Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 20., csütörtök 13:00

versenyhelyzetbe szeretné hozni a brazilt (aki egyes vélemények szerint picit elkényelmesedett) a fiatal spanyol srác leigazolása révén (mint D. Carvajal és Arbeloa esetében is történt)! Ettől függetlenül simán érkezhet Siqueira is, de nem lepődnék meg Coentrao maradása esetén sem.
Mondjuk azért Carvajal-Arbeloa eset azért más,őt nem azért vettük hogy versenyhelyzetre kényszerítse Arbeloat,hanem hogy a jobb oldal támadásba ne legyen annyira flop...
Maercelonal azért más a helyzet,én sem vagyok vele felhőtlenül elégedett,de még mindig top5.Az a Siquera vagy ki,nálam felejtős,Morenot sem értem,mikor itt van Casado,akiből lehet valami.
Coentrao meg nem akar maradni,többször emlegette már hogy nem szeret itt,meg őt sem szeretik....addig kelkene belőle csinálni egy kis aprót,amíg lehet...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 20., csütörtök 12:48

Ezt mondjuk nem igazán érteném, 21 millió egy csere-balhátvédért? :hmmm: Ráadásul a srác baromi fiatal még, nem hiszem, hogy lenne értelme Madridba igazolnia, hogy aztán a padot koptassa az esetek döntő többségében. (Jó, nyilván rotálva lenne valamilyen szinten Marcelóval, de erősen kétlem, hogy képes lenen kiszorítani a brazilt a kezdőből.)
A hírek szerint a szakmai stáb Carloval az élen nem felhőtlenül elégedett Marceloval és a teljesítményével (míg Moreno igen csak elnyerte mindenki tetszését), emellett állandó súlyproblémákkal küzd az emberünk és a vezetés igazi versenyhelyzetbe szeretné hozni a brazilt (aki egyes vélemények szerint picit elkényelmesedett) a fiatal spanyol srác leigazolása révén (mint D. Carvajal és Arbeloa esetében is történt)! Ettől függetlenül simán érkezhet Siqueira is, de nem lepődnék meg Coentrao maradása esetén sem.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 20., csütörtök 12:40

A tavalyi Bale biznisz után engem is meglepne, ha most nyáron ismét 100 millát dobnánk ki egyetlen egy játékosért küszöbön egy stadion átépítéssel!
Hozzáteszem, nem elképzelhetetlen, hogy a klub és Perez már előre felé menekül; a napokban olvastam, hogy a Spanyol Liga a tervek szerint 2, de legkésőbb 3 év múlva bevezetné a TV-s közvetítési jogok közös értékesítését, amiről a szezon végén születhet végleges megállapodás, döntés! :hmmm: Arról nem is beszélve, hogy ha megnézzük a most alakuló keretet (jelenleg futó és tervezett hosszabbítások és életkor), akkor ha idén jól dolgoznak Carloék a következő években csak a kiesőket kell majd megfelelően pótolni, hisz 2 poszt (kkp., csatár) kivételével több, mint jól állunk ilyen téren és adott egy masszív gerinc még évekre --> Kapusok: Casillas, D. López (mind2-en csak idén töltik majd a 33-at); védelem: D. Carvajal (22), Arbeloa (31) Pepe (most lesz 31), S. Ramos (28 lesz), Varane (21), Nacho (24), Marcelo (26 lesz), F. Coentrao (szintén 26 lesz); középpálya: Xabi Alonso (nem rég töltötte a 32-t), Modric (ősszel 29), Khedira (27 lesz), Illarra (24 lesz), Di María (26), Isco (22 lesz), Bale (25 lesz); támadók: C. Ronaldo (29), Benzema (26), Jesé (21 lesz); peremeberek: Casemiro (22), Morata (21)

NEM ROSSZ, NA ..... :Đ Ami pedig a pletykákban legtöbbet szereplőket illeti: bal bekk: A. Moreno (22); kkp: Gündogan (24 lesz ősszel), Pogba (21 lesz), Vidal (most lesz 27); csatárok: Suárez (27), Agüero (26 lesz), Falcao (28), Mandžukić (28)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2014. február 20., csütörtök 12:28

http://m.youtube.com/watch?v=ktbf8GH_VL8
Ángel Correa San Lorenzo....amit ebből le lehet szűrni azt hogy ügyes...:D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3724
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. február 20., csütörtök 11:41

Siquera, Vidal, Mandzukic

én őket igazolnám le nyáron.... :)

coentrao, casemiro, morata off

nem kellenek drasztikus változások szerintem.. :)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. február 20., csütörtök 11:30

Bal oldalra ott van az a csóka - neve nem jut eszembe - akivel már teljes volt az egyezség, csak Coentrao maradása miatt nem jött. 10 milla alatt lesz.
Siquera? :)
Ha valaki adna 40 milliót Khediráért úgy, hogy lejár a szerződése egy év múlva, akkor ez a világ tényleg megérett a pusztulásra...
:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 11:28

Bal oldalra ott van az a csóka - neve nem jut eszembe - akivel már teljes volt az egyezség, csak Coentrao maradása miatt nem jött. 10 milla alatt lesz.
85 millióból már ki lehet indulni egy KP-csatár párosért.
Kezdőrészletnek jó lesz :lol:
Félek, hogy megint elmebeteg összeget költünk.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2014. február 20., csütörtök 11:24

Khedira ha nem fogadja el a klub hosszabbításra tett ajánlatát 40 milla értékben távozhat a vezetők álláspontja szerint;
Ha valaki adna 40 milliót Khediráért úgy, hogy lejár a szerződése egy év múlva, akkor ez a világ tényleg megérett a pusztulásra...
Coentrao sanszos, hogy nem marad --> a sevillás A. Moreno 21 milláért állítólag már készülőben;
Na mondjuk az is szép lesz, hogy a drága cserevédő helyére hozunk egy másik drága cserevédőt...

Mondjuk ha Khedira-DM kettősért leakasztanánk 70 milla körül, meg Morata még 15, akkor azért 85 millióból már ki lehet indulni egy KP-csatár párosért.

De én is azon a véleményen vagyok, hogy ne költsünk már 100 milliót egy csatárra...Mondjuk ez a 60 milla Pogbáért is kicsit erős...Legtiszább tényleg az lenne, ha Göndogán felépülne teljesen, hozna egy fasza tavaszt, és 25-30 millió körül elhozhatnánk Dortmundból.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 20., csütörtök 11:16

madridronie írta:a sevillás A. Moreno 21 milláért állítólag már készülőben
Ezt mondjuk nem igazán érteném, 21 millió egy csere-balhátvédért? :hmmm: Ráadásul a srác baromi fiatal még, nem hiszem, hogy lenne értelme Madridba igazolnia, hogy aztán a padot koptassa az esetek döntő többségében. (Jó, nyilván rotálva lenne valamilyen szinten Marcelóval, de erősen kétlem, hogy képes lenen kiszorítani a brazilt a kezdőből.)

Én több rációt látnék egy idősebb, rutinosabb balbekk leigazolásában, aki a padozást is elviseli.

Amúgy én sem hiszem, hogy leigazoljátok Suárezt, pláne nem olyan összegekért, amikről mostanában olvasni lehet.

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2031
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madridronie » 2014. február 20., csütörtök 11:12

nagyon nagyon remélem, hogy a vezetőség okosabb annál, minthogy megint kidobjunk 100millát.
A tavalyi Bale biznisz után engem is meglepne, ha most nyáron ismét 100 millát dobnánk ki egyetlen egy játékosért küszöbön egy stadion átépítéssel! A pletykák szerint egyébként 3-4 érkezőre lehet számítani Iker/Diego; Coentrao; Casemiro; Khedira; Di María és Morata jövőjétől függően! Többen biztosra veszik, hogy a nyáron Iker és Diego közül az egyik távozik; Coentrao sanszos, hogy nem marad --> a sevillás A. Moreno 21 milláért állítólag már készülőben; Casemiro elégé úgy tűnik off; Khedira ha nem fogadja el a klub hosszabbításra tett ajánlatát 40 milla értékben távozhat a vezetők álláspontja szerint; míg Di Maríat megtartaná a szakmai stáb és a klubvezetés is, ő azonban állítólag az igazolásoktól (középpályás érkezők védekezők és támadók egyaránt) teszi függővé a maradását /mint nyáron Özil/, ellenkező esetben 40 milláért ő is távozhat; Morata pedig szinte borítékolhatóan tiplizik, így egy csatár érkezése is biztos! Tehát ?cserekapus?, bal bekk, középpályás (btb szinte tuti /Khedira maradása mellett is/ és DM helyett esetleg tkp.) és csatár igazolás várható, kérdés milyen anyagi ráfordítás aránnyal ("Gündogan-Suárez", vagy "Vidal/Pogba-Mandžukić" megoldással operálnak-e majd Perezék)? :hmmm:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. február 20., csütörtök 10:10

Realista24 írta:
Marci77 írta:Ezt elmagyaraznad? Mert nem ertem :)
Megy a 100 milla Suarezért vagy 60-80 egy középpályásra, a többit meg megoldjuk középszerből vagy utánpótlásból bízva abba, hogy majd beválnak.

Más: azt olvasgatom, hogy Zidane két játékossal foglalkozik kiemelten Karimmal és Jesével. Kettőjük formája a francia munkájának gyümölcse is.
Nagyon bíztató amit eddig Zizutól, látunk hallunk...szerintem ha Carlo hosszú ideig marad (nagyon remélem 3-4 év) akkor Zizu lesz az utódja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 8:58

Marci77 írta:Ezt elmagyaraznad? Mert nem ertem :)
Megy a 100 milla Suarezért vagy 60-80 egy középpályásra, a többit meg megoldjuk középszerből vagy utánpótlásból bízva abba, hogy majd beválnak.

