Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 5., csütörtök 21:52

Kerlon írta:szeretnélek emlékeztetni rá, hogy 2016 nyaráig esélyetek se lehet :Đ
Télen már jöhetne, annyit csak kibír a seggén.. :D Amúgy komolyan nem értem, ha tényleg hozzátok megy. Alig van pár olyan fiatal jobbhátvéd, akikbe benne van, hogy top3-asok legyenek a posztjukon, erre ő pont oda igazol, ahol pont egy ilyen futkározik, ráadásul saját nevelés is? :hmmm: Nálunk meg olyan konkurenciája lenne, hogy Douglas és Montoya..

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 21:48

http://www.whoscored.com/Players/110297/
Denis Cheryshev
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 5., csütörtök 21:46

palesz77 írta:
Realista24 írta:Egy friss és ropogós hír szerint, DDD van.
Danilo done deal.
bocsi :Đ
Nagyon remélem, hogy csak annyira, mint amennyire Reussal volt 3 hónapja.. :lol: Nekünk nagyobb szükségünk lenne rá! :'(
szeretnélek emlékeztetni rá, hogy 2016 nyaráig esélyetek se lehet :Đ
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 5., csütörtök 21:46

CS0ki írta:
Milyen eez a Cherysev gyerek? Van benne annyi, hogy ha visszahozzuk, ne csak egy töltelék legyen, hanem ha Carlo is mutat rá hajlandóságot több szerepet is kapjon, cserekénk (nem ilyen 10 percekre értve), akár kezdőként, ha úgy kell? Hol tudna ő játszani? Ha jól tudom ő (jobb?) szélső?
Bal szélső. Villarrealban meghatározó, de fix kezdőként nálunk nem nagyon tudom elképzelni. De elég gyors, és egész korrektül teszi be a labdát a kapu elé, én örülnék, ha ott lenne a padunkon, de szerintem neki ez kevés lesz.
Bal szélen nem tudom mennyi babér teremne neki. Középpályásként tudna játszani egyébként (szélen), vagy nagyon támadó ahhoz?
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 5., csütörtök 21:45

Realista24 írta:Egy friss és ropogós hír szerint, DDD van.
Danilo done deal.
bocsi :Đ
Nagyon remélem, hogy csak annyira, mint amennyire Reussal volt 3 hónapja.. :lol: Nekünk nagyobb szükségünk lenne rá! :'(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 21:43

Egy friss és ropogós hír szerint, DDD van.
Danilo done deal.
bocsi :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 5., csütörtök 21:08

Milyen eez a Cherysev gyerek? Van benne annyi, hogy ha visszahozzuk, ne csak egy töltelék legyen, hanem ha Carlo is mutat rá hajlandóságot több szerepet is kapjon, cserekénk (nem ilyen 10 percekre értve), akár kezdőként, ha úgy kell? Hol tudna ő játszani? Ha jól tudom ő (jobb?) szélső?
Bal szélső. Villarrealban meghatározó, de fix kezdőként nálunk nem nagyon tudom elképzelni. De elég gyors, és egész korrektül teszi be a labdát a kapu elé, én örülnék, ha ott lenne a padunkon, de szerintem neki ez kevés lesz.

Avatar
RealRaúl77
Hozzászólások: 2236
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:02
Kedvenc játékosaid: Raúl; Modric; Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: bp.; Kaposvár

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: RealRaúl77 » 2015. március 5., csütörtök 20:49

Mivel elég sokat cikkeznek róla....
Milyen eez a Cherysev gyerek? Van benne annyi, hogy ha visszahozzuk, ne csak egy töltelék legyen, hanem ha Carlo is mutat rá hajlandóságot több szerepet is kapjon, cserekénk (nem ilyen 10 percekre értve), akár kezdőként, ha úgy kell? Hol tudna ő játszani? Ha jól tudom ő (jobb?) szélső? Ez 433-ban nem lenne probléma, de örülnék, ha jövőre inkább 442-ben gondolkodnánk? Tudna legelöl játszani, vagy esetleg a 4-es szélén, bár inkább támadóbb, mint középpályás, nem?
Nem láttam idén egy darab Villareal meccset sem, kivéve ezt a borzalmat, ahol őt nem láthattam. Nem igazán tudom, hogy áll, mi van benne, milyen lehetőségei lennének itt, vagy hogy hol tudna igazán játszani.
Nem lenne rossz, ha ez az egy év kölcsön hasonló hatással lenne rá, mint Carvajalra, és mehetne helyette kölcsönbe Jesé, remélve, hogy hasonló utat be tud járni esetleg ő is...
"Modric más dimenzió..a labda jobb helyen van nála mint magzat az anyja hasában." R.M.C.F.

https://www.youtube.com/watch?v=bIIO0WT1nX4

R.I.P. Godfather

deGea-Carvajal,Ramos,Varane,Marcelo-Verratti,Kroos,Modric-Isco-CR,Benz

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 5., csütörtök 20:39

Most látom a szavazást, eléggé unfair kérdés...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 5., csütörtök 19:48

morientes írta:
Ha isco-ék nem tudják átfűzni a falat
De mé nem?Eddig ment,most meg nem?Nehogy már megint az legyen az űbertudományos magyarázat hogy Modric nincs...
Mer nem azér. Mér kell mindenre legyen magyarázat? Van ,hogy megy van hogy nem, amikor nem megy semmi baj nincs ha megpróbálunk ívelgetni ... Néha még a hatalmas rettegett Messengerék sem tudják átfűzni a falat. :hmmm:

Ja és minden ami a pályán van az a foci része, az ívelgetés is. Hasznos,ha ebben is jó egy csapat, nem csak a flikkflakkban.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 5., csütörtök 19:40

heccsat írta:
dzsi91 írta: A barca nem szokott a beadásokhoz nyúlni,
dehogynem, Dani Alvest utálták is érte, mert állandóan szarul adott be idény elején, aztán azóta változtatott a taktikán Luis Enrique, a jobb hátvéd befut ember mögé és Messi pedig befelé tolja és a DA-Neymar-Suarez hármasból löbböl be általában valakinek, utóbbi kettőnek főleg, de Alves elvisz 1-2 embert magával.
Amióta nem erőltetik a beadásokat sokkal jobbak is lettek.
Igaz Alvest elfelejtettem de az ő beadásai annyira szarok voltak,hogy inkább kirúgásnak venném de igazad van.Mondjuk ott 1 ember van az egész kezdőben akire érdemes ívelni az pedig Pique aki ugye ritkán ér fel a támadással. :D Én nem azt mondom,hogy minden támadásunk ívelgetés legyen, de játékosaink magasak és jól fejelnek, CR-Bale-Benz(én őt is ide venném az idei év alapján)-Pepe-Varane-Ramos mind nagyon jól fejelő játékos, de Jamestől is láttunk már szép bólintást és sztem kroos sincs ebben elveszve.Szóval ha minden kötél szakad a mi csapatunknak érdemes rámenni az ívelgetésre (bl döntő) persze nem ez kell legyen az elsődleges.

Sztem az az igazán jó csapat amelyik minden meccsszituációban erős, labdatartástól a kontrákon át az ívelgetős fociig...Az őszi Real szerintem ilyen volt.A tavaszi is lehet hasonló ha végre visszatérnek a hiányzók a töküket vakarászók meg összeszedik magukat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 5., csütörtök 19:33

Ha isco-ék nem tudják átfűzni a falat
De mé nem?Eddig ment,most meg nem?Nehogy már megint az legyen az űbertudományos magyarázat hogy Modric nincs...
Nem akarnak futballlozni,aztán jönnek ezzel a hülye ívelésekkel,amik még csak elvétve sem pontosak...
Ez nem foci.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. március 5., csütörtök 19:32

heccsat írta:
dzsi91 írta: A barca nem szokott a beadásokhoz nyúlni,
dehogynem, Dani Alvest utálták is érte, mert állandóan szarul adott be idény elején, aztán azóta változtatott a taktikán Luis Enrique, a jobb hátvéd befut ember mögé és Messi pedig befelé tolja és a DA-Neymar-Suarez hármasból löbböl be általában valakinek, utóbbi kettőnek főleg, de Alves elvisz 1-2 embert magával.
Amióta nem erőltetik a beadásokat sokkal jobbak is lettek.
Azért abban reménykedem, hogy ha mi a gép elől látjuk ezt az alapvető taktikai húzást, akkor nem pont ott/úgy fognak leszopatni minket... :mrgreen:

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 5., csütörtök 19:30

dzsi91 írta: A barca nem szokott a beadásokhoz nyúlni,
dehogynem, Dani Alvest utálták is érte, mert állandóan szarul adott be idény elején, aztán azóta változtatott a taktikán Luis Enrique, a jobb hátvéd befut ember mögé és Messi pedig befelé tolja és a DA-Neymar-Suarez hármasból löbböl be általában valakinek, utóbbi kettőnek főleg, de Alves elvisz 1-2 embert magával.
Amióta nem erőltetik a beadásokat sokkal jobbak is lettek.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 5., csütörtök 19:20

heccsat írta:de Benzemának a fejelés nagyon nem erőssége
Szerintem idén ebben nagyon feljavúlt, volt nem 1 szép fejesgólja.

Az nem baj,hogy a beadásokat gyakoroljuk, mit csináljunk ha nem megy "szemből" ? A barca nem szokott a beadásokhoz nyúlni, aminek az a vége,hogy lehoznak 90 percnyi tologatást. Ha isco-ék nem tudják átfűzni a falat nem tudunk mást csinálni, mint beadogatni az átlövések azok amiket hiányolok mostanában... az a baj ,hogy akárhányszor a problémákról beszélek/vagy írok, nekem nem a pad és még csak nem is Modric ami elsőre bevillan, hanem a 2 vadló egyszerűen 2015ben szinte használhatatlanok(Bale már ősz óta), 1et még elbírt a csapat, de CR nagyon hiányzik. Reméljük észhez tér.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 5., csütörtök 19:10

hunmadridista írta:A tömörülő csapatokkal nem tudunk mit kezdeni...
Az a baj, hogy csak mostanában állt meg a tudás és ment át faékbe a csapat.
Nagyon nem jó ez az irány. Persze hiányzik Modric és James is onnan előről. De ugye főleg Bale ad be jobbról vagy Carvajal, szóval marad általában Ronaldo és Benzema érkezőnek, Ronaldo oké alapból jól fejel, de Benzemának a fejelés nagyon nem erőssége meg nagyon sokszor lesre is fut, mikor lábra kapná a labdát ilyen helyzetekben.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27884
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 5., csütörtök 19:06

heccsat írta:Mai edzésen is a srácok a beadásokat gyakorolgatták szélről... oké... lehet jövőre a PL-ben akarunk indulni, mert meccsek óta másra nem nagyon futotta.
Vagy, mert ha már beadogatunk, akkor tanuljunk meg normálisan beadni.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 5., csütörtök 19:06

heccsat írta:Mai edzésen is a srácok a beadásokat gyakorolgatták szélről... oké... lehet jövőre a PL-ben akarunk indulni, mert meccsek óta másra nem nagyon futotta.
A tömörülő csapatokkal nem tudunk mit kezdeni...és mivel az ellenfelek 90%-a beáll védekezni, ezért gondolom Carlo a beadásokat erőlteti, hátha Cé, Karim, vagy Bale bebólintja egyszer...legalábbis én erre következtetek...(amúgy én is rühellem az ívelgetéseket, jobban szeretem ha a füvön jár a labda)

Avatar
heccsat
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:55
Kedvenc játékosaid: Varane, Ronaldo, Modric, Isco, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: heccsat » 2015. március 5., csütörtök 18:55

Mai edzésen is a srácok a beadásokat gyakorolgatták szélről... oké... lehet jövőre a PL-ben akarunk indulni, mert meccsek óta másra nem nagyon futotta.
----------------De Gea-----------------
Carvajal--Varane--Ramos--Marcelo
-------Pogba-------Kroos------------
--------------Modric------------------
---Hazard---------------------Isco---
-------------Ronaldo-----------------
Next season dreamteam

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 5., csütörtök 15:24

Realista24 írta:Remélem nem folytatjátok a ki tud meredekebb összeállítást felírni versenyt..
Most tűnik amùgy fel, hogy a topik, se az igazi... :hmmm: :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 71 regisztrált és 0 vendég