:A hírek szerint a szakmai stáb Carloval az élen nem felhőtlenül elégedett Marceloval és a teljesítményével (míg Moreno igen csak elnyerte mindenki tetszését), emellett állandó súlyproblémákkal küzd az emberünk és a vezetés igazi versenyhelyzetbe szeretné hozni a brazilt (aki egyes vélemények szerint picit elkényelmesedett) a fiatal spanyol srác leigazolása révén (mint D. Carvajal és Arbeloa esetében is történt)! Ettől függetlenül simán érkezhet Siqueira is, de nem lepődnék meg Coentrao maradása esetén sem.
Értem, köszi. Mondjuk nekem nem annyira tűnt fel, hogy Marcelo teljesítménye visszaesett (igaz, nem láttam idén olyan sok Real-meccset, mint amennyit szerettem volna), de Ancelottiék nyilván jobban tudják. :D Hát érdekes lenne, ha tényleg elvinnétek Morenót. Pár évre meg lenne oldva az a poszt. Láttam már párszor játszani a srácot, és elég jónak tűnt, simán hoznám Barcelonába, ha nem lenne itt nekünk Alba.

Siqueira meg nem ez a szint szerintem, bár második számú balbunkónak talán elmegy.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 20., csütörtök 13:00

versenyhelyzetbe szeretné hozni a brazilt (aki egyes vélemények szerint picit elkényelmesedett) a fiatal spanyol srác leigazolása révén (mint D. Carvajal és Arbeloa esetében is történt)! Ettől függetlenül simán érkezhet Siqueira is, de nem lepődnék meg Coentrao maradása esetén sem.
Mondjuk azért Carvajal-Arbeloa eset azért más,őt nem azért vettük hogy versenyhelyzetre kényszerítse Arbeloat,hanem hogy a jobb oldal támadásba ne legyen annyira flop...
Maercelonal azért más a helyzet,én sem vagyok vele felhőtlenül elégedett,de még mindig top5.Az a Siquera vagy ki,nálam felejtős,Morenot sem értem,mikor itt van Casado,akiből lehet valami.
Coentrao meg nem akar maradni,többször emlegette már hogy nem szeret itt,meg őt sem szeretik....addig kelkene belőle csinálni egy kis aprót,amíg lehet...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 20., csütörtök 12:48

Ezt mondjuk nem igazán érteném, 21 millió egy csere-balhátvédért? :hmmm: Ráadásul a srác baromi fiatal még, nem hiszem, hogy lenne értelme Madridba igazolnia, hogy aztán a padot koptassa az esetek döntő többségében. (Jó, nyilván rotálva lenne valamilyen szinten Marcelóval, de erősen kétlem, hogy képes lenen kiszorítani a brazilt a kezdőből.)
A hírek szerint a szakmai stáb Carloval az élen nem felhőtlenül elégedett Marceloval és a teljesítményével (míg Moreno igen csak elnyerte mindenki tetszését), emellett állandó súlyproblémákkal küzd az emberünk és a vezetés igazi versenyhelyzetbe szeretné hozni a brazilt (aki egyes vélemények szerint picit elkényelmesedett) a fiatal spanyol srác leigazolása révén (mint D. Carvajal és Arbeloa esetében is történt)! Ettől függetlenül simán érkezhet Siqueira is, de nem lepődnék meg Coentrao maradása esetén sem.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 20., csütörtök 12:40

A tavalyi Bale biznisz után engem is meglepne, ha most nyáron ismét 100 millát dobnánk ki egyetlen egy játékosért küszöbön egy stadion átépítéssel!
Hozzáteszem, nem elképzelhetetlen, hogy a klub és Perez már előre felé menekül; a napokban olvastam, hogy a Spanyol Liga a tervek szerint 2, de legkésőbb 3 év múlva bevezetné a TV-s közvetítési jogok közös értékesítését, amiről a szezon végén születhet végleges megállapodás, döntés! :hmmm: Arról nem is beszélve, hogy ha megnézzük a most alakuló keretet (jelenleg futó és tervezett hosszabbítások és életkor), akkor ha idén jól dolgoznak Carloék a következő években csak a kiesőket kell majd megfelelően pótolni, hisz 2 poszt (kkp., csatár) kivételével több, mint jól állunk ilyen téren és adott egy masszív gerinc még évekre --> Kapusok: Casillas, D. López (mind2-en csak idén töltik majd a 33-at); védelem: D. Carvajal (22), Arbeloa (31) Pepe (most lesz 31), S. Ramos (28 lesz), Varane (21), Nacho (24), Marcelo (26 lesz), F. Coentrao (szintén 26 lesz); középpálya: Xabi Alonso (nem rég töltötte a 32-t), Modric (ősszel 29), Khedira (27 lesz), Illarra (24 lesz), Di María (26), Isco (22 lesz), Bale (25 lesz); támadók: C. Ronaldo (29), Benzema (26), Jesé (21 lesz); peremeberek: Casemiro (22), Morata (21)

NEM ROSSZ, NA ..... :Đ Ami pedig a pletykákban legtöbbet szereplőket illeti: bal bekk: A. Moreno (22); kkp: Gündogan (24 lesz ősszel), Pogba (21 lesz), Vidal (most lesz 27); csatárok: Suárez (27), Agüero (26 lesz), Falcao (28), Mandžukić (28)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 20., csütörtök 12:28

http://m.youtube.com/watch?v=ktbf8GH_VL8
Ángel Correa San Lorenzo....amit ebből le lehet szűrni azt hogy ügyes...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3723
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 20., csütörtök 11:41

Siquera, Vidal, Mandzukic

én őket igazolnám le nyáron.... :)

coentrao, casemiro, morata off

nem kellenek drasztikus változások szerintem.. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. február 20., csütörtök 11:30

Bal oldalra ott van az a csóka - neve nem jut eszembe - akivel már teljes volt az egyezség, csak Coentrao maradása miatt nem jött. 10 milla alatt lesz.
Siquera? :)
Ha valaki adna 40 milliót Khediráért úgy, hogy lejár a szerződése egy év múlva, akkor ez a világ tényleg megérett a pusztulásra...
:lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 80 regisztrált és 0 vendég