Kommentáld a híreket

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Szeretnéd, hogy Ancelottival hosszabbítson a Real Madrid?

A szavazás 2023. december 12., kedd 16:58-kor befejeződött.

Igen
53
58%
Nem
38
42%
 
Szavazatok száma: 91

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Jim » 2022. június 14., kedd 16:19

Mariano wants to STAY at Real Madrid while Luka Jovic prefers to LEAVE to play more ahead of the World Cup. @antonmeana
olyan opció nincs, hogy mind a 2 megy, és jön legalább 1 RDT ? :kalapos:

remélem nem akarunk még 1 szezont elkezdeni ezzel a 2 cserecsatárral… :-@

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11403
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2022. június 14., kedd 13:35

Steve írta: Valaki fasza fiatal csatár Benzema mögé?! :hmmm:
https://www.youtube.com/watch?v=nrjZtqK ... TAKESIANTV

:D :sziv: :sziv: :sziv:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2022. június 14., kedd 13:33

CS0ki írta: Ugyanakkor szerintem az szokott elhangozni, hogy álma, hogy a realban jatszon, nem az, hogy az álmom, hogy a realban kerettag legyek...

Amúgy vallejo volt már kölcsönben, tavaly jött vissza, még egy szezont megprobal, aztán jövőre lehet már lépni akar. Kevés játék mellett 2-3 évet azért ott lehet lenni egy csapatnál, ha nem vagy megszállottan arra raporogve, hogy sokat jatsz meccseken. Viszont ezt nyomni hosszú évekig, úgy, hogy volt ez márashogy is, az már kevésbé szimpatikus illetve érthető. Lásd mariano.
A fentieknek ellentmondva viszont kht pont hoztunk, senki sem annyira sérülékeny közülük, vallejonak nincs sok esélye kisebb meccseken sem pályára kerülni. Ellenben mariano elől ha jovic elmegy, akkor első körben marad a 35 éves benzema a vb szezonban... Ha nem hozunk mást, simán számolhat azzal, hogy kényszerből meglepően sok időt kaphat.
Marcelo elmegy. Minden bizonnyal nem fog jönni balhátvéd, ami azt engedi sejtetni, hogy Mendy mellett Alaba és Nacho lesz ott a csere. Ha így vesszük, akkor Vallejo marad 4. számú védőnk. Ancelottinak most megmutatta magát, így lehet bátrabban mer vele rotálni az olasz, és kaphat játéklehetőséget.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2022. június 14., kedd 13:26

Ugyanakkor szerintem az szokott elhangozni, hogy álma, hogy a realban jatszon, nem az, hogy az álmom, hogy a realban kerettag legyek...

Amúgy vallejo volt már kölcsönben, tavaly jött vissza, még egy szezont megprobal, aztán jövőre lehet már lépni akar. Kevés játék mellett 2-3 évet azért ott lehet lenni egy csapatnál, ha nem vagy megszállottan arra raporogve, hogy sokat jatsz meccseken. Viszont ezt nyomni hosszú évekig, úgy, hogy volt ez márashogy is, az már kevésbé szimpatikus illetve érthető. Lásd mariano.
A fentieknek ellentmondva viszont kht pont hoztunk, senki sem annyira sérülékeny közülük, vallejonak nincs sok esélye kisebb meccseken sem pályára kerülni. Ellenben mariano elől ha jovic elmegy, akkor első körben marad a 35 éves benzema a vb szezonban... Ha nem hozunk mást, simán számolhat azzal, hogy kényszerből meglepően sok időt kaphat.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Steve » 2022. június 14., kedd 13:25

Valaki fasza fiatal csatár Benzema mögé?! :hmmm:

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3575
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2022. június 14., kedd 13:22

Érzelmi részen túl, objektíven se gáz, ha marad, hisz amilyen őrült szezon néz ki, én elbírom (még 1 évre) a kis Hillbilly fejét. A védelem az továbbra is karcsúka:
-Dani, Nacho, LV
-Eder, Alaba, Rüdi, Vallejo
-Mendy, MG/FranGarcia?

Ha marad, gyak. a közepe, meg a baloldala miatt nem kell aggódni. Utolsó pár meccsen látszott, hogy tud egy telj. vállalható szintet, sokak ellen aggódás nélkül bedobható..

Ha Bodry remélhetőleg lép, ez 9 ember a 4 posztra, bár, hogy nincs Bélánk, lehet LV is megy egyel feljebb, akkor meg már csak 8.. (bár Nacho inkább ált. kh/bh, (de sztem jobbon sem gyengébb, mint bárhol..), de akkoris) Nálam nem baj egyáltalán, ha maradna.. Az meg külön jó, hogy Nacho, Rüdi és Alaba is többposztos, variálni éppen lehet..

De 22/23-ra bőven elfér.. Hányszor volt olyan, hogy a válogatott szünik után a többiek a reggeli kávét itták a büfében edzés előtt, és közben szálltak le a dél-amerikaiak?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 14., kedd 13:15

Sierra írta:
ateeemadrid írta: Lehet, hogy Vallejo is nagy madridista, nem?

A példával csak arra akartam kilyukadni, hogy sokak inkább maradnak a Real padján, mint legyenek egy gyengébb csapatnál alapkezdők. És én ebben sok kifogásolni valót nem látok. A játéklehetőségben meg gondolom ettől függetlenül bíznak, úgy vannak vele, hogy majd bizonyítanak, kalkulálnak a hosszú szezonnal, a sérülésekkel, stb. Menne el a halál a Real padjáról.
Én értem ezt a nézőpontot is, sőt én is ezt csinálnám valszeg, de nem voltam sosem profi sportoló, sőt egyesületben sem toltam soha. Ebből kifolyólag nem is tudom úgy látni, mint egy sportoló, de így laikus szemmel én ha profi sportoló lennék, az lenne a célom, hogy minél többet játsszak, ebből pedig akár egy válogatottság is következhet.

Világos, hogy a Real mindenkinek az álma, a legfelső szint, de élsportolóként fura, hogy ennyivel beérik. Nekik nem életük a foci, ez nyilvánvaló.
De szerintem meg is válaszolod magadnak a dolgot részben. Hiszen egy sportágban ha odakerülsz a legjobb csapathoz, akkor élsportolóként kimaxoltad a dolgot. Nyilván, az egyéni elismeréseket nem számítva, de a Realnál nincs magasabban polc, de még csak egy szinten se.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 14., kedd 13:13

ateeemadrid írta: Lehet, hogy Vallejo is nagy madridista, nem?

A példával csak arra akartam kilyukadni, hogy sokak inkább maradnak a Real padján, mint legyenek egy gyengébb csapatnál alapkezdők. És én ebben sok kifogásolni valót nem látok. A játéklehetőségben meg gondolom ettől függetlenül bíznak, úgy vannak vele, hogy majd bizonyítanak, kalkulálnak a hosszú szezonnal, a sérülésekkel, stb. Menne el a halál a Real padjáról.
Én értem ezt a nézőpontot is, sőt én is ezt csinálnám valszeg, de nem voltam sosem profi sportoló, sőt egyesületben sem toltam soha. Ebből kifolyólag nem is tudom úgy látni, mint egy sportoló, de így laikus szemmel én ha profi sportoló lennék, az lenne a célom, hogy minél többet játsszak, ebből pedig akár egy válogatottság is következhet.

Világos, hogy a Real mindenkinek az álma, a legfelső szint, de élsportolóként fura, hogy ennyivel beérik. Nekik nem életük a foci, ez nyilvánvaló.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2022. június 14., kedd 13:10

Guti szavaira emlékezzetek.
30 perc a Realban>90 perc máshol.

Sebydanit adom.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. június 14., kedd 13:09

Sierra írta:
ateeemadrid írta: Lehet ellenpéldának akkor meg felhozni Nachot, őt sem kritizálja senki, hogy ittmaradt, aztán ő konkrétan elit khv.
Azért Nacho alapból Real nevelés, az teljesen más nálam, mint vmi idehozott játékos, pl Vallejó. Ráadásul Nacho az elejétől fogva megkapta a perceit, már Mourinhonál is, és az azt követő összes edzőtől. Lehet csak sokadik számú opció volt mindig is, de ehhez képest a 11 év alatt lejátszott 275 meccset, ami azért nem kevés. Szóval Nacho egy elég rossz példa. :D
Én nem sem vagyok Madrid nevelés, mégis jobban szeretem a klubot, mint kb akárki. :mrgreen: Lehet, hogy Vallejo is nagy madridista, nem?

A példával csak arra akartam kilyukadni, hogy sokak inkább maradnak a Real padján, mint legyenek egy gyengébb csapatnál alapkezdők. És én ebben sok kifogásolni valót nem látok. A játéklehetőségben meg gondolom ettől függetlenül bíznak, úgy vannak vele, hogy majd bizonyítanak, kalkulálnak a hosszú szezonnal, a sérülésekkel, stb. Menne el a halál a Real padjáról. :mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 14., kedd 12:57

ateeemadrid írta: Lehet ellenpéldának akkor meg felhozni Nachot, őt sem kritizálja senki, hogy ittmaradt, aztán ő konkrétan elit khv.
Azért Nacho alapból Real nevelés, az teljesen más nálam, mint vmi idehozott játékos, pl Vallejó. Ráadásul Nacho az elejétől fogva megkapta a perceit, már Mourinhonál is, és az azt követő összes edzőtől. Lehet csak sokadik számú opció volt mindig is, de ehhez képest a 11 év alatt lejátszott 275 meccset, ami azért nem kevés. Szóval Nacho egy elég rossz példa. :D

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4465
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2022. június 14., kedd 12:39

wZoLee7 írta:
sebydani írta: Fordítsuk meg egy gondolat elejéig. Ott vagy a Real Madrid keretében, ez életed csapata, gyerekkorod óta szurkoló vagy és és volt minden álmod. Lejársz edzésre, néha bedobnak meccsre és jó esetben beesik évi 2-3 trófea. Innen csak lefelé vezet az út és minden csapat visszalépés (igen, mindegyik! :mrgreen: ). A világ legjobb játékosai a csapattársaid, velük tréningezel és játszol minden meccsen, adott esetben a barátaid is.

Én értem amit mondasz de az az igazság én teljesen megértem őket. Én se mennék innen sehova :) Mondjuk én már annak is örülnék ha Valdebebasban kertész lennék :lol: :mrgreen:
Én ezzel nem értek egyet. 25 éves CB, aki a világ legjobb klubjában 5. a sorban. Ha csak csoda nem történik 2-3meccsnél többet nem játszok. 25 évesen egy focistának illene annyi önbizalommal rendelkeznie, hogy elhitesse magával, Ő ennél sokkal többet érdemel és ennél jobb is. Egy év folyamatos játék valahol a ligán belül és megmutathatja magát, utána simán elkerülhet egy erős csapatba, sevilla szintre gondolok ahol ha lehúzza a karrierjék simán ottani legende lehet belőle, de az jó dobbantó lehet akár egy top klubhoz is. Ez ilyen játékosoknak akik csak azért maradnának 0 perccel, hogy ne kelljen máshová menniük totál nulla a mentelitásuk. Magukról sem hiszik, hogy lehetnek jók akkor mi a francért alkalmazza az ilyent egy Real Madrid?

Ceba más példa, Ő még játszott is, de pl Mariano megintcsak a totál agyatlanok táborát erősíti. Jovic legalább menne valahová ahol játszhat, ez nekem egy sportolóban szimpatikusabb. Itt volt pár évet, megpróbálta, de nem ez a közege és a szintje, ennyi idő alatt ezt mindenki beismeri, azt sem lehet mondani, hogy nem próbálta beverekedni magát, de az edző sem számol vele.
Lehet ellenpéldának akkor meg felhozni Nachot, őt sem kritizálja senki, hogy ittmaradt, aztán ő konkrétan elit khv. És pl sokszor igaza is lett, mert mondjuk hiába volt sokszor 4. számú a sorban, mégis kapott lehetőséget, gondolom Vallejo is bízik a sérülésekben, a sok meccsben, stb. Én abszolút megértem, ha valaki itt akar maradni, amég nem a pénz miatt van ez.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13138
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2022. június 14., kedd 12:36

sebydani írta: Fordítsuk meg egy gondolat elejéig. Ott vagy a Real Madrid keretében, ez életed csapata, gyerekkorod óta szurkoló vagy és és volt minden álmod. Lejársz edzésre, néha bedobnak meccsre és jó esetben beesik évi 2-3 trófea. Innen csak lefelé vezet az út és minden csapat visszalépés (igen, mindegyik! :mrgreen: ). A világ legjobb játékosai a csapattársaid, velük tréningezel és játszol minden meccsen, adott esetben a barátaid is.

Én értem amit mondasz de az az igazság én teljesen megértem őket. Én se mennék innen sehova :) Mondjuk én már annak is örülnék ha Valdebebasban kertész lennék :lol: :mrgreen:
Én ezzel nem értek egyet. 25 éves CB, aki a világ legjobb klubjában 5. a sorban. Ha csak csoda nem történik 2-3meccsnél többet nem játszok. 25 évesen egy focistának illene annyi önbizalommal rendelkeznie, hogy elhitesse magával, Ő ennél sokkal többet érdemel és ennél jobb is. Egy év folyamatos játék valahol a ligán belül és megmutathatja magát, utána simán elkerülhet egy erős csapatba, sevilla szintre gondolok ahol ha lehúzza a karrierjék simán ottani legende lehet belőle, de az jó dobbantó lehet akár egy top klubhoz is. Ez ilyen játékosoknak akik csak azért maradnának 0 perccel, hogy ne kelljen máshová menniük totál nulla a mentelitásuk. Magukról sem hiszik, hogy lehetnek jók akkor mi a francért alkalmazza az ilyent egy Real Madrid?

Ceba más példa, Ő még játszott is, de pl Mariano megintcsak a totál agyatlanok táborát erősíti. Jovic legalább menne valahová ahol játszhat, ez nekem egy sportolóban szimpatikusabb. Itt volt pár évet, megpróbálta, de nem ez a közege és a szintje, ennyi idő alatt ezt mindenki beismeri, azt sem lehet mondani, hogy nem próbálta beverekedni magát, de az edző sem számol vele.

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2022. június 14., kedd 12:08

Pad'em írta: Vallejo will continue to insist to stay at Real Madrid. With a contract until 2025, he wants to stay and the club knows and respects his decision but this hinders the rise of Rafa Marín or Gila, whose possible exits are being discussed. @MarioCortegana

5.számú CB-nek kiváló kedvenc hegyi rémünk, de miért nem akar ő se játszani inkább valahol, rejtély. Mint kiderült azért akad némi potenciál ott a túristák ijesztgetésén túl, simán lehetne egy spanyol középcsapat kezdője...

Ez is rámegy a BL serleg gyűjtésre inkább :D
Vallejo és Ceballos maradása pont, hogy nem zavarna annyira mint Jovicé. Ezek ketten legalább spanyolok és amikor játszottak (nagyon ritkán) mindent megtettek szerintem a csapatért.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. június 14., kedd 12:03

Plusz az ha egy top nemzet játékosa vagy és tisztában vagy vele, hogy egy Valladolid kezdőjátékosként se lennél válogatott focista, akkor főleg minek elmenni.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5336
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2022. június 14., kedd 11:57

Sierra írta:
Pad'em írta: 5.számú CB-nek kiváló kedvenc hegyi rémünk, de miért nem akar ő se játszani inkább valahol, rejtély.
Mostanában mindegyik peremember ezt csinálja. Szánalmas balekok. Régen nem volt ilyen, nem játszott, akkor eligazolt máshova, ahol akár alapember lehetne. Most meg mi van? Itt vannak játékosok, sose játszanak, de inkább elvegetálnak évekig, lófaszt nem kell csinálniuk, high-life van a világ egyik legnagyobb városában. Nagybetűs aranyélet. A foci már másodlagos ezeknek a zsoldosoknak is. Elbaszott egy világ lett ez, minden a kurva pénzről szól.
en is csont nelkul lennek 3. szamu kapus 15 even at a Realban. madridistak ok is mint mi
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27355
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Remy » 2022. június 14., kedd 11:49

Mariano wants to STAY at Real Madrid while Luka Jovic prefers to LEAVE to play more ahead of the World Cup. @antonmeana
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Zseni ez a Mariano.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9865
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. június 14., kedd 11:43

Fordítsuk meg egy gondolat elejéig. Ott vagy a Real Madrid keretében, ez életed csapata, gyerekkorod óta szurkoló vagy és és volt minden álmod. Lejársz edzésre, néha bedobnak meccsre és jó esetben beesik évi 2-3 trófea. Innen csak lefelé vezet az út és minden csapat visszalépés (igen, mindegyik! :mrgreen: ). A világ legjobb játékosai a csapattársaid, velük tréningezel és játszol minden meccsen, adott esetben a barátaid is.

Én értem amit mondasz de az az igazság én teljesen megértem őket. Én se mennék innen sehova :) Mondjuk én már annak is örülnék ha Valdebebasban kertész lennék :lol: :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Sierra » 2022. június 14., kedd 11:35

Pad'em írta: 5.számú CB-nek kiváló kedvenc hegyi rémünk, de miért nem akar ő se játszani inkább valahol, rejtély.
Mostanában mindegyik peremember ezt csinálja. Szánalmas balekok. Régen nem volt ilyen, nem játszott, akkor eligazolt máshova, ahol akár alapember lehetne. Most meg mi van? Itt vannak játékosok, sose játszanak, de inkább elvegetálnak évekig, lófaszt nem kell csinálniuk, high-life van a világ egyik legnagyobb városában. Nagybetűs aranyélet. A foci már másodlagos ezeknek a zsoldosoknak is. Elbaszott egy világ lett ez, minden a kurva pénzről szól.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Kommentáld a híreket

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2022. június 14., kedd 11:25

Vallejo will continue to insist to stay at Real Madrid. With a contract until 2025, he wants to stay and the club knows and respects his decision but this hinders the rise of Rafa Marín or Gila, whose possible exits are being discussed. @MarioCortegana

5.számú CB-nek kiváló kedvenc hegyi rémünk, de miért nem akar ő se játszani inkább valahol, rejtély. Mint kiderült azért akad némi potenciál ott a túristák ijesztgetésén túl, simán lehetne egy spanyol középcsapat kezdője...

Ez is rámegy a BL serleg gyűjtésre inkább :D
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég