Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3839
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. december 6., vasárnap 20:07

Yazid írta: tudom korai, de ha bappé, haaland se jön(ami azért nem olyan irreális) akkor ki lenne jó vétel? szerintetek. ezen a 2 emberen kívűl. kell szélső, meg csatár is. feltételezzük mariano, jovic nyáron out. hazardból nem tudjuk mi sül ki akkor lehet 2 szélső is kell.
CR és Messi :mrgreen:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Wecker
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 18:19
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric, Vinicius jr., Casemiro
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Wecker » 2020. december 6., vasárnap 19:57

Yazid írta: tudom korai, de ha bappé, haaland se jön(ami azért nem olyan irreális) akkor ki lenne jó vétel? szerintetek. ezen a 2 emberen kívűl. kell szélső, meg csatár is. feltételezzük mariano, jovic nyáron out. hazardból nem tudjuk mi sül ki akkor lehet 2 szélső is kell.
Egyértelműen Rashford. Jó szélen, és középen is, távoli lövései sem rosszak. Esetleg még Son.
"A győzelem mindig jobb, mint a döntetlen.”
"Ha a csapat jól játszik, akkor nyer, ha nem játszik jól, akkor nem nyer.”
:mrgreen: Benitez
:mrgreen:

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. december 6., vasárnap 18:06

Ilyen esetben Sancho illetve Rashford lenne a két jelöltem. Bár utóbbit bármikor szívesen látnám.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 6., vasárnap 18:02

tudom korai, de ha bappé, haaland se jön(ami azért nem olyan irreális) akkor ki lenne jó vétel? szerintetek. ezen a 2 emberen kívűl. kell szélső, meg csatár is. feltételezzük mariano, jovic nyáron out. hazardból nem tudjuk mi sül ki akkor lehet 2 szélső is kell.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 6., vasárnap 17:54

Whiteheart írta: Haaland az jó befejező, total felesleg ha nincs ki elokeszitsen, kell egy csapat mögé, egyedül nem fog sokat csinálni.. Ezért kell mbappe aki meg tudja teremteni a különbséget... ( És haaland) :mrgreen:
Kroos, Hazard, Odegaard, Valverde remek kiszolgáló brigád, plusz Carvajal és Mendy is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. december 6., vasárnap 17:50

Ja meg amúgy Szoboszlai :shifty:
🇭🇺✝️🇭🇺

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2020. december 6., vasárnap 17:46

Haaland az jó befejező, total felesleg ha nincs ki elokeszitsen, kell egy csapat mögé, egyedül nem fog sokat csinálni.. Ezért kell mbappe aki meg tudja teremteni a különbséget... ( És haaland) :mrgreen:
🇭🇺✝️🇭🇺

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. december 6., vasárnap 16:56

füst írta: Azért én felmenteném ha esetleg meghosszabbítja a jelenlegi szerződését.
Az egy dolog, hogy szeretne nálunk játszani, de nem tudunk annyit kínálni mint a PSG, szinte semmilyen téren. Max a presztízs, de sportszakmailag elég szar nálunk a helyzet, pénzügyileg meg a kanyarban se vagyunk hozzájuk képest.
Azt kell mondjam, ha Mbappé lennék, nem cserélném most le a PSG-t a Realra. Neymar és Di Maria után Vini és Asensio között játsszon fele annyi pénzért? Akkor már miért ne várna pár évet amikor végre nem káosz kapitány fog itt uralkodni? 5 év múlva is itt lesz a Real, neki meg még akkor is lesz majd mit tejbe aprítani.
5 ev mulva ha hasonlo szinvonalon jatszik, akkor a City - PSG paros miatt nem 200-300 korul fog porogni az ara, hanem 500 folott. Nem lesz mar Neymar sem, a legnagyobb kincsuket orokre magukhoz fogjak lancolni. Ha megsem jatszana ilyen szinten akkor pedig egy lealdozoban levo jatekosra megint nem eri meg alapozni.
A Madridnak se most se 5 ev mulva nem lesz ennyi penze, mert a normalis gazdasagi dontesekkel egyszeruen nem fer ossze ekkora osszeg kifizetese.

Ha van benne ambicio es szeretne extra presztizst, akkor fele annyi penzert is jatszana. Ez nem penz kerdes, szimplan elvan, mint hal a vizben, meglovi a goljait, o a legnagyobb sztar es gyakorlatilag otthon van. Messinek is lett volna keroje az evek alatt, a City vagy a PSG barmikor ala durrantott volna egy random rekordfizetest, de megsem ment el, mert kenyelmesen eljatszogat otthon.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. december 6., vasárnap 16:51

füst írta: Azért én felmenteném ha esetleg meghosszabbítja a jelenlegi szerződését.
Az egy dolog, hogy szeretne nálunk játszani, de nem tudunk annyit kínálni mint a PSG, szinte semmilyen téren. Max a presztízs, de sportszakmailag elég szar nálunk a helyzet, pénzügyileg meg a kanyarban se vagyunk hozzájuk képest.
Azt kell mondjam, ha Mbappé lennék, nem cserélném most le a PSG-t a Realra. Neymar és Di Maria után Vini és Asensio között játsszon fele annyi pénzért? Akkor már miért ne várna pár évet amikor végre nem káosz kapitány fog itt uralkodni? 5 év múlva is itt lesz a Real, neki meg még akkor is lesz majd mit tejbe aprítani.
Amikor nem jött félt hogy nem lesz helye a csapatban.
Mikor lenne hely, akkor nem jön, mert szar a csapat?
Sehogy se jó?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 6., vasárnap 16:42

dzsi91 írta:
El Sie7e írta: A párizsi klub vasárnap közölte, hogy közös megegyezéssel felbontották a 27 éves Jesé 2021. június végéig szóló szerződését – írta meg az MTI.

több éven keresztül ült a lelátón, az utolsó fél évet már nem tudták volna neki kipengetni? :lol:
Nem ült a lelátón mindig kölcsönadták valahova,lehet mostmár senkinek nem kellett kölcsön se. Azért durva,hogy mit jelent a Realban megfordulni, 5 évig volt el az itt szerzett hírnévből mire klub nélkül maradt.
Ez az, amiért ha hívják Dominiket, jönnie kell.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 6., vasárnap 16:40

Azért én felmenteném ha esetleg meghosszabbítja a jelenlegi szerződését.
Az egy dolog, hogy szeretne nálunk játszani, de nem tudunk annyit kínálni mint a PSG, szinte semmilyen téren. Max a presztízs, de sportszakmailag elég szar nálunk a helyzet, pénzügyileg meg a kanyarban se vagyunk hozzájuk képest.
Azt kell mondjam, ha Mbappé lennék, nem cserélném most le a PSG-t a Realra. Neymar és Di Maria után Vini és Asensio között játsszon fele annyi pénzért? Akkor már miért ne várna pár évet amikor végre nem káosz kapitány fog itt uralkodni? 5 év múlva is itt lesz a Real, neki meg még akkor is lesz majd mit tejbe aprítani.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 6., vasárnap 15:53

Egyszerű a történet, amint aláír nem kell izgulni miatta, mert, ha nicns kiskapu akkor nem is akart Ő itt játszani...aztán lehet ZZ rácsörgött, hogy hamarosan PSG edző leszek ne hogy most akarj eligazolni :lol:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. december 6., vasárnap 15:50

h3x0r írta:
wZoLee7 írta:

Varhato h alair, kerdes h mit. Lesz lehezosege ertelmes osszegert valtani vagy kap egy teljesen irrealis kivasarlasi arat es keresztet is vethet a karrierjere
Lehet azóta már változtattak, de úgy tudom, hogy a franciáknál nem lehet kivásárlási árat rakni a szerződésbe.
még ha raknának is, nem lenne rá kerete a csapatnak. 2-300 millió euro. ugyan már. kb mikor megbírtuk volna venni akkor vmi 160 volt nem? csak akkor mutatta a fukkot az apukajaval. max a city tudja megvenni majd a jövőben

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2020. december 6., vasárnap 15:38

wZoLee7 írta:
flori írta: Úgy néz ki nem is kell aggódni a nyáron.


Kylian Mbappé is closer to renewing with PSG. PSG have less worries about the negotiations than they had previously, but there is nothing signed yet.
@marca

Wilfried Mbappé (Kylian's father and agent): "Kylian disturbed by the rumours surrounding his future? Why would he be disturbed? He's not disturbed. He's in a great team, with great players and he's getting closer to reach his ambitions."

The only way for Mbappé to leave is to not renew his contract. PSG doesn’t need money.
Varhato h alair, kerdes h mit. Lesz lehezosege ertelmes osszegert valtani vagy kap egy teljesen irrealis kivasarlasi arat es keresztet is vethet a karrierjere
Lehet azóta már változtattak, de úgy tudom, hogy a franciáknál nem lehet kivásárlási árat rakni a szerződésbe.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. december 6., vasárnap 15:34

Azt hiszem abban, hogy Haaland vezet erősen benne van az, ahogy Hazarddal alakultak a folhok..

Azért én minden csilliárdos igazolás csak nem sül el rosszul.

Nekem amúgy mindegy.

Ha egy Haaland plusz még egy jó játékos jönne akkor inkább az, mintsem MBappe csak. Viszont ha csak a kettő közül kell választani, akkor talán Bappe pláne ZZ keze alatt.

Mindegy. Bármelyik jönne én pezsgőt bontok.
Anthony írta:
Remy írta: Mondjuk nyárig lehet visszahoznám. Amennyire balfaszok vagyunk elől. :mrgreen:
:banplz: :banplz:
Nem elég neki, hogy meccseket dönt el, most már karriereket tesz tönkre.. :( :|

:mrgreen:

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8014
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. december 6., vasárnap 15:32

Remy írta: Mondjuk nyárig lehet visszahoznám. Amennyire balfaszok vagyunk elől. :mrgreen:
:banplz: :banplz:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 6., vasárnap 15:24

El Sie7e írta: A párizsi klub vasárnap közölte, hogy közös megegyezéssel felbontották a 27 éves Jesé 2021. június végéig szóló szerződését – írta meg az MTI.

több éven keresztül ült a lelátón, az utolsó fél évet már nem tudták volna neki kipengetni? :lol:
Nem ült a lelátón mindig kölcsönadták valahova,lehet mostmár senkinek nem kellett kölcsön se. Azért durva,hogy mit jelent a Realban megfordulni, 5 évig volt el az itt szerzett hírnévből mire klub nélkül maradt.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2646
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2020. december 6., vasárnap 15:19

A párizsi klub vasárnap közölte, hogy közös megegyezéssel felbontották a 27 éves Jesé 2021. június végéig szóló szerződését – írta meg az MTI.

több éven keresztül ült a lelátón, az utolsó fél évet már nem tudták volna neki kipengetni? :lol:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2020. december 6., vasárnap 15:16

Hat az, hogy mbappe jobb előkészítő, mint a norvég, nem jelenti azt, hogy befejezonek gyengébb lenne.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. december 6., vasárnap 15:01

Haaland. valahogy a kevésbé csillogó megoldás most vonzóbb nekem. nyilván az etalon a mindkettő lenne de Mbappé nekem unszimpatikusabb jellemre. arról nem is beszélve hogy az árából 2-3 játékos is kijönne ami többet érne most. tele vagyunk előkészítőkkel egy ember kell a végére.

Mbappé nekem nagyon beleposhadt ebbe a PSGbe. kicsit Neymarosodik is. Haaland meg inkább a csendes nyugis vérprofi képét kelti. de ez csak személyes vélemény


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 96 regisztrált és 0 vendég