Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. május 19., kedd 15:23

Guti: "Nem gratulálok a Barcelonának, nem lenne őszinte, ha így tennék."
mindig is adtam ez a Guti fiúcskát. megmondja a frankót. :coffee:

ő a madridisták johan cruyff-ja. akármi van, odabök.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 19., kedd 14:44

Sterling 5x tehetségesebb a focihoz mint Bale, csak mellette kb 40x "fgy"-bb is.
Liverpoolnál magasabb szinten sajnos sosem lesz keresnivalója.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 19., kedd 14:33

tubatibi írta:Sterling....neeee. :lol: :lol: :lol: Ha idehozzuk és ittmarad Bale, akkor lesz ám igazi varázslat. :lol:
Az angol BBC információi szerint Raheem Sterling pénteken találkozik a Liverpool ügyvezető igazgatójával Ian Ayre-ral és Brendan Rodgers edzővel, hogy beszéljen távozási szándékairól. Az angolok egyelőre nem akarják eladni a játékost. Nick Collins, egy korábbi Sky újságíró szerint Sterling már megegyezett a Bayernnel.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: babaking » 2015. május 19., kedd 14:19

miro írta:Nem tudom hogy igaz-e vagy sem,de azért úgy tűnik nem csak nekem zavarta a csőrömet Ronaldo ünneplése miközben a Real égett:

A királyiak mérkőzésének végén a pályán érdekes jelenet játszódott le. A találkozón triplázó, ezzel az Aranycipőért folytatott versenyben négygólos előnyt szerző Cristiano Ronaldo szokás szerint meg akarta szerezni a meccslabdát. Ebben Marcelo segített neki. A labda birtokba vétele után CR elégedetten „ünnepelte” újabb remek teljesítményét, és fogadta a társak gratulációját.
Ekkor lépett színre Pepe, aki szólt honfitársának, hogy hűtse le magát, mert a Real Madrid közben hivatalosan elbukta a bajnoki címért folyó versenyt. Nem biztos, hogy ez a megfelelő alkalom a mosolygásra.


https://www.youtube.com/watch?v=p7FNzVKxULk
Itt a videó is róla.

Vereti magát,mutogat kifelé a gólörömnél,közben meg elvesztettük a bajnokságot,3 nappal ezelőtt meg kiestünk a BL-ből.
Miért kell ezt?
Nekem meg pont az jön le belőle, hogy amíg nem tudta addig ünnepelt, amire azért mégiscsak csak volt oka hiszen csak eltett hármat, viszont amikor Pepe odasúgja neki akkor azért eléggé lehervad és onnantól nem úgy tűnik mint akit izgat a mesterhármas
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 19., kedd 14:05

Szerintem ne kezdjuk ezt ujra, h ki mit tett hozza....sot ezt CR-s vitat sem.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. május 19., kedd 14:02

Vereti magát,mutogat kifelé a gólörömnél,közben meg elvesztettük a bajnokságot,3 nappal ezelőtt meg kiestünk a BL-ből.
Miért kell ezt?
Nem is tudom,de talán ha csak mindenki annyit tett volna hozzá a bajnoksághoz,meg a BL-hez,adott poszton,amennyit ő,akkor nem zártuk volna nullára a szezont...
Sose voltam egy adott játékos fan,mindig is a csapat érdekelt,de pont Ronaldot baszogatni,az nálam veri a biztosítékot...
A vadló meg kb annyit ért idén,ami a lábaközt van...ló[email protected]..
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 19., kedd 14:02

Csabi írta:felvette a fekete cipőt közben meg elbuktuk a bajnokságot. HOGYMERTE
Előre gyászolta :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27405
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 19., kedd 13:56

Aztán a szezon feléig védte a csapat leggyengébb játékosát. Ezek után eléggé hülyén jön ki CR ekézése. :roll:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. május 19., kedd 13:54

felvette a fekete cipőt közben meg elbuktuk a bajnokságot. HOGYMERTE

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 19., kedd 13:44

miro írta:
de legalabb nem a fulet mutogatja,
de,azt mutogatta a gólörömnél..
Egyébként ekézed össze vissza CR-t, én sem vagyok kutya, de te tényleg mindenkin túlteszel. Igaza van Csabinak, ha fehér a cipője az a baj, ha fekete vagy csíkos akkor azért anyáznád.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 19., kedd 13:42

de legalabb nem a fulet mutogatja,
de,azt mutogatta a gólörömnél..
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. május 19., kedd 13:41

miro írta:Nem tudom hogy igaz-e vagy sem,de azért úgy tűnik nem csak nekem zavarta a csőrömet Ronaldo ünneplése miközben a Real égett:

A királyiak mérkőzésének végén a pályán érdekes jelenet játszódott le. A találkozón triplázó, ezzel az Aranycipőért folytatott versenyben négygólos előnyt szerző Cristiano Ronaldo szokás szerint meg akarta szerezni a meccslabdát. Ebben Marcelo segített neki. A labda birtokba vétele után CR elégedetten „ünnepelte” újabb remek teljesítményét, és fogadta a társak gratulációját.
Ekkor lépett színre Pepe, aki szólt honfitársának, hogy hűtse le magát, mert a Real Madrid közben hivatalosan elbukta a bajnoki címért folyó versenyt. Nem biztos, hogy ez a megfelelő alkalom a mosolygásra.


https://www.youtube.com/watch?v=p7FNzVKxULk
Itt a videó is róla.

Vereti magát,mutogat kifelé a gólörömnél,közben meg elvesztettük a bajnokságot,3 nappal ezelőtt meg kiestünk a BL-ből.
Miért kell ezt?
de legalabb nem a fulet mutogatja, vagy a szogletzaszlot rugdossa a semmire. :kivagyhe:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2015. május 19., kedd 13:41

Sterling....neeee. :lol: :lol: :lol: Ha idehozzuk és ittmarad Bale, akkor lesz ám igazi varázslat. :lol:
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 19., kedd 13:38

miro írta:Nem tudom hogy igaz-e vagy sem,de azért úgy tűnik nem csak nekem zavarta a csőrömet Ronaldo ünneplése miközben a Real égett:

A királyiak mérkőzésének végén a pályán érdekes jelenet játszódott le. A találkozón triplázó, ezzel az Aranycipőért folytatott versenyben négygólos előnyt szerző Cristiano Ronaldo szokás szerint meg akarta szerezni a meccslabdát. Ebben Marcelo segített neki. A labda birtokba vétele után CR elégedetten „ünnepelte” újabb remek teljesítményét, és fogadta a társak gratulációját.
Ekkor lépett színre Pepe, aki szólt honfitársának, hogy hűtse le magát, mert a Real Madrid közben hivatalosan elbukta a bajnoki címért folyó versenyt. Nem biztos, hogy ez a megfelelő alkalom a mosolygásra.


https://www.youtube.com/watch?v=p7FNzVKxULk
Itt a videó is róla.

Vereti magát,mutogat kifelé a gólörömnél,közben meg elvesztettük a bajnokságot,3 nappal ezelőtt meg kiestünk a BL-ből.
Miért kell ezt?
Te komolyan beteg vagy :lol: :lol:
Vereti magát? Hol?
Pepe meg honnan tudják, hogy mit mondott, mikor takarja a száját...meg meg akarta szerezni...és te bemásolod ide ezt a szemetet. Fogadd el a gratulációmat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: miro » 2015. május 19., kedd 13:32

Nem tudom hogy igaz-e vagy sem,de azért úgy tűnik nem csak nekem zavarta a csőrömet Ronaldo ünneplése miközben a Real égett:

A királyiak mérkőzésének végén a pályán érdekes jelenet játszódott le. A találkozón triplázó, ezzel az Aranycipőért folytatott versenyben négygólos előnyt szerző Cristiano Ronaldo szokás szerint meg akarta szerezni a meccslabdát. Ebben Marcelo segített neki. A labda birtokba vétele után CR elégedetten „ünnepelte” újabb remek teljesítményét, és fogadta a társak gratulációját.
Ekkor lépett színre Pepe, aki szólt honfitársának, hogy hűtse le magát, mert a Real Madrid közben hivatalosan elbukta a bajnoki címért folyó versenyt. Nem biztos, hogy ez a megfelelő alkalom a mosolygásra.


https://www.youtube.com/watch?v=p7FNzVKxULk
Itt a videó is róla.

Vereti magát,mutogat kifelé a gólörömnél,közben meg elvesztettük a bajnokságot,3 nappal ezelőtt meg kiestünk a BL-ből.
Miért kell ezt?
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Norbii
Hozzászólások: 1502
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 17:49
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo, Coentrao, Isco, Benzema, Modric, Jesé

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Norbii » 2015. május 18., hétfő 20:19

nem tudom volt e: Guillem Balague: "Nincs semmiféle megegyezés a Real és De Gea között. Van egy Unitedes ajánlat a kapusnak, ami megötszörözné a fizetését és a Real ennyit nem tud neki kínálni."

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 18., hétfő 20:14

ha egyszer mi is betalálnánk egy ilyenbe és nálunk robbana be teljesen és nem 80 100 ert kellene venni embereket akik félig meddig vagy egyaltalan nem válnak be.
nem volt olyan rég varane érkezése.
odegaardból is lehet valami. szóval próbálkozunk mi.
de nem egyszerű, látod. egy kicsit sikertelenebb év és megőrül mindenki.

amúgy szerintem sokan szívesen lennének a real játékosmegfigyelője.
fifázz, efemezz. ott valamennyire kiélheted magad. :)

szerk: ja, marcelot el is felejtettem.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. május 18., hétfő 20:12

Simán..:) Nyilván viccesen írtam, ott volt a mosolyjel, de egyébként meg szívesen lennék a Real játékosmegfigyelője:) Egyébként video ide, video oda szerintem tényleg eleg kimagaslónak tűnik a gyerek, de majd az idő eldönti.Balet egyébként én nem irtam volna le, vannak szerintem kimagasló tulajdonságai, de fejben gyenge és nagy az arca, ez elég rossz párosítás.Na de ez nem is ide tartozik.Nem akartam én semmi komolyat ezzel, csak ránéztem a gyerekre és tényleg elég jónak tűnik ezért elgondolkoztam mi lenne, ha egyszer mi is betalálnánk egy ilyenbe és nálunk robbana be teljesen és nem 80 100 ert kellene venni embereket akik félig meddig vagy egyaltalan nem válnak be.Nem mintha én fizetném ki, de jól esne a lelkemnek.:)
Casillas Guti Raúl
Varane Ramos Marcelo Isco Benzema (igaz ebből három nem fillérekért jött, de nálunk robbantak be igazán.)

fenomeno22
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2015. február 7., szombat 17:30
Kedvenc játékosaid: ronaldo09
Kedvenc csapatod: realmadrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: fenomeno22 » 2015. május 18., hétfő 20:07

mocsok írta:
fenomeno22 írta:Bale helyett:) Ballábas, jó is lenne.;) Azert Morataval videó alapján se venném egy kalap alá, ez egy végtelen labdaügyes gyerek.Persze tudom nem vehetünk meg mindenkit, de azért néha belenyulhatnánk mi is a tutiba korábban, és most itt a masik véglet odegaard.
Simán..:) Nyilván viccesen írtam, ott volt a mosolyjel, de egyébként meg szívesen lennék a Real játékosmegfigyelője:) Egyébként video ide, video oda szerintem tényleg eleg kimagaslónak tűnik a gyerek, de majd az idő eldönti.Balet egyébként én nem irtam volna le, vannak szerintem kimagasló tulajdonságai, de fejben gyenge és nagy az arca, ez elég rossz párosítás.Na de ez nem is ide tartozik.Nem akartam én semmi komolyat ezzel, csak ránéztem a gyerekre és tényleg elég jónak tűnik ezért elgondolkoztam mi lenne, ha egyszer mi is betalálnánk egy ilyenbe és nálunk robbana be teljesen és nem 80 100 ert kellene venni embereket akik félig meddig vagy egyaltalan nem válnak be.Nem mintha én fizetném ki, de jól esne a lelkemnek.:)

van egy srác akit láttál egy videón és már a kezdőbe is tennéd?

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. május 18., hétfő 20:01

Klopp Törökországban kirándul, és lehet a Fenerbache meggyőzi őt. Nem semmi házasság lenne, fanatikus edző, őrült drukkerek :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég