Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 13., kedd 8:45

Remy írta: Nyilván nincs garancia arra, hogy Bappéval akkor most az összes létező kupát behúzzuk majd, de könyörgöm. Értem, hogy a kurva anyját, mert jogos. És a kurva anyját tényleg, de ekkora generációs playert sértődés miatt nem elhozni, akkora luxus, amit nem tehet meg senki.
- Emberileg egy zokni (azért válogassuk már meg kiket igazolunk le. Az öltözőben is lesznek gondok a viselkedésével, az egójával (tudom, CR-t is kibírtuk, de valahogy nem ugyanaz).
- Hatalmas összegbe kerül, aminek a többi csapatrész látja a kárát. Hiába lesz top támadód ha nem lesz ki védekezzen és több poszton lyukas marad a csapat.
- Hatalmas fizetése lesz, ami feszültségeket fog okozni az öltözőben
- Nem utolsó sorban azon a poszton ahol a legjobb lenne ott van Vini, ha beteszed csatárba akkor is zavarni fogják egymást

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2023. június 13., kedd 8:43

Sztem MBappé esetében is több dimenzióban kell gondolkodni, nem úgy hogy akkor echte balszélső lesz, ahogy Viniciusnál is. Kötetetlenben is játszhat mindkettő, akár cserélgetve egymás poziját a pályán. MBappé meg simán tolhatná Benzema felfogásában is, kis szervezés, kis góllövés stb.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2023. június 13., kedd 8:41

Megadod neki a világ legnagyobb szerződését, igazgatói posztot, ki tudja még miket, és akkor egy év után kezdődik az egész előről.
Kit érdekel a PSG? Hányszor játszották el ezt fordítva, ott a szerződés, majd Ők szabályozzák ki megy, ki nem. Pontosan tudták Ők is, hogy mit írtak alá, a plusz egy év opcionális volt.

Mbappé nem ment el ingyen, amikor megtehette volna, így egy zsák pénzt is kereshetnek rajta.

Kissé tartok tőle, hogy újabb hosszabbítás lesz a vége, de bízok benne, hogy pofára esnek arabék (attól függetlenül, hogy ide jön-e a francia vagy sem). Elég már belőlük.


Amúgy sportszakmailag nyilván nem kérdés, itt lenne a helye. A tavalyi után erkölcsi aggályaim vannak, de Perez nyilatkozatai alapján nem kezelte személyes sértésként az eseményeket, inkább utalt arra, hogy "befenyítették" Mbappét. Most is elmondta, hogy le fogja igazolni, csak akkor még nem tudta, hogy idén is nyílik kapu ezügyben.

Nem vagyok benne biztos, hogy nincs alapja a dolognak, vagy csak hosszabbításra játszik. Azzal, hogy tavaly aláírt, teljesítette, hogy nem hagyja szarban a PSG-t és lécel ingyen. Még egy évet adott a projektnek Messivel, Neymarral, nem nyert. El tudom képzelni, hogy továbblépne, a bukott VB-döntő is éhesebbé tehette.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 13., kedd 8:39

Anthony írta:
Menjen Angliába, pont találna a MU-ba. Vagy a Chelseanek úgyis kell egy jó csatár a bajnokságba. :mrgreen:
Nyilván nincs garancia arra, hogy Bappéval akkor most az összes létező kupát behúzzuk majd, de könyörgöm. Értem, hogy a kurva anyját, mert jogos. És a kurva anyját tényleg, de ekkora generációs playert sértődés miatt nem elhozni, akkora luxus, amit nem tehet meg senki.

Aztán majd megy minden évben a sírás, hogy ez szar, az szar, miért nem hozunk top támadót, stb. Most - úgy néz ki megint -, hogy itt az esély. Élni kell vele.

FFP-t látszólag mindenki leszarja, a pénzügyi helyzetünk elvileg több, mint jó. Kit érdekel az ára.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Puding
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2013. szeptember 5., csütörtök 11:21
Kedvenc játékosaid: Raúl, CR7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, New England Patriots, LA. Lakers

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Puding » 2023. június 13., kedd 8:39

Unalmas már Mbappe meg az egész cirkusz amit évek óta csinál az átigazolási szezonban. Minden évben róla kell szólnia, a végén meg maradni fog ismét. Ja nem, ez most más tudom...
"No matter what situation we are in, we have to make the plays at critical moments to win the games." - Tom Brady

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1248
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. június 13., kedd 8:37

Kamu ez az egesz,egyertelmu volt hogy valaki elkezdi..Perez megmondta,hogy jovore akarja.
Majd ha Real mezben pozol akkor hiszek nekik..
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3155
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Babinho » 2023. június 13., kedd 8:36

Mbappé nem éri be kis bérrel, idén meg az atigazolasi díj miatt joval kevesebb jutna neki. Perez sem akar már csak azért sem fizetni az araboknak, főleg ennyit.
Hiába ugrál a psg, ha mbappe nem akar elmenni, nem fogjak tudni mashova eladni. Kiültetni a padra úgysem fogják, nincs is már ilyen kaliberű játékosuk...azért Mbappé francia hős, az nem jó PR lenne nekik, hogy nem hagyják játszani.

Egész nyaras szappanopera lesz, de csak jövőre jön. Kane idén.
Vinicius jövőre el :mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 13., kedd 8:33

PSG could demand a world-record fee for Mbappe this summer, despite the fact he would have just 12 months remaining on his current contract. The club would want at least £160m for the player, The New York Times reports, with Real Madrid again touted as his most likely destination, having last year offered the Frenchman the biggest contract in the club’s history.
Én megértem hogy ideges a PSG. Megadod neki a világ legnagyobb szerződését, igazgatói posztot, ki tudja még miket, és akkor egy év után kezdődik az egész előről.

160 millió font az 186 millió euro, lehet barátkozni a számokkal. Olyanért aki tavaly jöhetett volna ingyen, de jövőre is jöhet ingyen.

Menjen Angliába, pont találna a MU-ba. Vagy a Chelseanek úgyis kell egy jó csatár a bajnokságba. :mrgreen:

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 8:31

Angliából max a MU meg a Newcastle tudná kifizetni, Citybe Haaland miatt gondolom nem menne. Pool, Chelsea BL nuku, úgyhogy ők felejtősek.

Bayern is nagy csatár keresésben, de nekik nem illik profiljukba 150-200 milliókat pengetni. Ki tudja hol lenne az ára egyáltalán.

Esetleg Szaud Arábia :D

Én magunkat meg a MU-t tudom elképzelni, de Perez nem fog mást oda engedni ha tényleg eladnák.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27331
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. június 13., kedd 8:25

CS0ki írta:
Amúgy meg lehet, hogy csak az újabb bertargyalasat látjuk a psg-vel. :)
Szerintem, ha újra bejátszaná azt, amit tavaly, akkor azzal ki is nyírta a karrierjét. Így is éveket baszott el belőle, de úgy végérvényesen lekerülne a térképről.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2023. június 13., kedd 8:23

Én nem venném meg most. Ha megoldja, hogy jövőre jön ingyen, akkor oké, jöjjön. Bár amúgy a posztja Vini miatt nem a legtokeletesebb, de majd megoldják az okosok. Nyilván alacsony fizuert nem jönne sehogyse, így meg sok lenne az a 200 vagy nem tudom mennyi, amennyiért nekünk amúgy se adják el. Az se lenne meglepő, ha el menne Angliába.

Amúgy meg lehet, hogy csak az újabb bertargyalasat látjuk a psg-vel. :)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2023. június 13., kedd 8:21

KAG írta: Ha meg esetleg idekerül, 2 éven belül óriási problémák lesznek vele a fizetése miatt.
Vini külön örülni fog amikor 2 nap múlva visszaveszik tőle a 7-es mezt :lol:

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9586
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: KAG » 2023. június 13., kedd 8:15

kodo írta: Ha levesszuk hogy kiskocsog es feltetelezzuk hogy tenyleg lepni akar, akkor jo lapjai vannak.

Bemondta, hogy tavozik, vagy eladjak most vagy jövőre megy ingyen. A kispadra nem fogjak lerakni? mint anno Verrattit meg mittudomen kit, mert nelkule meg a francia ligat se huznak be.
Mert anno nem bemondta? De...
Aztán megvették kilóra. Meg fogják venni most is, chill.

Ha meg esetleg idekerül, 2 éven belül óriási problémák lesznek vele a fizetése miatt.
ZIDANE

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5114
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: lestat » 2023. június 13., kedd 8:13

Amugy ha idèn jön 200m körül…

Azèrt megkèrdeznèm ezt az okostojást hogy mègis mi a fasz èrtelme volt egy èv miatt ez az egèsz cirkusz.?
Plusz tavaly jöhetett volna ingyen…

:lol:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2023. június 13., kedd 8:08

Ha levesszuk hogy kiskocsog es feltetelezzuk hogy tenyleg lepni akar, akkor jo lapjai vannak.

