Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. június 15., vasárnap 19:41

Itt csak arról van szó ,hogy Zidane szeretne egy kicsit "magabiztosabb" Benzema-t, próbál önbizalmat fecskendezni a 9esünkbe, de a válogatottban egyébként lehetne csk attól függetlenül,hogy nem egy kapitány alkat, dehát Messi és CR sem, mégis ők a válogatott kapitányok ... Már pár éve Ramos a kapitány és valószínűleg 3-4 évig még ő is lesz és ez így a jó. De ezt számomra nagyon buta hagyományt igazán felrúghatná valamelyik edző,hogy mindig az a cséká aki legrégebb óta van a klub-nál.Most Ramos-al tökéletesen elégedett vagyok mint csk, Casillas szerintem soha nem volt vezér alkat,ő inkább az a csendes típus, ehhez hozzájön ,hogy kapus onnan meg nem igazán lehet irányítani.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. június 15., vasárnap 19:22

kredenc írta:Nem láttam a hírt,de nem a válogatottról van szó?
Arról és a Realról is.
Anis írta:Iker, Ramos, Marcelo, Pepe, CR ötös tuti, Xabi is előtte van. ez is egy hamis ábránd, ne ilyenekkel biztassa amire 0 esélye van, max valami felkészülési meccsen, ha a "nagyok" (alapkezdő több tagja) nem játszik.
És ha egy picit belegondolnál, hogy Zidane egy szóval sem említette, hogy jövőre legyen csapatkapitány, akkor máris rájössz, hogy Casillas, Pepe és Alonso vélhetően nem sokára (2-3 év) "nyugdíjba" mennek. Akkor pedig a 4 csk (mert nálunk annyi van) a Ramos, Marcelo, Ronaldo, Benzema kvartett lesz.
Amúgy Pepe előrébb van a sorban Marcelonál. Alonso meg nem Benzema után jött a csapathoz? Mintha CR, Kaká, Benzema és Alonso, Arbeloa lett volna azon a nyáron a sorrend. De ha még Arbeloa és Alonso előbb is jött a franciánál, egyik sem fiatal. Szóval pár(atlan) éven belül -ha marad, és látszólag szeretne/szeretnék, akkor simán becsúszhat 4. helyre, ahol most a kis brazil van.
És a félreértések elkerülése végett, nekem mindegy, hogy ki a 3. és 4. számú, vagy hogy Ő az lesz-e. Egyelőre csak gyógyuljon fel teljesen, tegye jobban oda magát a Realért. Aztán pár év múlva meglátjuk.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2014. június 15., vasárnap 19:17

Mindkettőre utalt Zidane, de elsősorban a Realos kapitányságra.

Amúgy meg Benzema mint a Real csapatkapitánya. :lol: joke of the year.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. június 15., vasárnap 19:13

valamivel motiválni kell őt, ha már az arannyal kezdő címek egyike sem elérhető számára. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. június 15., vasárnap 19:13

http://madridom.hu/blog/2014/06/15/benz ... et-zidane/

néha a főoldalt se árt megnézni :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2014. június 15., vasárnap 19:14-kor.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: csabi* » 2014. június 15., vasárnap 19:12

Anis írta:
Zinedine Zidane úgy gondolja, hogy Benzema képes lehet magára vállalni azt a felelősséget, amit a csapatkapitánysággal jár, és arra ösztönözi a csatárt, hogy kapcsoljon nagyobb fokozatra a csapatkapitányi szalagért.
Iker, Ramos, Marcelo, Pepe, CR ötös tuti, Xabi is előtte van. ez is egy hamis ábránd, ne ilyenekkel biztassa amire 0 esélye van, max valami felkészülési meccsen, ha a "nagyok" (alapkezdő több tagja) nem játszik.
nyilván a francia válogatottról volt szó
Kép

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. június 15., vasárnap 19:00

Anis írta:
Zinedine Zidane úgy gondolja, hogy Benzema képes lehet magára vállalni azt a felelősséget, amit a csapatkapitánysággal jár, és arra ösztönözi a csatárt, hogy kapcsoljon nagyobb fokozatra a csapatkapitányi szalagért.
Iker, Ramos, Marcelo, Pepe, CR ötös tuti, Xabi is előtte van. ez is egy hamis ábránd, ne ilyenekkel biztassa amire 0 esélye van, max valami felkészülési meccsen, ha a "nagyok" (alapkezdő több tagja) nem játszik.
Nem láttam a hírt,de nem a válogatottról van szó?

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. június 15., vasárnap 18:57

Zinedine Zidane úgy gondolja, hogy Benzema képes lehet magára vállalni azt a felelősséget, amit a csapatkapitánysággal jár, és arra ösztönözi a csatárt, hogy kapcsoljon nagyobb fokozatra a csapatkapitányi szalagért.
Iker, Ramos, Marcelo, Pepe, CR ötös tuti, Xabi is előtte van. ez is egy hamis ábránd, ne ilyenekkel biztassa amire 0 esélye van, max valami felkészülési meccsen, ha a "nagyok" (alapkezdő több tagja) nem játszik.

Griezmann / Vela. Bár asszem utóbbi még nem került szóba konkrétan, csak a fórumon hoztuk fel, de a mexikói sokkal jobb megoldás lenne... mivel szélsőt és csatárt is tud játszani, így helye valószínűleg hamarabb lenne, mint a szélső franciának. vagy Carloék azzal számolnak hogy majd őt is átnevelik támadónak/9esnek? mert ha ez a tervük akkor okés.
Az AC Milan továbbra is szeretné megerősíteni a csapatát, amire a Real Madrid brazil középpályását, Casemirót szemelték ki. Az olasz klub azonban egyelőre nem fizetne a játékosért, csak kölcsönvennék.
Ha kb 10ért nem tudnák eladni, akkor ez a kölcsön lenne a jó megoldás (egyelőre opció nélkül). Ott talán játszana is eleget ahhoz, hogy hosszú távon kiderüljön mennyit ér.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 15., vasárnap 17:30

wZoLee7 írta:én elhoznám a franciát, és mellé még Velát :D
CR, Bale, Benzema, Jesé, Griezmann, Vela...DM-el nem számolnék széleken, ha a kp-n nincs hely neki akkor elkell adni, Isco meg maradjon kp-s

6 emberünk lenne 3 posztra elöl, de kitudja ki mikor milyen formában lenne, főleg Bale és Benzema a kérdéses...Jesé meg kitudja mikor lesz újra a toppon


Mondjuk egy Agüero-Suarez pakk sem ártana nem? :agree: :lol:
ZIDANE

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: revolver » 2014. június 15., vasárnap 17:27

CR, Bale, Benzema, Jesé, Griezmann, Vela...DM-el nem számolnék széleken, ha a kp-n nincs hely neki akkor elkell adni, Isco meg maradjon kp-s
zseniálisak ezek a kommentek :salute:

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. június 15., vasárnap 17:12

én elhoznám a franciát, és mellé még Velát :D
jó ötlet, valamelyikük kapna az egész szezonban összesen 20 percet. a másik meg lehet 60at is.
egyet elhozni még oké, de annak is csak morata távozása miatt.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2014. június 15., vasárnap 16:55

én elhoznám a franciát, és mellé még Velát :D
CR, Bale, Benzema, Jesé, Griezmann, Vela...DM-el nem számolnék széleken, ha a kp-n nincs hely neki akkor elkell adni, Isco meg maradjon kp-s

6 emberünk lenne 3 posztra elöl, de kitudja ki mikor milyen formában lenne, főleg Bale és Benzema a kérdéses...Jesé meg kitudja mikor lesz újra a toppon

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 15., vasárnap 16:52

Nehezen igazodok ki rajtad, hogy ez most neked miért tetszik ennyire.
Egyszerű a hozzáállásom, ha JM balra fésüli a haját,a madridisták egy része már köpködi is,ezért irtam....tök mindegy mit tesz,vagy csak maradona beszélt,akkor is k**** JM. :lol: :lol:

Nem szeretem ezeket az embereket. Ráadásul nem csak hogy túloznak vele kapcsolatban,hanem nagy részint tévednek is.

Iker meg hibázott,ez van,a bl döntőben is nagyon vétett......van nála jobb,és azt kell nyomni.

Amúgy nem lennék VDB helyében most,mert ha most nem ikert védeti a következő meccsen akkor azzal kicsinálja végleg,többet az a fazon nem biztos a dolgában.......ha meg védeti,benne lesz megint a hiba,a védelem is jobban zizeg majd.

Én nem lennék a helyben.... :lol: bár nem is létező dolog ez,mert nálam a kapuban alap lenne DL. Jelenleg a legjobb spanyol kapus.
Carvajal meg a legjobb jobb bekk.......isvo meg simán elfért volna,azt amit fabregas megcsinál isco röhögve megoldja.......aztán navas ?? vicc......vagy negredo? ennél a torresnél mindenben jobb.....számtalan rossz döntés.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. június 15., vasárnap 16:19

Na,Maradona kiveri a realosoknál a biztosítékot ezzel......JM-t meg lehet köpködni ezért is újra. Hajrá.
A jó bunkó Diego ritkán hagy ki egy ilyen alkalmat, hogy belerúghasson egyet a Madridba, érdekes, hogy a többi, zömmel barcás és atleticós játékos szerencsétlenkedése nem zavarta. Nehezen igazodok ki rajtad, hogy ez most neked miért tetszik ennyire.
Griezmann csak a szélen szokta tolni...
Használja ő a jobb lábát is? Egy meccs és pár youtube videó alapján elég féloldalasnak tűnik a gyerek. De mondom, nem sokat láttam belőle, elhiszem, ha nem így van. :)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. június 15., vasárnap 13:34

Realista24 írta:Jó, másképpen fogalmazok.
A rövid táv nálam 1-2 évet jelent az ilyen fiatal játékosoknál, akiknek a szerződése 5-6 évre szól. A jövő évet értem, bár szerintem az is necces lenne a francia szempontjából.
Ha jön középre ember, akkor DM ki fog kerülni a szélre újra, CR és Bale kirobbanthatatlan lesz, ha jön Suarez, akkor Karim is mehet néha a szélre, és akkor ott van még Isco is. Jesé már keményen tolja az edzéseket (persze a körülményekhez képest).
Ezek miatt szerintem felesleges idehozni a franciát. Továbbra is azt mondom, hogy olyan csere csatár kell, aki tud a szélen is játszani, illetve a középpályára érkezők miatt DM-mel is több lehetőségünk lesz. Ráadásul Griezmann csak a szélen szokta tolni...
Realista24 írta:
Nachot nem adnám el, arbeloa még kérdéses....és kell a védő.
Az ő hozzáállásuk tetszik egyébként. :)
+1, igazából egyikre sem lehet panasz. Arbeloa cserének elmegy, Nacho viszont egész jó meccseket hozott le és a védelem bármelyik pontján helytáll.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 15., vasárnap 13:29

Jó, másképpen fogalmazok.
A rövid táv nálam 1-2 évet jelent az ilyen fiatal játékosoknál, akiknek a szerződése 5-6 évre szól. A jövő évet értem, bár szerintem az is necces lenne a francia szempontjából.
Ha jön középre ember, akkor DM ki fog kerülni a szélre újra, CR és Bale kirobbanthatatlan lesz, ha jön Suarez, akkor Karim is mehet néha a szélre, és akkor ott van még Isco is. Jesé már keményen tolja az edzéseket (persze a körülményekhez képest).
Nachot nem adnám el, arbeloa még kérdéses....és kell a védő.
Az ő hozzáállásuk tetszik egyébként. :)
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2014. június 15., vasárnap 13:26

Na,Maradona kiveri a realosoknál a biztosítékot ezzel......JM-t meg lehet köpködni ezért is újra. Hajrá.

Morata mehet......juve csengessen érte egy szatyor pénzt.

Griezmann? több poszton is bevethető? :hmmm:

Nachot nem adnám el, arbeloa még kérdéses....és kell a védő.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2014. június 15., vasárnap 13:26

Realista24 írta:Hírdömping volt, csemegézzetek.

Griezmannt nagyon adnám, csak nem tudom, hogy hova férne be. :hmmm: Rövidtávon problémákat okozna ennyi tehetséges fiatal a kezdőben, de ha emberi áron hozni lehetne, akkor mindenképpen kockáztatnék. Jesével ki tudja mi lesz, Iscot meg meglátjuk, hogy képes-e szintet lépni. Én mondjuk nagyon bízom benne.
:salute: Nagyon jó hír, csak legyen is belőle valami. Úgy gondolom, hogy a következő szezonban nem lenne gond a játékpercekkel, mert hosszú lesz a szezon, és azért CR is durván ki lesz facsarva, így se 100%-os. Az év első fele nagyon sűrű lesz, így mindenkinek lenne elég ideje bizonyítani. :hmmm:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2014. június 15., vasárnap 13:23

Realista24 írta:Hírdömping volt, csemegézzetek.

Griezmannt nagyon adnám, csak nem tudom, hogy hova férne be. :hmmm: Rövidtávon problémákat okozna ennyi tehetséges fiatal a kezdőben, de ha emberi áron hozni lehetne, akkor mindenképpen kockáztatnék. Jesével ki tudja mi lesz, Iscot meg meglátjuk, hogy képes-e szintet lépni. Én mondjuk nagyon bízom benne.

Jesé következő éve kuka.... szezon felére épül fel és a második felében pedig alapozni fog szinte végig :cens: :/
Jól elintézte az a tajparaszt Scahlkes . . .

30 millió aprópénz lenne Griezmannért B-)
ZIDANE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62613
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. június 15., vasárnap 13:18

Hírdömping volt, csemegézzetek.

Griezmannt nagyon adnám, csak nem tudom, hogy hova férne be. :hmmm: Rövidtávon problémákat okozna ennyi tehetséges fiatal a kezdőben, de ha emberi áron hozni lehetne, akkor mindenképpen kockáztatnék. Jesével ki tudja mi lesz, Iscot meg meglátjuk, hogy képes-e szintet lépni. Én mondjuk nagyon bízom benne.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég