Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 23., szerda 21:42

rashidm írta:Ez a "Bajban a Real Madrid" ez micsoda? Lehet én emlékszem rosszul, de mintha a ezeket a közvetítéses jogokat eladtuk xy-nak és csak ilyen 2017 vagy mikor járna le. :hmmm:
2006-ban kötötték a szerződést, 7 évre szólt, több, mint 1 milliárdról szólt, 1,1 talán.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2014. július 23., szerda 21:39

Monaco meg Ikert vinné. Nem is lesz annyira unalmas nyarunk a végén :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: rashidm » 2014. július 23., szerda 21:38

Ez a "Bajban a Real Madrid" ez micsoda? Lehet én emlékszem rosszul, de mintha a ezeket a közvetítéses jogokat eladtuk xy-nak és csak ilyen 2017 vagy mikor járna le. :hmmm:

Avatar
Ladislao Suarez
Hozzászólások: 889
Csatlakozott: 2014. május 23., péntek 11:15
Kedvenc játékosaid: CR7, Ronaldo, Zidane, Raúl, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Ladislao Suarez » 2014. július 23., szerda 21:29

A PSG Di Maria mezeket árul 11-es számmal. As.com-on láttam. :hmmm:

Avatar
Fuentealbilla
Hozzászólások: 521
Csatlakozott: 2014. július 17., csütörtök 11:20

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Fuentealbilla » 2014. július 23., szerda 20:58

Jim írta:a legnagyobb hülyeség lenne most Lopezt elengedni,
rá egy évre meg Casillast :roll:

Lopez bírná a padot is, 1 aztán 2. számú kapusként 5 évet még simán ittmaradhatna...
Casillasról valóban nehezebb elképzelni, hogy még 5 évig padozzon...

Kiváncsi vagyok, hogy alakul a kapuskérdés... főképp így, hogy nagyon nem is volt "kapuskérdés" mert igazság szerint mindkét kapus a maga sorozataiban lehozta amit kellett. Nem rajtuk múltak a címek talán kijelenthető.
Ikernek persze lehetne felemlegetni a BL döntős hibáját csak éppen kontrában azt is, h a két kupasorozatban véleményem szerint megbízhatóan védett.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2014. július 23., szerda 20:52

a legnagyobb hülyeség lenne most Lopezt elengedni,
rá egy évre meg Casillast :roll:

Lopez bírná a padot is, 1 aztán 2. számú kapusként 5 évet még simán ittmaradhatna...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 23., szerda 20:27

sander írta:http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... larat.html

Nem akarok sokat írni róla mert amugy is rövid lett a cikk de akit érdekel az olvassa el.
Egy mez ára már tavaly is 85 euró volt, a névvel ellátott pedig 95-100. Imádom a felkészült újságírókat... :roll:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sander
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 21:11
Kedvenc játékosaid: Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sander » 2014. július 23., szerda 20:24

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... larat.html

Nem akarok sokat írni róla mert amugy is rövid lett a cikk de akit érdekel az olvassa el.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2014. július 23., szerda 18:37

Toky írta:
madrid1987 írta: Akkor Marceloról (aki már nem is mehet befele)
Ezt amúgy nagyon nem értem, miért csinálta Carlo. Nem is a lövések, inkább a zárójeles rész. Nekem nagyon úgy tűnt, hogy edzői utasításra Marcelo a legnagyobb erősségét nem tudta kamatoztatni. A befelé kombinatív játékokból régebben hatalmas helyzeteket tudott kialakítani, védelem mögé kerülve, vagy szét bomlasztva azt. Idén inkább a beadásokat erőltette, és szemmel látható a különbség a támadó játékában. Szerintem leginkább ezért tűnik ő harmat gyengének mostanában. Egyszerűen vissza van fogva.
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

madrid1987
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. december 11., szerda 20:04
Kedvenc játékosaid: Zidane , Hierro , Casillas , CR7
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madrid1987 » 2014. július 23., szerda 18:30

h3x0r írta:
madrid1987 írta:Valóban jogos hogy hátul játszik viszont Anno a Poolban legalább próbálkozott, nem mondom hogy gyakran , de ha megtette akkor olyan bomba gólokat akasztott 25 ről hogy öröm volt nézni. Nálunk ezek elmaradtak , és kicsit hiányoznak is tőle . Lehet abban is valami hogy "nem lőhet" de ha így van kíváncsi leszek Kroos is szót fog e fogadni vagy bevállalja , ahogy Modric is el el engedi a lábát néha :)
Na igen, csak a Poolban elotte volt egy Gerrard, mogotte pedig egy Mascherano. Nalunk viszont o az utolso ember, a kapu kozelebe ritkan kerul, sokszor a 2 kozephatveddel egyvonalban jatszik. 1-2 bomba golt en is hianyoltam tole :-(


Viszont most hogy van mellette egy Modric , meg kapott még egy Toni Kroost :)!!! Hátha utolsó éveiben kárpótol minket egy két nagy dugóval :) :)

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 23., szerda 18:27

madrid1987 írta:Valóban jogos hogy hátul játszik viszont Anno a Poolban legalább próbálkozott, nem mondom hogy gyakran , de ha megtette akkor olyan bomba gólokat akasztott 25 ről hogy öröm volt nézni. Nálunk ezek elmaradtak , és kicsit hiányoznak is tőle . Lehet abban is valami hogy "nem lőhet" de ha így van kíváncsi leszek Kroos is szót fog e fogadni vagy bevállalja , ahogy Modric is el el engedi a lábát néha :)
Na igen, csak a Poolban elotte volt egy Gerrard, mogotte pedig egy Mascherano. Nalunk viszont o az utolso ember, a kapu kozelebe ritkan kerul, sokszor a 2 kozephatveddel egyvonalban jatszik. 1-2 bomba golt en is hianyoltam tole :-(

madrid1987
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. december 11., szerda 20:04
Kedvenc játékosaid: Zidane , Hierro , Casillas , CR7
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madrid1987 » 2014. július 23., szerda 18:09

Toky írta:
madrid1987 írta:Alonso ... a Realban gólt csak vérdoppinggal lőtt .
Azt ugye tudod, hogy Ő annyira hátul játszik, hogy onnan 1. nem is érdemes megpróbálni rálőni, 2. olyan, mintha meg is lenne tiltva az átlövés a csapattagoknak. Ronaldo is kevesebbet puffogtat. Akkor Marceloról (aki már nem is mehet befele) meg Modricról nem is beszéltem.




Valóban jogos hogy hátul játszik viszont Anno a Poolban legalább próbálkozott, nem mondom hogy gyakran , de ha megtette akkor olyan bomba gólokat akasztott 25 ről hogy öröm volt nézni. Nálunk ezek elmaradtak , és kicsit hiányoznak is tőle . Lehet abban is valami hogy "nem lőhet" de ha így van kíváncsi leszek Kroos is szót fog e fogadni vagy bevállalja , ahogy Modric is el el engedi a lábát néha :)

madrid1987
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. december 11., szerda 20:04
Kedvenc játékosaid: Zidane , Hierro , Casillas , CR7
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madrid1987 » 2014. július 23., szerda 18:05

Azt hogy hol tud majd játszani (nálunk)C.A. ki fogja deríteni a felkészülés során . Ahogy az is relatív hogy D.M. nek hol a helye 1 évvel ezelőtt meg szélső volt , aztán jött Anchelotti ..... Én azt mondom hogy mostmár van Modric ,Kroos , D.Maria , Isco,James és 1-2 évig még Alonso személyében , egy nagyon masszív és megbízható , jól variálható kp sorunk . Akik nem mellesleg gólerősek is. Az általam "leírt" kihagyott játékosok gyakran szálltak be , de gyakran kevesek voltak , vagy hátra vittek minket (persze voltak jó szakaszaik ). Igen láttam gyakrabban játszani mivel néztem a francia bajnokságot is tavalyi év folyamán is.

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Toky » 2014. július 23., szerda 17:59

madrid1987 írta:Alonso ... a Realban gólt csak vérdoppinggal lőtt .
Azt ugye tudod, hogy Ő annyira hátul játszik, hogy onnan 1. nem is érdemes megpróbálni rálőni, 2. olyan, mintha meg is lenne tiltva az átlövés a csapattagoknak. Ronaldo is kevesebbet puffogtat. Akkor Marceloról (aki már nem is mehet befele) meg Modricról nem is beszéltem.

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2014. július 23., szerda 17:55

madrid1987 írta:Szerintem eddig minden rendben van és egészen pozitív az átigazolási szezonunk . Kroos és James nálam egyértelműen erősítes mivel évek óta a kp teljesítménye az ami időről időre kevésnek bizonyul . Kroos stabilan tudja hozni azt amit tud nem ingadozó (persze nálunk még bizonyítsa is be ) James pedig szintén ez a kategória (bár sokan nem nagyon látták még játszani) Mindketten gólerősek , ami nem volt elmondható az eddigi játékosinkról a középső részben . Alonso lassan felejtős , bármennyire is szeretik sokan egyre lassabb és körülményesebb lesz fiatalodni már nem fog , a Realban gólt csak vérdoppinggal lőtt . Khedira nálam soha nem volt ide való , szintén nem gólveszélyes , gyakran játszik szürkén . Illara ember nincs akit meggyőzött volna , Casemiro szerencsére távozott . Ezzel pedig le is zárult a kör . Maradt Isco , Kroos , James , D.M. , Modric valamint a fent említettekből valaki cserének nálam ez lenne Alonso mert 45 percben még mindig tud tanár lenni és a zsenialitása még most sem kérdőjeles. ennyi kp-ra meg szükség van egy csapatban . Nálam Khedira mehet Illara minimum kölcsön (de nem fog , ) Casemiro megoldva . CASILLAS nem hinném hogy távozna , az 1. számú kapus nevét meg szerintem még C.A .sem tudja .
Tehát akkor James tudna DM helyén játszani? Az írásodból arra következtetek, hogy te láttad huzamosabb ideig játszani a kolumbiai fiút.

(Egyébként egy kicsit írhatnál tagoltabban, mert így nagyon egyben van az írásod. :D)
"If you don't like your destiny, don't accept it."

madrid1987
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2013. december 11., szerda 20:04
Kedvenc játékosaid: Zidane , Hierro , Casillas , CR7
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: madrid1987 » 2014. július 23., szerda 17:50

Szerintem eddig minden rendben van és egészen pozitív az átigazolási szezonunk . Kroos és James nálam egyértelműen erősítes mivel évek óta a kp teljesítménye az ami időről időre kevésnek bizonyul . Kroos stabilan tudja hozni azt amit tud nem ingadozó (persze nálunk még bizonyítsa is be ) James pedig szintén ez a kategória (bár sokan nem nagyon látták még játszani) Mindketten gólerősek , ami nem volt elmondható az eddigi játékosinkról a középső részben . Alonso lassan felejtős , bármennyire is szeretik sokan egyre lassabb és körülményesebb lesz fiatalodni már nem fog , a Realban gólt csak vérdoppinggal lőtt . Khedira nálam soha nem volt ide való , szintén nem gólveszélyes , gyakran játszik szürkén . Illara ember nincs akit meggyőzött volna , Casemiro szerencsére távozott . Ezzel pedig le is zárult a kör . Maradt Isco , Kroos , James , D.M. , Modric valamint a fent említettekből valaki cserének nálam ez lenne Alonso mert 45 percben még mindig tud tanár lenni és a zsenialitása még most sem kérdőjeles. ennyi kp-ra meg szükség van egy csapatban . Nálam Khedira mehet Illara minimum kölcsön (de nem fog , ) Casemiro megoldva . CASILLAS nem hinném hogy távozna , az 1. számú kapus nevét meg szerintem még C.A .sem tudja .

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2014. július 23., szerda 14:53

Galacticos írta:
Realista24 írta:Én szinte biztos vagyok benne. Ahhoz már túl késő van szerintem, hogy Ikert kirakják. A szurkolókat nem fogják sokkolni egy ilyennel érzésem szerint.
Szépen fel lehet ezt vezetni. Elkezdődik a szezon, aztán majd jönnek a körvonalas nyilatkozatok, majd ahogy annó VV, úgy Casillas is fél év - háromnegyed év körül megteszi a maga nagy coming outját.
Lesz idő feldolgozni a szurkolóknak, a csapattársak úgyis tudják mi a helyzet, lehet Casillasért küzdeni, egyesíteni minden madridistát, stb.stb.stb...okosan ki lehet ebből szállni, hogy még gazdaságilag is megérje.
és akkor keylor már zsebbe? :D
Te engem direkt szívatsz, tudom.

[quote]Realista24 írta:
Az már done deal, csak Lópezt kell elintézni.[/quote]

:mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2014. július 23., szerda 14:50

Realista24 írta:Én szinte biztos vagyok benne. Ahhoz már túl késő van szerintem, hogy Ikert kirakják. A szurkolókat nem fogják sokkolni egy ilyennel érzésem szerint.
Szépen fel lehet ezt vezetni. Elkezdődik a szezon, aztán majd jönnek a körvonalas nyilatkozatok, majd ahogy annó VV, úgy Casillas is fél év - háromnegyed év körül megteszi a maga nagy coming outját.
Lesz idő feldolgozni a szurkolóknak, a csapattársak úgyis tudják mi a helyzet, lehet Casillasért küzdeni, egyesíteni minden madridistát, stb.stb.stb...okosan ki lehet ebből szállni, hogy még gazdaságilag is megérje.
és akkor keylor már zsebbe? :D

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8434
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. július 23., szerda 14:49

h3x0r írta:
Realista24 írta:Na de mindegy is, nem vitatkozom, nem a madridom cikke alapján fog elterjedni a kiejtés, hanem a sport tv-s szpíkerek után.
Pedig a sport tv-sek is a madridomot olvassak :Đ
szerencsére Farkas Norbival ilyen gondok nem lesznek, igaz elsírja magát, ha kikap a Barca, de szerencsére ő tuti nem fogja totál hülyén kimondani. :coffee: simán Hámesz lesz és kész.


Sztöridzs meg Hákszon után megváltás lesz a Sport TV :lol:

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2014. július 23., szerda 14:38

Realista24 írta:Na de mindegy is, nem vitatkozom, nem a madridom cikke alapján fog elterjedni a kiejtés, hanem a sport tv-s szpíkerek után.
Pedig a sport tv-sek is a madridomot olvassak :Đ


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 163 regisztrált és 0 vendég