Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. január 22., csütörtök 20:34

Keylor felvette a spanyol allampolgarsagot idokozben

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 20:33

Steve írta:Azért elég sokan vannak akit az Illarra-Khedira csoda páros helyett lehetne játszatni, még akár padoztatni is. Gyorsabbat biztosan lehetne találni.

az mondjuk már nehezebb kérdés lenne, hogy kit adnék el előbb. :D
Én bíztam Macifejben, de úgy látszik, hogy ő saját magában, meg Carlo benne nem. Pedig azt hittem idén szintet lép.
Lucas Silva's transfer deal is official and a statement will be made on Thursday. The player has decided it's time for him to leave," Cruzeiro Vice President Márcio Rodrigues told ESPN Brazil. "We won't have any problem finding a replacement. Various reserve team players are ready to step up," he continued.


Read more: Real Madrid: Cruzeiro say goodbye to Lucas Silva - MARCA.com (English version)
Előbb olvassatok már híreket itt, aztán másoljatok be minden idegennyelvű szart.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. január 22., csütörtök 20:32

egy dolgot nem értek lucassal kapcsolatban
elvileg mikor a nyáron meg akartuk venni guarint, már nem tudtuk őt elhozni, mert nem volt több hely az eu-n kívüli játékosoknak
most vki kapott állampolgárságot, hogy elhozhatjuk a brazilt? :hmmm:
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. január 22., csütörtök 20:32

Azért elég sokan vannak akit az Illarra-Khedira csoda páros helyett lehetne játszatni, még akár padoztatni is. Gyorsabbat biztosan lehetne találni.

az mondjuk már nehezebb kérdés lenne, hogy kit adnék el előbb. :D

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. január 22., csütörtök 20:31

Casemiro nem volt rossz játékos, de ide kevés, mert sok labdát veszít el a kp-n. A portónál már csináltak egy moviet az agyatlan dolgairól. Én is csíptem, de ide olyan valaki kell aki labdabiztos, nyugodt, és bitang lövései vannak. Szerintem ez fogta meg Carlót. Tegyük hozzá, hogy Pogba is ilyen. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 20:25

Mendes újra akcióban. Előbb hosszabbíttat De Geával, lecsípi a jutalékot, majd átjátssza a Realba 50-60 millióért :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 22., csütörtök 20:18

Casemironak biztos, hogy lőttek, mert akkor őt rendeltük volna nagy valószínűséggel vissza... Mondjuk ennek ellentmond, hogy nem játszhatna a BL-ben. Mondjuk én benne semmit se látok. Lelkes, aztán tele hiányossággal és nagyjából ennyi.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2015. január 22., csütörtök 20:17

ha igaz, hogy illarráért adnának most azonnal 25 millát, akkor el kell passzolni, sportszakmailag bármennyire is veszteség az ő eligazolása számunkra, így télvíz idején
azért csak egy olyan dél amerikai srác jön a helyére, aki a nyelvet nem beszéli, idegen kultúrba csöppen bele, ezen felül a csapatot sem ismeri, plusz még kevés a megfelelő ember a kp-ra perpill
de olcsón jön, és hosszabb távon akár jobban is járhatunk
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. január 22., csütörtök 20:14

Ha Illarramendiből kitudunk szállni 20 misi körül akkor el kell adni. Azt a szintet Casemiro is bármikor hozza. Valószínű ez a Lucas gyerek se lesz ügyetlen. Nyáron még Khedirát is el lehet adni, és jöhet vissza kázmér. Bármikor inkább a Casemiro-Lucas silva kettős üljön a padon egy Illarra-Khedira duó helyett.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 20:02

realistahuni írta:Mi a jó ebben a Lucas Silvában? Én annyit látok, hogy khedirás mozgása van, néhány keresztlabdát kioszt és legalább annyira alibi mint Illarra. Ennél Kázmér is jobb.
Casemiro nem kellett Carlonak, ahogy Illarra sem kell. Lucasra rábólintott. Ember kell. Ez az értelme.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 22., csütörtök 20:01

Mi a jó ebben a Lucas Silvában? Én annyit látok, hogy khedirás mozgása van, néhány keresztlabdát kioszt és legalább annyira alibi mint Illarra. Ennél Kázmér is jobb.
Én nem nagyon láttam játszani, az ő posztját meg nem nagyon lehet youtube-ról megítélni. Egy csatár meg szélső cselezget meg rugdalja a gólokat, arról könnyű videót készíteni. Egy belső középpályás folyamatosan mozog, mindig megjátszható, nem nagyon veszít labdát, olvassa a játékot, néha pár hosszabb indítás kényszerítő, és kb ennyi. Erről meg nehéz jó videót összetákolni. Mondjuk nem egy Modric a faszi, az biztos, de ki az manapság?
Én örülök neki, hoztunk egy kiegészítő embert normális áron, akit tehetségesnek mondanak, és a korából kifolyólag még sokat fejlődhet. Ha nem válik be, eladjuk. Pont ilyen embereket kell megvenni akkor, amikor nagyjából megvan a kezdő 11. Ha onnan hiányozna valaki, akkor nem őt kell hozni. De Illara vagy Khedira helyére jó lépés.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1462
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. január 22., csütörtök 20:00

Na, akkor nagyon úgy néz ki, hogy Illaramendi még a télen lépni fog...utána meg gondolom Khedira is megy, csak ő a nyáron...13-15 millióért nem lesz olyan rossz vétel szerintem Lucas Silva...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. január 22., csütörtök 19:54

Mi a jó ebben a Lucas Silvában? Én annyit látok, hogy khedirás mozgása van, néhány keresztlabdát kioszt és legalább annyira alibi mint Illarra. Ennél Kázmér is jobb.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. január 22., csütörtök 19:47

Kerlon írta:Mi van itt kérem. :lol: Most vagy tényleg kapunk egy jó kis summát Illarraért vagy Khedira megegyezett valakivel már most a télen, szóval nem lepődnék meg, ha a maradék napokban több bejelentés lenne. Az lenne tényleg a hab a tortán, ha jönne a hír, hogy Reus is jön, de csak a nyártól és Khedira helyére jön Lucas.
Adnám :agree:

Nem bánom ezt a nagy sűrűséget, mert legalább belátták, hogy így a végére mindenki ki fog purcanni, mert nincs normális cserénk... Féltm, hogy túl büszkék lesznek ehhez.

De ha úgy járunk ezzel a Silva-val is, hogy alig lesz játszatva, majd nyáron lép kölcsönbe..... :(
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 22., csütörtök 19:46

Kerlon írta:Mi van itt kérem. :lol: Most vagy tényleg kapunk egy jó kis summát Illarraért vagy Khedira megegyezett valakivel már most a télen, szóval nem lepődnék meg, ha a maradék napokban több bejelentés lenne. Az lenne tényleg a hab a tortán, ha jönne a hír, hogy Reus is jön, de csak a nyártól és Khedira helyére jön Lucas.
és Bale megegyezett a MU-val 150M euróért nyártól vörös ördög lesz >:]

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. január 22., csütörtök 19:45

Mi van itt kérem. :lol: Most vagy tényleg kapunk egy jó kis summát Illarraért vagy Khedira megegyezett valakivel már most a télen, szóval nem lepődnék meg, ha a maradék napokban több bejelentés lenne. Az lenne tényleg a hab a tortán, ha jönne a hír, hogy Reus is jön, de csak a nyártól és Khedira helyére jön Lucas.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. január 22., csütörtök 19:40

Nekem kb James 2-nek tűnik a srác, ugyanolyan darabos mozgással...
Ha nem 80 millióért, hanem 15-ért hozunk egy James 2-öt, ráadásul egy olyan posztra, ahol a sebesség kevésbé tényező, mint a kolumbiai társánál, akkor nagyon elégedett leszek. :)

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. január 22., csütörtök 19:38

elvileg Lucas Silva is hivatalos

"Cruzeiro alelnöke, Marcio Rodrigues bejelentette: megszületett a megállapodás, és még ma be is jelentik"

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. január 22., csütörtök 19:36

Közben friss hír : -IFFHS: Ancelottit választották meg az év edzőjének.!!! :agree:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. január 22., csütörtök 19:32

Kit szeretsz jobban, Cristiano Ronaldót vagy Messit?
Jelen pillanatban Ronaldot.
És még vigyorgott is hozzá :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 237 regisztrált és 0 vendég