Más: azt olvasgatom, hogy Zidane két játékossal foglalkozik kiemelten Karimmal és Jesével. Kettőjük formája a francia munkájának gyümölcse is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 20., csütörtök 8:55

Ezt elmagyaraznad? Mert nem ertem :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. február 20., csütörtök 8:50

"Cristiano and Jesés" filozófia váltja a Zidanes y Pavones-t, azt hiszem ez sok dolgot előrevetít a nyárra tekintve.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2014. február 19., szerda 23:41

Boky írta:
DavieS írta: akkor nem kaptad fel a fejed, amikor 2007 januárjában leigazoltunk 3 noname embert 40 milláért? (gago 20, higuain 12, marcelo 6,5)
gago flop volt, de higuain és marcelo bőven megérte.
sokkal jobb lenne 6 ilyen játékost megvenni 10Mért fejenként, 1 beválna, a többi 5t meg szétszórnánk, ahelyett hogy egy kész játékosért adunk 60, vagy 91M eurót.
Főleg, hogy szép pénz jött vissza Higuból, ami kevés híján lefedte a 3 igazolás árát. Marcelo meg top 5-ös szélső védő, ha kicsit jobb teljesítményt nyújtana (azt, amire képes), akkor top1.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Boky » 2014. február 19., szerda 23:27

DavieS írta:
Gascoigne írta:az ilyeneket miért nem tudjuk mi megvenni?
bocs, de én eléggé felkapnám a fejem, ha egy ilyen nevenincs játékosért adnánk majdnem 12-t, ezeknek a tizede lesz vállalható játékos, ennek is a töredéke klasszis.

számolj, pogba 60 lenne és rögtön. :mrgreen: :mrgreen:
akkor nem kaptad fel a fejed, amikor 2007 januárjában leigazoltunk 3 noname embert 40 milláért? (gago 20, higuain 12, marcelo 6,5)
gago flop volt, de higuain és marcelo bőven megérte.
sokkal jobb lenne 6 ilyen játékost megvenni 10Mért fejenként, 1 beválna, a többi 5t meg szétszórnánk, ahelyett hogy egy kész játékosért adunk 60, vagy 91M eurót.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 19., szerda 23:25

DavieS írta:
Gascoigne írta:az ilyeneket miért nem tudjuk mi megvenni?
bocs, de én eléggé felkapnám a fejem, ha egy ilyen nevenincs játékosért adnánk majdnem 12-t, ezeknek a tizede lesz vállalható játékos, ennek is a töredéke klasszis.

számolj, pogba 60 lenne és rögtön. :mrgreen: :mrgreen:
egy tucat-BBVA középpályás kerül ennyibe, én nem sokallom. az arányokban pedig nagyon erősen túlzol. 18 évesen már nem akkora zsákbamacskák, 5-6 gondosan kiválasztott szupertehetségből bőven kikerül min egy Agüero/Suarez szint, már visszajött az áruk. és a többiek még mindig nem feltétlenül hulladékok. ha még fiatalabban hoznánk őket, nagyobb lenne a szórás, de az áruk is jelképes lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gascoigne 2014. február 19., szerda 23:30-kor.

Avatar
DavieS
Hozzászólások: 492
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:17
Kedvenc játékosaid: #2 #12 #19

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: DavieS » 2014. február 19., szerda 23:14

Gascoigne írta:az ilyeneket miért nem tudjuk mi megvenni?
bocs, de én eléggé felkapnám a fejem, ha egy ilyen nevenincs játékosért adnánk majdnem 12-t, ezeknek a tizede lesz vállalható játékos, ennek is a töredéke klasszis.

számolj, pogba 60 lenne és rögtön. :mrgreen: :mrgreen:
92:48

#2 #8 #12 #19 #23

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2014. február 19., szerda 23:08

Realista24 írta:Na, lehet figyelni.
Az Atma kinézte magának Ángel Correa-t, 18 éves, az Agüerónak tartják. 11,5 milláért veszik meg. Ha ő is beválik nekik, akkor Pérez tényleg igazolja le a megfigyelőiket. Egy évig még Argentínában marad kölcsönben.
az ilyeneket miért nem tudjuk mi megvenni? ezerszer mondtam már. együttműködés egy önkéntjelentkező portugál csapattal, odacsapni féltucat szupertehetséget dél-amerikából, aztán egy-két év után a legjobbat átvenni, a második és a harmadikon egy vagyont keresni, a többin meg összeszedni a vételi árukat. és mi (meg még max két klub a világon) meg tudnánk ezt csinálni, mert van olyan nevünk, amiért cserébe a srácok bevállalnák. a játékosmegfigyelőink a legnagyobb ingyenélők.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 19., szerda 21:54

Realista24 írta:Na, lehet figyelni.
Az Atma kinézte magának Ángel Correa-t, 18 éves, az Agüerónak tartják. 11,5 milláért veszik meg. Ha ő is beválik nekik, akkor Pérez tényleg igazolja le a megfigyelőiket. Egy évig még Argentínában marad kölcsönben.
Ezt a gyereket ismerem. Fifába az egyik legjobb rating-ű lesz menedzserben. :mrgreen: De ott Támadókp.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 46 regisztrált és 0 vendég