Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 8., kedd 19:10

wxyz írta:Akkor ezek szerint nem én vagyok az egyedüli, aki szerint nagyon kevés esély van arra, hogy Isco valaha stabil kezdő legyen Madridban
En is igy gondolom.
Isco 2 poszton erzi valoban jol magat:
- 4231-be csatar mogotti TKP. Ez a poszt nalunk nem letezik
- Illetve bal oldali tamadokent, itt viszont Ronaldo jatszik (de meg Jese is elotte van a sorban)

Megprobaljuk raeroltetni DM jelenlegi posztjat, de itt joval tobbet kell vedekezni, ami annyira felemeszti hogy pont arra nem tud megfeleloen koncentralni, amiben a legjobb. 1-1 meccsre felszivhatja magat, vagy lehet belole stabil 12-13. ember, de hosszutavon nem fog stabil kezdo lenni. Foleg ha jon Pogba DM helyett, akkor meg ennel is kevesebb lehetoseghez fog jutni.

Tavaly az volt a felallas, hogy: a baloson DM, jobboson Modric, hatul Xabi. Iden Xabi kioregedesevel: DM, Kroos, Modric. Utana pedig Pogba, Kroos, Modric. Modric kioregedesevel pedig Kroos hatrajohet, Pogba at a jobbosra, Isco pedig a baloson. Mondjuk ennyivel nincs is ertelme elore tervezni, csak arra akartam kilyukadni hogy Isco jo par evig nem lesz meg kezdo. A kovetkezo 2 szezont meg nalunk fogja tolteni, talan 3-at is, de meglepodnek ha a VB-t megelozo evben nem mondja inkabb azt, mint tavaly Thiago, aki a VB reszvetel miatt inkabb egy olyan csapatba ment, ahol biztos kezdo lehet.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: chronic » 2014. július 8., kedd 18:48

Ha jön Kroos,ami ugye kb 90% akkor teljesen létszámfelettivé válik Illarra, Kroos kezdőbe jön, ez nem kérdés. Xabi pedig elfogja tudni játszogatni azokat a perceket amik jutnának Illarrának. Sajnálom a srácot mert az övé nem lesz tündérmese.. De az sem kérdés,hogy ő vagy Kroos. DM-t meg most nem fogjuk eladni és nem hiszem,hogy távozni akarna, ha megkapja a 4-4,5 milkáját befog kussolni. Ha már jön Kroos Pogbára nincs szükségünk legalábbis egyelőre. Viszont olyan arcunk mint DM csak egy van.Ahogy visszajön Madridba Carlo leül vele beszélgetni,hogy a posztját egy darab khedira fenyegeti szóval nem kell szerintem ezt felfújni. Egy ilyen szezon után egy ilyen csapatból lépni több mint agyatlanság lenne. Csatárposztra meg sajnálom,hogy elkezdtek megszakadni a Falcao-s hírek, persze tudom,hogy ez szart se jelent. Akármennyire is kedvelem Karimot, nyugodtabb lennék ha Falcao lenne a másik striker. Amúgy meg vettünk már vénebben is ilyen pénzért játékost. Neki nem a gyorsasága az erénye szal még 4-5 évig top csatár lehet fehér mezben.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. július 8., kedd 18:28

hehe írta:megkapta, akkor gyaálzat volt xabi helyén.
pont, hogy ott nem volt gyalázat. talán 3-szor, ha Alonso nélkül játszott a szezonban, és azokon a meccseken nem lehetett rá panasz.

viszont, ha Kroos jön, akkor neki egyértelműen ezt a posztot kéne betölteni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2014. július 8., kedd 18:28

Ha Isco többször is képes lenne olyan teljesítményre a pálya közepén, mint pl a Barca elleni kupadöntőn, akkor simán kezdő lehetne. Más kérdés, hogy azt a szintet folyamatosan hozni nagyon nehéz lesz. Tehetsége van a srácnak, reméljük kitartása is lesz. :)

Illarrát sem írnám le, de belőle max. kiegészítőember lesz Madridban, ha jön Kroos is.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8196
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. július 8., kedd 18:25

A lendület, agresszió és a védekezni tudás meg a chilei mellett szól, ami szerintem komolyabban kellene, mint a fizikum. Ráadásul Pogba mostanában abszolút nem a védekező erényeivel tűnik ki. Támadásban meg nem ér fel se Kroossal, se Modriccal, se DM-mel.
eddig én is ezeket mondtam volna
de nézegettem a vb-n, és engem nagyon meggyőzött a játéka, egy igazi jolly joker, mint modric
teheted bárhová a kp-n simán megállja a helyét, simán húzóember volt a franciáknál

vele nagyon jól lehetne forgatni a csapatot, sokkal inkább ő kéne nekem, mint kroos
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 8., kedd 18:12

Iscoba még látok esélyt, mert például DM-hez képest lépéselőnyben van jelenleg, aki ugye sérülést is szedett össze és fáradtabb is. Kroos ha jön szintén nem les túl pihent, szóval Isco ha fel tud mutatni valami extrát az előszezonban akkor jó helyzetből indulhat a szezonnak. Sok meccsünk is lesz, biztos megkapja a lehetőséget.
Illararól már sokszor elmondtam a véleményem, kezdőszinthez egyértelműen kevés, a posztja elavult, stb.
Love football, hate antifa.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wxyz » 2014. július 8., kedd 17:27

Akkor ezek szerint nem én vagyok az egyedüli, aki szerint nagyon kevés esély van arra, hogy Isco valaha stabil kezdő legyen Madridban

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehe » 2014. július 8., kedd 13:49

Kerlon írta:Illaraval nekem még mindig csak az az egy bajom van, hogy nem kapta meg huzamosabb ideig a játéklehetőséget a POSZTJÁN. Volt pár gyalázatos meccse, de akkor nem is a visszavont középpályás szerepében játszott, de amikor ott, akkor rendre nem lehetett rá panasz szerintem.
megkapta, akkor gyaálzat volt xabi helyén.

kezdőjátékos belőle se lesz soha, mint iscoból se.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 8., kedd 13:31

Illaraval nekem még mindig csak az az egy bajom van, hogy nem kapta meg huzamosabb ideig a játéklehetőséget a POSZTJÁN. Volt pár gyalázatos meccse, de akkor nem is a visszavont középpályás szerepében játszott, de amikor ott, akkor rendre nem lehetett rá panasz szerintem.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 13:27

Khedira egy Europa szerte elismert kozeppalyas, aki serulese elott a Real Madrid egyik biztos pontja volt, raadasul a valogatottban is jol jatszik (utobbi meccseken kiosztott 3 szep labdat, remelem hogy az MU-sok is lattak), mig Illarra egy kozepszeru jatekos, egy gyenge Xabi utod, aki mar az elso eveben becsodolt, arrol nem is beszelve, hogy boven a realis ara felett vettuk meg. Ez nem az en velemenyem, hanem a legtobb edzoe.
Jó, hát ezennel fel vagy véve Khedirához marketingesnek :lol:

Ezek utan pedig jogos a Khedira 30, Illarra 20 millio. Mondjuk en Illarrat nem adnam el, Xabi tavozasa utan cserekent hasznos lehet.
Sokan fognak még itt pengetni Illarra miatt szerintem.
Persze Pogba arat is jo lenne tudni, mert ha azt mondjak, hogy 90 millio, akkor mar nem eri meg a dolog. Arrol nem is beszelve, hogy Pogbanak 2 ev van hatra a szerzodesebol es vele is megbeszelhetjuk hogy jovore elhozzuk. Szoval nem olyan egyszeru ez az ugy.
Ezek a dolgok csak a BMnél meg a Barcánál működnek.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 8., kedd 13:25

Szerintem is a hosszútáv lenne a jó, de egy fiatal Vidalt előbb megvennék, mint a franciát.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 8., kedd 13:23

Anis írta:ez most milyen új szerződés? Mert ha a tavasszal vagy eddig nyáron nem kapott még akkor a tavalyi idénye miatt igazán megérdemelne egy emelést. Korábbi fizetéses tabella szerint 3 milliót keres, nem tudom ez azóta nőtt-e. de egy olyan 5-6ig sztem el lehetne menni.
2010 nyaran igazoltuk le. 2016-ig irt ala, evi 2 millioert
2011 nyaran Mendes mar megkereste Perezt a fizetesemelesrol
2012 nyaran megemeltek a fizeteset 3 milliora, a szerzodest pedig meghosszabbitottak 2018-ig
2014 nyaran pedig ismet elokerult a fizetesemeles tema

6 millioig nem fogunk elmenni, egy jo felev miatt nem fogjunk senki fizeteset se megduplazni, de 4 millio rendben lenne. Maximum 4 es fel.

Mondjuk en korabban mar irtam, hogy megtartanam DM-et es csak jovore igazolnam le Pogbat, leginkabb azert, mert a kozeppalyan 2 valtozast mar soknak tartok, de akkor meg 40-45 millios vetelarrol volt szo. Viszont ezen a 60 million mar megeri elgondolkodni.

Persze Pogba arat is jo lenne tudni, mert ha azt mondjak, hogy 90 millio, akkor mar nem eri meg a dolog. Arrol nem is beszelve, hogy Pogbanak 2 ev van hatra a szerzodesebol es vele is megbeszelhetjuk hogy jovore elhozzuk. Szoval nem olyan egyszeru ez az ugy.

A lenyeg, hogy Kroos mellett zarjuk le vegleg a csatarkerdest, utana pedig lehet egesz nyaron DM-rol meg Pogbarol beszelni. :zoldsalas:
Realista24 írta:Khedirának van egy év a szerződéséből, és 30 milla. Illarra, fiatal, ötször jobb képességű, mint a német és talán 20? :roll:
Khedira egy Europa szerte elismert kozeppalyas, aki serulese elott a Real Madrid egyik biztos pontja volt, raadasul a valogatottban is jol jatszik (utobbi meccseken kiosztott 3 szep labdat, remelem hogy az MU-sok is lattak), mig Illarra egy kozepszeru jatekos, egy gyenge Xabi utod, aki mar az elso eveben becsodolt, arrol nem is beszelve, hogy boven a realis ara felett vettuk meg. Ez nem az en velemenyem, hanem a legtobb edzoe.

Ezek utan pedig jogos a Khedira 30, Illarra 20 millio. Mondjuk en Illarrat nem adnam el, Xabi tavozasa utan cserekent hasznos lehet.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára h3x0r 2014. július 8., kedd 13:25-kor.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:59

A lendület, agresszió és a védekezni tudás meg a chilei mellett szól, ami szerintem komolyabban kellene, mint a fizikum. Ráadásul Pogba mostanában abszolút nem a védekező erényeivel tűnik ki. Támadásban meg nem ér fel se Kroossal, se Modriccal, se DM-mel.
Persze, hogy ezek mellette szólnak, 6 évvel több van a lábában profiként :)
Mellesleg a 27 év az még egy elég jó kor, 50-ért én simán elhoznám a chileit.
Nem mondom, hogy rossz lenne, sőt. De én a franciát favorizálnám.

Gyorsnak gyors Vidal, de Pogba is és szerintem jobb barátságban van a labdával, de ezen nem veszünk össze. Mind a kettővel erősödnénk bőven, de én hosszútávon gondolkodom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2014. július 8., kedd 12:55

Realista24 írta:
realistahuni írta: Pogba hol jobb képességű jelenleg mint Vidal?
Fizikum, technika, kor.
A lendület, agresszió és a védekezni tudás meg a chilei mellett szól, ami szerintem komolyabban kellene, mint a fizikum. Ráadásul Pogba mostanában abszolút nem a védekező erényeivel tűnik ki. Támadásban meg nem ér fel se Kroossal, se Modriccal, se DM-mel.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. július 8., kedd 12:54

Fizikum, technika, kor.
Hát szerintem technikában nem veri Pogba Vidalt, mondom úgy, hogy mindkettőt figyelgettem vb-n is, és videokat is nézegettem elég sokat róluk. Plusz, Vidalnal ott van a gyorsaság és a játékintelligencia amiben jobb. Mellesleg a 27 év az még egy elég jó kor, 50-ért én simán elhoznám a chileit.
Örülnék Pogbanak is de benne nagyobb a kockázat.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:49

ez most milyen új szerződés? Mert ha a tavasszal vagy eddig nyáron nem kapott még akkor a tavalyi idénye miatt igazán megérdemelne egy emelést. Korábbi fizetéses tabella szerint 3 milliót keres, nem tudom ez azóta nőtt-e. de egy olyan 5-6ig sztem el lehetne menni.
Mire fel?
Khedira is eladható lenne 25-30ért, Casemiroért is fizetnének 10et (Inter), Illarrát is simán eladnám 20ért talán megvennék (esetleg 25), ez már 55-65 körül lenne. Morata meg 15-20 között lesz szerintem. Ebből már is meglenne Pogba. Kroos már elvileg zsebben. és akkor már csak egy csatár kéne és kész a keret, DM meg marad. B-)
Khedirának van egy év a szerződéséből, és 30 milla. Illarra, fiatal, ötször jobb képességű, mint a német és talán 20? :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anis » 2014. július 8., kedd 12:45

ez most milyen új szerződés? Mert ha a tavasszal vagy eddig nyáron nem kapott még akkor a tavalyi idénye miatt igazán megérdemelne egy emelést. Korábbi fizetéses tabella szerint 3 milliót keres, nem tudom ez azóta nőtt-e. de egy olyan 5-6ig sztem el lehetne menni.

Kroos ha jön, akkor minek Verratti? Ennek csak akkor lenne értelme, ha Illarra távozna, aminek mondjuk nagyon örülnék, de mivel spanyol, ezért szerintem max csak kölcsönbe (annak meg megint semmi értelme).

Khedira is eladható lenne 25-30ért, Casemiroért is fizetnének 10et (Inter), Illarrát is simán eladnám 20ért talán megvennék (esetleg 25), ez már 55-65 körül lenne. Morata meg 15-20 között lesz szerintem. Ebből már is meglenne Pogba. Kroos már elvileg zsebben. és akkor már csak egy csatár kéne és kész a keret, DM meg marad. B-)

PSG meg hogy akar újra 70ért igazolni egy embert? most adta Luizért 50et. FFP miatt büntetést kaptak így is, akkor ezt most hogy? Még nem is adtak el, csak ingyen. ebből megint bünti lesz. vagy az nem érdekli őket? :hmmm:
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 8., kedd 12:43

Realista24 írta:Ezek alapján én 65-70%-ot adok annak, hogy menni fog.
Ha elmegy, akkor szerintem Pogbát akarjuk levadászni, az ára horror lesz. Ha Vidalért 50et fognak kapni a MU-tól, akkor egy jóval fiatalabb és jobb képességű Pogbáért ennél többet fognak kérni. Mert elvileg nem eladó a státusza, de tudjuk, hogy a Juvénál pénz beszél, ők meg ugatnak.
Amire nagyjából tennék magasról, ha DM valóban 60 misi körül fog elmenni.
Viszont az se elhanyagolhato teny, hogy Pogbanak 2 ev van hatra a szerzodesebol es a tavaszi hirek szerint nem nagyon akarja megujitani. Tehat a Juventusnak iden nyaron kene cselekednie, eladni vagy hosszabbitani vele, kulonben ezutan mar a jatekos kezeben lesz az iranyitas. Annyira pedig nem gazdagok, hogy 1 ev miatt bukjanak rajta 30-40 milliot.

dannen írta:
Realista24 írta:@Ancelotti
A hírek szerint semmiképpen nem akarná elengedni, érinthetetlennek minősítette. De ezt soha nem nyilatkozta le ebben a formában.

mert dm pl. lenyilatkozta, hogy nagyobb fizut akar és nagyobb elismerést? komolyan kérdem, mert én csak olyanra emlékszem a VB előttről, hogy sokat köszönhet ancelottinak aki megbízott benne, új posztot talált neki blabla.
Nem is a semmibol kerulnek elo ezek a hirek. Elso korben a jatekos szol az ugynokenek, hogy nagyobb fizetest akar (vagy pont az ugynok biztatja erre). Az ugynok szepen felhivja az ujsagiro ismeroseit, hogy irjanak mar 1-2 cikket rola. Innentol pedig beindul a kemeny alkudozas, megszolal a jatekos apja, anyja, testvere, stb. A jatekostol is elokerulnek a "szerzodesem van, de nem tudom mi lesz a jovoben" vagy "megtisztelo az x klub erdeklodese" stilusu nyilatkozatok. Vegso esetben meg jon a sztrajk, de ez eleg ritka.

attareal
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. október 21., hétfő 16:18
Kedvenc játékosaid: Hámesz Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Dani Carvajal, Gareth Bale, CR7, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: attareal » 2014. július 8., kedd 12:43

realistahuni írta:
Ha Vidalért 50et fognak kapni a MU-tól, akkor egy jóval fiatalabb és jobb képességű Pogbáért
Pogba hol jobb képességű jelenleg mint Vidal?
Ha nem is jobb, de legalább annyira jó. de én inkább Pogbát tartom jobb játékosnak.
Van sok.sok futballklub, és van a Real Madrid!
Hajrá Real, hala Újpest!!!

Morata out - Falcao in = -25M
Khedira out - Kroos in = +10M
Di Maria out- James in = -15M
Casillas out (sír)- Navas in = +10M
Össz. = -20M

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 8., kedd 12:43

realistahuni írta:
Ha Vidalért 50et fognak kapni a MU-tól, akkor egy jóval fiatalabb és jobb képességű Pogbáért
Pogba hol jobb képességű jelenleg mint Vidal?
Fizikum, technika, kor.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 78 regisztrált és 0 vendég