Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

kiserik
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. július 24., péntek 12:25

Realista24 írta:
ziro4vr írta: Kubo jó szezont tolt, de az mindig madridban derül ki, hogy kinek mekkora a pöcse. Jövőre még ugyanúgy félmegoldás lenne mint Asensio, Rodrygo, Lucas vagy Vino. Vagy sajnos Hazard egyelőre.

Beteg mód én Vinoban látom hogy jövőre léphet előre.
Előre van három emberünk, aki újnak számít majd.
Ase, Hazard, Rodry és Vini. Négyen tesznek ki talán hármat.
Kozepen és hátul megvagyunk, idén eladunk, egy év múlva meg Mbappe és Camavinga pakkal erősítsünk.

Amúgy Cavani ingyen jó lenne. Magas fizu ide vagy oda.
A legnagyobb baj ezzel megint az lesz, hogy nem lesz a keretben dedikált jobb szélső, max LV.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 24., péntek 12:19

Jaja az indián jöhetne lazán, évi 15-20 gólra fél lábbal is képes.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 24., péntek 12:11

ziro4vr írta: Kubo jó szezont tolt, de az mindig madridban derül ki, hogy kinek mekkora a pöcse. Jövőre még ugyanúgy félmegoldás lenne mint Asensio, Rodrygo, Lucas vagy Vino. Vagy sajnos Hazard egyelőre.

Beteg mód én Vinoban látom hogy jövőre léphet előre.
Előre van három emberünk, aki újnak számít majd.
Ase, Hazard, Rodry és Vini. Négyen tesznek ki talán hármat.
Kozepen és hátul megvagyunk, idén eladunk, egy év múlva meg Mbappe és Camavinga pakkal erősítsünk.

Amúgy Cavani ingyen jó lenne. Magas fizu ide vagy oda.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. július 24., péntek 10:18

Anthony írta: Majd Vazquez varázsol :lol:

Remélem azért csak lesznek valami igazolások is.
Nem lesz :mrgreen:
De LV csak tartalék lesz nyugi :D

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. július 24., péntek 10:14

Kubo jó szezont tolt, de az mindig madridban derül ki, hogy kinek mekkora a pöcse. Jövőre még ugyanúgy félmegoldás lenne mint Asensio, Rodrygo, Lucas vagy Vino. Vagy sajnos Hazard egyelőre.

Beteg mód én Vinoban látom hogy jövőre léphet előre.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. július 24., péntek 9:57

Majd Vazquez varázsol :lol:

Remélem azért csak lesznek valami igazolások is.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62741
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. július 24., péntek 8:20

AS: Militao, Rodrygo & Vinicius will occupy the 3 non-EU slots again next season. Those clubs wanting Reinier & Kubo on loan will pay their entire salaries + a loan to Real Madrid. For example, Ødegaard's is €2m.

Cadena SER: Ødegaard, Reguilón & Kubo will continue another year on loan. As will Reinier. Ceballos likely to stay at Arsenal.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2020. július 23., csütörtök 14:07

Nézegettem kicsit, hogy kiket lehetne hozni Benzema mellé/mögé, ha Jovic tényleg lépne a Milanba.

Auba: 31 éves és jövő nyáron lejár a szerződése. Ha nem hosszabítanak vele most nyáron akkor ingyen elveszítik ami Ramsey, RVP után újabb gigantikus hiba lenne az Arsenal-nal. Valszeg vagy most fog lépni vagy aláír további 2-3 évre és onnan megy nyugdíjba.

Alapvetően szerintem nem lenne rossz. 56 millára értékelik, de mivel lejár a szerződése 40 körül talán mozdítható lenne. Brutál mennyi gólt termelt az elmúlt években. Bundesba is szépen felvette a versenyt Lewával és meg is előzte párszor. Arsenalban isjó a termése. Évi 30 gól benne van még úgy is, hogy szélen játszik. Talán a fizuja rendben lenne és 2-3 évre jó választás lehet. A gyorsasága nem igazán kopott és ilyen gólérzékeny játékos kevés van a piacon. Kicsit néha ügyetlen mondjuk és összjátékban nem egy Benzema, de sokkal hatékonyabb mint nálunk bárki. Mbappe valszeg a kövi 1-2 évben még nem igazán lesz elérhető, így addig ő jó megoldás lehetne. Ami ellene szól, hogy csak 1 évvel fiatalabb mint Benzema így kb egy időben mennek majd ki.

Előny: Jó csatár aki gólérzékeny. Gyors erős és jól fejel. Jó áron lehetne megkapni, és átmenet lehetne Haaland vagy Mbappé érkezéséig.

Hátrány: A kora. Alig fiatalabb mint Benzema és ő is vagy bal széen játszik vagy középen. Balra már ott van Hazard és Vini na meg Rodrygo is. Középen meg Benzema, így bérelt helye nem lenne a rotációt meg nem tudom, hogy viselné.

Lautaro: 22 éves és 2023-ig van szerződése. Az ára 80+ milla lehet és a Barca nagyon érdeklődik utána. Amúgy kifejezetten ügyes játékos egy gyengébb Agüero karakter egyelőre. Elég alacsony, de kifejezetten fineszes. Közel se kész játékos és csak idén mutatta meg magát. Viszont fiatal és hosszútávon a jelenlegi csatárpiacot nézve tényező lehet.

Előny: Ügyes, labdabiztos és gólérzékeny. Rotálható lenne Benzemával.

Hátrány: Zsebbenyúlos igazolás és megkellene küzdeni érte Contéval illetve a Barcaval is. Szélen még nem nagyon láttam játszani és elég szeszélyes még a teljesítménye.

Lacazette: 29 éves és Auba csatártársa. Arsenal egyik legjobbja szerintem. Gólokban közel sem olyan erős mint a Gaboni, de játékban hasznosabb. Pokoli jó csatát és miatta került ki szélre Auba mert neki kellett a hely középen. Jól lő távolról és a 16-oson belűl is kiharcolja a helyzetet. 2022-ig van szerzződése, de ő is kilóg felfelé az Arsenalból. 48 milla az ára, de 60 alatt nem hiszem, hogy elengednék a Londoniak.

Előnyök: Hajaz a játéka Benzemáére és fiatabb is három évvel. Nem kapott akkora Hypeot,de jó csatárral van szó aki kiveszi a részét védekezésből és letámadásból is.

Hátrány: Ő sem olyan fiatal már és nem nagyon megy 25 fölé góllövés tekintetében talán csak a Lyonban. Nem olcsó igazolás és ragaszkodnak hozzá illetve nem egy villámléptü.

Jesus/Agüero: Jesus szerintem kifejezetten jó csatárrá nőtte ki magát, de kár hosszan írni róla mert Pep ragaszkodik hozzá. Agüerohoz szintén,de a brazil társa kezdi átvenni a stafétát és az idő sem neki dolgozik. Elég sérülékeny is volt idén,de ő is 32 éves már. Sok esélyt rá sem látnék, de ő még mindig Top csatár.

Cavani: Szabadon igazolható, de jelentős bért kérne. 33 éves és elég keveset játszott az utóbbi időben. Sok az érdeklődő iránta mint a Napoli, Leeds stb. Igazi harcos csatár akiben egy két jó szezon még lehetne, de kérdés, hogy akarja-e a padot koptatni itt Benz mögött. Talán több van benne, de fut kifele ő is. Már közel sem olyan életveszélyes mint pár éve volt ezt jól jelzi, h Icardi simán kiszorította a PSG-ből.

Haaland/Mbappé/Lewa/Kane: Első kettőre még nincs esélyünk valószínűleg míg utóbbi kettőre már nincs.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5115
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2020. július 23., csütörtök 12:53

Auba halott igazolás lenne. top fizetés zéró túladási lehetőséggel 31 évesen. ilyen kaliber legalább 3-4 éves szerződéssel. jól hangzik de totál bukó. 1-2 év és az menne hogy a nyakunkon ragad.

azt meg nem látom hogy Auba hogy tűrné a padot amikor az se tetszik neki hogy a szélen kell játszania.

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. július 23., csütörtök 12:49

Pad'em írta: Jovic ügynöke Milánóban tárgyal Maldiniékkel.
Én ezt úgy olvastam, hogy Jovic ügynöke tárgyal Rebic kölcsönszerződésének egy évvel korábban való véglegesítéséről Maldinivel. Felröppent Jovic helyzete is, viszont a 60 millió körüli összeget szeretnénk érte.

Aubameyangot adnám, simán tűrné a padot.

Amugy Camavinga és Mbappe kell, jövőre jöhet mindkettő.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6613
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2020. július 23., csütörtök 12:39

Cavani a Leeds-be megy, ennyi idosen ott boven jo lesz, rengeteg golt fog szerezni es sok penzt fog keresni. :hmmm:

Auba jo lenne, Benzema moge/melle, 1-2 evre, de szerintem ZZ inkabb felepiti a mar itt levo Jovicot, vagy Marianot tartja meg, tokmindegy, de nem hiszem, hogy behuzna Aubat.
:goat:

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. július 23., csütörtök 12:36

Mariano nem szeretne távozni, csak a vezetőség küldené el

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. július 23., csütörtök 12:35

Kerlon írta: Keveset beszeltunk a gyerekrol, aztan a legjobban teljesitett talan a kolcsonben szereplok kozul.
Ha francia vagy brazil lenne, már visszahoztuk volna :mrgreen:

Ügyes játékos, remélem nem végleg távozik

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. július 23., csütörtök 12:34

RealMadridFanatic írta: Ha Benzema kiesik, akkor valamelyik brazil fiatal lehet esetleg feltolva, vagy Isco hamis kilences. Nem érzem, hogy igazolnánk kimondottan Benzema mögé centert. Mondjuk ebben az esetben Marianot nem küldeném el.
Ez így azért elég karcsún hangzik. Előbb tolnám fel Ramost, mint Vinyót vagy Rodrygot centerbe, Iscoról meg nem is beszélve. Ezesetben maradjon Mariano, ha neki bejön az évi 45 perc játék, de Benz egyedül nem maradhat a keretben csatárnak. Lesérül és nekünk lőttek
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2643
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. július 23., csütörtök 12:27

Az a baj, hogy Aubameyang a karrierje vége felé jár, még abban a korban, amikor egy zsíros szerződést ki tud eszközölni magának.
Bár állítása szerint nagy álma a Real és a nagyapjának meg is ígérte, hogy itt fog játszani. Csak azért vetem fel ezt, mert nem gondolom, hogy csillagászati fizetést adunk bárkinek jelenleg. Cavani ezért sem érkezik szerintem, hiába "ingyen" igazolható.

Inkább próbálnám meg én is Asensio játszatását kilencesben, elég ügyesen érkezik a kapu elé, szélen meg alibizik.
Erre mondjuk semmi esélyt nem látok, jövőre megkapja a jobb szélt, majdnem teljesen biztos vagyok benne. Mögé pedig marad Rodrygo, másik oldalon Hazard és Vinicius.

Ha Benzema kiesik, akkor valamelyik brazil fiatal lehet esetleg feltolva, vagy Isco hamis kilences. Nem érzem, hogy igazolnánk kimondottan Benzema mögé centert. Mondjuk ebben az esetben Marianot nem küldeném el.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. július 23., csütörtök 12:26

Mondjuk ha sikerülne Jovictól és Hámesztől is megszabadulni, akkor már szép summa szabadulna fel fizukból, gondolom ők azért nem keresnek rosszul..(5-10millió között biztosan)
Szóval az eladások után lehetne sakkozni picit, nyilván amíg ők itt vannak, addig felejtősek a komolyabb fizut kereső, tapasztalt arcok..

Közben megtaláltam, James 10millió, Jovic 8,6.. :ozil:
10-12-ből meglenne Auba fizuja is simán..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reeed_ati 2020. július 23., csütörtök 12:30-kor.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8048
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. július 23., csütörtök 12:20

Hát Aubát már évek óta hozni kellett volna...akart is jönni..nagyon talált volna hozzánk szerintem.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2020. július 23., csütörtök 12:19

Szerintem amig lesznek megszoritasok es Bale is marad, addig nem lesznek Cavanik es Aubak. Hazon belul vagy vami alacsony beru jatekossal kell megoldanunk.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. július 23., csütörtök 12:10

Jovictól nem bánnám, ha megszabadulnánk.., beugróként nem lesz ő jobb a következő szezonra sem, kezdőbe meg baromi kevés..
Ugye az arsenal vinné Ceballost, aki 30milliót biztosan érne, simán elcserélném Aubameyang-ra.
Felesleges pénzszórás nélkül megoldanánk a támadószekciót, pont addig, amíg jönne Bappa. :)
Azért a Hazard-Benz-Auba 3-ast adnám jövőre.. :kalapos:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. július 23., csütörtök 12:02

Pad'em írta: Jovic ügynöke Milánóban tárgyal Maldiniékkel.

Azért remélem nem Mayoral lesz Benz cseréje jövőre :lol: mondjuk annyit ő is hozzá tudott volna tenni mint a szerb idén. Ha eladjuk Jovicot meg Marianot is akkor azért valaki kelleni fog. Cavani ingyé?
Akkor a vetelar 342 euro lesz reszletekben 5 ev alatt, meg egy nutellas pizza. Opcio: ha nem rug szezononkent 30 golt a real 20 millio karpotlast fizet. Jo lesz. :D

Cavani johetne amugy.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 51 regisztrált és 0 vendég