Bemondta, hogy tavozik, vagy eladjak most vagy jövőre megy ingyen. A kispadra nem fogjak lerakni? mint anno Verrattit meg mittudomen kit, mert nelkule meg a francia ligat se huznak be.

realmadrid95
Hozzászólások: 1840
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. június 13., kedd 8:02

Pad'em írta: A sztori eléggé beröffent újból, pont ahogy várható volt. Szerintem most a végén már itt fog kikötni. De hogy mennyire unalmas már most :-(
hehetheoriginal írta: Club is furious :lol:
Jok ezek a botcsinalta hirkreatorok :coffee:
Gondolom, ásít kettőt két tevelökés közben, a huszadik fontossagu napi temajaban, eltolja jovore a kerdest, meg akkor is lesz egy eve, ha 25-ig van a szerzodes
És ezeket nem botcsinálta hirkreátorok hozzák le hanem a szakma krémje :D

Pont arról szólnak a hírek, hogy közölte levélben, hogy nem hívja le a +1 évét 25-ig, amiről Mbappé dönt, aug 1-ig van lehetősége aktiválni. Ezt nem értik, hogy minek közölte hogy nem él vele amikor aug 1-en automatikus érvényét vesztette volna. Magyarán jelezte, hogy vagy ingyen megy jövőre vagy most eladják. Úgyhogy indulhat megint a tavalyi tavaszi cécó. Szerintem most már elengedik, a vb volt olyan piszok fontos nekik.

Meg szerintem nagyon fajo neki azt latni, hogy a nagy rivalisa Haaland iden mindent megnyer… tudja, hogy ha valaha aranylabdat akar nyerni, akkor valtani kell.

tcskhun
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2023. június 13., kedd 7:58

Szerintem a 200milla jövőre is elmenne rà mert aláírási pénz+nagy a család is…

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2023. június 13., kedd 7:56

A sztori eléggé beröffent újból, pont ahogy várható volt. Szerintem most a végén már itt fog kikötni. De hogy mennyire unalmas már most :-(
hehetheoriginal írta: Club is furious :lol:
Jok ezek a botcsinalta hirkreatorok :coffee:
Gondolom, ásít kettőt két tevelökés közben, a huszadik fontossagu napi temajaban, eltolja jovore a kerdest, meg akkor is lesz egy eve, ha 25-ig van a szerzodes
És ezeket nem botcsinálta hirkreátorok hozzák le hanem a szakma krémje :D

Pont arról szólnak a hírek, hogy közölte levélben, hogy nem hívja le a +1 évét 25-ig, amiről Mbappé dönt, aug 1-ig van lehetősége aktiválni. Ezt nem értik, hogy minek közölte hogy nem él vele amikor aug 1-en automatikus érvényét vesztette volna. Magyarán jelezte, hogy vagy ingyen megy jövőre vagy most eladják. Úgyhogy indulhat megint a tavalyi tavaszi cécó. Szerintem most már elengedik, a vb volt olyan piszok fontos nekik.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11339
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. június 13., kedd 7:53

wZoLee7 írta: Vicces olvasni, hogy a fél fórumot kirázza a hideg Kanetől mert angol, a többi opció viccnek is rossz, lásd Lukaku, Lautaro meg a többiek, de egy MBappe ingyen se jöjjön :lol: A világ legjobbja lehet nálunk, betöltheti az űrt ami régóta tátong a támadó sorban, konkrétan engem az sem érdekel, ha 200 ért jön. Mellé egy Joselu és kész a támadó sor, a francia bármelyik szélen is eljátszik ha kell meg középen is, a kp brutál, lehetne a védelem szélein dolgozni okosban akár nyár végéig. Viszont ha nem adják egyből, akkor nem szórakoznék velük egész nyáron az biztos.
Igen, mert vannak elveink talan.
Ez nem futballkerdes.

Btw ha barki csak ne madrid, akkor inkabb ott rohadjon le a lelaton feloluk a gyerek, minthogy eladjak ide.
Hivatalos közli, hogy a csapatszellemrr valo tekintettel blablabla neszegeci talan hazai meccsekre beengedunk.
thereisonly1ronaldo

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13112
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. június 13., kedd 7:52

Vicces olvasni, hogy a fél fórumot kirázza a hideg Kanetől mert angol, a többi opció viccnek is rossz, lásd Lukaku, Lautaro meg a többiek, de egy MBappe ingyen se jöjjön :lol: A világ legjobbja lehet nálunk, betöltheti az űrt ami régóta tátong a támadó sorban, konkrétan engem az sem érdekel, ha 200 ért jön. Mellé egy Joselu és kész a támadó sor, a francia bármelyik szélen is eljátszik ha kell meg középen is, a kp brutál, lehetne a védelem szélein dolgozni okosban akár nyár végéig. Viszont ha nem adják egyből, akkor nem szórakoznék velük egész nyáron az biztos.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég